banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 22:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1895 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 95  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Nov 2018, 19:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Fokusima pukla pa ljudi zive da mi ne mozemo s malo otpada, ja kontam sta bih prodavao raji koja je u strahu, strah je dobar za biznis

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Nov 2018, 19:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Кажу да тад најбоље иде оружје. Мислим, због стра'... :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Nov 2018, 21:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
I po jedan metak da imaju za sebe ako procuri iz Cerkezovca nuklearni otpad :)

Salu na stranu, knindze i ostali specijalci pod raznim imenima su tako silovito bjezali da je stara pokupila mene i buraza i pobjegla tetki u Bg bez razmisljanja. Stari bio na ratistu, nije ni znao dok nije dosao kuci da smo podvili repove. U biti tako je izgledalo, svi si bjezali, djelovalo je da hrvati nece stati, ko je bio blizu na ratistu dolazio je kuci i pakovao porodicu pa makar u sela udaljena od granice ako nije mogao za Srbiju

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2018, 03:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
Čiča iz Rogače je napisao:
Milošević malo jede gowna.DB Srbije i vojska su prije Bljeska i Oluje izvukle svu bitniju logističku podršku iz Krajine.Krajina nije prodana već dogovorno predana.
Ove nebuloze oko petog oktobra i ljudi iz Republike Srpske koji su bili u prvim redovima su još veća glupost.Ne znam otkud potreba za tolikom generalizacijom?


Milošević je lažov na kvadrat. Njemu bilo stalo do Srba u Krajini i u RS. :roll: Poslo Milu Mrkšića u Krajinu poslje pada zap.Slavonije da organizira evakuaciju Krajine,i da
učini sve da hrvati ne naiđu na prejak otpor što je i napravio,pa onda optužuje Srbe u Krajini da su kukavice.
Kakav je čovjek bio sasvim zasluženo je završio pod drvetom.

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2018, 03:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
Schlager je napisao:
Ne slazem se sa Cicom..osim na Baniji,gdje je bar jedan dan pruzan otpor,skoro nigdje u Oluji Hrvatske snage i nisu naisle na otpor niti su se vojske dodirnule..osim par izuzetaka,na Velebitu i oko Gracaca,sto je takodje jako kratko trajalo,vise se u minutama mjeri,nego u satima...

Ja zaista tu Oluju,pa i Bljesak dozivljavam kao q od ovce,a ne neko herojstvo Hrvata...za razliku od ovog Vukovara danas,za sta se samo moze ustati stati mirno!...To treba porediti,taj otpor Vukovaraca onakvoj sili,u ravnici...sa bjezanijom onako naoruzanih Krajisnika,sa onakvog terena,gdje jedna ceta moze zaustaviti tri brigade bar 2 mjeseca!!

Krajisnici su pobjegli glavom bez obzira,bez da prime borbu...Pricali i tad i danas da su prodani,da bi opravdali svoj kukavicluk i bjezaniju....da je neprijatelj bio mnogo jaci....

Jeste...jos jaci je bio 1941....pa se naslo nacina....

Postali smo kao narod poprilicne picke....To krece vec od Osnovne skole....gdje sam ja svoje dijete 5 godina sacekivao autom,kao i svi roditelji dole,izazivavsi kolaps pred skolom kad se casovi zavrsavaju.....a meni jedan dan pokazali gdje je skola,sutra idi sam preko tranzita...a desavale su se gore stvari nego danas...

Mozda je to i normalno..takvo vrijeme doslo....ali,ako vec,prvi ja,pa onda i svi ostali..pravimo takve maze od djece....aj bar da se prestanemo kurcit....sutra da se zapuca,90% bi gledalo kako da spasi guzicu i ode u Bec ili Minhen,i to ovih koji najvise podrzavaju nacionalisticku retoriku i izolaciju...i Mile Martic je ubjedljivo pobjedio na Izborima....imao moralnu podrsku Rusije....odbijao svake pregovore..od Z4 pa do svih ostalih..."Necu da pricam sa Galbrajtom,on se slikao na ustaskom tenku"...pa na kraju u gacama pobjegao iz kuce :( :(
.
Pun mi je q patriota..cim mi neko pomene tu rijec,odmah se za dzep uhvatim :( :(..Samo smo jaki na rijecima ostali....a iz prazne se ne puca :(

Zakljucak..malo vise normalnog zivota,normalne price..malo manje kurcenja....

Džaba ti oružje ako nemaš dovoljno ljudi da pokriješ liniju fronte dugačku od Dubice do Dinare ca.700 km. hrvati su
napali RSK sa 180 000 ljudi,a Krajinu je branilo 30 000 ljudi.To je omjer 6:1 pa se ti odbrani. Prvog dana oluje su
probili liniju odbrane na 30 mjesta.
Uspoređujes Vukovar sa olujom. Vukovar je urbana zbijena sredina,a u oluji je fronta dugačka 700km. Neusporedivo.
Krajiške kukavice su izvukle 23 tenka M-84 i još masu drugog naoružanja iz Krajine i predali ih VRS. I danas su u kasarni Kozara u BL. Imali su bijelog orla na kupoli.
Ako ništa u ovom ratu nismo uspjeli,ipak 2 stvari jesmo.
Nije se Srbima ponovila 41,i svojim postojanjem 4 godine
je RSK štitila bok RS. Padom Krajine se RS našla u nepovoljnom položaju. Zamisli da nije bilo Krajine,i da su otpočetka rata hrvati bili na Uni i dolje na Drvaru. Kako bi
se onda situacija razvijala ?

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2018, 17:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Krajiški Srbin je napisao:
Schlager je napisao:
Ne slazem se sa Cicom..osim na Baniji,gdje je bar jedan dan pruzan otpor,skoro nigdje u Oluji Hrvatske snage i nisu naisle na otpor niti su se vojske dodirnule..osim par izuzetaka,na Velebitu i oko Gracaca,sto je takodje jako kratko trajalo,vise se u minutama mjeri,nego u satima...

Ja zaista tu Oluju,pa i Bljesak dozivljavam kao q od ovce,a ne neko herojstvo Hrvata...za razliku od ovog Vukovara danas,za sta se samo moze ustati stati mirno!...To treba porediti,taj otpor Vukovaraca onakvoj sili,u ravnici...sa bjezanijom onako naoruzanih Krajisnika,sa onakvog terena,gdje jedna ceta moze zaustaviti tri brigade bar 2 mjeseca!!

Krajisnici su pobjegli glavom bez obzira,bez da prime borbu...Pricali i tad i danas da su prodani,da bi opravdali svoj kukavicluk i bjezaniju....da je neprijatelj bio mnogo jaci....

Jeste...jos jaci je bio 1941....pa se naslo nacina....

Postali smo kao narod poprilicne picke....To krece vec od Osnovne skole....gdje sam ja svoje dijete 5 godina sacekivao autom,kao i svi roditelji dole,izazivavsi kolaps pred skolom kad se casovi zavrsavaju.....a meni jedan dan pokazali gdje je skola,sutra idi sam preko tranzita...a desavale su se gore stvari nego danas...

Mozda je to i normalno..takvo vrijeme doslo....ali,ako vec,prvi ja,pa onda i svi ostali..pravimo takve maze od djece....aj bar da se prestanemo kurcit....sutra da se zapuca,90% bi gledalo kako da spasi guzicu i ode u Bec ili Minhen,i to ovih koji najvise podrzavaju nacionalisticku retoriku i izolaciju...i Mile Martic je ubjedljivo pobjedio na Izborima....imao moralnu podrsku Rusije....odbijao svake pregovore..od Z4 pa do svih ostalih..."Necu da pricam sa Galbrajtom,on se slikao na ustaskom tenku"...pa na kraju u gacama pobjegao iz kuce :( :(
.
Pun mi je q patriota..cim mi neko pomene tu rijec,odmah se za dzep uhvatim :( :(..Samo smo jaki na rijecima ostali....a iz prazne se ne puca :(

Zakljucak..malo vise normalnog zivota,normalne price..malo manje kurcenja....

.Zamisli da nije bilo Krajine,i da su otpočetka rata hrvati bili na Uni i dolje na Drvaru. Kako bi
se onda situacija razvijala ?


K.S recimo da dosta toga sto kazes gore stoji, jedino ovaj dio tvog pitanja je problematican.

Da nije bilo SAO Krajine koja je izraz bunta i opravdanog otpora Srba prema svemu onom sto je nadolazilo u Hrvatskoj u to vrijeme, znaci da je bila drugacija situacija i drugaciji odnos prema Srbima to onda podrazumjeva da su se stvari morale odvijat kompletno drugacije, recimo pravednije i ne na stetu Srpskog naroda u Hrvatskoj.

Tako gledajuci stvari pitanje Srba u Hrvatskoj pa i u BiH bi se rijesavalo bez oruzanog otpora i sile koja je bila izazvana i nametnuta.
Zato na tvoje pitanje moze da se odgovori: Da nije postojala SAO Krajina tj razlozi za njen nastanka vjerovanto rata nebi bilo ni u Hrvatskoj ni u BiH.

Zato se moze se postavit opravdano pitanje kome takva igra nije odgovarala da li samo Tudjmanu i njegovoj bratiji ili i Franjinom bratu u nedjelu preko Drine? :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2018, 19:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
Brale001 je napisao:
Krajiški Srbin je napisao:
Schlager je napisao:
Ne slazem se sa Cicom..osim na Baniji,gdje je bar jedan dan pruzan otpor,skoro nigdje u Oluji Hrvatske snage i nisu naisle na otpor niti su se vojske dodirnule..osim par izuzetaka,na Velebitu i oko Gracaca,sto je takodje jako kratko trajalo,vise se u minutama mjeri,nego u satima...

Ja zaista tu Oluju,pa i Bljesak dozivljavam kao q od ovce,a ne neko herojstvo Hrvata...za razliku od ovog Vukovara danas,za sta se samo moze ustati stati mirno!...To treba porediti,taj otpor Vukovaraca onakvoj sili,u ravnici...sa bjezanijom onako naoruzanih Krajisnika,sa onakvog terena,gdje jedna ceta moze zaustaviti tri brigade bar 2 mjeseca!!

Krajisnici su pobjegli glavom bez obzira,bez da prime borbu...Pricali i tad i danas da su prodani,da bi opravdali svoj kukavicluk i bjezaniju....da je neprijatelj bio mnogo jaci....

Jeste...jos jaci je bio 1941....pa se naslo nacina....

Postali smo kao narod poprilicne picke....To krece vec od Osnovne skole....gdje sam ja svoje dijete 5 godina sacekivao autom,kao i svi roditelji dole,izazivavsi kolaps pred skolom kad se casovi zavrsavaju.....a meni jedan dan pokazali gdje je skola,sutra idi sam preko tranzita...a desavale su se gore stvari nego danas...

Mozda je to i normalno..takvo vrijeme doslo....ali,ako vec,prvi ja,pa onda i svi ostali..pravimo takve maze od djece....aj bar da se prestanemo kurcit....sutra da se zapuca,90% bi gledalo kako da spasi guzicu i ode u Bec ili Minhen,i to ovih koji najvise podrzavaju nacionalisticku retoriku i izolaciju...i Mile Martic je ubjedljivo pobjedio na Izborima....imao moralnu podrsku Rusije....odbijao svake pregovore..od Z4 pa do svih ostalih..."Necu da pricam sa Galbrajtom,on se slikao na ustaskom tenku"...pa na kraju u gacama pobjegao iz kuce :( :(
.
Pun mi je q patriota..cim mi neko pomene tu rijec,odmah se za dzep uhvatim :( :(..Samo smo jaki na rijecima ostali....a iz prazne se ne puca :(

Zakljucak..malo vise normalnog zivota,normalne price..malo manje kurcenja....

.Zamisli da nije bilo Krajine,i da su otpočetka rata hrvati bili na Uni i dolje na Drvaru. Kako bi
se onda situacija razvijala ?


K.S recimo da dosta toga sto kazes gore stoji, jedino ovaj dio tvog pitanja je problematican.

Da nije bilo SAO Krajine koja je izraz bunta i opravdanog otpora Srba prema svemu onom sto je nadolazilo u Hrvatskoj u to vrijeme, znaci da je bila drugacija situacija i drugaciji odnos prema Srbima to onda podrazumjeva da su se stvari morale odvijat kompletno drugacije, recimo pravednije i ne na stetu Srpskog naroda u Hrvatskoj.

Tako gledajuci stvari pitanje Srba u Hrvatskoj pa i u BiH bi se rijesavalo bez oruzanog otpora i sile koja je bila izazvana i nametnuta.
Zato na tvoje pitanje moze da se odgovori: Da nije postojala SAO Krajina tj razlozi za njen nastanka vjerovanto rata nebi bilo ni u Hrvatskoj ni u BiH.

Zato se moze se postavit opravdano pitanje kome takva igra nije odgovarala da li samo Tudjmanu i njegovoj bratiji ili i Franjinom bratu u nedjelu preko Drine? :)


Rat u hrvatskoj i bih se nije mogo izbjeć nikako.Tuđman nije ostavio nikakvu drugu alternativu Srbima u Krajini,osim da uzmu pušku u ruke.
On je imo jasan cilj,da jednom za sva vremena riješi srpsko pitanje u hrvatskoj,tj.da završi ono što je Pavelić počeo 41 a nije uspio završit.
Znači njemu sasvim sigurno nije odgovaro miran rasplet situacije.Srbe u Krajini je mogo riješit jedino ratom.
Za razliku od Tuđmana i hrvata,Milošević i Srbija nisu imali jasan cilj.Politika koju je vodila Srbija za vrijeme rata je samoubistvo iz zasijede.
Dok hrvati i muslimani idu nožom na Srbe u RSK i RS,oni brabonjaju u BG "mir nema alternativu",pa onda uvode sankcije RS 1.8.1994.Mislim da je to jedinstven primjer u istoriji
da ti sopstveni narod uvede sankcije i to u sred rata.
Ja stvarno ne razumijem Miloševićeve ciljeve i logiku.Možda ti imaš neko logično objašnjenje ?
Da rezimiram.S jedne strane imaš neprijatelje sa jasnim ciljevima i planovima da te unište,a u sopstvenim redovima imaš katastrofu i samoubilačku politiku.

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2018, 19:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Krajiški Srbin je napisao:
Ja stvarno ne razumijem Miloševićeve ciljeve i logiku.Možda ti imaš neko logično objašnjenje ?

Остајање на власти без обзира на све. Врло једноставно.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2018, 20:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Mira nema alternativu i gotova priča :)
Ajde dobro, prepustiš RSK, pola BiH je RS. Skinu ti sankcije i idemo dalje. Bilo je za njih to super, da nije to bilo samo prva, druga ili koja faza.
Mene zanima ovo poređenje, tamo narod kriv jer se nije branio. Ovdje kod nas Mladić i Milošević.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2018, 21:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
Zašto je general Mladić kriv ?

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2018, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Krajiški Srbin je napisao:
Zašto je general Mladić kriv ?


Da bi govorili o tome prvo ide, ko mu sudi??

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2018, 22:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Jer nije zavrsio sta je poceo u Sarajevu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2018, 22:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
Brale001 je napisao:
Krajiški Srbin je napisao:
Zašto je general Mladić kriv ?


Da bi govorili o tome prvo ide, ko mu sudi??

Daniell je napiso ovde kod nas Mladić i Milošević. Mislio je da neko iz RS Mladića za nešto krivi,il sam ja pogrešno razumio ?

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2018, 22:24 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Schlager je napisao:
Citiraj:
Haman Schlager druže,svi tadašnji oficiri su primali plate iz Srbije....sva naređenja i direktive otud su slijepo poštovane..



Eto vidis...a kad ja taj argument navedem da je za pad Visoke Krajine,odgovorniji Milosevic i Mladic,a ne Karadzic....hoce da me rastrgaju :( :(

Najbolje je samo cutat. :(


da, rasho nije odgovoran.. :lol:


[video]http://www.youtube.com/watch?v=XtR4Ip-aEQU[/video]

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2018, 16:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
spavac je napisao:
Schlager je napisao:
Citiraj:
Haman Schlager druže,svi tadašnji oficiri su primali plate iz Srbije....sva naređenja i direktive otud su slijepo poštovane..



Eto vidis...a kad ja taj argument navedem da je za pad Visoke Krajine,odgovorniji Milosevic i Mladic,a ne Karadzic....hoce da me rastrgaju :( :(

Najbolje je samo cutat. :(


da, rasho nije odgovoran.. :lol:


[video]http://www.youtube.com/watch?v=XtR4Ip-aEQU[/video]


Sramota i gledat i citat koje sve odlucivao o nasoj sudbini i zivotima nase djece.

Mogao je Kadijevic skrenut i sprijecit nasu krvavu tragediju u zadnjem momentu da se ne odvija po scenariju Belosvetske bagre i poslat ovu nasu stoku ne neki goli otok istorija mu to nebi nikad zamjerila ni od jednog naroda sa ovih prostora.

Nije Jeruzelski nista pametniji bio od njega al Poljska nije imala krvavi gradjanski rat niti Rusku intervenciju.

Al jbg Veljko doso medju mrcine i pito : "Oce te li mi dozvolit da vas hapsim"
Zaboravio narodnu pamet: "Kad si medju psima moras biti vuk!"

Ehsss!!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Poslednji put menjao Brale001 dana 21 Nov 2018, 16:46, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2018, 16:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Баш тако.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2018, 16:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Ma dobro smo mi prosli!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2018, 17:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ко нас је водио...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2018, 17:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
sinip je napisao:
Ко нас је водио...


Al eto hvala Bogu, naucismo!! :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2018, 18:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Мислиш да смо нешто, у глобалу као народ, научили? Који си ти оптимиста... :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1895 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 95  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs