banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 13:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 173 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 15 Avg 2010, 14:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Sta ti nije jasno oko Betfaira?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 16 Avg 2010, 10:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
batica je napisao:
da li moze moze jos neka banka osim raiffeisen a da je provjerena...u raiffeisen je procedura doci do debitne kartice pa zato pitam... :oops:


нажалост не постоји друга банка :( тј може уколико радиш па ти исплаћују плату на рачун, па у том случају можеш добити кредитну картицу. Међутим сви који хоће да врше трансакције преко интернета уз помоћ дебитне картице(дакле сви људи који не могу добити кредитну или не желе да користе кредитну каритцу за нет), једино рјешење је Виса Електрон Рајфајзен банке.

Иначе за куповину преко нета, најсигурније је тако отворити посебан рачун, и узети дебитну картицу, па кад требаш нешто купити фино уплатиш колико треба и то је то, а кад имаш кредитну картицу, а не дај Боже деси се да ти неко украде податке преко нета, може белај настати.

Међутим већина сајтова за куповину преко нета, захтјева да се поред броја картице упише и троцифрени сигурносни код(нашао сам само један сајт који не тражи сигурносни код и то је она игрица е-републик). Али од свих дебитних картица само ова Виса Електрон има тај код тако да ти је то једина опција.

Ја сам студент и не радим тако да не могу добити кредитну картицу, и доста сам се мучио док нисам сазнао да постоји Виса Електрон. Од докумената ти је потребно да имаш ону потврду о пребивалишту(ако је немаш у ЦИПСу наплаћују 10 марака њено вађење, све буде готово за двије минуте). Након што то извадиш одеш у главну Рајфајзен банку(код шопинг центра на раскрсници), одеш десно степеницама на спрат даш им ту потврду и личну карту попуниш неки формулар и за једно 15 дана те зовну да ти је готова картица.

Сваки мјесец добијаш на кућну адресу извод са свим трансакцијама и стање на рачуну за претходни мјесец.
Али, има нешто шта ја нисам знао, а то је да се одржавање рачуна плаћа 2 марке сваки мјесец ;) није пуно али ето да знаш уколико будеш узимао картицу. Након тога добро је себи направити налоге на PayPal i moneybookers и онда уживати у свима чарима куповине преко нета и клађења :)

ево мени баш прекјуче дошао производ који сам купио прије једно 15 дана на e-bayu, а мораћу ускоро да се региструјем и на неку кладионицу :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 16 Avg 2010, 15:07 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Moj vam je savjet da uošte ne igrate kladionicu online,nijednu. A pošto se kladim od 1999,znači već 11 godina,vjerujte da znam šta pišem. Jedini periodi kad sam bio u minusu,ali žešćem,su počeci 1999 i 2000 (neiskustvo) i period kad sam igrao online 2004 i 2005.....
Otada mi se više ne dešava da mjesec završim u minusu,možda najviše jedan mjesec godišnje od 12 mjeseci.....znam otresti po nekoliko dana uzastopno,biti u minusu nedjelju-dve,ali da mjesec završim u minusu,e to je već raritet....igram isključivo u "zemaljskim " kladionicama.

A ako već nećete da slušate i morate igrati online,najbolje je ovo preko moneybookersa,a od kladionica Pinnacle....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 16 Avg 2010, 15:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Izuzetno me zanima zasto preporucujes izbjegavanje online kladionica, svih?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 16 Avg 2010, 15:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
I mene isto? Jedino sto se slazem je za moneybookers i pinnacle, koristim oboje :D A ako se vec kladis online kladionice su bolje 10 puta, imas duplo vecu ponudu, puno bolje kvote, mozes se kladiti u bilo koje doba, itd.. A ako se neko ne zna kladiti njemu nece pomoci ni zemaljska ni online kladionica :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 16 Avg 2010, 15:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Evo objasniću ti.

1% od nas može imati taj stepen samokontrole kakvu zahtjeva online klađenje. Ja igram jedan tiket dnevno u zemaljskoj kladionici,igram dva para,veći ulog,izbjegavam konačan ishod i izbjegavam kvote ispod 2.00.....Prošao,pao,to je to,za taj dan.sutra opet tako...
Međutim,kod online kladionice je sasvim drugačije,kad ti je sve na dva metra od tebe,laptop,miš....Promašiš i samo te đavo zove da igraš još,i još,i još..... Lako je imati samodisciplinu kad naprimjer odigraš keca,utakmica završi 0-2,i kontaš pao sam yebiga.Ali volio bih vidjeti toga ko ima samokontrolu kad naprimjer odigraš 3+,u desetoj minuti već bude 1-1 i čekaš 80 minuta treći gol a on ne dođe!! E tad nastupaju problemi,iz huje i nervoze ideš na laptop i igraš neke kasne lige koje dobro i ne poznaješ (čileanska,argentinska,peruanska...),samo da bi se vadio i da bi izbio tu huju iz sebe,a to neminovno vodi u propast i stalno mi se to ponavljalo....Držim disciplinu,i onda mi se desi nešto takvo,promašim penal u nadoknadi,ili mi sudija poništi regularan gol,onda da bih se izvadio i uplusao pičim na laptop,povećavam ulog i naravno popušim!! I onda opet sutra idem u banku,polažem novih 500 ili 1000 km,opet se dobro držim 15-tak dana i onda upadnem u crnu rupu i potrošim i plus i glavnicu...

Ako neko smatra da je u toj mjeri spreman da se iskontroliše kad mu se tako nešto desi,naka igra,bolje su kvote,veći je izbor.Ali za labilne tipove kakav sam ja,online klađenje definitivno nije,i već 5 godina sam u nirvani što se kladionice tiče,jedan tiket dnevno,a na kraju mjeseca manji ili veći plus,šta ima ljepše?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 16 Avg 2010, 15:41, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 16 Avg 2010, 15:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
A to je vec druga stvar.. Vidis ja mogu da se iskontrolisem, i uglavnom igram singlove sa jacim kvotama 1.7-8+ i sa solidnim ulozima, ponekad odigram neki tiketic sa slabim ulogom cisto radi zajebancije.. I nikad u zivotu nisam odigrao te lige sto si nabrojao niti planiram, jednostavno to nikad nisam pratio i znam da nemam pojma o tome i ne planiram da bacam pare na nesto sto ne znam :) A u zemaljsku kladionicu udjem jednom u pola godine, cisto da vidim sta ima tamo :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 16 Avg 2010, 15:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ti onda spadaš u ovih 1% koji imaju taj stepen samokontrole da ih ne mogu izbaciti iz takta primjeri koje sam gore naveo :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 16 Avg 2010, 15:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
Mislim da ima vise od 1% ljudi koji se mogu kontrolisati :D A pokusaj da ponekad ne pratis te utakmice koje si odigrao, jednostavno odigras i odes vani ili gledas neki film i pogledas tek rezultat na kraju, mozda ti to pomogne ? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 16 Avg 2010, 15:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Hvala za savjet,ali online klađenje je za mene završena priča za sva vremena.....

Najbolje se plati škola kad dobiješ po dzepu :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 16 Avg 2010, 16:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
Hehe, ima i toga :) A imas milion fazona za online kladjenje, savjeta i tih fazona, jedan kojeg se ja pridrzavam je da nikad ne ulazem vise od 5% od para koje imam na racunu, tako da i ako padnem 3-4-5 tiketa u nizu i dalje sam dobar, a i skoro nikad ne padnem vise od 2-3 vezana tiketa..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 16 Avg 2010, 16:09 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
prijatelju,pa napisao sam da se kladim 11 godina,ja bih trebao biti taj koji dajem savjete a ne da ih čitam,pošto bih dvije knjige mogao napisati iz vlastitog iskustva...to što ti pišeš ti je jedan jednostavni moneymanagement (čak i malo ofanzivniji,"stručnjaci" predlažu 3%) kojim ulazeš 5% od banke i sa kojim teoretski ne možeš bankrotirati nikad,ali je prespor,i vjeruj mi na riječ da se neuporedivo manji plus ostvaruje nego na ovoj mojoj double igri koju praktikujem već 4 godine.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 16 Avg 2010, 16:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Tih, za samokontrolu ima mnogo mnogo vise od 1%. Uzmi npr. ove sto rade u kladionicama, ja ih znam mnogo, i znam da vole igrati, ali ne znam skoro nijednog da kao ludak uplacuje 30 tiketa, da se cupa na budalestine, itd. Tako da to sve zajedno nema veze jel kladionica online ili ne.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 16 Avg 2010, 16:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Schlager je napisao:
prijatelju,pa napisao sam da se kladim 11 godina,ja bih trebao biti taj koji dajem savjete a ne da ih čitam,pošto bih dvije knjige mogao napisati iz vlastitog iskustva...to što ti pišeš ti je jedan jednostavni moneymanagement (čak i malo ofanzivniji,"stručnjaci" predlažu 3%) kojim ulazeš 5% od banke i sa kojim teoretski ne možeš bankrotirati nikad,ali je prespor,i vjeruj mi na riječ da se neuporedivo manji plus ostvaruje nego na ovoj mojoj double igri koju praktikujem već 4 godine.



Zasto mislis da si ti jedini na ovom forumu kojima ima 10+ godina kladionicarskog staza?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 16 Avg 2010, 16:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
Ma znam, vecina predlaze od 3 do 5%.. A zavisi sta smatras pod sporim, ti bi izgleda da se "obogatis" na brzinu, ne moze to tako.. :) A meni za sad ide odlicno, ovako se povecava bankroll i onih 5% postaje sve vise i vise para kad se ulaze posto imas sve vise para na nalogu.. A naravno da se ostvari manji plus kad ulozis 5% i kad ulozis tipa 20-30%, ali isto tako se ostvari i manji gubitak ;) I jos ako se mozes kontrolisati sve ide odlicno :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 17 Avg 2010, 09:26 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Avg 2009, 07:33
Postovi: 1098
ja igram na bet et home ...iako su svi tvrdili da ne može uspio sam uplatiti sa visa electron kartice Hypo banke


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 01 Sep 2010, 13:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Sep 2010, 13:17
Postovi: 184
Ljudi, ovakva je stvar... pokušao sam uplatiti depozit na Bwin preko Bank transfer, međutim u Hypo banci kažu da je kao fizičko lice ne mogu uplatiti novac pravnom licu. Ja sam im govorio da uplaćujem na svoj acc u AUT, ništa nisam mogao. A ne možeš otvoriti devizni račun i dobiti MasterCard ili Diners Club... ne možeš ih vezati za devizni račun. A pokušao sam preko Western Union, tu su mi već rekli da ne mogu jer prema instrukcijama koje sam dobio na bwin njima nedostaje nih 3-4 broja... itd... Šta da radim? Meni nude Visa electron i račun u KM i kažu da mogu plaćati u inostrastvu u eurim a meni će skidati KM po srednjem kursu.. to su mi rekli u Hypo,Balkan Investment rekli... a U NLB,Bobar bank su rekli da to ne može...

Pošto čitam da baš i ne preferirate Bwin, koje druge mi opcije ostaju. Ja tek počinjem igrati online kladionicu i ne znma koju izabrati... izabrao sam bwin jer mi se čini da je ona najlakša za snaći se i da je napopularnija... Pa, ja kud svi turci tud i mali mujo... Dajte ljudi neki savjet...

_________________
Jebiga!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 28 Okt 2010, 14:37 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Iako već dugo ne igram online,dobio sam ovu ponudu na mail od bet 365,djeluje jako dobro,ali nisam baš siguran jesam li dobro shvatio,pa ako može neko objasniti....Nešto kao nude 100% bonusa na moju uplatu,ali pod uslovom da stalno igram najmanje tri utakmice (što mi se ne sviđa) i to iz liga koje oni proberu....Ili bih samo nekoliko puta morao tako odigrati,a kasnije se vratiti na single...Zna li ko o čemu se radi?

Citiraj:
With our fantastic 100% Euro Soccer Bonus accumulator offer you can earn a bonus of up to 100% on your returns.

Simply place a pre-game accumulator of three or more selections – combining teams from the Premier League, Serie A, Primera Liga, Bundesliga 1 or Champions League – and if successful we will add a bonus of up to 100% to your returns.Don't forget you can also earn up to 50% more on NFL, NCAAF, NBA, NCAAB and MLB pre-game parlays with our 50% Parlay Bonus. Place a pre-game parlay of two or more selections combining teams in any of these competitions and if successful we will add a bonus of up to 50% to your winnings

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 28 Okt 2010, 15:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
Pa da, tako pise.. A bio je slican bonus na bet-at-home, mozda i sad ima? Dobijas 100% na prvu uplatu. Ali da bi mogao dici kesh moras pogoditi najmanje 3 tiketa gdje je uplata na tiket ista ili veca kao cifra koju si uplatio na racun i kvota na tiketu mora minimalno biti 2..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Online kladionice
PostPoslato: 28 Okt 2010, 15:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jul 2010, 18:22
Postovi: 730
De malo objasnite oko te online kladionice ja igram ovu uzivo stalno al htjeo bih poceti i online

_________________
Ivo Andrić ima 5.000 fanova na fejsu. Dunja Ilić 15.000, Ekrem Jevrić 50.000, Kristijan Golubović 65.000 . .
Ovaj nobelovac je jednom prilikom napisao "Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 173 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs