banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 01:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113930 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4149, 4150, 4151, 4152, 4153, 4154, 4155 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2016, 21:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2774
Dogovoreno kazu sa Iveticem, Kajkutom i igracima iz prve lige RS.

http://pravdabl.com/petorka-na-gradskom ... raja-jula/

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2016, 23:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Sve sa rezervom uzeti,pogotovo za kajkuta.
Sto bi kapiten rekao- "suplja prica" !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2016, 23:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
Ovo zvuci fantasticno, ako je istina. Napravismo ekipu koja bi se za evropu borila u ligi bih, a kamoli za prvo mjesto u ligi RS. :)
Elem, ne znam za vas ali ova situacija sa Celikom i dokazima da su na kvarno dobili licencu mi je bezveze nekako, supacki sto bi se reklo. Jesmo ispali, jesmo. Jesmo imali sve u svojim rukama da opstanemo, jesmo. Sta smo uradili- nista. I protiv tog Celika smo kiksali na domacem terenu kad nam je pobjeda trebala. Po meni trebaju biti gospoda, izdici se iznad svega toga i odigrati tu sezonu u RS ligi i osvojiti je. Znam da podrska nas koji volimo Borac otkad znamo za sebe nece izostati, pa makar 3 ligu igrali. Jest da smo ispali, ali fina se prica pravi u i oko kluba i treba nastaviti u tom smjeru, a ne zamarati se celikom i licencama..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 00:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
Ja se samo pitam otkud nama ovi papiri (dokazi)?

Vjerovatno ništa od toga.

Ali čak rezonujem i dotle da se nekom ne sviđa ovakav raspadnut Čelik da igra tu Ligu 12, pa na par utakmica nisu imali ni spikera ... Pa nam je neko tutnuo ove papire :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 00:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
Ima tog, stoji sve. Imali smo sve u svojim rukama zadnju tekmu, i nista nismo napravili. Da smo zasluzili, nismo.

Ali ne vidim da je iko nas zalio prije 2-3 godine, kad je Zrnjiski, kao 7. Ili 8. isao u Evropu umjesto nas.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 00:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
Da, Danci otišli umjesto Juge na EP 1992. i osvojili ga. Siguran sam da su se "puno potresli" što su naknadno upali, ni danas ne mogu spavati zbog toga. Kažu naše srce je za vrijeme prvenstva bilo uz Jugu, pa eto, biće i naše uz Čelik :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 00:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
Ma kontam da su oni to imali od ranije, ko zna kako.. cuvali za ovu situaciju sa nadom da ce proci. Po meni glupo jako, bez potrebe se vucaraju po medijima sa tim stvarima. Bolje da se fokusiraju na Borac i samo Borac, da se napravi zdrava prica sa kojom cemo se dao Bog vratiti sledece godine, i ko zna.. boriti za evropu :)

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 00:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Tommy Vercetti je napisao:
Ima tog, stoji sve. Imali smo sve u svojim rukama zadnju tekmu, i nista nismo napravili. Da smo zasluzili, nismo.

Ali ne vidim da je iko nas zalio prije 2-3 godine, kad je Zrnjiski, kao 7. Ili 8. isao u Evropu umjesto nas.

То је тачно нисмо заслужили да останемо у лиги,имали смо све у својим рукама и нисмо били у стању да добијемо јебени Витез.
Али са друге стране ни Челик није заслужио да остане у лиги,због свих својих дуговања која су се прекривали не само ове сезоне него и ранијих сезона,читао сам по интенету,по разноразним порталима и прије како он имају договања према играчима која нису измирена,тако да ако би савез поступио поштено,како би и требаа да поступи,Челик би онда требао да лети из лиге.
Свињски је те сезоне када је отишао у европу у мјесто нас сезону завршио на 9 мјесту,сјећам се утакмице са њима у тој сезоне тај дан у БЛ падала је јака киша ми узели 5:1 а онај смрад билбија дао 4 гола.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 12:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 08 Jan 2012, 21:55
Postovi: 1513
http://mondo.ba/a659672/Sport/Fudbal/Da ... Celik.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 12:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Маните се Челика. Ова управа ко политичари, само скрећу с теме, а главна тема је помоћни терени, омладинска школа, што јачи тим за лигу РС, да се одмах вратимо, а како су кренули неће на добро изаћи.

Око ових играча, поготово бољих, за сад нико не долази, колико сам ја упућен. (иветић, кајкут)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 12:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Ipak je realnija opcija da se najbolji igraci dovode tamo negdje pred pocetak sezone, onda kad im propadne i najmanja sansa za inostrani angazman...

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 14:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Ne bih bio pretjerano sklon da vjerujem pisanju ovog portala, pogotovo kad su sale i ivetic u pitanju. Pre-pre-predaleko smo mi jos od takvih igraca.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 14:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3496
Jebalo majku ja neke od vas pravo ne kontam.
Kad uprava drka.q nije dobro, kad pokusava nesto nije dobro. Ajde da vidimo sta je po vama to sto uprava treba.da.uradi da dobiju prolaznu ocjenu.
Pa onda na kraju sezone da vidimo jesu li to ispunili ili nisu.

Ovako je sve ovo neozbiljno.

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 15:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
Procitaj moj post iznad, to je neko moje misljenje. Imali smo sve na tacni, nismo iskoristili. Sad se supacki vadimo na Celik, zamaraju se bespotrebnim stvarima. Trebaju se okrenuti Borcu iskljucivo, pokusati napraviti sto bolji tim koji ce osvojiti RS i vratiti se za sezonu, napraviti pomocni teren, omladinsku skolu forsirati i dati vise paznje nego inace. To je po meni prava stvar, to je ono sto bi trebalo da cini naseg Velikana, da se ponasa kao Velikan, Borac.. A ne da se provlace kroz medije sa kojekakvim dokazima o ovome/onome.. Iz supljeg u prazno
Sa marketingom treba nastaviti, vec su rijesili pitanje sportske opreme, nece vise biti sorc jedne, dres druge garniture. Sem Tulica i promasaja od igraca, ja sam zadovoljan kako to ide sve..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 15:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
http://www.fkborac.net/sajt/novosti/pio ... 7/05/2016/

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 16:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8758
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Glas razuma i molba
Davno je proslo vrijeme kad sam bio zadnji put na istoku! Moguce da je bila 91 !!!
I dalje je Lesinarski sal u ormaru ususkan i uspavan sanja o nekim drugim vremenima!!! Jedan forumas je dobro primjetio a evo i ja sad vidjeh naljepnicu lesinara na oznaci Vojske Republike Srpske. Dragi momci i moji Lesinari to nikako ne ide zajedno. Ljubav prema klubu i prema otadzbini nije isto. Zato momci ne lijepite to po gradu nije primjereno!!! Kao borac VRS nosio sam trobojku sa ponosom ali na njoj nije bio Lesinar. Mnogo je krvi proliveno za Srpsku trobojku i tu lesinaru mjesto nije.

Zato molba ne lijepite to po gradu REPUBLIKA SRPSKA je iznad svega pa i iznad Borca !!!

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 20:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
То на Правди.бл одлично звучи, све је исправно речено, и надам се као и сваки навијач нашег Борца да "нови вјетрови дувају", што би и било тако кад би се све испунило. И сад, око помоћних терена, хоће ли се коначно смиловати и једна и друга страна па некако ријешити проблем око градње. Мада тај период до донаторске вечери је управо период од 15-20 дана, што се до сад сваки пут испостављало нетачним, тако да ни око тога а ни око појачања (која су, искрено, права Борчева појачања, за гањање Европе) нећу претјерано да се радујем, иако ово стварно јесу фине вијести, само да се остваре...

Ово сам хтио да поменем, али кад год бих се сјетио, нисам био при форуму :)
Tommy Vercetti je napisao:
Ali ne vidim da je iko nas zalio prije 2-3 godine, kad je Zrnjiski, kao 7. Ili 8. isao u Evropu umjesto nas.

Тако да, ако опстанемо у лиги, напићу се од среће. Истина, мало пичкасто изгледа на тај начин гледати да се остане у лиги, али сва лига је таква, нема ту шта да нас буде срамота. Па је ли Челик измирио обавезе? Није. А хоће лиценцу. Прц! Ми смо због тога зијанили Европу, а ишао ук зриЊски, е па сад би нам лиценца могла да окрене лице, мало за промјену, кад нам је тад окренула леђа. Задовољење правде, ем да буде 1-1, ем што Челик није законито добио лиценцу.
Не бих се сложио с тим да је нама неко подметнуо те доказе, исто је сарајлијама Челик што и ми, не воле нас више од Челика.

Такође, то ако се деси, деси. Требамо гледати у своје двориште, спремати се за даље, своје смо урадили, послали те документе, на другима је ред, више не зависи од нас. Шта год да се деси, иако бих лично радије да опстанемо, али бих свакако мијењао Борчеву ренесансу и повратак у лигу сљедеће сезоне одмах, него опстанак, а да и даље имамо сличне проблеме.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 20:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
motozeljo je napisao:
Glas razuma i molba
Davno je proslo vrijeme kad sam bio zadnji put na istoku! Moguce da je bila 91 !!!
I dalje je Lesinarski sal u ormaru ususkan i uspavan sanja o nekim drugim vremenima!!! Jedan forumas je dobro primjetio a evo i ja sad vidjeh naljepnicu lesinara na oznaci Vojske Republike Srpske. Dragi momci i moji Lesinari to nikako ne ide zajedno. Ljubav prema klubu i prema otadzbini nije isto. Zato momci ne lijepite to po gradu nije primjereno!!! Kao borac VRS nosio sam trobojku sa ponosom ali na njoj nije bio Lesinar. Mnogo je krvi proliveno za Srpsku trobojku i tu lesinaru mjesto nije.

Zato molba ne lijepite to po gradu REPUBLIKA SRPSKA je iznad svega pa i iznad Borca !!!

У праву си, али ми волимо и имам право да волимо своју отаџбину, да је чувамо, ко ће ако нећемо ми?

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 22:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
To što nosaju ambleme VRS meni je sasvim u redu.

Jedino na šta mi se diže kosa na glavi jesu transparenti hiseta, mejdan, budžak i sl. To i amblem VRS ne ide mi zajedno. A i generalno nekako mi seljački ti nazivi.

Ostalo sve tokom ove polusezone je bilo poprilično dobro. Popravili brojnost, bodrili klub do iznemoglosti, na kraju ona bakljada, doduše u trenutku kad joj vrijeme nije, ali kao kruna na jednu dobru navijačku polusezonu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2016, 23:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Borac u srcu je napisao:
To što nosaju ambleme VRS meni je sasvim u redu.

Jedino na šta mi se diže kosa na glavi jesu transparenti hiseta, mejdan, budžak i sl. To i amblem VRS ne ide mi zajedno. A i generalno nekako mi seljački ti nazivi.

Ostalo sve tokom ove polusezone je bilo poprilično dobro. Popravili brojnost, bodrili klub do iznemoglosti, na kraju ona bakljada, doduše u trenutku kad joj vrijeme nije, ali kao kruna na jednu dobru navijačku polusezonu.

Али што јест', јест', била је шпрданција, тек што један убаци бакљу и ови је склоне, долети још једна :king:

У односу на јесенас, одлична полусезона. Иако се клуб борио за опстанак, бројност, организација, реко бих на нивоу, тиме се показало да Лешинари бодре свој клуб "И када црно је, кад Му не иде". Надам се да неће бројност опасти као током 2006, 2007... Али опет, они највјернији ће да буду ту, дакле домаће нам не гину око 160-200 људи. Ови остали што догурају до четвероцифрености долазе са резултатима и важности утакмице, тачније атрактивности.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113930 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4149, 4150, 4151, 4152, 4153, 4154, 4155 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs