banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 21:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7315 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 366  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Okt 2010, 21:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2010, 19:19
Postovi: 105
Bilo bi dobro kad bi imali malo sreće u žrijebu , pa da se doguramo do 1/4 finala, jer mislim da ova ekipa to može uz malo sreće do te runde doći , a to nije puno to su još 3 i 4 kolo , a mislim da bi to bio ogroman uspjeh za naš grad , da bi to puno značilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 21:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Борац БЛ je napisao:
39:23!

Оно што су претходних дана обећавали шеф стручног штаба Драган Марковић, те већина играча Борац m:tel-а, вечерас је добило свој пуни сјај. Бањалучки рукометни великан успио је да оствари свој сан звани треће претколо Купа EHF савладавши вечерас на домаћем терену, у величанственој атмосфери коју је направило 2500 навијача, турски Анкара Спор са чак 16 голова разлике (39:23) и тако показао да је много квалитетнија екипа од турског представника и да је први меч у Турској био само лош дан наших играча, који за вечерашњу партију заслужују све честитке.

Ипак, није све кренуло по плану. Наиме, већим дијелом првог полувремена Турци су имали три гола предности. У том периоду скоро ништа није функционисало у редовима нашег тима: голмани Блажевић и Дејановић нису били на свом нивоу, одбрана није била чврста као што се очекивало, а у нападу су се правиле беспотребне грешке. Ипак, клуб из Господске улице од 20. минута долази до своје игре и прво поравнава резултат, а потом долази и до минималне предности, коју чува до одласка на одмор.

У другом полувремену потпуно друга слика на терену. Након 15 минута одмора одбрана је профункционисала, голмани су се разбранили, а разноврсна рјешења у нападу дизала су бањалучку публику на ноге. Већ у 40. минуту Борац m:tel долази до 24:17, односно предности од седам голова која му је била потребна за пласман у треће коло Купа EHF. Од тог тренутка на терену је постојала само једна екипа. Одбрана је још више појачана, а голови су "пљуштали" са свих страна. Микић, Карачић, Мелић, Панић... само су неки од играча који су до краја утакмице "решетали" мрежу гостију до коначних 39:23 и велико славље играча и навијача Борца који вечерас нису штедили грла и дланове да помогну својим љубимцима у утакмици против Анкара Спора.

Овим тријумфом рукометаши Борца пласирали су се у треће коло Купа EHF и омогућили рукометној Бањалуци да гледа најмање још један спектакл у дворани "Борик".А у трећем колу, ривали за респект: француски Иври, мађарски Дунафер, словеначко Горење, па затим Металопластика из Шапца, београдска Црвена звезда, а шта тек рећи за њемачке великане Гепинген и Лемго, актуелног освајача овог такмичења... Треба напоменути да је жријеб за треће коло 12. октобра у сједишту Европске рукометне федерације у Бечу.

Рукометаши Борца сада се поново враћају обавезама у Премијер лиги БиХ. Наиме, Борац већ у петак (18 часова) игра меч петог кола против Градачца и то поново на свом терену.

jesu samo neki od mogucih protivnika ili su tu svi?
Nadam se da ce lesinari krenuti sa navijanjem do pocetka regionalne lige,bilo bi glupo kada ne bi se organizovali da idu na utakmice regionalne lige


Ово што си ти болдовао су само неки ривали,ту су још Мадеира из Португала,холански Волендам (Бањалуци добро познат тим),Адемар Леон,хрватска екипа Нексе,па ту је и Пелистер...
Уосталом,ево овде свих екипа које играју треће коло:

http://www.eurohandball.com/ec/ehfc/men ... /3/Round+3

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 21:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2722
zna li iko kad se igraju utakmice 3.kola?

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 22:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Прва утакмица 20. или 21. новембра,реванш седам дана касније...
А ево,ово су екипе које су тзв. ''носиоци'',ово су нам потенцијални ривали:

Силкеборг, Адемар Леон, Горење Велење, Гепинген, Ла Риоха, Нордсјеланд, Сент Рафаел, Зарја Каспија, Амицитија Цирих, Татабања, Гросвалштад, Иври, СКИФ-Краснодар, Дунафер, Мадеира и Лемго.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2010, 22:57 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Okt 2010, 22:31
Postovi: 16
Najbolje onda ova Madeira. Cim se Mario Blazevic iz tog kluba vratio u Borac,znaci da je Borac bolji klub.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2010, 00:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Na tribinama ove utakmuce je bilo i par momaka iz vrha lesnara. Mozda ih ova utakmica razbudi pa da se organizuju i krenu dolaziti na rukomet, jer ipak je to sport koji je uz Boks najvise proslavio Banja Luku


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2010, 10:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ne zaboravi rafting :cry: :cry:

Da je onih 7-8 miliona km,umjesto u SP u izmisljenom sportu,plasirano u RK Borac,on bi bez problema postao ponovo sampion Evrope,a vedete bi nam bili Mladen Bojinovic, Nikola Karabatic i Ivano Balic!!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2010, 10:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Schlager je napisao:
Ne zaboravi rafting :cry: :cry:

Da je onih 7-8 miliona km,umjesto u SP u izmisljenom sportu,plasirano u RK Borac,on bi bez problema postao ponovo sampion Evrope,a vedete bi nam bili Mladen Bojinovic, Nikola Karabatic i Ivano Balic!!


Bas ti je logika. A Opstinari i raznorazna udruzenja gradjana da se vozaju u autima starim po 3-4 godine???

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2010, 10:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nema smisla :lol:

Nego jos jedan podatak koji je za sramotu: Parket u dvorani koji se bukvalno raspada... Smesno je da niko ne zeli da ulozi u obnovu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2010, 10:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
Да, слажем се са Шлагером! Рукомет је спорт који је прославио Бањалуку више него било који други и заслужује по мом мишљењу бољи статус, а да не причам, што су квалитетни рукометни играчи значајно јефтинији него нпр. фудбалери. тако да са неколико милиона РК Борац би могао чуда правити.

Него људи, прије 2 године почео ФК Борац да се опоравља, ево сад су стално у врху и играће опет у Европи, РК Борац је стално послије Босне најбољи клуб, сљедеће године ће играти у регионалној лиги ако Бог да; КК Борац је исто добио нову управу и полако се опоравља, надам се да ће и од њих нешто бити за коју годину.
Да ли ово долазе бољи дани за БЛ спорт? Мислим далеко је ово од савршеног, треба ту још пуно средстава да се уложи да би то било баш како треба, али је очигледно да је ситуација све боља! Можда за коју годину доживимо оснивање и спортског друштва Борац и да Бања Лука буде опет прави град спорта.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2010, 10:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Sve to stoji, ali KK Borac je u govnima do guse. Nece se oni brzo izvuci... Ni navijaca, ni kadra, ni igraca, ni para... Nicega...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2010, 10:43 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39469
Lokacija: Месечева икра
Hertzog je napisao:
Nema smisla :lol:

Nego jos jedan podatak koji je za sramotu: Parket u dvorani koji se bukvalno raspada... Smesno je da niko ne zeli da ulozi u obnovu

Čekaju da joj obore vrijednost pa da je neko kupi :-? ...garant....
Enivej....Uvijek,i za vrijeme najslavnijih dana RK Borac je dobijao siću...Više od pola novca koji je grad izdvajao za sport je išao za FK Borac,a ostatak je bio raspoređen za ostale sportske kolektive...Izgleda da se nastavlja tradicija da se sportske pare u gradu troše za bezvezne sportove...
Žao mi je što nisam bio na ovoj utakmnici,planirao sam ali me popis zeznuo.....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2010, 10:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
_zoka je napisao:
Hertzog je napisao:
Nema smisla :lol:

Nego jos jedan podatak koji je za sramotu: Parket u dvorani koji se bukvalno raspada... Smesno je da niko ne zeli da ulozi u obnovu

Čekaju da joj obore vrijednost pa da je neko kupi :-? ...garant....
Enivej....Uvijek,i za vrijeme najslavnijih dana RK Borac je dobijao siću...Više od pola novca koji je grad izdvajao za sport je išao za FK Borac,a ostatak je bio raspoređen za ostale sportske kolektive...Izgleda da se nastavlja tradicija da se sportske pare u gradu troše za bezvezne sportove...
Žao mi je što nisam bio na ovoj utakmnici,planirao sam ali me popis zeznuo.....

па зар није речено да ће бити одрађена реконструкција дворане Борик и то највише због РК Борац и њиховог највјероватнијег наступа у рег. лиги?

Ташко, јебга знам да је тешко у КК Борац, али све се надамда ће се наћи неки спонзор да то све мало погура. По мом мишљењу Бања Лука заслужује да има јаке тимове у ова три спорта. Да не причам што би се уз паметна улагања БЛ могла претворити у регионални центар, гдје би се скупљали најквалитетнији млади играчи из околине. А знамо да је на овим просторима увијек било доста талената. спонзор се некако може пронаћи, али то је једнократно, нема будућности клуба без јаког подмлатка и омладинске школе


Poslednji put menjao Шајин dana 11 Okt 2010, 10:51, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2010, 10:50 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Uvijek,i za vrijeme najslavnijih dana RK Borac je dobijao siću


To je tacno,ali se tada nije samo cekala neka milostinja. Sjecam se kako je rasturala ona tombola RK Borac,blizu Hotel Bosne,stalno je bila puna,dan i noc. To je bio takav izvor finansija da ne znam da li je ista vise trebalo.
A i FK Borac je imao svoju tombolu,otprilike gdje je danas Dionis.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2010, 13:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
И још једна ствар која је добра је да ми имамо Борац у фудбалу, кошарци, рукомету, одбојци, атлетици... Е сад не знам да ли на они неки начин сви сарађују, тј. да ли постоји неко спортско друштво Борац које их све обједињује?
Јер мало градова има све клубове под једним именом.. погледајте сарајево, Загреб...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2010, 21:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Na Bel TV gosti bili trener i direktor borca i izmedju ostalog rekose da u sledecem kolu ocekuju jos vise gledalaca nego sada... Djogo pomenu cifru oko 5000... Nadam se da ce dvorana biti prepuna, bez obzira na protivnika, mada ih ima prejakih


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2010, 21:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
е јебга сад, дворана има 2500 сједећих мјеста тако да чисто сумњам да ће нас бити 5 000 :) али дефинитивно очекујем пуну дворану.

мада би се и они могли сјетити па склонити оне рекламе са сјеверне и јужне трибине, јер људи апсолутно ништа не могу да виде од тих јебених реклама и оног великог платна


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2010, 21:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Verujem da ce reklame biti sklonjene, a on rece: Ocekujem da ljudi vise po onoj ograd, da sve bude krcato... Dosta ljudi mi je reko da im je krivo sto nisu dosli, tako da verujem da se moze dobro napuniti dvorana sledeci put


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2010, 22:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Добро, капацитет јесте 2 500, али доста људи се још може нагурати по пролазима, па балконима, па још ваљда могу и двије монтажне трибинице испод сјевера и југа (600 мјеста неко рече)... Тако да, биће ту паклено....

Углавном, једва чекам извлачење противника 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2010, 10:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2010, 22:01
Postovi: 613
Tatabanja Madjarska


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7315 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 366  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs