banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 07:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 74 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Feb 2012, 13:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2011, 07:50
Postovi: 168
Atl.Madrid - Barcelona(p/k)12,001/1


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2012, 13:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2011, 17:39
Postovi: 87
mandrak je napisao:
jel ove analize ti licno pises ili ih kopiras sa nekog foruma?



Licno pisem .. pisem jos po nekim forumima i ovde :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2012, 13:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
dulet je napisao:
mandrak je napisao:
jel ove analize ti licno pises ili ih kopiras sa nekog foruma?



Licno pisem .. pisem jos po nekim forumima i ovde :)


ma nemam ja nista protiv ni da prepisujes,htjedoh odigrati ovaj zadnji par pa me zbunilo ovo:

Tako da ako planirati keca predlazem vam neki manji ulog.

ja sam iz teksta shvatio da su domacini u toj finansijskoj krizi a ti predlazes da se igra 1


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2012, 16:06 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2011, 17:39
Postovi: 87
mandrak je napisao:
dulet je napisao:
mandrak je napisao:
jel ove analize ti licno pises ili ih kopiras sa nekog foruma?



Licno pisem .. pisem jos po nekim forumima i ovde :)


ma nemam ja nista protiv ni da prepisujes,htjedoh odigrati ovaj zadnji par pa me zbunilo ovo:

Tako da ako planirati keca predlazem vam neki manji ulog.

ja sam iz teksta shvatio da su domacini u toj finansijskoj krizi a ti predlazes da se igra 1



Ne ne, mislio sam keca igrati na Cuencu ali su u finansijskoj krizi, i napisao sam da ako igrate vi keca da bude manji ulog jer su u problemima, to sam mislio da vam skrenem paznju na to :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2012, 16:44 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2011, 17:39
Postovi: 87
Slika Primera División 24. kolo
Nedelja, 26.02.2012 - 21:30
Vicente Calderón (kapacitet 54.851)

Slika Slika
Atlético de Madrid – FC Barcelona
tip: 3+ @1,50


Veliki derbi ovog kola u spanskoj Primeri odigrace domaci Atletico i Barcelona na do poslednjeg mjesta ispunjenom Vicente Calderon stadionu u glavnom gradu Spanije. Atletico igra dosta dobro pod palicom novog trenera legendarnog Diega Simeonea. Trener Simeone ce biti bez usluga brazilskog plejmejkera Diega, ali se u tim posle povrede vraca brzonogi Turcin Arda Turan. Atletico je u dosta dobroj formi i dosta utakmica su bez poraza, ali ceka ih tezak ispit - Barcelona. Igraci Atletica ce sigurno zeljeti na svom stadionu pobjediti Barcu, a pritom i pribliziti se pozicijama koje vode u Ligu sampiona sledece godine. Barcelona se nije odrekla titule iako imaju deset bodova manje, ali ukoliko zele ostati u kakvoj takvoj nadi onda ovdje moraju slaviti. Trener Barce Guardiola nakog dugo vremena nema problema sa povredama, ako zanemarimo vec odavno povredjene Affelay, Villa i Fontas. Logicno je da oba tima zele pobjedu i krenuce ofanzivno jer samo tako znaju ovakvi timovi. Navijaci i gledaoci kraj malih ekrana ocekuju fantasticnu predstavu prepunoj atraktivnih poteza, a najvaznije prepunoj golova. Mala je kvota, ali moze za neki combo. Sretno vam!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2012, 22:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2011, 17:39
Postovi: 87
Slika Slika
20:00h Bosna i Hercegovina – Brazil 3+ @1,70....3/10

Utakmica Brazil - Bosna i Hercegovina ce se odigrati 28. februara u svicarskom St. Gallenu, na AFG Areni. Navijaci Bosne i Hercegovine, smjesteni su u sektor B iza gola, dok bi Brazilci trebali biti preko puta, u sektoru D. Medjutim, poznavajuci navijace reprezentacije Bosne i Hercegovine, sve su prilike da ce za Bosance i Hercegovce ovaj sektor biti premali, te da ce se bh navijaci rasporediti najvjerovatnije i na bocnim tribinama. Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine u svicarskom St. Gallenu odmjerice snage sa velikim Brazilom. BiH fudbalski tim po drugi put ce u istoriji odmjeriti snage sa Brazilom. Delegacija Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine otputovala je 11.1.2012 u Bec na konacni dogovor oko ovog meca, a iz glavnog grada Austrije potvrdili su da je dogovor postignut. Slobodno se moze reci da je BiH povecala svoj ugled u svijetu fudbala jer je jedan Brazil zelio prijateljsku utakmicu sa njima. To je sigurno odlicna stvar, pogotovo za bh igrace. To ce njima biti odlicno iskustvo, jer ipak igraju sa peterostrukim prvacima svijeta. Sto se tice stadiona on je dobar za odigravanje ovakve utakmice. Ocekuje se oko 6-7.000 navijaca BiH ali vidjecemo jer je utakmica u utorak, a radni je dan. Ipak blizu St. Gallena je i Bregenz gdje ima dosta Bosanaca, a i Minhen nije daleko tako da se ocekuju "gastarbajteri" iz Njemacke. Ovo ce sigurno biti test za BiH tj. gde su trenutno u odnosu na najbolje svjetske selekcije. U poslednje vreme BiH ima odlicne protivnike u prijateljskim mecevima. Pod trenerom Susicem su odigrali sa Ganom, Njemackom, Svedskom, Meksikom, Grckom, Slovackom, Brazil i posle sa Irskom. Velika je stvar igrati sa velesilom Brazilom, bice i to odlicna promocija drzave u svijetu. Izjava selektora Susica za spisak igraca: "Nema tu mnogo razmisljanja. Dolaze u obzir fudbaleri koji su igrali posljednje utakmice, neka im duel s Brazilom bude nagrada za rezultate iz prosle godine. Proba nece biti niti imam nekoga posebno testirati. Osim toga, utakmica s Brazilom nije bas pogodna za probavanje bilo koga i eksperimentiranje - zakljucio je Susic. Prema Susicevim rijecima, jasno je zakljuciti da protiv Brazila zeli dobar rezultat. "Cilj mi je da ostavimo dobar utisak pa da poslije Brazila budemo interesantni i nekoj drugoj jakoj reprezentaciji. Nije slucajno to sto igramo s njima, Irskom i Meksikom, to je zato što smo postali cijenjeni i ne želim to pokvariti - kaze Susic. Vidjecemo da li ce Susic krenuti sa dva napadaca na Brazil, sa starom 4-5-1 formacijom. Realno je da BiH pod palicom popularnog "Papea" postala jedna moderna reprezentacija i za ocekivati je da na toj poziciji ostane jos vremena. Pod njegovom palicom se igraju oslicne akcije, dodavanja idu cesto na prvu, sa brzim protokom lopte. BiH fudbalska reprezentacija je iz neke defanzivne ekipe u presla u dosta ofanzivniju. Odbrana izgleda dosta ozbiljnije i ima smisao, a napad takodje dosta dobar na celu sa City-jevim Dzekom. Moguce je da i Pape krene sa formacijom 4-2-3-1. To bi izgledalo sa Dzekom u vrhu napada, a iza njega bi bio brz, ofanzivan i mlad vezni red, sa dva defanzivna igraca. Odbrana je ista godinama Spahic, Papac, Jahic. Za utakmicu sa Brazilom pozvacu 19 igraca, a medu njima ce biti i Mensur Mujdza, istakao je Safet Susic, naglasivsi: "Mislio sam pozvati i Miroslava Stevanovica i Edina Viscu iz mlade reprezentacije, ali to kako sada stvari stoje, gotovo sigurno necu uraditi. Bolje im je da 29. februara igraju cijelu prijateljsku utakmicu za mladu selekciju protiv vrsnjaka iz Srbije, nego da ih vodimo u Svicarsku, pa da protiv Brazila na terenu provedu 10-ako minuta ili mozda ni toliko. Vrijeme radi za njih i jos neke nase mlade igrace. Sto se tice Mujdze on je bio dugo povrijeden i nije igrao do kako je slomio nogu u Parizu za vrijeme naseg meca sa Francuzima. Ako izrazi zelju i bude spreman dobit ce dio minutaze protiv Brazila". Kad vec igramo protiv jednog super jakog i atraktivnog tima, veci je rizik nego korist ubacit novog. Safet je izjavio da ce igrati igraci koji su iznjeli protekle kvalifikacije. "Ne zelimo se obrukati jer igramo protiv Brazila. Stoga sam odlucio da zovnem najjace snage jer ne zelim nista eksperimentisati", istakao je Susic, dodavsi da ce se Brazilu suprotstaviti sa dva napadaca:
"Vec sada trazimo ekipu za kvalifikacije za SP 2014. Naravno da je tesko obecati dobar rezultat, ali je sigurno da bi nam poraslo samopouzdanje ukoliko bi ostali neporazeni.". Na pitanje zbog cega nije bilo novih imena na spisku, popularni Pape je naglasio: "Pratio sam sve igrace i razmisljao o clanovima U 21 selekcije, Stefanovicu i Visci. No, u razgovoru sa Vladom Jagodicem, selektorom mlade reprezentancije, shvatio sam kako su mu oni potrebniji da bi protiv Srbije imao najjaci tim na raspolaganju". Pozvao sam Mujdzu, bez kojeg ne mogu zamisliti tim. Neka dode, pa cemo vidjeti da li može igrati. Alispahica pratim neko vrijeme i vidjecemo hoci li nam biti od koristi u narednom periodu. Sehic se ustalio na golu i dobio je prednost u odnosu na Hasagica, koji ne trenira niti brani i Avdukica koji odlazi u Iran", kaze Pepe."Igracima ne treba veca motivacija od cinjenice da igraju s Brazilom. Nama je prvi cilj da se ne obrukamo, da ostavimo dobar utisak, te da u odnosu na jednu takvu reprezentaciju vidimo koliko vrijedimo. Velika bi stvar bila kada bismo ostvarili pozitivan rezultat, jer bi igraci dobili samopouzdanje. Najvaznije je da ne izgubimo s tri ili cetri prema nula, sto moze da se desi ukoliko ne budemo igrali maksimanno ozbiljno i angazovano", kazao je Susic. Reprezentacija BiH se okupitila 26. februara u Sent Gallenu, a do susreta sa Brazilcima planiran je trening. Pored utakmice s Brazilom, reprezentacija BiH u ovoj godini ce odigrati jos tri prijateljska susreta - protiv Republike Irske (26. maja u Dablinu), Meksika (31. maja u Cikagu) i Velsa (15. augusta u Cardiffu). Na spisku se ovaj put nisu nasli golman Asmir Avdukic, Semir Stilic, Ermin Zec, Adnan Mravac i Zlatan Muslimovic. Povratnik u tim je fudbaler zagrebackog Dinama Mehmed Alispahic.
Spisak igraca: golmani: Asmir Begovic i Ibrahim Sehic; odbrana: Mensur Mujdža, Boris Pandza, Emir Spahic, Sasa Papac i Sanel Jahic; sredina terena: Miralem Pjanic, Elvir Rahimic, Zvjezdan Misimovic, Adnan Zahirovic, Sejad Salihovic, Senad Lulic, Haris Medunjanin, Darko Maletic i Senijad Ibricic; napad: Mehmed Alispahic, Vedad Ibisevic i Edin Dzeko. Vecina fudbalera BiH nije u takmicarskoj formi, i to brine selektora pogotovo zbog toga sto igraju protiv jedne od najjacih reprezentacija na svijetu.
Mujdza se trebao vratiti na teren u susretu sa Brazilom, medutim u tome ga je sprijecio novi problem. Desnom beku Freiburga upalilo se lijevo stopalo, te ce zbog toga morati sacekati pocetak marta kako bi se vratio na teren. Nije poznato ko ce dobiti naknadi poziv za prijateljski susret u Svicarskoj. Asmir Begovic - Forma golmana Stoke Cityja nas ne bi trebala puno brinuti. Begovic je branio u posljednje dvije dvije utakmice. Loncari su izgubili na svom terenu od Valencije u okviru Evropske lige, dok su u FA kupu jucer savladali Crawley Town. Ibrahim Sehic - Na gol Marsina u prosloj utakmici protiv Galatasaraya vratio se Hakan Arikan, tako da je Sehic ostao na klupi. Nekadasnji golman Zeljeznicara branio je u pretprošlom kolu protiv Sivasspora, kada je njegov tim na domacem terenu porazen sa visokih 5:1. Boris Pandza - Standardan je u redovima Mechelena. Ove sezone na terenu je proveo 2070 minuta. Samo pet igraca u redovima ovog belgijskog kluba odigrala su vise utakmica od naseg reprezentativca. Pandža je prije cetiri kola pogodio za pobjedu Mechelena nad Genkom od 3:2. Emir Spahic - Kapiten nase reprezentacije prvo je propustio utakmicu sa Villarealom pocetkom ovog mjeseca zbog suspenzije (deset zutih kartona), a zatim je kaznjen zbog sukoba na treningu sa Garyjem Medelom, te nije nastupio ni protiv Real Sociedada. U subotu je odigrao prvu utakmicu nakon 20-ak dana protiv Osasune, u pobjedi Seville od 2:0, a na terenu je proveo svih 90 minuta. Sasa Papac - Stadnardan je u Glasgow Rangersu, kao i obicno, ali jedino nas malo moze zabrinuti crveni karton u proslom kolu protiv Kilmarnocka. Zbog suspenzije Papac ce propustiti utakmicu protiv Invernessa, koja se igra dva dana prije susreta nasše reprezentacije sa Brazilom. Sanel Jahic - Sjajno se snasao u novom timu i u odlicnoj je formi. Odigrao je sve utakmice od kada je došao u Karabukspor, te proveo svaku minutu na terenu. U debiju za ovu tursku ekipu protiv Trabzonspora postigao je i pogodak. Miralem Pjanic - U odlicnoj je formi u redovima Rome. Nakon sto je u cetiri utakmice uzastopno proveo svih 90. minuta na terenu, u proslom kolu protiv Parme zamijenjen je u 80. minuti. Na svom kontu ima dva gola, a posljedni pogodak postigao je krajem prošlog mjeseca protiv Bologne. Senad Lulic - Ne treba trošiti rijeci na Lulica. Slobodno mozemo reci da je trenutno u najboljih formi od svih nasih reprezentativaca. Zbog povrede presjedio je susret sa Atletico Madridom u okviru Evropske lige, a prije toga posljednji put sjedio je na klupi 16. oktobra prošle godine u susretu protiv Rome. Vratio se u jucerasnjem susretu protiv Palerma, u kojem je Lazio potpoljen sa 5:1. Sejad Salihovic - odigrao je nesto vise od deset minuta u posljednje dvije utakmice. Propustio je susret pretproslog kola protiv Werder Bremena, dok je u petak protiv Mainza usao u igru u 78. minuti umjesto Roberta Firmina. Haris Medunjanin - Posljedni put starter u redovima Maccabija Tel Aviva bio je 27. novembra prosle godine protiv Hapoel Tel Aviva. Zbog sukoba sa, sada vec bivsim trenerom izraelske ekipe, nije dobivao priliku za igru. Nakon sto nije uspio naci novi klub u januarskom prelaznom roku, vratio se u Maccabi, a u proslom kolu protiv Bnei Yehude usao je u igru u 61. minuti, a sa tribina se culo skandiranje "Ne daj mu da igra". Mehmed Alispahic - Prvu takmicarsku utakmicu nakon susreta sa Lyonom u Ligi prvaka, zbog pauze u hrvatskom prvenstvu, Alispahic je odigrao u subotu protiv Istre u okviru Kupa Hrvatske. Dinamo Zagreb odigrao je nerijeseno u Maksimiru, a nas reprezentativac priliku za igru odbio je u 77. minuti. Edin Dzeko - Posljednu utakmicu sa Portom u okviru Evropske lige presjedio je na klupi, dok je u proslom kolu Premier lige protiv Aston Ville u 89. minuti zamijenio Sergija Aguera. Dijamant je posljednu cijelu utakmicu odigrao u pretproslom kolu engleskog prvenstva protiv Fulhama, kada je postigao pogodak u pobjedi svog tima od 3:0. Vedad Ibisevic - Odigrao je svih pet utakmica za Stuttgart od kada je dosao iz Hoffenheima. U tim susretima postigao je jedan pogodak i upisao dvije asistencije.
Elvir Rahimic, Zvjezdan Misimovic, Adnan Zahirovic i Senijad Ibricic nemaju takmicarskih utakmica vec duze vrijeme zbog pauze u ruskom prvenstvu, bas kao i Darko Maletic zbog pauze u prvenstvu Kazahstana. Susic nece moci racunati na Mujdzu i Lulica dva vazna igraca. Prvo je bilo u brazilskim medijama da ce ta reprezentacija nastupiti sa dosta mladim igraca, ali ipak nije tako, i selektor Menezes je dosao sa najajcim timom. Nije to ona vise velika ekipa sa Ronaldom, Rivaldom, Cafuom, Robertom Carlosom i Didom, ali ipak Brazil je Brazil i od njih su uvijek ocekuje veliki rezultati na medjunarodnoj sceni. Imace i Brazilci dobru podrsku navijaca jer sam procitao negdje da Brazilaca ima hrpa u Svicarskoj, pogotovo oko Ciriha i St. Galena. Znaci Brazil nije slucajno izabrao St. Galen kao domaci teren. Ocekivalo se da ce selektor Menezes od ove utakmice krenuti sa uigravanjem ekipe za OI, ali ipak se on odlucio za provjerena imena. Ima i ovde onih igraca koji ce se naci na spisku za OI. Spisak igraca Brazila za ovaj mec: Adriano (Barcelona), Alex Sandro (Porto), Daniel Alves (Barcelona), Danilo (Porto), David Luiz (Chelsea), Dedé (Vasco), Diego Alves (Valencia), Elias (Sporting), Fernandinho (Shakthar), Ganso (Santos), Hernanes (Lazio), Hulk (Porto), Jonas (Valencia), Julio Cesar (Inter de Milão), Leandro Damião (Internacional), Lucas (São Paulo), Luisão (Benfica), Marcelo (Real Madrid), Neymar (Santos), Rafael (Santos), Ronaldinho Gaúcho (Flamengo), Sandro (Tottenham), Thiago Silva (Milan). Sve u svemu Brazil je veliki favorit, ali njihova pobjeda kosta malo na kladionici tako da je po meni najbolja opcija vise od dva gola, jer BiH pod Susicem igra dosta ofanzivan fudbal, a i BiH ima problema u zadnjoj liniji sto ce Neymar & ostale zvijezde iskoristiti. Ocekujem i neke dobre poteze igraca BiH pa i gol od Dzeke, Pjanica i ostalih fudbalera. Otvoren mec se ocekuje. Sretno


Slika Slika
20:00h TuS N-Lübbecke - VfL Gummersbach (+2,5) H2 @1,85....4/10

Veceras u okviru DHB kupa Njemacke odigrace mec cetvrtfinala TuS N-Lübbecke i VfL Gummersbach. Pobjedom ovde jedna od ekipa automatski dobija vizu za Lufthansa Final Four koji ce se odrzati (5./6. Maja) u Hamburgu. Bice ovo sigurno zanimljiv duel u Merkur Areni dve tu negdje podjednake ekipe koje spadaju u onu drugu klasu njemacke Bundeslige i po budzetu i po kvalitetu. Lübbecke trenutno nije u formi posle pauze. U tri odigrana meca u ovoj godini zabiljezili su tri poraza na gostovanjima kod Magdeburga i Frisch Auf Göppingena, i kod kuce od Lemga. Ekipa Lübbeckea je trenutno na osmoj poziciji u Bundesligi i jos uvijek imaju sanse za neka mjesta koja vode u evropska takmicenja sledece sezone, pa tako mislim da sada razmisljaju samo o prvenstvu. Sa druge strane Gummersbach koji je podbacio u prvom dijelu sezone u svakom smislu te rijeci i gubio od dosta slabijih ekipa. Trenutno u Bundesligi su na 16-toj poziciji to znaci da su na poziciji koja kaze da ce igrati doigravanje za prvu ligu sa prvoplasiranim timovima iz druge lige. Mislim da nece biti tako i da Gummersbach polako pokazuje da ima kvalitet. Posle pauze u dva meca ostarili su 100% ucinak i pobjedili neugodni Grosswallstadt u gostima i kuci Melsungen. Pre pocetka drugog dijela sezone Gummersbach se i pojacao i doveli su makedonskog reprezentativnog golmana Borka Ristovskog i mladu nadu srpskog rukometa Ivana Dimitrijevica iz Partizana. Citao sam da trener Gummersbacha Emir Kurtagic zeli pobjedu i zeli polufinale. Inace Gummersbach je pet puta osvajao njemacki kup, zadnji put su osvojili davne 1985. godine kada su u dvomecu pobjedili TV Großwallstadt ukupnim rezultatom 50:35. Zadnji vredniji rezultat Gummersbacha u ovom takmicenju bilo je finale 2009. godine kada su izgubili od Kiela 30:24. Ovo je jedan od onih meceva njemackih ekipa u kojima su protivnici dosta izjednaceni i da je vrlo tesko odrediti favorita, a kladionice su izgleda dosta sigurno u pobjedu domacina, ali ja ne mislim tako. Trenutno domacini nisu u formi i mislim da su vise fokusirani na domace prvenstvo, dok sa druge strane gosti igraju kao "preporodjeni" i moraju da doguraju u ovom kupu sto je vise moguce da spasu ovu neuspjesnu sezonu stoga najbolja opcija je da VfL Gummersbach nece izgubiti vise od dva gola razlike.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 22:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2011, 17:39
Postovi: 87
Slika Slika
20:45h Montpellier HB - Chambery Savoie HB (+5,5) H1 @1,85....4/10

Derbi ovog 17.kola se igra u Montpellieru, a sastaju se trenutno prvoplasirani tim na tabeli Montpellier i drugi Chambery. Ovaj derbi obe ekipe docekuju u odlicnom raspolozenju jer su zabiljezili evropske pobjede u Ligi sampiona. Ipak razlika je u tome sto se Montpellier plasirao u osminu finala, dok je Chambery ispao zbog gol razlike iz tog takmicenja. Montpellier je maksimalan u prvenstvu. Kao sto sam rekao Chambery je drugi, Montpellier prvi i dijeli ih sest bodova. Kada je tradicija u pitanju, tu Kiel bolji iako zadnjih sezona i Chambery dobija neke meceve i to pretezno na svom terenu. Izjava trenera Montpelliera pred mec sa Chambery-jem: "Priprema ovu utakmicu je vrlo vazna i vrlo bitna i radimo punom parom. Chamberyse bori za tutulu as nama dugi niz godina. Oni kod nas u goste dolaze sa namjerom da pobjede. Nema potrebe ovdje neka posebna motivacija da se igra ovakva vrsta meca. Ocito je da ako pobijedimo u cetvrtak navece, imacemo veliku prednost na tabeli, ipak to nece znaciti da je sve rijeseno, ali ce biti bitno. Kada neko zeli biti prvak, najbolje je pobijediti drugog na tabeli." Sjajna je atmosfera u Montpellieru..ponajbolji igraci su produzili ugovore Michael Guigou, Issam Tej, Nikola Karabatic i Vid Kavticnik tako da ce biti jos u klubu. Sa druge strane Chambery ne igra lose u zadnje vrijeme u domacem prvenstvu. Ipak to im je trenutno i jedino takmicenje jer su ispali iz Lige sampiona i domaceg kupa. U drugom dijelu sezone u prvoj ligi Francuske su zabiljezili dve pobjede i poraz. Taj poraz je bio kod Dunkerque-a 30:18, a dve na gostovanju kod Sélestata i kuci Nimesa. Trener Chambery-ja Philippe Gardent nece moci racunati Bertrand Roinea (tetiva koljena) i Xavier Baracheta (koljeno). Barachet ide na operaciju ubrzo. Vrlo neugodna situacija za Chambery. Montpellier nema problema sa povredama, puni su motivacije i u odlicnoj su formi, a u ovom mecu zele i potvrditi titulu prvaka Francuske. Mozda i tesko za prognozirati, ali mislim da je ovo teska misija za Chambery bez dva veoma vazna igraca, a i igraju u Park&Suites ARENA gdje ce biti sigurno oko 9.000 navijaca. U ovom trenutku dosta mi je blizi Montpellier pobjedi i mislim da ne bi trebali imati vecih problema i slaviti ovaj mec bez neke velike neizvijesnosti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2012, 00:03 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2011, 17:39
Postovi: 87
Slika Slika
17:00h AG Kopenhagen - Bjerringbro/Silkeborg 53,5 golova VISE @1,85....5/10

Derbi 22. kola i ujedno i najveci derbi danske lige trenutno, ce se odigrati u Boozt.com Areni izmedju lidera prvenstva AG Kopenhagena i treceplasiranog Silkeborga. Na tabeli ih dijeli visokig devet bodova, ali koliko bi ovaj duel mogao biti neizvjestan najbolje pokazuje ovosezonski susret u Silkeborgu. AG ima jedan jedini poraz kod kuce u prvenstvu ove sezone i to od Aalborga koji ih je pobjedio i tri kola. Aktuelni danski prvak je u seriji dve pobjede koje su zabiljezili protiv Sonderjyskea i Skivea. AG Kopenhagen igra odlicno ove sezone kako u domacem prvenstvu tako i u Ligi sampiona. U ligi sampiona su se plasirali u osminu finala i tamo ce igrati sa svedskim prvakom Sävehofom. Kopenhagen u ovom trenutku spada medju pet-sest najboljih ekipa u Evropi i sigurno su jedni od favorita za osvajanje najuticajnijeg evropskog takmicenja. Ekipa Silkeborga je i ove sezone jedan od kandidata za navisi plasman u danskoj ligi. Ipak Silkeborg ne zna za pobjedu vec pet meceva u svim takmicenjima. Posle ispadanja iz Lige sampiona, rukometasima Silkeborga jedino preostaje da se maksimalno fokusiraju na domace prvenstvo. Danski viceprvak je izgubio pet od sest utakmica u Kopenhagenu. Nije Silkeborg u formi i to je evidentno, ali malo su poboljsali igru i to se moglo vidjeti u poslednjem mecu Lige sampiona kada su bili nevjerovatno blizu uzimanja boda Füsche Berlinu. Silkeborg igra sa dosta golova u gostima. Uvijek su zestoke bitke izmedju Kopenhagena i Silkeborga i tako ce biti i danas. Ocekujem veliku borbu sa obe strane i ofanzivan rukomet kako i znaju igrati ova dva tima. Nema vecih problema sa povvredama niti jedna ekipa. Granica je poniska tako da vrijedi uzeti vise golova.



Slika Slika
20:00h Ivry - Dunkerque 2 @1,60....3/10

Povratak u prvenstvene meceve za oba tima nakon susreta osmine finala u francuskom kupu. Ivry je pobjedio Creteil u gostima 31:32, dok je Dunkerque izgubio od Nantesa 30:32. Ovo su dve razlicite ekipe kako po kvalitetu tako i po formi. Ivry se jos uvijek bori za opstanak, zadnji su na tabeli. Ivry ne zna za prvenstvenu pobjedu od 17.12. prosle godine kada su kuci slavili protiv Creteila. Ivry ima problema sa povredama vaznih igraca koji su vec duze vrijeme povredjeni (Dominikovic, Ruiz-Margaria, Zirn i Diego Simonet). Sa druge strane Dunkerque na cetvrtoj poziciji sa 21 bodom. Imaju bod manje od treceg Saint-Raphaëla, a pet od Chamberya (Dunkuerque utakmicu manje jer je Chambery igrao juce derbi sa Montpellierom). Ako zele to drugo mjesto koje vodi u Ligu sampiona sledece godine, rukometasi Dunkerquea vise nemaju pravo na greske tako da u Ivryu imaju imperativ pobjede. Kod gostujuce ekipe povredjen je samo Bastien Lamon. Cinjenica je losa forma Dunkerquea u zadnje dve utakmice, dok je Ivry pobjedio zadnju i to u kupu. Ipak razlika u kvaliteti je evidentna, tako da je Dunkerque veliki favorit.


Slika TOYOTA Handball-Bundesliga
03. Mart 2012 19:00
Uni-Halle, Wuppertal

Slika vs. Slika
19:00h Bergischer HC - HSG Wetzlar 54,5 golova OVER @1,85....9/10

Jedan od zanimljivijih meceva ovog kola odigrace se u Uni-Halle dvorani pred vise od 3.000 navijaca. Bergischer je jedno od najprijatnijih iznenadjenja ove sezone iako su tek na 16-toj poziciji. Igraju dosta ozbiljno i dobro kao da su u prvoj ligi vec godinama (ove godine u prvoj ligi). Jos uvijek se bore za opstanak tako da im je svaki bod vrijedan. Ovo ce biti veoma vazna utakmica za njih. U drugom dijelu sezone Bergischer je iznenadio u Hannoveru ekipu Burgdorfa i slavio 31:35. Posle te veoma vazne pobjede Bergischer je imao nimalo lagan raspored pa su tako imali dva meca protiv vrlo snaznih protivnika. Prvo kod kuce sa Kielom i Grosswallstadtom u gostima i ocekivana dva poraza. Bergischer ili popularni "Lavovi" igraju sa dosta golova na svom terenu pa su u deset meceva u svojoj Uni-Halle dvorani ovu granicu prebacili osam puta, a dva puta su mecevi zavrseni sa ukupno 54 gola. Rezultati Wetzlara do sada nisu u skladu sa ocekivanjima i tek su 13-ti na tabeli. Cinjenica je da Wetzlar spada medju najvece da tako kazem "underase" u njemackom prvenstvu i to je izrazeno u zadnje vrijeme. Ipak ja volim odigrati over na ovu ekipu jer uvijek bude niska granica i to je slucaj u ovom mecu. Sa druge strane Wetzlaru takodje su potrebni bodovi jer hoce da se sto vise udalje od opasne zone. U formi su sa dve pobjede u zadnja tri meca. U ekipi Wetzlara produzenje ugovora su dobili Kari Kristjan Kritsjansson i Daniel Valo. Sigurno je da Wetzlar mora krenuti ofanzivno jer sledeci mec igraju sa Flensburgom kuci i mislim da su se vec i pre tog meca oprostili od bodova. Bergischer kao sto sam rekao igra brz, moderan rukomet sa dosta golova, a Wetzlar ako misli do bod(ova) ce se morati prilagoditi takvoj igri. Prema zadnjim informacijama domaci trener Hans-Dieter Schmitz, kao i gostujuci Gennadij Chalepo. Granica golova dosta niska po meni za obe ekipe i ocekujem lagani over za jaci ulog. Sretno svima.


Slika


[center]Slika Slika
15:00h NK Nafta Lendava - NK Olimpija Ljubljana 2 @1,90....1/10

Nastavlja se i prvenstvo u Sloveniji. NK Nafta je u problemima. U ekonomskim su problemima tako da su tokom zimskog prelaznog roka prodavali vazne igrace, a da stvar bude gora pred ovaj mec imaju i nekih povreda. Iz kluba su otisli Jovanovic (11/0), Matjasec (16/0), Voros (4/0), Koscic(2/0) Polareszki (11/4). Povredjeni su Caban i Rok Vori. Olimpija je ponajbolja ekipa u Sloveniji u ovom trenutku uz lidera Maribora. Zbog ovih problema domace ekipe odigracu dvicu na goste, ali uz manji ulog jer ne pratim ovu ligu.[/center]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 00:30 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2011, 17:39
Postovi: 87
Slika Slika
19:00h Buducnost Podgorica - Metz Handball(+5,5) H1 @1,85....3/10

U mecu petog kola glavne faze Lige sampiona sastaju se prvak Crne Gore Buducnost i prvak Francuske Metz. Buducnost je na prvom mjestu u grupi sa maksimlanih osam bodova. Posle dve gostujuce pobjede u Rumuniji i Sloveniji, rukometasice Buducnosti ce igrati u Podgorici u dvorani Moraca. Trener Buducnosti Dragan Adzic je odmarao najbolje rukometasice Popovic, Savic, Bulatovic, Woltering, Knezevic, Miljanic, Dragutinovic i Djokic u mecu regionalne lige protiv Radnickog iz Beograda. Metz ima jedan bod u ovoj grupi, ali su bez ikakvih sansi za polufinale. Njih sada najvise interesuje domace francusko prvenstvo, i nece sigurno trositi u zadnja dva kola Lige sampiona da bi rizikovali nekakve povrede. Metz je igrao jedan mec u gostima u ovoj grupi i lagano izgubili od Oltchima kojeg je Buducnost pobjedila deset razlike. Buducnost se bori za prvo mjesto i pobjedom ovde bi igrao u polufinalu protiv aktuelnog sampiona Larvika, trenutno drugoplasirane ekipe u drugoj grupi iza madjarskog Gyora. Buducnost veliki favorit igra pred svojim navijacima za prvo mjesto, Metz bez nekog velikog motiva, tako da sam uzeo pobjedu domacih rukometasica u hendikepu.


Slika Slika
16:00h Århus Håndbold - Mors-Thy Håndbold(+3,5) H1 @1,85....3/10

Arhus bi sa eventualnom pobjedom u ovom mecu bio u dobroj poziciji da ostanu u toj relaciji od prvog do smog mjesta koje vodi u play off. Igraju dosta dobro na svom terenu i to su pokazali pre petnestak dana kada su pobjedili veliki Silkeborg 29:26. Trener Arhusa bi najvjerovatnije trebao racunati na Toke Holsta koji se oporavlja od povrede ramena. Gostujuci trener ima problema sa povredom najboljeg strijelca ekipe Morten Ballinga, a nece jos igrati Kasper Køser,Marcus Mørk i Dragan Tubic. Mors je najgor gost lige sa jednom pobjedom u deset meceva. Arhus u sjajnoj formi u drugom dijelu sezone sa tri uzastopne pobjede, a to se ne moze reci za Mors koji je zabiljezio tri poraza. Ocekuje se lagana pobjeda Arhusa u NRGi Areni.


Slika Slika
12:30h SCDR Anaitasuna - Naturhouse La Rioja(+1,5) H2 @1,65....2/10

U ovom mecu se lagano moze desiti iznenadjenje. Anaitasuna je jedna od losijih ekipa u ligi i jos uvijek se bore za opstanak. Anaitsuna je u drugom dijelu sezone lagano porazena kuci od Granollersa. Posle poraza uslijedila je "nemoguca misija" i gostovanje u Blaugrani kod Barcelone i poraz 32:18. Posle najtezeg gostovanja sezone Anaitsuna je odigrala dosta dobar mec i na svom terenu remizirala sa Ademarom 26:26. Da je Anaitsuna jedna od losijih ekipa lige su potvrdili u proslom kolu na gostovanju kod Torrevieja-e gdje su porazeni 24:13. 45-godisnji trener Anaitsune za ovaj mec ne moze racunati na kapitena Miguel Goñi-a koji je povredio tetive koljena desne noge u tom mecu protiv Torrevieje. Na listi povredjenih kod Anaitsune su jos Maxi Cancio i Paco López, dok se se oporavili Ricard Reig i Chocarro. La Rioja je kvalitetna ekipa, ali njihovi ovosezonski rezultati nisu za pohvalu. La Rioja posle sjajnog kraja prvog dijela sezona su u ovoj novoj godini dosta lose odigrali. U cetiri meca su uzeli samo jedan bod, ali imali nevjerovatno teske utakmice i to kuci protiv Barcelone, u gostima kod Ademara i u gostima kod Atletico Madrida. Taj jedini bod su osvojili kod kuce kada su igrali sa Torreviejom. Mladi trener La Rioje González Fernández nece jos uvijek moci racunati na Gurutz Aginagaldea koji je slomio prst. Ocekujem iznenadjenje, ali ne smijem odigrati, ali se moze kontra hendi koji je +1,5 na La Rioju.


Slika Slika
17:30h Eintracht Hildesheim - TuS N-Lübbecke (-3,5) H2 @1,85....4/10

Posle obaveza u kupu oba tima se vracaju prvenstvenim mecevima. Domaci Hildesheim je zadnji na tabeli sa dva boda iz 21 utakmice. Najslabiji su tim lige i vec moraju polako pakovati kofere za drugu ligu. Jedinu pobjedu su zabiljezili u sestom kolu tacnije 09.10. prosle godine kada su slavili protiv Frisch Auf Göppingena 30:26. Od tog meca imaju 15 poraza zaredom. Pred ovaj meci domaci trener Volker Mudrow ima problema sa povredama i ne zna se jos da li ce moci racunati na povredjene Bostjan Hribara, Michael Jahnsa, Michael Qvista, Michael Hoffmanna i Georgi Nikolova.
Lübbecke je na devetom mjestu u ligi sa 19 bodova, sest manje od sedmog Lemga koji je na poziciji koja vodi u evropska takmicenja. Nije ni Lübbecke u formi u drugom dijelu sezone jer su zabiljezili tri poraza u nizu. Medjutim, ako misli Lübbecke da se jos uvijek bori za evropska mjesta sledece godine ovaj mec jednostavno moraju da dobiju. Gosti putuju na ovo gostovanje sa puno samopouzdanja, jer su u ovaj utorak uspjeli da se kvalifikuju u polufinale domaceg kupa ili Lufthansa Final Four pobjedivsi Gummersbach. Polufinale ce igrati 5. maja protiv SG Flensburg-Handewitta. Hrvat Drago Vukovic je vodja ove ekipe Lübbeckea. Tu je jos dosta kvalitetnih igraca - sjajan golmanski dvojac mladi Dario Quenstedt i Nikola Blazicko. Iskusni Norvezanin Frank Loke i Svedjanin Mattias Gustafsson su pivotmeni, brzonoga lijeva krila su Tomek Tluczynski i Tim Remer, bekovi su Nicky Verjans, Vukovic, Arne Niemeyer, Stephan Just, Erik Kristjan Svensson i Daniel Svensson. Tradicija je na strani Lübbecke koji je u pet medjusobnih duela pobjedio svih pet. Razlika je u kvalitetu ogromna, domacin ima problema sa povredama i najslabiji su tim lige, gosti nisu u formi, ali ovde imaju imperativ pobjede jer se bore za evropska mjesta. Za Lübbecke nece igrati samo Malte Schröder koji je vec duze vrijeme povredjen. Citao sam na sajtu Lübbeckea da zele pobjedu i da nece podcijeniti protivnika. Ocekujem laganu pobjedu gostiju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 00:34 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
kako stojis dule?

imas li statistiku neku,jesi li dobar i koliko?

samo mi nemoj u onim yieldovima i unitsima,vec mi reci kako bi stajao da ti je recimo 10/10 npr 50 evra?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 00:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2011, 17:39
Postovi: 87
Schlager je napisao:
kako stojis dule?

imas li statistiku neku,jesi li dobar i koliko?

samo mi nemoj u onim yieldovima i unitsima,vec mi reci kako bi stajao da ti je recimo 10/10 npr 50 evra?



Jbg ne znam brate sad tacno .. zadnjih mjesec sam u minusu, ali nadam se da ce biti bolje, nisam ja neki tamo strucnjak, obican sam kladionicar i registrovan sam na dosta takvih foruma gdje postavim nekad tipove i analize i tako to. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 01:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ok,posteno...

ovaj mjesec ce ti biti bolji,sigurno....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 13:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2011, 17:39
Postovi: 87
Slika Slika
Belgija - 2. Division
Datum: 04/03/2012 Vrijeme: 15:00
Stadion: Kehrweg (kapacitet 8.235)

15:00h AS Eupen - WS Woluwe 1 @1,55

U belgijskoj drugoj ligi danas na programu nekoliko utakmica. U okviru 25. kola sastaju se lider prvenstva Eupen i deveti White Star. Kao sto sam rekao Eupen je prvi na tabeli i imaju 52 boda, dva vise od drugog Charleroia. Eupen je jedna od najboljih ekipa u ovom drugom razredu belgijskog fudbala i najverovatnije bi se trebali plasirati u visi rang. Eupen je medju najboljim domacim ekipama, pobjedili su deset puta u 12 meceva i uz to primili samo sest pogodaka. Ekipa WS Woluwe nije u formi. U drugom dijelu sezone su izgubili od "fenjerasa" Wetteren KST-a sa 1:0. U proslom kolu su kao domacini izgubili od Lommel Uniteda 1:2. Trener gostujuce ekipe Felice Mazzu ima problema sa povredama pred ovaj mec i nece moci racunati na najobljeg strijelca Daniel de Oliveiru (22/11), Sylvain Macea (23/3), Steve Hercora (19/1), Patrick Amoaha (3/3). Trener Eupena Wolfgang Frank nece moci racunati na prvog golmana Jonas Deumelanda. Prvi mec koji se igrao u Brüsselu zavrsio je pobjedom Eupena 2:4.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 14:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2011, 17:39
Postovi: 87
Slika Slika
Primera División 2011/2012
Mart 4, 2012 21:30
Estadio Santiago Bernabéu (kapacitet 80.000) — Madrid
Sudija:‬ José Antonio Teixeira Vitienes‎
21:30h Real Madrid - Espanyol Barcelona Espanyol daje go @2,00


Poslednji mec ovoga kola spanske Primere odigrace se na stadionu Santiago Bernabe u glavnom gradu Spanije. Sastaju se lider i prema svemu sudeci novi-stari sampion Primere Real Madrid i 11-ti Espanyol. Real je prvi sa 64 boda sedam manje od druge Barcelone, ali uz to Real ima utakmicu manje. Posle drugog prvenstvenog poraza od Barcelone 1:3 10.12. prosle godine na ovom stadionu, fudbaleri Jose Mourinha su zaredali devet pobjeda. U proslom kolu kraljevski klub je pobjedio teze nego sto se ocekivalo Rayo Vallecano u gostima 0:1 sjajnim golom Cristiana Ronalda. Trener Mourinho i dalje ne moze racunati na povredjenog Angela Di Mariju, Coentraoa i Benzemu, dok je Pepe suspendovan. Diarra i Altintop su se oporavili i trebali bi biti na rapolaganju. Sa druge strane Espanyol je uvijek tu negdje na sredini tabele i to je za ovu ekipu najveci domet. Posle dve domace pobjede krajem januara, Espanyol ne zna za pobjedu cetiri kola. Trener kluba iz Barcelone Pochettino ima problema sa povredama tako da u ovom mecu nece igrati Pandiani, Albin, Javi Marquez i Alvarez, ali u tim se vracaju oporavljeni Sergio Garcia, Romaric i Thievy koji nisu igrali u proslom kolu protiv Levantea zbog suspenzije. Real se zna opustiti na svom terenu i dugi niz godina unazad na Bernabeu su primali po tri-cetiri gola na jednom mecu od slabasnih ekipa poput Levantea, Numancie itd. Espanyol ce iz prikrajka traziti neku gresku veznog reda Reala i preko kontri doci do gola. Ocekuje se goleda na Bernabeu, ocekuje se i pobjeda domaceg tima, a ja ocekujem makar jedan pogodak gostujuce ekipe. U zadnjih pet meceva na Bernabeu Espanyol je postigao sest pogodaka i sto ne bi dali i veceras jedan. Lokalna kladinica u Banja Luci dosta dobro placa za ovu igru i moze vam se naci na nekom nedeljnom tiketu. Sretno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 15:48 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2011, 17:39
Postovi: 87
Slika Slika
17:00h Füchse Berlin - Frisch auf Göppingen Frisch auf Göppingen vise od 23,5 golova @1,85....5/10

Jedan od najzanimljivijih meceva danasnjeg dana u Budesligi. Füchse se nalazi na odlicnoj drugoj poziciji na tabeli sa 35 bodova, dva vise od treceg Flensburga. Ovo je velika i najuspjesnija sezona za "Lisice" iz Berlina u istoriji kluba. Prosle sedmice su se plasirali udebitantskoj sezoni u Ligi sampiona u osminu finala pobjedom protiv danskog vicesampiona. Iako je pre meca izgledalo da ce to biti lagan posao za Füchse, rukometasi Silkeborga su pokazali da su dosta neugodni i sve do samog kraja meca vodili, ali ipak na kraju kvalitet Füchsea je odlucio. Jako vazni desni bek Lisica Alexander Petersson se polako oporavlja i prema poslednjim informacijama bi trebao zaigrati danas. Goppingen je ove sezone samo prosjecna ekipa i nalaze se na devetom mjestu. Prosle godine su igrali odlicno i u domacem prvenstvu i u evropskim kupovima. Mozda razlog za ove slabe partije je i odlazak i najvece zvijezde tima Larsa Kauffmana koji je pojacao redove Flensburga. Goppingen ove sezone najvise bodova uzima na svom terenu gdje su i pobjedili Fuchse u prvom dijelu sezone. Goppingen je u poslednje vrijeme imao problema sa povredama pa su tako van stroja Haas, Schone i Mrvaljevic. Iako Fuchse dosta malo golova prima na svom terenu ipak mislim da ce Goppingen igrati ofanzivnije sa puno golova. Goppingen redovno daje vise golova od ove granice Fuchsea i cinjenica da im lezi kao protivnik. Dosta mala margina golova pa tako mislim da jedna solidna i kvalitetna ekipa Goppingena je moze prebaciti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Mar 2012, 09:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2011, 17:39
Postovi: 87
Slika Engleska - League Two 35. kolo
Mart 5, 2011 20:45
stadion Roots Hall (kapacitet 12.392) — Southend-on-Sea

Slika Slika
Southend United - Crawley Town oba daju go @1,75....3/10

Jedini mec za danas u engleskoj cetvrtoj ligi. Susrecu se dva tima koja se nalaze u gornjem dijelu tabele. Mec ce se odigrati na stadionu Roots Hall ciji je kapacitet 12.392. Southend je bio u dugotrajnoj krizi koju su prekinuli na teskom gostovanju u proslom kolu kod Burtona, dok kriza Crawley i dalje traje pa su trenutno na dva uzastopna poraza. Crawley je slavio sa 3:0 kada je dva gola dao Tubbs Matthew u provom dijelu sezone, ali je zato Southend slavio u utakmici Kupa krajem avgusta prosle godine sa 1:0. Nakon dva vezana poraza na gostujucim terenima kod Aldershota i Morecambea, fudbaleri Southenda su konacno pobjedili u proslom kolu kod jedne izrazito domacinske ekipe Burtona 0:2. Oba gola su dali u drugom poluvremenu. U ovom pobjedi nad Burtonom, trener Paul Sturrock je napravio nekoliko promjena u sastavu i tako izostavio iz tima Liam Dickinsona, Kane Ferdinanda, Ryan Halla i Bilel Mohsnia, sto je izgleda bila dobra odluka. Po engleskim medijima sam citao da se jos ne zna da li ce trener Sturrdock opet igrati bez ove cetvorice. Dickinson, Ferdinand, Hall i Mohsni su kaznjeni zbog nediscipline u hotelu posle poraza protiv Morecambea pre dve sedmice. Golman Southeda Glenn Morris (25 utakmica) nece igrati zbog povrede bedra i veznjak Jean-Paul Kalala (28/11) zbog povrede koljena. Sa druge strane Crawley nastavlja sa posrtanjima i u pet kola nastavka su samo jednom pobjedili. Ta jedina pobjeda je bila na njihovom Broadfield stadionu protiv Cheltenhama 4:2. Nakon toga su tri puta porazeni uz jedan remi. Posljednji ih je pobjedio Torquay sa 0:1 golom Eunana pred kraj meca. Crawley ce morati poceti pobjedjivati ako zele zavrsiti na nekom od mjesta koja vode u play-off. Tako je za ocekivati da ce trener Crawleya Steve Evans mec poceti sa ofanzivnijom taktikom. Crawley ce biti bez usluga stopera Kyle McFadzeana (32/2) koji je povredio koljeno u proslom kolu u utakmici protiv Torquaya. Lloyd James ce opet biti na toj poziciji desnog beka, jer se prvo rjesenje na toj poziciji David Hunt jos uvijek oporavlja od loma noge u mecu FA Cupa protiv Stokea. Scott Shearer jos je uvijek nece moci zaigrati zbog povrede noge i njega ce zamjeniti Rene Gilmartin. Iskusni napadac Crawleya Karl Hawley ce se vratiti u tim posle ne igranja u proslom kolu. Dve dosta izjednacene ekipa kako po tabeli, tako i po kvaliteti iako je u malo boljoj formi domaca ekipa. Tesko je predvidjeti pobjednika ovog meca, tako da su najbolja opcija golovi kojih jednostavno mora biti na Roots Hall stadionu. Domacin ce nosen velikom podrskom sa tribina nastojati zabiti sto vise golova Crawleyu, a i gosti ako zele izvuci neki dobar rezultat moraju traziti neki pogodak. Zato bi moglo biti dosta golova na Roots Hall-u.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2012, 00:30 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2011, 17:39
Postovi: 87
Slika Slika
20:15h TuS N-Lübbecke - Füchse Berlin 54,5 golova VISE @1,85....4/10

Jedini mec za danas u njemackoj Bundesligi. Sastaju se osmi Lübbecke i drugi Füchse Berlin. Ekipa Lübbecke je jos uvijek na toj dobroj osmoj poziciji sa 21 bodom. Posle tri poraza u nizu u drugom dijelu sezone su pobjedili na laganom gostovanju kod Hildesheima koji je vec spakovao kofere za drugu ligu. Ekipa Lübbecke je trenutno dosta podigla svoje samopouzdanje pobjedom u cetvrtfinalu kupa protiv Gummersbacha i ovom pobjedom u domacem prvenstvu. Jos uvijek se nadaju da mogu preko te sedme pozicije u Evropu, jer ce tesko preko kupa jer igraju u polufinalu sa Flensburgom. Sedmi na tabeli je Lemgo i bjezi im cetiri boda, ali Lmego ima utakmicu manje, ali i to je dostizno pa bi danasnja pobjeda Lübbeckeu odlicno dosla. U okviru 22. kola njemacke rukometne Bundeslige Füchse Berlin nije uspio ostvariti pobjedu u utakmici protiv objektivno slabije ekipe Göppingena. Utakmica je zavrsena nerjesenim rezultatom sto znaci da Füchse nije iskoristio priliku pobjeci HSV-u u borbi za drugo mjesto. Popularne "Lisice" su jedna izvukli taj remi protiv u gostima kod ove sezone vrlo slabog Göppingen-a. Mladi igrac Füchsea Johannes Sellin je u poslednjoj sekundi utakmice zabio pogodak za konacnih 30-30. Ovo je velika sezona za Fuchse i to su potvrdili prolaskom u osminu finala Lige sampiona, kao i ovim drugim mjestom u najjacoj ligi svijeta. Da sve ide dobro za Fuchse govori podatak da im se vratio oporavljeni islandski bek Alexander Petersson koji se jos povredio na EP u Srbiji tokom januara mjeseca. On je vrlo vazan sraf u timu trenera Sigurdssona. Fuchse je pokazao zadnjih utakmica da imaju oscilacija u igri, ali kako ih ne bi i imali kad igraju bukvalno svaka dva dana. Igrao bi ovde na pobjedu gostiju, ali kvota nije visoka, jer su rukometasi Fuchsea dosta umorni, dok Lübbecke polako ali sigurno dize svoju formu. Tesko je predvidjeti pobjedu neke od ekipa zbog ovih razloga koje sam izni, ali u sta sam siguran su golovi. Obe ekipe u zadnje vrijeme dosta paznje ne pridodaju odbrani i primaju dosta lakih golova. Granica je poniska i ove dve ekipe bi trebale prebaciti. Tradicija je takodje na strani golova, jer u njihovih sedam meceva - pet puta su prebacili ovu granicu od 54,5. Sretno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2012, 23:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2011, 17:39
Postovi: 87
Frisch auf Göppingen - Eintracht Hildesheim (+6,5) H1 @1.85
Razlika u kvaliteti je ogromna. Göppingen se polako ali sigurno vraca u pravu formu. U zadnja dva kola su slavili kuci protiv Lubbeckea dva razlike, a u proslom primili u zadnjoj sekundi go za nerejeseno u Berlinu kod Fuchsea. Hildesheim ubjedljivo najlosija ekipa lige i pakuju polako kofere za opvratak u drugu ligu. Göppingen ganja evropska mjesta, igraju odlicno na svom terenu, dok je slabasni Hildesheim bez motiva i ocekuje se njihov potop ovde u EWS Areni u Göppingenu.

HSG Wetzlar - SG Flensburg-Handewitt 2 @1.30
Ovde se ocekuje malo manji broj golova, jer Wetzlar igra defanzivan rukomet. Wetzlar je tu negdje oko opasne zone i trebace im pobjeda. Flensburg drzi to cetvrto mjesto, ali moraju poceti pobjedjivati i pokusati preci treci Hamburg na tabeli da bi isli u Ligu sampiona. Kladionica daje @1,30 na pobjedu gostiju i to cu uzeti za neki combo. Ako vam treba ovakav neki koeficijent na tiketu slobodno ga uzmite i ne bi me cudilo da Flensburg ovo pobjedi u hendikepu.

HSV Hamburg - Bergischer HC 56,5 golova VISE @1.85
Tezak mec za prognozu. Igrati HSV u hendikepu mi bas i nije najbolje jer je cinjenica da HSV nije u formi iako pobjedjuju, a i Bergischer zna iznenaditi. Igrati kontra hendikep na Bergischer opet je zeznuto, jer veliki HSV moze proraditi. Po meni najbolja opcija su golovi kojih mora biti, jer su obe ekipe ofanzivnije nastrojene. Granica je tu negdje i ocekujem da ce prebaciti.

MT Melsungen - Rhein-Neckar Löwen 2 @1.40
Zanimljiv ce susret biti u Melsungenu. Melsungen je solidan ove sezone, drze se tu u sredini tabele i za njih je ovo uspjeh. Löwen jos uvijek se bori za trecu poziciju koja im bjezi cetiri boda tako da oni ovde imaju imperativ pobjede. Ocekuje se ovde otvoren mec, ali kladionice placaju pobjedu gostiju @1,40 i ja cu to staviti na tiket. Löwen je kvalitetniji dosta tim, ali Melsungen zna iznenaditi pogotovo kuci i to smo mogli vidjeti protiv Flensburga. Pobjeda gostiju, uz manji ulog.

SC Magdeburg - TV 05/07 Hüttenberg 56,5 golova VISE @1.85
Magdeburg kao i ranijih sezone veoma jak na svom terenu. Ove sezone vecinu svojih bodova uzimaju kuci, a gube na strani. Pobjedom u ovom mecu Magdeburg bi najvjerovatnije i osigurao igranje u evropskim takmicenjima sledece sezone. Hüttenberg zna iznenaditi iako su prezadnji na tabeli. Jedna jako nepredvidiva ekipa. To su pokazali i u zadnja dva kola remiziravsi sa Lemgom i Hamburgom. Visok je hendikep na domacina iako je veliki favorit, pa bi se ja odlucio na igranje vise golova.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2012, 22:01 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2011, 17:39
Postovi: 87
dulet je napisao:
Frisch auf Göppingen - Eintracht Hildesheim (+6,5) H1 @1.85 Slika
Razlika u kvaliteti je ogromna. Göppingen se polako ali sigurno vraca u pravu formu. U zadnja dva kola su slavili kuci protiv Lubbeckea dva razlike, a u proslom primili u zadnjoj sekundi go za nerejeseno u Berlinu kod Fuchsea. Hildesheim ubjedljivo najlosija ekipa lige i pakuju polako kofere za opvratak u drugu ligu. Göppingen ganja evropska mjesta, igraju odlicno na svom terenu, dok je slabasni Hildesheim bez motiva i ocekuje se njihov potop ovde u EWS Areni u Göppingenu.

HSG Wetzlar - SG Flensburg-Handewitt 2 @1.30 Slika
Ovde se ocekuje malo manji broj golova, jer Wetzlar igra defanzivan rukomet. Wetzlar je tu negdje oko opasne zone i trebace im pobjeda. Flensburg drzi to cetvrto mjesto, ali moraju poceti pobjedjivati i pokusati preci treci Hamburg na tabeli da bi isli u Ligu sampiona. Kladionica daje @1,30 na pobjedu gostiju i to cu uzeti za neki combo. Ako vam treba ovakav neki koeficijent na tiketu slobodno ga uzmite i ne bi me cudilo da Flensburg ovo pobjedi u hendikepu.

HSV Hamburg - Bergischer HC 56,5 golova VISE @1.85 Slika
Tezak mec za prognozu. Igrati HSV u hendikepu mi bas i nije najbolje jer je cinjenica da HSV nije u formi iako pobjedjuju, a i Bergischer zna iznenaditi. Igrati kontra hendikep na Bergischer opet je zeznuto, jer veliki HSV moze proraditi. Po meni najbolja opcija su golovi kojih mora biti, jer su obe ekipe ofanzivnije nastrojene. Granica je tu negdje i ocekujem da ce prebaciti.

MT Melsungen - Rhein-Neckar Löwen 2 @1.40 Slika
Zanimljiv ce susret biti u Melsungenu. Melsungen je solidan ove sezone, drze se tu u sredini tabele i za njih je ovo uspjeh. Löwen jos uvijek se bori za trecu poziciju koja im bjezi cetiri boda tako da oni ovde imaju imperativ pobjede. Ocekuje se ovde otvoren mec, ali kladionice placaju pobjedu gostiju @1,40 i ja cu to staviti na tiket. Löwen je kvalitetniji dosta tim, ali Melsungen zna iznenaditi pogotovo kuci i to smo mogli vidjeti protiv Flensburga. Pobjeda gostiju, uz manji ulog.

SC Magdeburg - TV 05/07 Hüttenberg 56,5 golova VISE @1.85 Slika
Magdeburg kao i ranijih sezone veoma jak na svom terenu. Ove sezone vecinu svojih bodova uzimaju kuci, a gube na strani. Pobjedom u ovom mecu Magdeburg bi najvjerovatnije i osigurao igranje u evropskim takmicenjima sledece sezone. Hüttenberg zna iznenaditi iako su prezadnji na tabeli. Jedna jako nepredvidiva ekipa. To su pokazali i u zadnja dva kola remiziravsi sa Lemgom i Hamburgom. Visok je hendikep na domacina iako je veliki favorit, pa bi se ja odlucio na igranje vise golova.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2012, 22:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2965
Svaka cast,ali moram ti priznati da sam se dobro oznojio zbog Flensburga,jedva dobise. :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 74 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs