banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 22:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 158  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Avg 2020, 19:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Da, istina, bilo je nekih čarki ali, uprava je decidno tražila od trenera i kapitena da ne smije biti problema.
Uostalom, zamisli da ti i 10 tvojh kolega bojkotujes urednika MONDA zbog mobinga npr.3 kolega nastave da rade.I urednik dobijd otkaz, ti sd vratis na posao, a u kancelariji sjedi kolega koji je podržavao urednika.
Kako bi se ti ponašao prema njemu?
Uprava je bila jarsna-ne smije biti problema.
I momci su igrali do kraja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Avg 2020, 19:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Dosadili smo GanDra i bogu i narodu, dosta je bilo.
Po komentarima ljudi vidiš kakna to gledaju.
Predlažem prekid vatre.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 11:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2020, 14:13
Postovi: 58
GanDra je napisao:
polapet je napisao:
Ma čime ucjenili.Momci vidjeli šta će se desiti i okrenuli priču.Što javno ne kažu o kojim igračima se radi?
Božić se nije udostojio ni da dodje na famoznu skupštinu.
Znam samo, da su Nikolić,Mikeš bili najradikalniji, na veliko iznadjedjenje svih.Nakon njih i ostali svi.Da nije bilo njh, Boziceve nemjere bi bile ostvarene.E sad, pitanje gdje su sada?
Ti momci tad su odradili to i to je veoma bitna stvar.Gdje su sada?Nisu u klubu?Zasto?Pa zato što su treneri procjenili da igrački nemaju kvalitet za ovaj nivo.Sta treba, a uprava odredjuje treneru ko da igra?Nikad u životu se to neće desiti.Odlični momci sa ljudske strane, ali nedovoljno dobri sa igračke za ovaj nivo po mišljenju trenera.Ali uvijek dobrodošli u klub, da se pomgne bilo šta.Prijetnje?
Veze sa vezom nema.Neka javno kažu ko je kome prijetio.


''На велико изненађење''??? :lol: :lol: :lol:
Грохотом се смијем :lol:
Циљано су поједини момци купљени одређеним обећањима и уцјенама, али наравно, о томе се не прича, не иде вам у прилог, не слаже се са причом о складу и хармонији...
Кажеш малоприје, играчи који нису бојкотовали нису имали никаквих проблема касније... Па зашто је онда један од бојкоташа (и данас је у клубу) једном од момака који су наступили против Варде рекао на једном од првих наредних тренинга ''сад морате поново да се доказујете''. Мало је недостајало да дође до физичког сукоба, па би било лијепо да нам напишеш ко га је спријечио? Ја знам, али ти нам напиши...

Купљени? Чиме? Ако је неко купљен тим да добија редовну плату, и иде на гостовање нормалним бусом који има гријање, онда су играчи купљени за бус и плату. Или је можда обећано Лочарима да им се направи викендица у Гламочу, Н.Н добије ауто од клуба, А.М плац за кућу итд.? Какве су ово глупости обећана и уцјене играча? Ако неко зна нешто о томе требао је пријавити ПУ БЛ, а не лупати. И још да додам и ако је било послије тога расправе између неког од играча требало је да остане у том кругу људи а не да се износи овдје, ти сви момци су између осталог другари( друже се излазе итд.) спортисти и безвезе је да их ви са стране сада свађате.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 11:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
Ma da,moze se pricati o obecanim autima, vikendicama, placevima... a kad se prica o raspravama medju igracima,to je no no! To treba da ostane diskretno za razliku od materijalnih obecanja prema pojedincima :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 12:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2020, 14:13
Postovi: 58
vlakanje je napisao:
Ma da,moze se pricati o obecanim autima, vikendicama, placevima... a kad se prica o raspravama medju igracima,to je no no! To treba da ostane diskretno za razliku od materijalnih obecanja prema pojedincima :lol:

Па кажи коме и шта је обећано? Наравно да ником није ништа обећано, и да је измишљена прича ;) Па шта је било толико стражно између играча? За 7 дана су играли утакмицу и све је функционисало. Зашто правити проблем због расправе која је трајала цирка 2-3 минуте? Пошто нико ту није био од ових форумаша значи све те приче су из друге, треће руке.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 13:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Ma ostavite te momke neka igraju kosarku, a ne ovuda kojekakve traceve pricate, rekla kazala, inicijale ljudi pisete o jbt, kao neka istraga.Dajte da se vratimo na kosarku, sta je bilo bilo je, gledajmo u buducnost


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 14:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Saglasan 100%.
Ljudi nikom ništa obećano nije 100%.Pa na Sokolac su išli šupljim kombijem a febraur mjesec.
Što nisu obezbjedili luksuzni bus sa grijanjem?
Pa momci su vidjeli razliku, obećani su im normalni uslovi i stipendije za sve, i to su dobili.Kakva obećanja.. nigdje veze, to je konstrukcija nemoćnih pojedinaca koji nisu u stanju dobar bus platiti.Bio sam prisutan kad su ljudi iz nove uprave dali jasne instrukcije kapitenu i Taušanu, da neće tolerisati eventualnu odmazdu.I tako je bilo.Momci igrali normalno do kraja, bezvezna priča.
Pa taj Barbarez je sjajan momak omiljen kod svih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 14:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Meni je žao što je cijena višeg nivoa takmičenja ta da momci poput Barbe Vanje, Nika i ostalih ne mogu kvalitetom po mišjenju trenera da iznesu, ali to je tako.
Mislim da je plan da ova djeca što i će igrati 2 Ligu naredne sezone 2003,2004 i 2005 se guraju da budu prvi i da (O)KK Borac ima razvojni tim koji bi igrao 1 ligu RS, a seniori ligu BiH.Po meni to je možda i bitnije od ABA 2 priče za seniore.
E tu bi se mogla napraviti ekipa sa 5-6 talentovanih dječaka+ ovi momci Nik,Zvonar, Barba, Vanja,Mikeš.
Mislim da je to u planu naredne sezone i to je sjajno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 16:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Ne mogu vjerovati,zasto niko ne napise imena sadasnjih clanova uprave,zasto se to krije,citam ovu temu svaki dan,Vukasina i Bojana sam procitao bar 100 puta, Maki imena svih igraca,zasto niko ne napise ko su ti famozni spasioci banjalucke kosarke???
Hvala unaprijed na odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 17:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
https://www.bblegal.ba/en
Firma brace Baros, koja su u upravi ( znam da su si bili, mozda i nisu vise). Procitajte malo biografiju Predraga Barosa, pa je uporedite sa biografijama izvornih momaka. Ima tu jos..

Djajic, Misan.. ljudi privatnici, imaju svoje firme i nekretnine, koji ne zavise ni od koga. Sve to na internetu mozete provjeriti.
Tu je i Tibor Florijan, ne treba trositi rijeci o njemu.
Bio je i osnivac Manie, Dajan Javorac..

Znam da su ti ljudi bili, ne znam da li su svi i danas tu.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 17:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Aha, hvala napokon, mislio sam du su usli jos neki ljudi, Barose znam,oni su dzudisti bili ili jedan od njih ako se ne varam...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 18:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Upravo tako.
Svi su tu, ista ekipa od 2017, niko se milimetar povukao nije.Ja o tome trubim dugo.
Svi apolitični, ljudi iz biznisa, nezavisni od namjestenih tendera.
Predsjednik kluba je Milan Đajić, 70 zaposlenih ljudi
Štamparija Makoprint, Teretana na Incelu, Restoran Groš i jos mnogo toga
Tibor Florjan sportski direktor bivsi igrač, i ugledni član BDO grupacije
Braća Baroš, ugledni advokati,Mišan veleprodaja auto opreme www.autostil.ba, Dajan Javorac marketing kuća Mania.Nema šta da se krije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 20:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
polapet je napisao:
Meni je žao što je cijena višeg nivoa takmičenja ta da momci poput Barbe Vanje, Nika i ostalih ne mogu kvalitetom po mišjenju trenera da iznesu, ali to je tako.
Mislim da je plan da ova djeca što i će igrati 2 Ligu naredne sezone 2003,2004 i 2005 se guraju da budu prvi i da (O)KK Borac ima razvojni tim koji bi igrao 1 ligu RS, a seniori ligu BiH.Po meni to je možda i bitnije od ABA 2 priče za seniore.
E tu bi se mogla napraviti ekipa sa 5-6 talentovanih dječaka+ ovi momci Nik,Zvonar, Barba, Vanja,Mikeš.
Mislim da je to u planu naredne sezone i to je sjajno.


Prva pametna od tebe i da se slazem sa tobom.
Ali da li ce to biti realizovano?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 20:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
polapet je napisao:
Upravo tako.
Svi su tu, ista ekipa od 2017, niko se milimetar povukao nije.Ja o tome trubim dugo.
Svi apolitični, ljudi iz biznisa, nezavisni od namjestenih tendera.
Predsjednik kluba je Milan Đajić, 70 zaposlenih ljudi
Štamparija Makoprint, Teretana na Incelu, Restoran Groš i jos mnogo toga
Tibor Florjan sportski direktor bivsi igrač, i ugledni član BDO grupacije
Braća Baroš, ugledni advokati,Mišan veleprodaja auto opreme http://www.autostil.ba, Dajan Javorac marketing kuća Mania.Nema šta da se krije.


Cvrsto tvrdim jedinu koji su to bez ikakvog interesa su braca Baros.
Svi ostali su tu zbog svojih interesa i svojih poslova,pisao sam vec kako sve funkcionise,guraju svoje poslove kad pregovaraju sa sponzorima.
I najveci interesdzija od svih pokusaj od trenera Scekic,tali se sa menadzerima i radi cak upravi iza ledja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 21:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
S obzirom da uprava radi volonterski, i da stvarno rade vrhunski posao za klub, od uslova do sponzora, po meni je sasvim ok da pored sastanka oko sponzorstva, razgovaraju i o privatnom biznisu. Win-win situacija za sve

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 21:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Evo tebi da kažem supersonic , vidim da si normalan momak,pošto sa ostalim ne želim polemiku, i da ima toga što ti kažeš , šta je problem.
Ali nigdje veze.Nema dodirnih tačaka , ljudi lupaju gluposti.
Svaki dan je u Grošu 10-12 ljudi na ručku x 2 obrka to je 20 obroka x 30 dana to je 600 obroka x 5km računajte.
To neko plati.Šta dobijaju ti ljudi za uzvrat?Ništa.
Poštujte to ljudi.Ko ima dokaze o malverizacijama, neka prijavi u Mup, pa izvolite.Glupost pišu pojedinci.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 21:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Gdje su stručnjaci sad koji su pričali o razvojnom timu Igoke?Ko je došao?Šta je sad bilo?Nema AbA 2 i?
Čiji smo sad?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 22:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
Ajde ne seri opet.
Dobro znas sta je bilo,poletili ste kao muva na govno.Bilo je mi vas guramo u Aba 2 samo se prijavite,sve je zavrseno.Tajni sastanci Scekic - Igor Dodik.
I sta je bilo na kraju od 4 pozivnice,5 klubova samo vi ispusite.Seljaci vas izlevatili.
A da ste usli u Aba2 bili bi svakako njihov 2 tim,ovako bolje sto niste.A da ste levati ispali jeste.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2020, 22:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
Ako njihovi izgube izbore,nema sanse da ce te izgurati finansijksi sezonu sa ovim timom,to svo znaju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2020, 18:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2020, 14:13
Postovi: 58
polapet je napisao:
Saglasan 100%.
Ljudi nikom ništa obećano nije 100%.Pa na Sokolac su išli šupljim kombijem a febraur mjesec.
Što nisu obezbjedili luksuzni bus sa grijanjem?
Pa momci su vidjeli razliku, obećani su im normalni uslovi i stipendije za sve, i to su dobili.Kakva obećanja.. nigdje veze, to je konstrukcija nemoćnih pojedinaca koji nisu u stanju dobar bus platiti.Bio sam prisutan kad su ljudi iz nove uprave dali jasne instrukcije kapitenu i Taušanu, da neće tolerisati eventualnu odmazdu.I tako je bilo.Momci igrali normalno do kraja, bezvezna priča.
Pa taj Barbarez je sjajan momak omiljen kod svih.
Чек, луксуз је ако бус има гријање? Добро ако нису имали да плате бус са гријањем, за њих је то онда стварно луксуз

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 158  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs