banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 01:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 158  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Okt 2008, 15:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Otidji u Monet i trazi od Mire :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2008, 15:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Најбоље да ћу то урадити...Не,озбиљно,ту пјесму тражим већ три године,још кад је чујем у дворани,пријатељи ме смирују да не побацам све око себе :D

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2008, 15:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Onda odes u dvoranu sa USB stickom i od coveka koji radi sa razglasom trazis da ti je snimi na stick


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2008, 10:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10467
"Кошаркаши бањалучког Борац Нектара састаће се вечерас у Њемачкој с екипом ЕВЕ БАСКЕТС ОЛДЕНБУРГ у првој утакмици 2.кола квалификација за ФИБА ЕУРО ЧЕЛЕНЏ КУП.

Утакмица почиње у 20 часова а реванш- сусрет на програму је 11.новембра у Бањалуци."

http://www.rtrs.tv/sport/vijest.php?id=61100

Naravno, prenosa nema :confused2: , bitno je da ide Trijumf :confused3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2008, 23:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10467
drug je napisao:
"Кошаркаши бањалучког Борац Нектара састаће се вечерас у Њемачкој с екипом ЕВЕ БАСКЕТС ОЛДЕНБУРГ у првој утакмици 2.кола квалификација за ФИБА ЕУРО ЧЕЛЕНЏ КУП.

Утакмица почиње у 20 часова а реванш- сусрет на програму је 11.новембра у Бањалуци."

http://www.rtrs.tv/sport/vijest.php?id=61100

Naravno, prenosa nema :confused2: , bitno je da ide Trijumf :confused3:



Bravo majstori -30...da se smrznes... :evil3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2008, 12:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Avg 2007, 10:32
Postovi: 156
Lokacija: Obilicevo
Molio bih, ako neko zna, da napise u koliko sati pocinje utakmica Borac-Oldenburg veceras i koliko kosta ulaznica. Hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2008, 12:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Sep 2008, 00:09
Postovi: 114
Lokacija: U planinama Wu Tanga
Nećeš valjda da gledaš te hrvate?

_________________
There'll be the breaking of the ancient western code, all the lousy little poets coming round tryin' to sound like Charlie Manson...
-The Future- Leonard Cohen


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2008, 13:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12457
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Utakmica je u 20:30, a karta max 3KM.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2008, 16:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Avg 2007, 10:32
Postovi: 156
Lokacija: Obilicevo
Shaolin Drunkard je napisao:
Nećeš valjda da gledaš te hrvate?


Šta ti to znači? Igraju klubovi iz Republike Srpske i Njemačke, plitkoumni dječače.
Nikad nisam razumio zašto ljudi imaju potrebu da nešto napišu samo da bi napisali, a to obično ne bude ništa pametno i nema veze sa mojim pitanjem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2008, 16:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Sep 2008, 00:09
Postovi: 114
Lokacija: U planinama Wu Tanga
Kada nešto pišem uvijek imam argument i mislim da je vrijeme da se ova teme ozbiljno otvori.

Ja na utakmice ne idem otkako je klub preuzeo pederski lobi na čelu sa S.S. ali znam vrlo dobro roster za ovu sezonu.

O kakvom ti crnom klubu iz "Republike Srpske" pišeš kada u prvoj petorci igraju dva hrvata, dva crnca i jedan pitaj boga odakle. Na klupi sjedi samo jedno dijete borca, Pavlović i njega drže više kao ukras.

Sve talente iz svoje škole su sistematski uništavali, da bi završavali poslove sa svojim menadžerima. Treneri koji bi im se suprostavili bi otpuštali, a kao "privremeno riješenje" dovodili svog omiljenog roma D.K.

Poslijednji igrač Borca koji je napravio kakvu takvu karijeru je Kojadinović i to zahvaljujući Gašiću, a njega su držali u Orlovima do 20 godine.

Gdje su Plemić, Mijatović, Pejović, momci koji su u juniorskoj konkurenciji bili najbolji u državi?

E ja ću vam reći. U penziji, iako imaju u prosjeku 24g. i to sve zahvaljujući pedersko-ciganskom lobiju koji klub vodi u propast.

Gdje je generacija 87/88, gdje je Golubović, gdje je Đerin sin? Na njihovim mjestima su "provjereni" igrači iz srbije za koje niko nije čuo.

Da Borac ima navijače, ko što nema, imali bi legitimno pravo da zapale prostorije kluba i da se fizički obračunaju sa likovima kao što su Simović, Erešić, Čubrilo i ostali koji su klub doveli do dna,

_________________
There'll be the breaking of the ancient western code, all the lousy little poets coming round tryin' to sound like Charlie Manson...
-The Future- Leonard Cohen


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2008, 22:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Avg 2007, 10:32
Postovi: 156
Lokacija: Obilicevo
Uopšte nemam namjeru da ovdje polemišem sa ksenofobima i nezrelim likovima, ali reći ću dvije-tri rečenice i sa time završavam. Bio sam, naravno, na utakmici i gledao ove "Hrvate". Ekipa, po mom mišljenju, nije loša za naše BiH uslove, sa dva ili makimalno tri pojačanja pred drugi dio sezone moglo bi se možda i do titule. Pogotvo jer ni Bosna, a Široki posebno, ove godine nemaju neke posebno dobre ekipe. (naravno i oni će se u toku sezone vjerovatno još pojačati).
E sad da odgovorim ovom liku iznad mene. Ti igrači koje spominješ su imali šanse u Borcu i nisu ih iskoristili. Većinu poznajem iz viđenja ili sa basketa i ne bih se složio da su to neki posebni talneti koji bi Borcu donijeli zapaženiji rezultat. Neki od njih su se i povrijeđivali, pa i zbog toga nisu napravili nešto više. Osim toga, većina je bila i u nekim drugi klubovima, tipa Sloboda iz Mrkonjića, pa nisu nešto posebno pokazali. Da bi igrao u Borcu, onda moraš odskakati od svojih saigrača u Mrkonjiću, a oni to i nisu. I danas je u Borcu, po mom mišljenju, jedan od najlošijih igrača Milinović, a on je domaći igrač, jel da? Ako si pravi igrač, a ovdje ti ne pruže šansu, ti ćeš otići u drugi klub i dokazati se (Siniša Kovačević), a nećeš se penzionisati sa 24. godine, jer ne možeš igrati ni nigdje drugo osim u Borcu.
To što su oni osvajali juniorska prvenstva, ja se ne bih zanosio time. Pogledaj konkurenciju i sve će ti biti jasno. Igrali su protiv vršnjaka iz npr. Prnjavora, Gacka, Bijeljine, Mrkonjića i sl., gdje nema ni adekvatnih uslova za trening ni adekvatnih dvorana. Oni su ipak imali kakve-takve uslove i kakve-takve trenere.
I još jednom, nemojte biti ksenofobi, igrači s strane sigurno donose kvalitet, doduše ne pogodi se svaki put sa pojačanjima, ali u tome griješe i puno veće ekipe, zar ne? (posljednji primjer koji mi pada na pamet je Cibona prošle gdoine).Mislim da Borac ove godine ima solidnu ekipu i kod mene imaju kredit.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2008, 22:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Avg 2007, 10:32
Postovi: 156
Lokacija: Obilicevo
Shaolin Drunkard je napisao:
O kakvom ti crnom klubu iz "Republike Srpske" pišeš kada u prvoj petorci igraju dva hrvata, dva crnca i jedan pitaj boga odakle.

Onda, po tvom, Olympiakos nije grčki klub, Real nije španski, Maccabi pogotovo nije izraelski klub, jer nemaju igrača iz Atine, Madrida ili Tel Aviva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2008, 22:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Avg 2007, 10:32
Postovi: 156
Lokacija: Obilicevo
Sondri je napisao:
Utakmica je u 20:30, a karta max 3KM.


Utakmica je počela u 20.00h, a karta je bila 5 KM. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2008, 23:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Sep 2008, 00:09
Postovi: 114
Lokacija: U planinama Wu Tanga
mr.no Prvo ako je za tebe S. Kovacevic dobar igrac, a Milinovic igrac uopste odna imas problem sa percepcijom.
Drugo drago mi je da pratiš košarku, volim da polemišem sa ljudima koji su upućeni, i molim te bez onoga "ksenofobima i nezrelim likovima" sve što sam napisao je tačno, a ako si ti zadovoljan sa onim što gledaš zadnjih 5 godina onda svaka čast.
Razlika između velikih organizovanih klubova i malih provincijskih je upravo odnos prema mladima i rad sa mladima. To su shvatili svi na Balkanu osim nas, oni ko da žive u Holandiji. Ako ti ne cijeniš svoj podmladak, neće te niko cijeniti. I zato je Železnik velika sredina, a Banja Luka provincija. Sjećaš se onoga Bavčića iz Bosne. Ja sam na TV gledao direktora Bosne koji doslovno kaže."mi smo njega istrpjeli dve sezone da bi nam sve vratio u trećoj"
Ko je u Borcu ikada napravio plan, ok dovodimo centra i pleya sa strane i jednog iskusnog šutera i u petorku ubacujemo dva naša klinca. I tu ne može da se izgubi. Možda ne postanu igrači, ali se bar probalo.
Problem Borca je što se i ne pokušava. Pa one godine kada su ispali iz lige prvih sedam u rotaciji su bili sa strane, boli njih k.... za Borac, ko sto poubliku boli za nekog Avalića, Mijovića i ostale.
Trener juniora nema autoritet da izgura igraca, trener prvog tima uvijek na ivici otkaza jer su ocekivanja prevelika, direktor u talu sa menadžerima djeli pare dovodi ispodprosječne igrače i tako u krug. Jednostavno svi mora da odu i da , ne samo dođu novi ljudi već da se promjeni filozofija kluba, a kada se to desi, pa makar počeli od nule eto mene opet na tribinama.

_________________
There'll be the breaking of the ancient western code, all the lousy little poets coming round tryin' to sound like Charlie Manson...
-The Future- Leonard Cohen


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2008, 23:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2008, 09:09
Postovi: 134
Shaolin Drunkard je napisao:

Gdje su Plemić, Mijatović, Pejović, momci koji su u juniorskoj konkurenciji bili najbolji u državi?



Hmm kad su to juniori Borca osvojili drzavno..nisam upucen? :-?

_________________
Borac BL


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2008, 00:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Avg 2007, 10:32
Postovi: 156
Lokacija: Obilicevo
Prvo, nisam rekao da sam zadovoljan onim što gledam zadnjih 5 godina, nego ovim što sam vidio večeras. Znam da će se većina odmah pozvati na -30 ioz Njemačke, ali mislim da je to bio splet nesrećnih okolnosti i neiskustva u međunarodnim utakmicama. Ne kažem da bi ih Borac izbacio da igraju još tri puta, ali ne bi više toliko ni gubio.
Siniša Kovačević mi jeste dobar igrač (kada govorim ovakve stvari, uvijek imam na umu naše uslove i okolnosti), bolji je od svih ovih koje si nabrojao. Gledao sam ih sve, Mijatović je dobijao šansu još u Jadranskoj ligi, Plemić je jedno vrijeme bio i kapiten čini mi se... Po meni, ti momci jednostavno nisu za prvu ekipu i tačka. Greške uprave su to što su se lako odrekli Zlaje Jovanovića, pa i Jocovića i još nekih igrača. Vidi se kad se nekoga isplati trpiti, Bosna je bila i u komotnijoj situaciji od nas, pa je mogla trpiti Bavčića.
Ukoliko se pojavi neki ekstra talenat iz naše omladinske škole, u redu. Ali opet ti ponavljam, takvi moraju dosta odskakati od konkurencije u svom uzrastu ili u nekim drugim klubovima u RS, a ovi, koje si spominjao, bili su prosječni ili tek neznatno bolji. Sa druge strane, danas igrača koji je veliki talenat i koji odskače nije lako ni zadržati, pa kad bi se neko i pojavio kod nas, brzo bi ga odveo neki veći klub. Železnik kupi talente po cijeloj Srbiji (Čačku, Kruševcu, Kragujevcu) i nije baš da svi oni igrači iz njihove škole. Mislim da kod nas tako nešto nije moguće, produkcija igrača u tolikim razmjerima. Evo, Bosna se ove godine oslonila većinom na svoje mlade igrače, pa su počeli gubiti i po 40 razlike u Zadru i sl.
Ovo "ksenofobi i nezreli" je zbog toga što me stvarno, ali stvarno nerviraju rečenice tipa "u prvoj petorci igraju dva hrvata, dva crnca i jedan pitaj boga odakle." Ti si odlučio da ove godine bojkotuješ Borac "dok ova govna iz uprave ne odu" jer su "upropastili Borac", pa ako ih već ne gledaš, onda nemoj puno ni komentaristi njihove igre. Ja mislim da je, poslije dosta godina, konačno napravljena solidna selekcija igrača i da bi, ponavljam, uz dva-tri pojačanja, ovo mogla biti sasvim pristojna ekipa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2008, 00:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Sep 2008, 00:09
Postovi: 114
Lokacija: U planinama Wu Tanga
Ti braniš nešto što je neodbranjivo, uopšte mi nisi jasan. Da nisi na platnom spisku Simovića.Riba smrdi od glave, sistem ne valja , možda nešto i da dobiju ove sezone ali iskreno boli me kurac. Klub koji ne proizvodi igrače ne postoji a Borac postoji samo zahvaljujuci dobroj volji par ljudi.
Kažeš Bosna bila u situaciji da istrpi Bavčića. Pa oni su igrali Jadran i borili se svako kolo da izvuku koeficijent. Shvati da ovi namjerno ne daju šansu domaćim igračima jer godinama rade za procenat.

Oni igrači koje sam pominjao je bilo primjera radi, i igrač ako sjedi na klupi tri sezone i kupi prašinu ne znači da je dobio šansu. Niko nije dobio šansu nikad. Nemoj da idemo u klub i tražimo statistiku. Reci objektivno da li je Vuković koji igra u vukojebini slabiji od onog majmuna Mladenovića ili kako se zove. Ozbiljan klub će isforsirati svog igrača čak i ako je nešto slabiji. Ima milion primjera. Hoćeš da ti nabrajam?
I imali su ekstra potencijal Tubak, koji će tek da se dokaže, momak visok 2 i pitaj boga koliko i dali su ga FMP za kotizaciju Nektara. Eto koliko oni vode računa o mladima. Odvoje budžet za prvi tim u godini kada ispadaju, a juniori ne mogu ni da se takmiče. Kad sam kod juniora, oni su rasturali i Slobodu sa Kikanovićem i Bosnu sa Đedovićima i Šehovićima, a gdje su sada oni a gdje su naši igrači.
I za kraj raspitaj se ko je Dejan Lakićević i sve će ti biti jasno. Pozdrav.

_________________
There'll be the breaking of the ancient western code, all the lousy little poets coming round tryin' to sound like Charlie Manson...
-The Future- Leonard Cohen


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2008, 09:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2005, 23:57
Postovi: 861
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Shaolin Drunkard je napisao:
Ti braniš nešto što je neodbranjivo, uopšte mi nisi jasan. Da nisi na platnom spisku Simovića.


Samo malo! Covjek je naveo da je greska to sto su pustili/otjerali Zlaju, a ti ga trpas na Simovicev platni spisak?! Da iskoristim priliku da se ovim putem najebem familije lopini Simovicu!

Dalje, sinoc sam bio na tekmi i mogu da kazem da je izgledalo sasvim pristojno. Definitivno nam treba jos jedan plej i centar, jer onaj Peterkin ne moze dobiti 2 krstena naguravanja pod kosem. Tanak je u duelu, tanak do bola!
Garma solidan, mada mu je tehnika suta :roll: .
Ricardson je dobar plej, iako je bio poprilicno izgubljen u vecem dijelu prvog pol.
Milinovic je ocaj zivi, mada ga je usralo nekoliko puta pa je nesto i ubacio. Jaukao sam kada je on ulazio u igru. Zanimljivo je da se to desavalo svaki put kada smo bili u nekom naletu i pravili razliku. Do trenera je???
Od Puljka se moze nesto ocekivati, dok je Mladenovic mlitav. Spor je brate, sut nikakav. Ukrao 2 lopte ni kriv ni duzan.Ostale necu komentarisati, bezlicni su.

E sad nesto o organizaciji utakmice i opstim uslovima u dvorani:
1) Parket je ocajan kao i uvijek, bilo me sramota po ko zna koji put. Dosli ljudi iz Svabije i umjesto da bar malo usminkamo dvoranu i da pokazemo da nismo prljava stoka, uprava se nije sjetila da angazuje nekoga da ukloni one polomljene stolice. Sreca pa nije kisa padala, inace bismo vidjeli i sav kvalitet krova, prije bih rekao golubarnika. Znamo da su se golubovi skupljali gore.

2) Cijena karte-gospodi pomiluj! Iako sam ateista ovo mi prvo klizi niz jezik. Pet maraka na minus 30?! Mene je i zacudila solidna posjeta. Kako uprava misli da privuce mladju publiku, nabijajuci 5 KM na onaj rezultat iz Svabije???

Sto se tice nasih juniora, tu se moram sloziti sa mr.no. Prikljuciti prvom timu samo igraca koji debelo odskace od svojih vrsnjaka! To sto juniori deru u svojoj konkurenciji ne znaci nista za prvi tim. To je veliki problem-treneri u juniorskoj konkurenciji ganjaju rezultat umjesto da izbace 1-2 momka od kojih cemo imati koristi. Mi takve odavno nismo imali.
Sad sam pogledao i vidim da si i ti nesto slicno napisao. Samo si mi malo kontradiktoran- pises o deranju u juniorskoj konkurenciji, a istovremeno hoces da se ti isti igraci uvode u prvi tim? Znamo da to bas i ne ide tako, jer treneri juniore ne spremaju za prelazak iz "jednog svijeta u drugi". Njihov zadatak je da nauce igraca osnove kosarke a ne da se desi Milinovic!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=uw1bHaUk ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=dk5FBE1L-Kc


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2008, 10:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Avg 2007, 10:32
Postovi: 156
Lokacija: Obilicevo
Shaolin Drunkard je napisao:
Ti braniš nešto što je neodbranjivo, uopšte mi nisi jasan. Da nisi na platnom spisku Simovića.


Da ti nisi neki propali talenat kojem su svi drugi krivi sto se nije ostvario kao igrac? Opet ti kažem, kad neko od naših ekstra talentovanih juniora ne dobije šansu u Borcu, a on na drugom mjestu pokaže da je pravi igrač, onda ću ti se izviniti i reći da si bio u pravu. Nemoj me pogrešno shvatiti, ja bih volio da svake godine imamo 6-7 igrača iz naše škole u prvoj ekipi, ali nije Banjaluka bogom dano mjesto u kojem rastu nevjerovatni talenti koje niko ne želi da trpi.
Evo, napiši ti kako bi, po tebi, trebalo da izgleda tim Borca npr. za ovu sezonu i šta bi se moglo očekivati od njih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2008, 18:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jan 2005, 14:18
Postovi: 295
I ko pobijedi na kraju sinoc i koliko razlike?!?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 158  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs