banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 08:50 Danas je 22 Jun 2026, 08:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 11883 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 595  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 17 Sep 2008, 18:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2005, 17:55
Postovi: 808
tensSa je napisao:
Shut pijem cjeli dan, a nisam ni 50 Km potroshio.

:evil3: :evil3: :evil3:


U kojoj birtiji si, da navratim "slucajno" :P


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 17 Sep 2008, 18:23 
2Fast2Furious je napisao:
tensSa je napisao:
Shut pijem cjeli dan, a nisam ni 50 Km potroshio.

:evil3: :evil3: :evil3:


U kojoj birtiji si, da navratim "slucajno" :P

Danas sam birtijo, maloprije doshao kuci i usput uzo gajbu pive ladne ko svekrvin pogled.

starci na moru pa se ne trjeznim vec 5 dana. :pirate: :blackeye: :Fade-color :bootyshake: :bootyshake: :argue:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 17 Sep 2008, 19:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Citiraj:
Shut pijem cjeli dan, a nisam ni 50 Km potroshio.


Pa ti pređi sa Nektara na Heineken ako ti pare smetaju :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 17 Sep 2008, 20:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
enc0re je napisao:
Citiraj:
Shut pijem cjeli dan, a nisam ni 50 Km potroshio.


Pa ti pređi sa Nektara na Heineken ako ti pare smetaju :lol:


U sminkeraja. Meni isto i jedno i drugo.

Pade oba veceras :) Igrao man utd iz keca u kece, a nisu dali do sad gola :)

Odigrao lyon fiorentina iz dvice u keca, i celtic aalborg isto to, iz zajebancije, al' dan mi je predobar da bih me tiketi imalo unervozili :)

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 18 Sep 2008, 19:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
napalo napalo
evo jos jedan dobitni od markice
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 18 Sep 2008, 20:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Apr 2005, 20:52
Postovi: 189
tebe bas napalo :D

_________________
Fudbal Forum - Fudbalko.com

Internet kladionice
Online kladjenje
Poker,Casino i Kladionice online
Ekstrazona


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 19 Sep 2008, 07:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2008, 08:37
Postovi: 143
princo je napisao:
napalo napalo
evo jos jedan dobitni od markice
Slika

Svaka ti čast. Ovo je igrač, a ne tamo neki jadnici sa kvotama: 1,3 1,23 i slično

_________________
Држи ум свој у аду и не очајавај.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 20 Sep 2008, 15:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
napalo napalo napalo hahaha
LUDILO OVO MI SE NIJE DESILO ZA KARIJERE KLADJENJA
slazem se druze sa tim koje kvote 1.2 1.3 ja ispod dva ne igram ako bas ono nisam siguran u sebe da ce uzet pa dobacim cisto da pojacam dobitak
ovaj tiket je lud
dve utakmice su bile prelazi,spartak je uzeo 0-1 autogolom a PSG je od 0-1 dosao u 90-toj na 1-1 i uspjeli su dati gol za 1-2
sta da kazem za sve to neg LUDILO

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 21 Sep 2008, 13:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Apr 2005, 20:52
Postovi: 189
cista sreca od ovakvih tiketa kladionice zive

_________________
Fudbal Forum - Fudbalko.com

Internet kladionice
Online kladjenje
Poker,Casino i Kladionice online
Ekstrazona


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 21 Sep 2008, 13:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Milan
Tottenham
Bilbao
Boca


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 21 Sep 2008, 17:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Odem na poluvremenu uplatiti tiket i zbog BIH lige čekao onu autorizaciju i počnu Tottenham i City :D Ubacio Dinamo, sreća!!!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 22 Sep 2008, 09:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Apr 2005, 20:52
Postovi: 189
jel ima neko ovde da se kladi online na internet kladionicama......

_________________
Fudbal Forum - Fudbalko.com

Internet kladionice
Online kladjenje
Poker,Casino i Kladionice online
Ekstrazona


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 22 Sep 2008, 15:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Sondri je napisao:
Odem na poluvremenu uplatiti tiket i zbog BIH lige čekao onu autorizaciju i počnu Tottenham i City :D Ubacio Dinamo, sreća!!!


:lol: :lol: :lol:

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 23 Sep 2008, 16:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Sondri je napisao:
Milan
Tottenham
Bilbao
Boca


boka boka hehe cista dvica zato ja bjezim od 1.2 1.3 kvota
i od vakih tiketa zive kladionice mozda i vise jer su vece uplate znatno na manju kvotu :wink:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 23 Sep 2008, 18:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Pao sam ja i na Dinamo koji sam "srećom" ubacio umjesto Tottenhama :) Inače to nije neko izmislio, nego je poznato da kladionice žive od malih tiketa, tačnije malih uplata. Znam čovjeka koji svaki dan prolazi tiket, a ulaže 1.000KM na kvotu do max 1.10. Njemu ostaje svaki dan 50-100KM, padne jednom u pola godine. Iznenađenja se dešavaju, ali mnogo manje, nego da sve realno dođe, inače bi klinci svaki vikend nosili po 100-tinjak KM u džepu. Ova dva okačena tiketa su prejaka, ali vjerovatnoća da se ovako nešto ponovi u skoroj budućnosti je skoro nikakva.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 23 Sep 2008, 19:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:23
Postovi: 1569
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Sondri je napisao:
Pao sam ja i na Dinamo koji sam "srećom" ubacio umjesto Tottenhama :) Inače to nije neko izmislio, nego je poznato da kladionice žive od malih tiketa, tačnije malih uplata. Znam čovjeka koji svaki dan prolazi tiket, a ulaže 1.000KM na kvotu do max 1.10. Njemu ostaje svaki dan 50-100KM, padne jednom u pola godine. Iznenađenja se dešavaju, ali mnogo manje, nego da sve realno dođe, inače bi klinci svaki vikend nosili po 100-tinjak KM u džepu. Ova dva okačena tiketa su prejaka, ali vjerovatnoća da se ovako nešto ponovi u skoroj budućnosti je skoro nikakva.


Drug ajde meni predlozi gdje mogu pogledati raspored fudbalski utakmica i ako imas neki zicer za druga sa foruma pa da ja ulozim 100KM na kvotu 1,1
Meni je i cener dosta
Hvala


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 23 Sep 2008, 19:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
www.astrasb.com valjda ćeš nešto pronaći :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 23 Sep 2008, 19:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:23
Postovi: 1569
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
23.09. 21:00 3308 - Liverpool Crewe 1,15 4,7 15,0
Ovo bi moglo proci


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 24 Sep 2008, 08:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
fantastikus1 je napisao:
23.09. 21:00 3308 - Liverpool Crewe 1,15 4,7 15,0
Ovo bi moglo proci


Kad castis uplusao si se 15KM

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zadnji tiket ?
PostPoslato: 24 Sep 2008, 08:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:23
Postovi: 1569
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Vuk_samotnjak je napisao:
fantastikus1 je napisao:
23.09. 21:00 3308 - Liverpool Crewe 1,15 4,7 15,0
Ovo bi moglo proci


Kad castis uplusao si se 15KM


Nisam stigao uplatiti na vrijeme
arsenal i liverpul prodjose


Vrh
  
 
 [ 11883 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 595  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs