banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 15:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114557 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 5728  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Jun 2010, 18:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4974
Lokacija: Republika Srpska
Schlager je napisao:
Bio sam srecniji jutros kad sam procitao da nema pojacanja nego sad kad vidim da ima "pojacanja" :( :(


Tuga. Vracamo igrace kojih smo se ranije rijesili i opet dovodimo ove "macke u dzaku" iz Srbije.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 18:40 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Sledece "pojacanje" bi mogao biti Ognjen Damjanovic :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 18:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12565
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Јел то Новин? :lol:

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 18:43 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Da.On bi mi se nekako tematski uklopio sa ovim danasnjim "pojacanjima"

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 18:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12652
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Evo i mene nakon nekog vremena, nadam se da naš vrhunski stručnjak nije dao onakvu izjavu i da je ono izmišljeno, ali opet imam neku dozu rezerve jer me od njega ništa nebvi iznenadilo...

Šta reći za protivnika, što se tiče kvaliteta mislim da bolje nismo mogli proći i ovakvog protivnika se može saqmo poželjeti, a kako ćemo proći to je sada već jako teško pitanje, treba sačekati kraj prelaznog roka jer ja poučen iskustvom iz zimskog prelaznog roka neću ništa da prejudiciram nego ću sačekati kraj, jer smo mi nahebali upravo u zadnjih 48 sati, tako da i sada očekujem sličan scenario...

Uglavnom situacija sa igračkim kadrom nije ni malo ružičasta već je naprotiv čini mi se alarmantna, dugovi su narasli i sa njima i nezadovoljstvo postojećeg igračkog kadra...

Sada je već evidentno da smo nažalost postali filijala vojvodine, a i ovaj odlazak na pripreme u Novi Sad je dosad neviđena odluka, jer sve ekipe u ljetnom periodu na pripreme idu u planine,a jedino ćemo mi u panonsku niziju... jadno jadno i jadnije... Mislim da su ove pripreme poslednja tranša za prelazak malog Bikija u vojvodinu, zaista nemoguće da su nas tako nasamarili...

Bio danas na stadionu i brate ništa se ne dešava...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 18:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 07 Maj 2006, 16:41
Postovi: 116
Lokacija: baNJA luKA
Pozdrav svim Borcevcima.
aaa znaci tu ste se "sakrili" :)...pratio sam dugo temu na ss.ba i nekoliko puta pomisljao da se tamo registrujem, medjutim nisam, jer ne podnosim ona upadanja indijanaca i provokacije, i dvostruke arsine za nase i njihove.. i sad mi je drago sto nisam, jer sam od pocetka ubjedjen da taj "suzivot" nece potrajati, a i nije.. drago mi je da se neko sjetio da ovdje prebaci temu, nadam se da ovdje nece vladati jednoumlje, posto sam mnogo ogorcen na upravu, gradsku vlast i tajkune oko Borca i na ovu neozbiljnost u klubu.. eto toliko od mene za prvi post, kad bude nekih insajderskih info ili nesto pametno za reci pisacu.

P.S. Schlagera za moderatora/urednika

AJ BORAC AJ BANJALUCKI BORAC


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 19:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4974
Lokacija: Republika Srpska
Ahahaha, je li neko gledao sport na RTRS-u? Kakva konjina je onaj Corsovic!

Evo i Maric rece da nam trebaju pojacanja ili nam se crno pise! Pa j.bem im mater, sta su radili svo ovo vrijeme i on i gamad iz Uprave?!

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 19:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12652
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Mogu zamisliti, ćorsović vs marić, to je onaj isti kojeg je jedan momak na zapadu popljuvao prije nekih godinu dana na onoj utakmici sa Slavijom, a on sjedi ko piši, ma užas jedan...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 19:15 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
P.S. Schlagera za moderatora/urednika

AJ BORAC AJ BANJALUCKI BORAC


Hvala na lijepim zeljama,ali ovde je toliko normalna atmosfera da i nema potrebe ni za kakvim moderatorima,a mogu ti reci da mi je to i dosadilo,tako da sam prekjuce i tamo dao "neopozivu ostavku" na sve funkcije,moderatora,pa cak i clana! Bolje mi je ovako,jednak sa rajom!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 19:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4974
Lokacija: Republika Srpska
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Mogu zamisliti, ćorsović vs marić, to je onaj isti kojeg je jedan momak na zapadu popljuvao prije nekih godinu dana na onoj utakmici sa Slavijom, a on sjedi ko piši, ma užas jedan...


Ma Corsovic cita vijesti u studiju, zabio glavu u one papire i odmah prelazi na tenis, kada mu ovi iz rezije javljaju da imaju i prilog sa izjavom Marica. Konj se onda poceo izvinjavati...
Ocaj!

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 19:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12652
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Schlager je napisao:
Citiraj:
P.S. Schlagera za moderatora/urednika

AJ BORAC AJ BANJALUCKI BORAC


Hvala na lijepim zeljama,ali ovde je toliko normalna atmosfera da i nema potrebe ni za kakvim moderatorima,a mogu ti reci da mi je to i dosadilo,tako da sam prekjuce i tamo dao "neopozivu ostavku" na sve funkcije,moderatora,pa cak i clana! Bolje mi je ovako,jednak sa rajom!


Ma njih nema sada ovdje, ali čim saznaju gdje smio ima da bnavale ovdje i da nas ubjeđuju u poštenje svojih klubova, da nam objasne kojim mi to jezikom govorimo i za koju reprezentaciju treba da navijaqmo i koje smo mi nacije, biće ovdje posla ne brini ništa...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 19:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3496
Marka Blažića, Bojana Đorđevića, Nemanju Cvetkovića, Miloša Reljića, Nemanju Obrića, Nenada Srećkovića, Igora Mijovića, Ognjena Vranješa...

ove je zvezda danas otpustila znaci svi su slobodni.

PA GOSPODO IZ UPRAVE VI VOLITE OVAKVE IGRACA (BESPLATNE), trznite se malo, nemoj da nas onaj coban iz nizije sjebe u nasim ambicijama

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 19:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12652
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Pa evo da ja pitam vas sada ovdje, dali je ikada iko čuo da klub u ljetnim pripremama putuje u ravnicu tj. panonsku niziju???? :(

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 19:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3496
jesam ja, mislim da je to izjavio najveci trener na cijelom svijetu DZIMI MARIC

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 19:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Hoće li mali Šipovac doći iz Voše kao "pojačanje"? Nevesinjskog međeda nećeš lako istjerati iz uprave.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 19:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12565
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Schlager je napisao:
Citiraj:
P.S. Schlagera za moderatora/urednika

AJ BORAC AJ BANJALUCKI BORAC


Hvala na lijepim zeljama,ali ovde je toliko normalna atmosfera da i nema potrebe ni za kakvim moderatorima,a mogu ti reci da mi je to i dosadilo,tako da sam prekjuce i tamo dao "neopozivu ostavku" na sve funkcije,moderatora,pa cak i clana! Bolje mi je ovako,jednak sa rajom!


Ma njih nema sada ovdje, ali čim saznaju gdje smio ima da bnavale ovdje i da nas ubjeđuju u poštenje svojih klubova, da nam objasne kojim mi to jezikom govorimo i za koju reprezentaciju treba da navijaqmo i koje smo mi nacije, biće ovdje posla ne brini ništa...


Ништа не брините. :wink:

Него, шта је са Максимовићем, јел се опоравио? Њему истиче уговор чини ми се, хоће ли се продужавати? Мислим да је он у другом дјелу сезоне доста недостајао екипи.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 19:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5907
Svu sreću želim Borcu u susretu sa Lozanom, ne znam kakvi su oni, ali ako su osrednji švajcarski drugoligaš, može se to. Naravno, zavisi i od toga kakav tim Borac sklopi. Inače, što se tiče ovih igrača iz Zvezde, teško da su otpušteni, već će na pozajmice mlađi, a stariji na uvaljivanje. Možda se Vranješ vrati, za nekog od ostalih ne vjerujem da će to ići.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 19:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Pa evo da ja pitam vas sada ovdje, dali je ikada iko čuo da klub u ljetnim pripremama putuje u ravnicu tj. panonsku niziju????


Ako se nije nesto promjenilo u zadnjih sedam dana,i Zeljeznicar je trebao na visinske pripreme u -Novi Sad! :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 19:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12652
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
subzero81 je napisao:
jesam ja, mislim da je to izjavio najveci trener na cijelom svijetu DZIMI MARIC

Pa i ja sam to čuo od ovog narcisa, ali od kada klubovi idu na pripreme ljeti se ide na planinu, nekada na Kozaru, a nekada na Kopaonik, Vlašić, Zlatibor, Kupres, ili, ili, ili. ali nikada ovako kao sada...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2010, 19:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4974
Lokacija: Republika Srpska
I onda cemo se pitati zasto nam igraci crkavaju nakon 60 minuta...

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114557 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 5728  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs