banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 12:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 158  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Jul 2020, 08:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
Znaci po tvojim informacijama samo Pavlovic ne ostaje od proslogodisnjeg sastava?
Moje su informacije malo drugacije,pa cemo ih uporediti kada pocne sezona.

Knezevic,Kakanj?
Uf opet nisi dobro gradivo savladao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 12:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Da, i ako baš hoćeš dalje, nedostajaće Barbarez i Nikolić, sjajni momci ali nedovoljno dobri za nešto više.Đonlić je0pod upitnikom, ne zato što je loš, nego se čeka rasplet za ABA 2, pa će onda biti jasnije.Takodje, neće biti ni Zvonara, sjajnog momka koji se teško povrijedio , ali po mojim saznanjima, biće mu ponudjeno mjesto klupskog operativca, jer je on to zaslužio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 13:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Moja greška pardon.
Nije bio u Kaknju, igrao je za Bosnu i Zrinjski.
U pravu si, greska.Ali nebitno, vidim da mi traziš dlaku u jajetu, ali vjeruj, upućeniji sam od tebe ipak.I nemoj biti toliko nabrijan, opusti se.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 13:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Evo pridjelog
ja ću napisati roster a napisiwga ti.
Ko izgubi plaća ručak.Može?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 13:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
O kom se Borcu ovdje raspravlja? Ako je ovaj Igokein, zasto npr Radukic ne igra tu, predobar je za ABA2 ili?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 13:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Skeva, vidim, veoma si aktivan na temi KK Igokea, pratiš to tamo, veoma si aktivan svaka čast.
Borac je Borac e sad ova tvoja opaska miliči da se iza tvog lika i djela krije neko ko baš i ne voli Borac.Borac nije ni Igokein ni moj ni tvoj, nego je to klub svih nas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 13:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Radukić?
kao prvo, igrač koji igra za 4-5000 eur mjesečn, a kao drugo
u KK Borac ,trener ima odriješene ruke u sklapanju rostera, ima podršku ali i odgovornost.To valjda tako ide.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 13:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
polapet je napisao:
Skeva, vidim, veoma si aktivan na temi KK Igokea, pratiš to tamo, veoma si aktivan svaka čast.
Borac je Borac e sad ova tvoja opaska miliči da se iza tvog lika i djela krije neko ko baš i ne voli Borac.Borac nije ni Igokein ni moj ni tvoj, nego je to klub svih nas.

Pa vidi, mozda iz nekih razloga ne bi tako trebalo da bude, ali kontam da sam vise ispostovao Borac u raznim segmentima od mnogih koji pametuju po forumu i busaju se da su neki borcevci.... Sve za klub, Borac majka i sl....
Sto se Radukica tice, stvarno nemam pojma za koju cifru igra, zato sam i pitao.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 13:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Ok, pošteno, pogrešno sam te shvatio.
Raduka je super momak ali za nas preskup.
Ostje Marković na 4, i ovaj novi.Za sada.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 21:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2012, 20:49
Postovi: 253
polapet je napisao:
Da, i ako baš hoćeš dalje, nedostajaće Barbarez i Nikolić, sjajni momci ali nedovoljno dobri za nešto više.Đonlić je0pod upitnikom, ne zato što je loš, nego se čeka rasplet za ABA 2, pa će onda biti jasnije.Takodje, neće biti ni Zvonara, sjajnog momka koji se teško povrijedio , ali po mojim saznanjima, biće mu ponudjeno mjesto klupskog operativca, jer je on to zaslužio.
Ko si ti da ovo govoriš za Barbu i Nikolića ili bilo kojeg BL košarkaša,majmune jedan.Ti odlučuješ ko je dobar .



Sent from my SM-J600FN using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 21:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Ivan85 je napisao:
Sto se tice ovo izvornog Borca,svaka cast ljudima na ljubavi i sto vole taj klub,ali ocigledno da nesto vise od toga u ovom trenutku klubu ne mogu pruziti.
3 god zaredom igrat ce trecu ligu,zar nije postenije nekome drugome to prepustiti nego gledati kako klub tavori u tom rangu.

Имати два клуба (конкретно Борца, не рарчунајући остале клубове) од којих један игра премијер лигу, други премијер и Аба2, или чак да играју један Прву РС, други Премијер+Аба2 је за овај наш град који издваја симболична средства за спорт и овакву околину-немогуће. Или ће оба играти рецимо Прву РС, или ће један искакати док ће други бити у Другој лиги. Рјешење је да имамо ЈЕДАН Борац, да се размирице ријеше и гура једна прича, на један канал троши енергија, средства, али то кад се главе смире...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 21:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
skeva je napisao:
O kom se Borcu ovdje raspravlja? Ako je ovaj Igokein, zasto npr Radukic ne igra tu, predobar je za ABA2 ili?

Зато је и направљена нова тема о том Борцу, али се већ одмах по прављењу теме почело на обје писати о оба куба, чиме ништа та нова тема није ублажила конфузију, ал' га јеби.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Poslednji put menjao Umetnik dana 11 Jul 2020, 22:20, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 22:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Noproblem, majmun ti je tata koji te napravio nevaspitanog.Na kulturan način ti govorim kako jeste, jer znam šta se dešava, ali ok.KK Borac ima trenera koji donosi odluke.Tačka.To su dva sjajna momka, koji su i sami svjesni šta mogu a šta ne.
Ali ok, tvoj nivo kulture je tvoja stvar.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 22:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Umetnik je napisao:
Ivan85 je napisao:
Sto se tice ovo izvornog Borca,svaka cast ljudima na ljubavi i sto vole taj klub,ali ocigledno da nesto vise od toga u ovom trenutku klubu ne mogu pruziti.
3 god zaredom igrat ce trecu ligu,zar nije postenije nekome drugome to prepustiti nego gledati kako klub tavori u tom rangu.

Имати два клуба (конкретно Борца, не рарчунајући остале клубове) од којих један игра премијер лигу, други премијер и Аба2, или чак да играју један Прву РС, други Премијер+Аба2 је за овај наш град који издваја симболична средства за спорт и овакву околину-немогуће. Или ће оба играти рецимо Прву РС, или ће један искакати док ће други бити у Другој лиги. Рјешење је да имамо ЈЕДАН Борац, да се размирице ријеше и гура једна прича, на један канал троши енергија, средства, али то кад се главе смире...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 22:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Ljudi iz KK Borca su otvoreni za razgovor to pouzdano znam.Ali shvatite, kad neko misli da je on Borac, njegovo lik i djelo to je problem.Zato kažem teško.
I slijepac vidi koja je uprava sposobnija.
Ko brani SKK da ide u 1 ligu RS?Jel brani neko?
Ne.Nema kapaciteta.To je činjenica.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 22:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
noproblem je napisao:
polapet je napisao:
Da, i ako baš hoćeš dalje, nedostajaće Barbarez i Nikolić, sjajni momci ali nedovoljno dobri za nešto više.Đonlić je0pod upitnikom, ne zato što je loš, nego se čeka rasplet za ABA 2, pa će onda biti jasnije.Takodje, neće biti ni Zvonara, sjajnog momka koji se teško povrijedio , ali po mojim saznanjima, biće mu ponudjeno mjesto klupskog operativca, jer je on to zaslužio.
Ko si ti da ovo govoriš za Barbu i Nikolića ili bilo kojeg BL košarkaša,majmune jedan.Ti odlučuješ ko je dobar .



Sent from my SM-J600FN using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 22:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Noproblem, majmun ti je tata koji te napravio nevaspitanog.Na kulturan način ti govorim kako jeste, jer znam šta se dešava, ali ok.KK Borac ima trenera koji donosi odluke.Tačka.To su dva sjajna momka, koji su i sami svjesni šta mogu a šta ne.
Ali ok, tvoj nivo kulture je tvoja stvar.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 22:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
polapet je napisao:
Slažem se.
Ali ima i druga strana priče.Borac je grickao i uništavao svako po malo, a najviše vlastiti rukovodioci:
Vukašin Božić, Slobodan Simović i Miroslav Dojčinović.
To je gola istina.Igokea je to samo posmatrala i gurala svoje.Niti je pomagala a niti je specijalno odmagala.
Prosto je tako.

Ок, то стоји, али да су само посматрали, није баш. https://m.youtube.com/watch?v=pqPL0QIuFug
Није да је игокеа као кк Поткозарје криво, аи јесу нељуди који су је гурали, политика и остало. Слично као и са ФК.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 22:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Slažem se.Ali imaš li neki pametan prijedlog u današnjim okolnostima?Znamo šta nećemo, ali da čujem šta hoćemo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2020, 23:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12388
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Imam ja, da se jebeno Potkozarje vrati gdje mu je i mjesto i svi resursi se usmjere u Borac sto i jeste prirodno. A ne da se silujemo i budemo taoci nedosanjanog sna jednog mesara iz Lijevca.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 158  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs