banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 07:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 432 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Dec 2015, 17:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Da malo skinemo pritisak sa Shakala, probacemo uzeti neku paru sa kosarkom, uglavnom ABA ligom ili EL.
Aj da pocnemo:

Partizan-Mega 2 2,75
Sentjur-Cibona 1 1,60

Kvota 4,40

Probacemo 10 tiketa pa cemo vidjeti kakvo je stanje.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2015, 18:01 
Zar moze gore od sakala... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Dec 2015, 18:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
pa kaze covjek, pokusace da ga rastereti :D i odma' gadja 2 na megu! 2.75 kvota.

ajoj, a ne mogu da zamislim scenu da skine ovo i skevina 1 kvota jaca od 3-4 shakalove, kombinovano :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2015, 18:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Ne gledam ja kvote, gledam realno stanje stvari. Mozda sam trebao ubaciti i objasnjenje.
-Mega je sjajna ekipa koja ima jednu veoma bitnu stvar, ima strasan pritisak na loptu tokom cijele utakmice, Partizan ima problem da organizacijom igre, i ako im uskrate brzi prenos imace samo jednu sansu da organizuju kvalitetan napad a to partizan ne moze sa trenutnim sastavom bekova da ispostuje (vidjeli smo na primjeru Zvezde i Bajerna kad se Zvezda poradjala da postigne neki kos kada je Kari Pesic ukombinovao pritisak na Jovica i Vilijamsa). Druga bitna stvar je Megin ofanzivni skok. Partizan ce sada bolje braniti obruc sa Muricem ali Mega je sjajna u ovom segmentu i ako se desi ocekivana stvar da Mega prevagne u skoku, oni imaju dovoljan talenat u napadu da to iskoriste. Trebe, Partizan losije brani pik, Mega ga igra veoma dobro, dakle nece zavisiti toliko od suta i onda je sve lakse. Dakle, nerealno velika kvota na Megu, ovo se moralo probati.

-Tajfun, prava cvrsta ABA ekipa sa glavom i repom, kod kuce se znaju potuci, veoma su zajebani. Cibona u nekoj tranziciji, zamijenili su trenera novim koji nije taj nivo, jednostavno mislimd a ce Tajfun dobiti na misice ako nista.

Zadra nisam smio zbog osjecaja, moraju kiksnuti, mozda nece sada ali moraju, a Krka sa svojim krkanima je solidna ekipa da ucini da se Zadranima podrepi bas ovo kolo.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2015, 19:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
skeva je napisao:
Ne gledam ja kvote, gledam realno stanje stvari. Mozda sam trebao ubaciti i objasnjenje.
-Mega je sjajna ekipa koja ima jednu veoma bitnu stvar, ima strasan pritisak na loptu tokom cijele utakmice, Partizan ima problem da organizacijom igre, i ako im uskrate brzi prenos imace samo jednu sansu da organizuju kvalitetan napad a to partizan ne moze sa trenutnim sastavom bekova da ispostuje (vidjeli smo na primjeru Zvezde i Bajerna kad se Zvezda poradjala da postigne neki kos kada je Kari Pesic ukombinovao pritisak na Jovica i Vilijamsa). Druga bitna stvar je Megin ofanzivni skok. Partizan ce sada bolje braniti obruc sa Muricem ali Mega je sjajna u ovom segmentu i ako se desi ocekivana stvar da Mega prevagne u skoku, oni imaju dovoljan talenat u napadu da to iskoriste. Trebe, Partizan losije brani pik, Mega ga igra veoma dobro, dakle nece zavisiti toliko od suta i onda je sve lakse. Dakle, nerealno velika kvota na Megu, ovo se moralo probati.

-Tajfun, prava cvrsta ABA ekipa sa glavom i repom, kod kuce se znaju potuci, veoma su zajebani. Cibona u nekoj tranziciji, zamijenili su trenera novim koji nije taj nivo, jednostavno mislimd a ce Tajfun dobiti na misice ako nista.

Zadra nisam smio zbog osjecaja, moraju kiksnuti, mozda nece sada ali moraju, a Krka sa svojim krkanima je solidna ekipa da ucini da se Zadranima podrepi bas ovo kolo.


I onda krene utakmica i Mega dozvoli Partizanu 10(slovima deset) ofanzivnih i ukupno 26 skokova za poluvrijeme . sutnu 5 od 12 sa slobodnih bacanja i imali solidnih 18% za 3 poena.

Nije jos nista gotovo, po ovom bi trebalo biti 30 razlike, ali opet, gadno pomracenje u igri djecaka iz Sremske Mitrovice :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2015, 19:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Prokletstvo Tutankamona iz Dervente se siri ovim forumom, nema nam spasa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2015, 19:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ciboba se isto dobro drži :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2015, 19:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
dobri ste momci :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2015, 20:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
skeva u'vatio megu :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2015, 20:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Bolje mu je da singla. Pocesto on skine tako te kvote, ali obicno padne jednu, neku glupu. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2015, 20:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Skeva jebeš ovo, ajmo u koledavce, ponapijati se i zaspati u jarku


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2015, 20:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
kako god, ovo je osvjezenje na slicnim "temama" 8)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Dec 2015, 20:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Poravnase skokove, povecase procente suta za 3 i sa slobodnih bacanja i vratise se lagano.

Naravno, ja uvijek padnem ovo sto vezem za veliku kvotu :D

Ok, idemo dalje :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Dec 2015, 00:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Skeva samo 24h prije događaja objavi, jer mi je teško pratiti.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Dec 2015, 07:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
A zasto je Skeva u naslovu sa malim slovom?

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Dec 2015, 07:55 
jer mu se ne da pritisnuti shift...

a tenssa danas ide opustositi kladionice...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Dec 2015, 10:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Danas cu probati i igrace malo:

Nikola Pavlicevic +10,5 betlive
-Slika i prilika indijanaca za ABA prilike su Vranjes i Pavlicevic iz Sutjeske, razmisljao sam kog da stavim ali mi se vise svidio Pavlicevic zbog dvije stvari. (sa zackoljicom da Sutjeska drugacije igra kod kuce i na strani i nemaju neku unutrasnju igru) Prva stvar je da Pavlicevic uzima vise suteva 3, u vrhu je u ABA ligi sto se tice gostovanja sa skoro 8 pokusaja ( na drugom je mjestu poslije najveceg indijanca ABA lige, pravog Apaca Dzejmsa Florensa) i ima procente blizu 50%. Posto igra protiv Cedevite kojoj Jakob pulen igra sve osim odbrane u ABA a ni ostali nisu zainteresovani da u utakmici koju ce dobiti na bilo koji nacin povuku defanzivno, mislim da ce mu ovi pokusaji biti dosta cisti i on to moze pogoditi.
Druga stvar je sto mu je granica relativno niska i on postize skoro 13 poena na gostovanjima. Stvarno mi nije jasno zasto ovim indijancima smanjuju granice kad igraju protiv Cedevite kada isto suteva uputiti a Cedeviti (ili Zvezdi) se ne da bas 2 dana spremati taktiku protiv ekipe koja nema sanse protiv njih.

Votford-Liverpul 2 2,00 betlive
-Votford je fina ekipa, imaju tri vezane pobjede, ludilo u glavi, super, sve to stoji. Ali ima jedna mala zackoljica, koliko ja znam Votford za razliku od WH npr ne zna sa velikim klubovima (ili u nekim slucajevima ne velikim ali bogatim :D ). Moram primjetiti da su izgubili i od Arsenala i od Sitija i od Junajteda... Liverpul igra dobro do odlicno, ali rezultati ne pokazuju tako, u nekim utakmicama su imali problema sa realizacijom a u nekim jednostavno nisu imali srece, koliko citam krvavo rade, Klop samara na treningu, jednostavno mogu ici samo na gore. Danas je savrsen dan da se neke stvari poklope tako da ocekujem da iskoriste svoje sanse.

Inter-Lacio 1 1,15betlive
-Cisto da dignem kvotu preko 4. Ziri rece da je ovo siguran kec, ali eto posto mrzim italijane odigracu 1X i ako padnem jebacu ziriju najbolju rodicu koju ima (mora biti crna, guzata i po mogucnosti da ima Njemacke papire jer u slucaju da joj se svidim moze me voditi sa sobom)

kvota 4,25.... ulog cener, dobitak 42,5 :)
Spoiler:
narodni tiket na marku, fatam neko iznenadjenje :D igokea 2 (3,20), Liverpul 2 (2.00), svonsi x (3,35), inter 1 (1,75), bilbao 1 (1,40)...kvota 68

_________________
Radonjic je kriv!


Poslednji put menjao skeva dana 20 Dec 2015, 11:06, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Dec 2015, 10:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2015, 15:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Tacno neko kladionicarsko prokletstvo vlada forumom.....nikad ne stavljam kosarku na tiket.....

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2015, 15:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
A jebiga desi se :D
Moj kosarkaski tip je prosao, Pavlicevic 17 poena (cudi me jer su dali samo 50 poena). Sutnuo 10 puta za 3, pogodio 5 puta (drzi lik procenat oko 50%).
Za Liverpul ne znam sta bih rekao, neobjasnjivo, a sto se Intera tice, Ziri spremaj rodicu.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 432 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs