banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 19:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 47  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Okt 2015, 18:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12652
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
A sto ide himna prije utakmice, jesam li nesto propustio...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2015, 18:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Uveli su to pre nekoliko kola.... Srbia maika i ti fazoni, patriotizam :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2015, 18:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1884
Lokacija: Бања Лука
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
A sto ide himna prije utakmice, jesam li nesto propustio...

То Партизан увео као прије сваке утакмице да се химна интонира, не знам разлог, можда мотивација играча.
Чини ми се да Суба пјевао мало. :D

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2015, 23:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
Zna li neko sta je s Zizovicem. Nedavno cuh da uopste ne smije da sw bavi sportom zbog nekih ozbijnijih zdravstenih problema.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2015, 23:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10272
srcani problemi kod zize, ne igra vec par mjeseci.

kad smo vec kod toga, radnik, tj, avdukic, do sada primio 7 golova. ako uzmemo u obzir da su 3 primili od sarajeva, ostaje da je u ostalih 11 utakmica avdukic primio SAMO 4 gola! sad mi jos samo neko treba reci da mu je odbrana beton sa provjerenim i prekaljenim igracima?!
jos jedan dokaz pameti kod nas u klubu.

e da, i jos info za kolegu koji mi je neki dan prebacio kako avdukic ipak nije toliki borcevac u smislu oprastanja dugova: oprostio je on kompletan dug kada je odlazio u iran, plus sto je oprostio dio duga kada je potpisivao poslednji ugovor prije brazila! kada se sve sabere, radi se o cifri od oko 14.000 ukupno u te dvije situacije. ovo govorim da se bude nacisto po tom pitanju.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2015, 16:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1884
Lokacija: Бања Лука
Субић од прве минуте данас, Арена Спорт 3.
Граха се преселио на клупу у Рапиду.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2015, 00:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4898
Суба доста активан, један од бољих у тиму на овој утакмици мада ми се чини да игра под великом тремом све мечеве након оног дебија у којем је био и најбољи играч. Јесте да се труди, трчи, убације али мањка оних Субић продора и потеза, доста грешака прави у игри, шутеви су му безопасни. Једна од бољих ствари је да игра у континуитету и иако имају четири бека он је и код Друловића у првом плану. Ајде Суба још мало опуштеније и биће то све боље и боље


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2015, 00:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Kod Subica borbenost na nivou, svaku ali svaku utakmicu.
U ovoj konkurenciji bekova, realno nije nikakvo pretjerano dostignuce biti prvi. A to Suba treba iskoristiti, biti prvi medju ovim livadarima bas i nije nesto pretjerano.

Gledao sam svaku ili skoro svaku utakmicu od njegovog dolaska i za sada je to dobro.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2015, 01:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4898
Da, mada ja i ti to gledamo malo drugačijim očima nego Beograđani, pa malo i progledamo kroz prste. Oni ne priznaju prosjek. Trudi se zaista, ali mora iskoristiti veliku priliku koja mu se pruža do kraja šampionata i LE da barem ponovi još koji meč kao onaj premijerni kada je stvarno sa svih strana dobijao samo pohvale. U protivnom bojim se da na proljeće neće imati ovoliku šansu, ne idu mu na ruku ni katastrofalni rezultati tima, pa bi mogla na zimu biti velika metla


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2015, 08:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1884
Lokacija: Бања Лука
Добар је Суба, вјероватно постоји трема и страх од грешке, али видјели сте да Партизан више форсира десну страну, поготово кад Живковић игра, а у другом полувремену кад су тежиште игре мало пребацили на лијеву страну послије Субићевог убацивања услиједио је гол. Можда на тренинзима показује већи квалитет него на терену, па зато и игра, виде то они, не игра он без разлога...

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2015, 11:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
ne bi rekao da je trema u pitanju, prije ce biti da je odgovornost veca nego u Borcu i zato igra opreznije nego sto je ovdje navikao


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2015, 23:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5290
Lokacija: Црвено - плави град
Граховац на списку селектора БиХ за мечеве баража против Ирске за пласман на европско. Браво Граха!

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Nov 2015, 20:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1884
Lokacija: Бања Лука
Суба од прве минуте против Билбаоа вечерас, Граха ушао у 51. минути умјесто Хофмана, Рапид одличан у Европи.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Nov 2015, 14:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16782
Citiraj:
Meni jedina tri igraca koja su do sad ispunila nivo Partizana su:
- Zivkovic koji od januara vise nije nas igrac
- Abubakar koji pokazuje da je sasvim zadovoljavajuci igrac kada mu se da pravovremen pas, ume da povuce kontru
- Subic - iako dolazi iz lige koja je slabija od nase, pripremljeniji i tehnicki potkovaniji od svih nasih klinaca koji su nastupili. Uz to poseduje i zavidnu brzinu.

Ostale nekako nije vredno pominjati, ali eto da se osvrnem.
Bugarski decaci su samo za splavova i nista drugo.
Golmani koje mi imami, nisu u rangu jednog Metalca, a da ne pominjem nista ozbiljnije. Obojica neznaju da komanduju odbranom, ne umeju da odreaguju na visoke lopte i skloni su kiksevima. Da ne pricam da ne umeju da tacno ispucaju loptu, ili da bace rukom dobru kontru.
Stoperi... sta reci o njima kad smo ekipa koju busi ko god stigne. Slovenac ocajan ovu sezonu. Brazilac za nijansu bolji, ali kiksara i to zesca. Ostojic kesa od igraca koju godinama neko zadrzava u klubu. Cirkovic isto kiksara i nestabilan stoper.
Vulicevic posle povrede ni F od fudbalera, premekan u duelima, ocajan centarsut. Jedina pozitivna stvar je borbenost.
Zadnji vezni ili ti Jevtovic je smesan fudbaler cak i za SMarkovica i onako buckastog Smiljanica.
Babovic igrac koji gnjavi i gnjavi i gnjavi. I nije mi jasno da neko sa toliko godina igranja fudbala jos nije naucio da igra desnom nogom.
Saponjic... sta da kazem o tom decku sem, ne vredi ni pisljivi euro. Spor, nepokretan i fizicki inferioran do bola. A uz to strasno neinteligentan.
Ostaje jos mali Lukic, koji ma svetlih trenutaka i jos tamnijih. Ne znam, o njemu niti lose niti pozitivno misljenje.
Brasanac koji je igrao fenomenalno pocetak sezone, bio svuda na terenu, a onda fizicki pao. Nije mogao da se sastavi na terenu. Otud i povreda.

U sustini, tim nam je totalno fizicki nespreman. Ocajno odradjene pripreme, ekipa lose sklepana, bez kvalitetnih igraca na bitnim mestima. Sadasnji trener je cirkuzant u odnosu na Milinkovica. Sve u svemu, ne pise se dobro ovom klubu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Nov 2015, 17:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4898
Suba sinoć malo sigurniji nego u Njemačkoj ali čini mi se da se više sakrivao tj. manje je dobijao loptu. Kod drugog primljenog gola sve je počelo kada je on ispao. Uglavnom na navijačkom portalu dobio najnižu ocjenu 5 kao i većina ostalih uz konstataciju da ne razumiju otkud mu toliko kredita da igra ispred Lekovića a ništa ne pokazuje. Ono što je dobro za njega jeste da igra konstatno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2015, 18:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1884
Lokacija: Бања Лука
Суба не игра данас.
Граха замјењен на полувремену.
Јоцо промашио стопостотну шансу са два метра главом пуцао поред гола.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2015, 18:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2747
Suba ni na klupi.izgleda da ce malo na hladjenje a uprkos tome,partizan gubi 2:0


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2015, 19:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
cini mi se da je reporter rekao da je Suba povrijedjen


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2015, 21:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2747
Nema suspendovanog Ostojića, povređenih Petrovića, Balažica i Oumarua, Šaponjić se preselio na klupu, a Subić čak nije zaslužio mesto u protokolu. U odbrambenoj liniji su čak trojica novih igrača - svi osim Vulićevića - pri čemu bi Bandalovski trebalo da igra levog beka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2015, 22:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16782
Nadam se da će u ovu temu uskoro i Elvir Koljić.
A šta promaši u Vitezu, 1-1 sa golmanom i cijeli gol promaši.
Jebote buco Ilić koji te forsira, ne može onakav panj biti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 47  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs