banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 03:16 Danas je 25 Jun 2026, 03:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 11883 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 595  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Maj 2010, 11:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2010, 17:13
Postovi: 166
zerocool je napisao:
Pa onda veceras stavi par utakmica da vidimo jel radi ;)


Naravno da hoću...
Do sada je za ovih par dana kako dobijam utakmice promašio samo 3 utakmice od preko 20 koje sam dobio.Neke čak nisam ni hteo da igram, jer su mi bile nekako kritične,a ipak sam se pokajao jer su prošle... Nadam se da će ovakav omjer pogođeno / promašeno biti i dalje :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Maj 2010, 11:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2010, 17:13
Postovi: 166
contador je napisao:
kao da gledam da će uvijek biti jedna utakmica koja će da omane :D


E a da malo pročitaš post na početku. IGRAJU SE SINGLOVI. SAMO SINGLOVI. Pročitaj detaljnije ;)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 27 Maj 2010, 13:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
brzibrzi16 ovde kaci svoje "procentualno sigurne" utakmice kao i svako ko ima "dojavu" ili "smek" na neku utakmicu.

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 27 Maj 2010, 14:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2010, 17:13
Postovi: 166
Sada sam dobio ovaj sistem utakmica, američki fudbal (AFL).
Ova kombinacija koju sam dobio, ocjenjena je sa 67% šanse za prolaz:

Essendon Bombers - Western Bulldogs (2)
Port Adelaide Power - Richmond Tigers (1)
Brisbane Lions - Collingwood Magpies (2)
St. Kilda Saints - Adelaide Crows (1)
Hawthorn Hawks - Sydney Swans (1)
Carlton Blues - West Coast Eagles (1)

Ovu su utkmice koje je sistem izbacio kao potencijalno dobre za tiket.
Sistem inače radi samo za SINGLOVE PROVJERENO, tako da pojedinačno ove utakmice možete odigrati sa većom šansom.
A Prave utakmice večeras, tada dobijam dnevne utakmice sistema.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 28 Maj 2010, 07:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2010, 17:13
Postovi: 166
Već sam rekao da sistem je za američke sportove, a pošto se kod njih igra prvenstvo, oko 1 sat iza ponoći po našem, ja sam dobio potencijalne utakmice sinoć u 23:00.
Evo i kako sam prošao ;)

Kod:
http://i754.photobucket.com/albums/xx189/brzibrzi16/7.jpg
http://i754.photobucket.com/albums/xx189/brzibrzi16/9.jpg
http://i754.photobucket.com/albums/xx189/brzibrzi16/10.jpg


Sve tri pogodak ;)

San Francisco Giants - Washington Nationals (Tip) 1 1,60 [Tačno] 27.05.10 21:45 5:4


Cincinnati Reds - Pittsburgh Pirates (Tip) 1 1,50 [Tačno] 28.05.10 01:10 8:2


Florida Marlins - Atlanta Braves (Tip) 2 1,90 [Tačno] 28.05.10 01:10 3:8


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 29 Maj 2010, 07:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2010, 17:13
Postovi: 166
Još dva tiketa, Singl, koje je sistem izbacio i pogodio :)

Kod:
http://i754.photobucket.com/albums/xx189/brzibrzi16/11.jpg
http://i754.photobucket.com/albums/xx189/brzibrzi16/12.jpg


Atlanta Braves - Pittsburgh Pirates (Tip) 1 1,55 [Tačno] 29.05.10 01:35 7:3

Florida Marlins - Philadelphia Phillies (Tip) 2 1,90 [Tačno] 29.05.10 01:10 2:3

Ima li još sumlje da sistem vara ;)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 29 Maj 2010, 09:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Mar 2008, 23:26
Postovi: 1876
Eto, sistem ne vara, sto onda ulazes 3e ?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 29 Maj 2010, 09:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2010, 17:13
Postovi: 166
smucek je napisao:
Eto, sistem ne vara, sto onda ulazes 3e ?


Zato što sam počeo sa 10eura na online kladionici, i svotu koju imam raspoređujem jednako na svaku utakmicu, i jedan deo ostavljam sa strane, jer ipak ovo je sistem koji je 97% tačan a ne 100%.
Što budem imao veći iznos, više ću ulagati. Jednostavno je.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 29 Maj 2010, 10:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29907
Lokacija: Banjaluka
A sto ti te utakmice ne stavis prije nego sto se odigraju? Sta mi znamo koliko si ti utakmica odigrao i naravno uvjek mozes pokazati samo one koje si prosao ;)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 29 Maj 2010, 10:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Brzi dobro znaj da sigurna utakmica pa bila ona i 100% ne postoji. Kladionica ne postoji da bi narod uzimao pare vec da bi ostavljao koliko god tebi ovo moja recenica bila nelogicna.

slazem se sa zeroom odigras 6 singlova 3 prodes 3 padnes i pises o nekom uspjehu ili kao sto je vecina americkih sportova samo 1-2 igras malu sumu i svjesno padas 10-20% novca ustvari na 6 singlova po 3e ulazes 18e od toga 3 prodes i prolaz ti je 14e svjesno padas 4e da bi nekome uvalio program od 150e. Ali svaka cast nisi jedini koji to radi ali mnoge takve teme sam brisao tvoju sam ostavio ustvari prebacio ovde.
Pokusaj postavljati slike prije pocetka utakmice u suprotnom ispadas smijesan ili cak "prevarant".

evo jedan 100% siguran singl al od sinoc Salzburg(Am) - Innsbruck 2 zar nije smijesno.

pogledaj malo unazad stranice kako se postavljaju tiketi ili neko napise sta ce igrati ili postavi sliku tiketa

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 29 Maj 2010, 10:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2010, 17:13
Postovi: 166
Upravu ste obojica.
Da, nisam postavio jer uglavnom naveče kasno dobijam utakmice i nisam obraćao pažnju na forum da to postavljam, ali potrudiću se da i to uradim večeras.
Kao što sam naglasio nisam kladioničar i ne pratim baš sport, ali ipak znam i slažem se sa vama da ne postoji 100% sigurna utakmica, pa i ovaj sistem je promašio, ali jednom od kako se ja kladim na njemu :)
Kladionica je definitino osmišljena da oni uzimaju pare a ne mi, ali koliko vidim, ja za sada uzimam njima, a ne oni meni, i nadam se da će se i tako nastaviti.
A kao prilog, da ne lažem, evo mali dodatak.

Kod:
http://i754.photobucket.com/albums/xx189/brzibrzi16/lista.jpg


Na ovome možete da vidite, da je promašio samo jednu, a ovo kombinacija to je druga priča, ne vezano za sistem singlova o kojem ovdje pričamo... ŠTo znači, od 11 (kada isključimo ovu kombinaciju) pogodio je 10 singlova :)

EDIT: Sada sam video šta je vuk napisao dodatno...
Da shvatam šta želiš reći, slažem se. Samo vidiš ja sam dodao listu da se vidi konkretno stanje, pa sada izračunajte da li sam u minusu ili u plusu. Izbacite kombinaciju, već sam rekao da je sistem za singlove, tj. samo ovih 11 utakmica (1 pad ).

Nastojaću da postavim svaki sledeći put SINGL koji ja dobijem, pa da vidite :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 29 Maj 2010, 20:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2010, 17:13
Postovi: 166
Evo ovo sam sada dobio, označene su kao potencijane utakmice koje večeras imaju preko 80% šanse da budu pobjedničke. Pa sada videćemo.

Kod:
Atlanta Braves - Pittsburgh Pirates (Tip)       1     1,45     [Otvoren]     30.05.10 01:10
Cincinnati Reds - Houston Astros (Tip)               1       1,55     [Otvoren]     30.05.10 01:10
Colorado Rockies - Los Angeles Dodgers (Tip)    2     2,00     [Otvoren]     30.05.10 02:10
Boston Red Sox - Kansas City Royals (Tip)       1     1,60     [Otvoren]     30.05.10 01:10


AKo neko želi da uplati, IGRAJTE SINGL, svaku za sebe, tako je predviđeno po sistemu.
U BL, dvije kladionice rade do 23h koliko znam, Wiliams ko 5+ i još jedna kod Big Bena :)

P.S. Mali dodatak:
"The game names that are highlighted in RED and are "typed in quotes" are the BEST BETS OF THE DAY", to su gore navedene.

"The game names that are highlighted in TEAL and italicized are the GOOD BETS OF THE DAY."
E evo i imena timova koji spadaju u ovo kategoriju.
Kod:
Minnesota Twins
Detroit Tigers
San Francisco Giants


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 29 Maj 2010, 21:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29907
Lokacija: Banjaluka
Dobre kvote nema sta, vidjecemo sutra kako ce proci :) Sretno u svakom slucaju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 29 Maj 2010, 21:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2010, 17:13
Postovi: 166
zerocool je napisao:
Dobre kvote nema sta, vidjecemo sutra kako ce proci :) Sretno u svakom slucaju.


Vidjećemo, procenat je dobar, sve četiri imaju procenat preko 80% da će proći kako oni kažu, pa videćemo. Do sada sam samo jednom pao jednu prateći sistem.
Evo da se vidi, da ujutro ne bude zabune, ovo je dosadašnji izgled mog stanja na online kladionici :)
Kod:
http://i754.photobucket.com/albums/xx189/brzibrzi16/lista.jpg

Sutra će biti četiri stavke više, da li će biti zelene, (Kako se nadam ) ili crvene vidjećemo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 30 Maj 2010, 01:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Malo cu biti dosadan u ovo zlo vrijeme ali ti kad si otvarao temu rece da su dobitci procentualno 95-97% a vamo guras neke kao 80% sto je puno manje od napisanog kad se tema otvarala, kako objasnjavas ovako velik pad procenta ??? :D

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 30 Maj 2010, 08:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2010, 17:13
Postovi: 166
Vuk_samotnjak je napisao:
Malo cu biti dosadan u ovo zlo vrijeme ali ti kad si otvarao temu rece da su dobitci procentualno 95-97% a vamo guras neke kao 80% sto je puno manje od napisanog kad se tema otvarala, kako objasnjavas ovako velik pad procenta ??? :D


Tražiš dlaku u jajetu ili baš želiš da oboriš ovo što pokazujem???
Ali svakako ti je pitanje ok.
Kada je sistem kupljen, jedan od podataka koje sam dobio uz sistem je da je precizan 97%, pa i ako sam tako napisao, nisam pogrešio, jer sam citirao.
Drugo, svaka utakmica, koja se postavi tj. dobije od sistema, ima procenat ( recimo 85% za prolaz) i zar nije fer od mene da napišem tu informaciju.
Sam si rekao da kladionica je osmišljena da kupi pare,i slažem se.ALi ja koliko vidim, moje stanje računa se lagano penje,a ne pada... jer su ulozo relativo manji, i ne vidim kako kladionica sada od mene uzima pare.I za sada kao što možeš vidjeti imam samo 2 promašaja ;)

Bilans sinoćnjeg okršaja je: 3 prošle, 1 promašaj.
Evo prvo promašaj:
Colorado Rockies - Los Angeles (Tip) 2 2,00 [Pogrešno] 30.05.10 02:10 11:3

Evo i rezultata prolaza:
Atlanta Braves - Pittsburgh Pirates (Tip) 1 1,45 [Tačno] 30.05.10 01:10 6:3
Cincinnati Reds - Houston Astros (Tip) 1 1,55 [Tačno] 30.05.10 01:10 12:2
Boston Red Sox - Kansas City Royals (Tip) 1 1,60 [Tačno] 30.05.10 01:10 1:0

A sada da sve ovo malo potkujem vizuelno.
Prvo promašaj:
Kod:
http://i754.photobucket.com/albums/xx189/brzibrzi16/15.jpg

Pogodci:
Kod:
http://i754.photobucket.com/albums/xx189/brzibrzi16/13.jpg
http://i754.photobucket.com/albums/xx189/brzibrzi16/14.jpg
http://i754.photobucket.com/albums/xx189/brzibrzi16/16.jpg

I na kraju kompletna lista:
Kod:
http://i754.photobucket.com/albums/xx189/brzibrzi16/lista1.jpg


Sada, možda i griješim, ali koliko znam, prosječan kladioničar ima više padova nego dobitaka u našim kladionicama.A ja opet naglašavam da sam LAJIK, ali koliko vidim, ja imam PUNO više pogodaka nego padova ;)
Ako neko želi više inf. javite se na PM.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 30 Maj 2010, 08:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Apr 2006, 19:03
Postovi: 816
Ako ko hoce da se profesionalno bavi ovome, nema druge nego betfair i analiziranje kvota i rezultata. Jednostavnim razmisljanjem, da je taj program toliko dobar, valjda bi ga koristio onaj ko ga je napravio.

_________________
Nisam arogantan i nadrkan, to je zbog nespavanja.
BSE je napisao:
hvala ti o ekonomski mesijo, spasioce drustvenog poretka, ikono monetarne politike i portparolu robovlasnistva,


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 30 Maj 2010, 08:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2010, 17:13
Postovi: 166
Time trek je napisao:
Ako ko hoce da se profesionalno bavi ovome, nema druge nego betfair i analiziranje kvota i rezultata. Jednostavnim razmisljanjem, da je taj program toliko dobar, valjda bi ga koristio onaj ko ga je napravio.


Pre svega, očigledno je da ovdje dosta ljudi ne prati redovne postove, već vidi zadnji i onda nešto bubne.
Prvo, da ovo je sistem koji se bazira na analizi, pogledajte prethodnih par postova.
Da ovaj program je toliko dobar, i kao što se vidi, konstantno sam u plusu, a mali broj kladioničara se može pohvaliti sa tim.
Drugo, da onaj koji je napravio ovaj sistem on ga i prodaje i koristi.
Prikazao je sve svoje dosadašnje dobitke i promašaje.
Sistem je star 3 godine. I logično je da je čovjek doša na ideju, kada već pogađa, što da ne zaradi dodatno, pa da i prodaje sistemske analize...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 30 Maj 2010, 09:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Apr 2006, 19:03
Postovi: 816
brzibrzi16 je napisao:
Sistem je star 3 godine. I logično je da je čovjek doša na ideju, kada već pogađa, što da ne zaradi dodatno, pa da i prodaje sistemske analize...

Super za tebe ako je tako, ali ja samo razmisljam logicno. Ajde da cak ima samo 1% prednost nad kladionicom, mada je ovo sto tvrdi, 80% tacnosti na kvotu od 1.4 profit od 12% po ulozenoj utakmici. 1% po utakmici u prosjeku, ajde da je samo 3 utakmice i samo 2 puta sedmicno, to je dobitak od 6% sedmicno. Ako 3 godine koristi taj program, to je 150 sedmica po 6% dobiti, i da je na pocetku ulozio 5000$, sad bi imao 5000*(1.06)^150, sto je 31 milion. Ako on treba sa tolikim parama da se muci da i prodaje program mislim stvarno. Svako normalan bi sutio ko zaliven.

_________________
Nisam arogantan i nadrkan, to je zbog nespavanja.
BSE je napisao:
hvala ti o ekonomski mesijo, spasioce drustvenog poretka, ikono monetarne politike i portparolu robovlasnistva,


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 30 Maj 2010, 09:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Kolding - Frem 2/1 kv. 27.00
Cijela Evropa ovo igra danas :lol:


Vrh
  
 
 [ 11883 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 595  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs