banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 20:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Okt 2020, 14:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 451
borikbl je napisao:
Ekstra ekipa za prvi tim? Nadam se da se salis jer ovo je vise nego skromna ekipa i daleko su ispod ulozenog u njih. Doveli sem Knezevica sve do jednog igraca u konstantnom padu karijere i igrace upitnog kvaliteta.
Ova uprava su veci prodavaci magle od svih prethodnih, toliki su prodavaci magle da dolaze na forum pisati i hvaliti sami sebe kad vec niko nece a nema rezultata koji bi im isli u prilog. Mogli ste sjebati karijeru Drasku svojim hinjskim pritiskanjem da se vrati sto prije a to je zato sto niko od vas veze nema sa sportom niti je ikad imao jer da imate veze o sportu znali bi da sa takvim povredama nema zajebancije i preranog povratka. Prognoza od 1 do 3 mjeseca??? Pa gdje to ima? Koji to doktori ili fizioterapeuti daju takve prognoze? Eto bio je mjesec i dobilo se to sto se dobilo. I nemojte pricati kako ga niko nije pritiskao jer ce te lagati. A i pitanje je kako ce se on oporaviti i kad i kakav ce biti kad se oporavi.



Glogovac je prosle sezone bio najbolji igrac Zrinjskog.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2020, 15:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2020, 14:13
Postovi: 58
polapet je napisao:
Ne ljutiš se?Pretjerah malo sa tonm.
Izvini još jednom.
Nema ljutnje ;)

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2020, 15:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2020, 14:13
Postovi: 58
borikbl je napisao:
Ekstra ekipa za prvi tim? Nadam se da se salis jer ovo je vise nego skromna ekipa i daleko su ispod ulozenog u njih. Doveli sem Knezevica sve do jednog igraca u konstantnom padu karijere i igrace upitnog kvaliteta.
Ova uprava su veci prodavaci magle od svih prethodnih, toliki su prodavaci magle da dolaze na forum pisati i hvaliti sami sebe kad vec niko nece a nema rezultata koji bi im isli u prilog. Mogli ste sjebati karijeru Drasku svojim hinjskim pritiskanjem da se vrati sto prije a to je zato sto niko od vas veze nema sa sportom niti je ikad imao jer da imate veze o sportu znali bi da sa takvim povredama nema zajebancije i preranog povratka. Prognoza od 1 do 3 mjeseca??? Pa gdje to ima? Koji to doktori ili fizioterapeuti daju takve prognoze? Eto bio je mjesec i dobilo se to sto se dobilo. I nemojte pricati kako ga niko nije pritiskao jer ce te lagati. A i pitanje je kako ce se on oporaviti i kad i kakav ce biti kad se oporavi.
Ekipa nije loša, što je trener tražio uprava je dovela. Što trener ne može složiti ekipu kako treba to je do njega i tema za sebe. Borac da ima trenera koji bi iz ekipe izvukao bar 90% druga bi priča bila, ovako su na 70 % svojim mogućnosti.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2020, 15:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2020, 14:13
Postovi: 58
LDA212 je napisao:
borikbl je napisao:
Ekstra ekipa za prvi tim? Nadam se da se salis jer ovo je vise nego skromna ekipa i daleko su ispod ulozenog u njih. Doveli sem Knezevica sve do jednog igraca u konstantnom padu karijere i igrace upitnog kvaliteta.
Ova uprava su veci prodavaci magle od svih prethodnih, toliki su prodavaci magle da dolaze na forum pisati i hvaliti sami sebe kad vec niko nece a nema rezultata koji bi im isli u prilog. Mogli ste sjebati karijeru Drasku svojim hinjskim pritiskanjem da se vrati sto prije a to je zato sto niko od vas veze nema sa sportom niti je ikad imao jer da imate veze o sportu znali bi da sa takvim povredama nema zajebancije i preranog povratka. Prognoza od 1 do 3 mjeseca??? Pa gdje to ima? Koji to doktori ili fizioterapeuti daju takve prognoze? Eto bio je mjesec i dobilo se to sto se dobilo. I nemojte pricati kako ga niko nije pritiskao jer ce te lagati. A i pitanje je kako ce se on oporaviti i kad i kakav ce biti kad se oporavi.



Glogovac je prosle sezone bio najbolji igrac Zrinjskog.
Jeste bio je stvarno dobar, al je igrao na prirodnoj poziciji 4. Sada igra samo 5 i dečko se ne može snaći iz razloga što mu nije prirodna pozicija.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2020, 16:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Ja se nadam da trazite pleja umjesto draje koji ce pokriti njegov izostanak

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2020, 18:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
LDA212 je napisao:
borikbl je napisao:
Ekstra ekipa za prvi tim? Nadam se da se salis jer ovo je vise nego skromna ekipa i daleko su ispod ulozenog u njih. Doveli sem Knezevica sve do jednog igraca u konstantnom padu karijere i igrace upitnog kvaliteta.
Ova uprava su veci prodavaci magle od svih prethodnih, toliki su prodavaci magle da dolaze na forum pisati i hvaliti sami sebe kad vec niko nece a nema rezultata koji bi im isli u prilog. Mogli ste sjebati karijeru Drasku svojim hinjskim pritiskanjem da se vrati sto prije a to je zato sto niko od vas veze nema sa sportom niti je ikad imao jer da imate veze o sportu znali bi da sa takvim povredama nema zajebancije i preranog povratka. Prognoza od 1 do 3 mjeseca??? Pa gdje to ima? Koji to doktori ili fizioterapeuti daju takve prognoze? Eto bio je mjesec i dobilo se to sto se dobilo. I nemojte pricati kako ga niko nije pritiskao jer ce te lagati. A i pitanje je kako ce se on oporaviti i kad i kakav ce biti kad se oporavi.



Glogovac je prosle sezone bio najbolji igrac Zrinjskog.


Prije 3 godine je bio aba liga prije 2 aba 2 a prosla sezona najbolji igrac Zrinjskog u Bih ligi. Zar nije konstantno nazadovanje u nivoima ? Taman da sad zaokruzi u Borcu da ode jos jedan stepenik ispod a njegove igre ne ulijevaju povjerenje.

A procjena za Knezevica je bila u medijima i ako se ne varam na klupskom instagramu. Ja jos nisam cuo procjenu od jednog do tri mjeseca. Ok je mjesec-mjesec i po ilo dva i po - tri i to svi tako rade ali procjena oporavka 1 do 3 mjeseca jto sam prvi put cuo u zivotu i naravno obnavljanje povrede slucajno ili ne... Ja ne bi rekao da jeste.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2020, 19:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Ma kontam ja tebe, sta hoces reci, ali sad licitirati sa povredom covjeka, je malo bez veze, bilo prošlo. Vjerovatno je moglo drugacije, pozurilo se sa povratkom to ne moze niko osporiti i desilo se sta se desilo. Sad da trazimo novog pleja uh, pa uzece minute Nikolicu, to nije dobro..hehe, malo šale


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2020, 09:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Bože dragi čitam ovo, pa nema toga ko bi našem naradu ugodio.Svi sve znaju.Pa da li neko misli da je Knežeević tek tako pušten da igra?Dobiješ mišljenje doktora koji je najstručniji na ovim prostorima i postupiš tako.1-3 mjeseca, tačno ali nije to berba kukuruza pa da se može tačno znati.Možda se malo požurilo, možda je i Draško bio malo nestrpljiv i desilo se tako i sad svi pametni.Namjera je bila najbolja, a stručni štab i medicinski tim je taj koji donosi odluku.Rezultati seniora su ispod očekivanja, odgovornost na struci i igračima, to se slažem.Po mom mišljenju naredna u Vakufu se MORA dobiti, a ako se ne dobije, onda je ozbiljan kanal.A Vakuf nije naivan uopšte.Ovaj tim je po mom mišljenju projektovan za ligu 6 (prvi cilj) i kako trenutno stvari stoje daleko je to.Kažem, odgovornost na struci, jer su sve dobili što su tražili, koliko je meni poznato.Kolko buke oko drugog tima.Kažem, kadeti su vemo talentovana generacija.Tačno, izgubili od Basketa i?Ide okršaj sa Igokeom u kadesdkoj liki, i tu će se vidjeti gdje smo.A mislim da imamo šanse.Drugi tim-kadeti+Tibor+3 momka.
Ta tri momka su Ranko Bakić 2003,Boris Dragojević 2002 i ovaj mali Adamović 2003.Sve djeca iz Bl.Svi otišli dole iz BL klubova kad su ovdje u KK BOrac tek sklapali mlađe selekcije i nije bilo ničega.Nezadovoljni, vratili se.Odlični momci dobar potencijal.Neko spominje raspuštanje juniora 2001/2002.Da je jedan bio bar nešto interesantan, ne bi raspoštali.Dobri momci ali, nema tu ništa što može prići prvom timu.Logičan potez ljudi koji to vode i trenera.Okrenuti se mlađim 2004/2005 i gurati njih.Momci došli sa ispisnicama koje su predhodno tražili.I onda neko ovdje dože i kaže guraju se Igokeini juniori?Nigdje veze.Ja koliko znam, Reljić je iz Borca itišao u Student kao pozajmljen igrač.Dakle igrač KK Borac, pod ugovorom, pozajmljen kk Student Igokea.Opet logično.Imaće 30-35 minuta 1 lige, i primarno će biti u KK Borac i treniraće u KK bORAC, dole samo utakmice.Šta ima bolje mladom igraču nego da dosta vremena provodi na parketu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2020, 20:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2020, 14:13
Postovi: 58
Promo izgubio 30 od Leotara. Sljedeće kolo Promo-Borac.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2020, 12:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
I sad ce ih protiv nas krenuti kao blesavo, kao da gledam


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2020, 13:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
https://mondo.ba/Sport/Kosarka/a997671/ ... lskim.html


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2020, 15:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Pokušavamo da osposobimo Borac da bude dobra ekipa u košarci. U fudbalu smo ga stabilizovali - Borac je postao respektabilan klub na ovim prostorima. Za Košarkaški klub Borac obezbijedili smo mjesto u ABA 2 ligi, a naredne godine ekipa će biti još bolja"

Како то мислиш обезбједили СТЕ Аба лигу? А, да... И ја сам баш забораван :roll: Наравно да сте ВИ обезбиједиЛИ.

А интересантно како то баш сад леми жели да нешто ваздигне Борац, мхм... Некад је важило ово:
https://m.youtube.com/watch?v=pqPL0QIuFug Када су се ствари тако драстично промијениле? Ааа па да, јесте, опет ја забораван...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2020, 17:28 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 24 Okt 2020, 22:06
Postovi: 3
Bivsi plejmejker Mornara najvjerovatnije će pojačati Borac...

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2020, 17:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Koji plejmejker? Izvor?

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2020, 18:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5253
Lokacija: Црвено - плави град
Ускоро ће бити званично.


_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2020, 19:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Pa de napisite ko je, sta je.. Sta krijete ko da je ne znam ti ni ja sta

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2020, 20:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Jbg, nista bez crnaca, odosmo u tri lijepe, nasi igraci ce opet grijati klupu..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Okt 2020, 14:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Bio sam prvi protivnik stranih (crnih) igrača, u ekipi i uvijek sam se pitao zasto u Zvezdi i Partizanu npr mora biti toliko stranaca, i negodovao sam na to.Odgovor je veoma jednostavan- najbolji odnos cijene i kvaliteta.Čuo sam da je kontaktirjn jedan domaći igrač na poziciji 1, trenutno slobodan.Tražio je otvoren ugovor i 7000 euq mjesečno!!!
Takodje sam čuo da se Draško odrekao dijela plate i ako je to tačno, svaka mu čast.Crnci dolaze za male pare, a daju generalno dobar kvalitet što se vidjelo kod Tavariusa u Širokom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Okt 2020, 15:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Daishon Knight bi trebalo da potpise

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2020, 22:18 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2020, 14:13
Postovi: 58
polapet je napisao:
Bio sam prvi protivnik stranih (crnih) igrača, u ekipi i uvijek sam se pitao zasto u Zvezdi i Partizanu npr mora biti toliko stranaca, i negodovao sam na to.Odgovor je veoma jednostavan- najbolji odnos cijene i kvaliteta.Čuo sam da je kontaktirjn jedan domaći igrač na poziciji 1, trenutno slobodan.Tražio je otvoren ugovor i 7000 euq mjesečno!!!
Takodje sam čuo da se Draško odrekao dijela plate i ako je to tačno, svaka mu čast.Crnci dolaze za male pare, a daju generalno dobar kvalitet što se vidjelo kod Tavariusa u Širokom.
Kada si toliko informisan, kaži nam kakvo je stanje sa trenerima na tržištu?

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs