banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Dec 2010, 21:44 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Dec 2010, 20:20
Postovi: 40
Preneseno sa planetmostar Foruma
Hemijske Mlaznice
Slika
Već duže od nekih 8 godina, tzv. «tajna vlada» vrši intenzivno "zaprašivanje" stanovništva ove planete iz vazduha. Radi se o za te svrhe specijalno modifikovanim letjelicama koje sa velikih visina izbacuju, odnosno, raspršavaju određene biološke agense čiji je tačan hemijski sastav zasad nepoznat, kao i sama svrha zbog koje se ovakva jedna operacija obavlja.

Bez obzira na mnoge žalbe građana, pogotovo u USA, postojanje ovakve jedne operacije zvanično se negira a svi oni koji o ovome javno pričaju automatski se svrstavaju u kategoriju konspirativnih teoretičara.
Normalne mlaznice nastaju od izduvnih gasova izbačenih iz turbina avionskih motora. One se na visini preko 10000 metara pretvaraju u ledene kristale i normalno se mogu održati u vazduhu najviše 20 minuta.

Za razliku od njih, hemijski mlazovi ostaju da vise u vazduhu veoma dugo i onda se polako šire i poveziju, formirajući oblak tipa cirus. Mlaznice se polažu najčešće u obliku znaka X ili mreže.

U knjigama Death from the Skies i Healing Codes for the Biological Apocalypse, Dr Len Horowitz tvrdi kako se radi o raspršivanju priona, bjelančevina koje su u stanju da se pod određenim okolnostima pretvore u kristale, a onda zavisno od toga kojim se frekvencijama izlože, oni izazivaju određene bolesti kao npr. bolest ludih krava, Creutzfeld Jacobs Sindrom, i cijeli niz drugih zdravstvenih poremećaja kod ljudi i životinja.

Prema Horowitz-u, nakon što se sva populacija planete inficira prionima, onda je dovoljno da se određeni regioni izlože elektromagnetnim talasima specifičnih frekvenicija, uz pomoć tzv. HAARP sistema, preko tornjeva za mobilnu telefoniju, GWEN tornjeva itd. - i da ljudi u tom regionu obole od određenih bolesti ili da se njihov um uz pomoć kristala koji im se nalaze u mozgu - programira.

Postoje i neke indikacije da bi se ovdje moglo raditi i o vještačkom induciranju genetske mutacije kod čovjeka.

Prema nekim teorijama, uz pomoć kemtrejlsa se kreira i tzv. neutralna šupljina između zemlje i stratosfere kroz koju se mnogo lakše mogu emitovati tzv. ELF talasi (ekstremno niskih frekvencija) koji između ostalog utiču na rad mozga i imaju potencijal da promjene stanje svijesti čovjeka.

Mnogi tvrde kako ne možemo ni biti više mentalno programirani nego što to u ovom momentu jesmo, te odbacuju ovaj dio teorije u vezi mentalnog programiranja, dok se namjerno uzrokovanje određenih bolesti uzima u obzir kao jedna od mogućih metoda kojom tzv. «tajna vlada» planira da se riješi suvišne populacije, odnosno, da kontroliše broj stanovništva naše planete, jer je to, navodno, i jedan od glavnih elemenata tzv. Novog Svjetskog Poretka.

Postoji i teorija da se u ovom slučaju radi o onemogućavanju otvaranja portala (između 3D i 4D) koji bi navodno nastali djelovanjem «galaktičkog supertalasa» te obezbjedili većem dijelu populacije da zajedno sa ovom planetom pređe na jednu višu ravan postojanja (tzv. - izlaz iz "podruma"). Istovremeno bi hemijske komponente kao i bakterije, koje se nalaze u kemtrejlsima onemogućile promene na našoj DNA, koje bi prirodno nastale pod uticajem onog talasa i koje su preduslov za jedan takav «kvantni skok».
Uticajem svih ovih hemijskih i bioloških agenasa na čovjekov organizam obezbjedilo bi se da on ostane i dalje da funkcioniše ispod praga svjesnosti. Sa viših ravni postojanja gledajući, ono što mi podrazumjevamo pod «svjesnošću» - sa pravom svjesnošću nema mnogo veze, tj. radi se o našoj kako kolektivnoj, tako i individualnoj – nesvijesti.

(Ovo će već biti malo teže mnogima za razumjeti, jer su sva naša vjerovanja, stanje svijesti, kao i tzv. «koncenzus realitet» veoma vješto inducirani od strane jednog kontrolnog sistema koji se sastoji od dvije komponente, od kojih je jedna hiperdimenzionalne prirode, dok njegova druga komponenta još uvijek spada u tzv. «3D», a nekima je poznata pod imenom - iluminati. Ta naša vjerovanja često nemaju nikakve veze sa objektivnom realnošću.)

U svakom slučaju, kratko nakon raspršivanja ovog spreja iz vazduha mnogo ljudi u zahvaćenim područjima oboli od raznih respiratornih poremećaja kao i bolesti sličnoj gripi. Sve je to praćeno i povećanim mortalitetom kod starijih osoba i djece. Takođe se kod stanovništva javlja i jedna opšta letargija, kao i neki drugi simptomi oboljenja nervnog sistema.

Takođe je primjećeno da područja koja se redovno zaprašuju postaju sušna te je to navelo mnoge da zaključe kako se ovdje radi o modifikaciji klime. Čini se ipak da je izazivanje suše samo jedan od sporednih efekata hemijskih mlazova.
Hemijski Sastav

Već odavno jedna veća grupa ljudi prati ove nebeske aktivnosti, uzima uzorke iz tih kemo-mlaznica i prema nalazima iz nekih privatnih laboratorija, u njima se nalaze različiti biološki i patogeni agensi, od mikroorganizama pa do određenih metala kao što su npr. soli barijuma i aluminijske čestice mikronskih dimenzija.

Do sada u ovim hemijskim mlaznicama pronađeni su sljedeći agensi:



1. Pseudomonas Aeruginosa – bakterija koja napada većinom respiratorni sistem čovjeka
2. Pseudomonas fluorescens; izaziva infekcije krvi i respiratornog sistema
3. Serratia marcescens - upala pluća, upala mozga, upala srčanog mišića
4. Mycoplasma fermentes incognitus, vrsta patogenog mikroorganizma za koju se pretpostavlja da je bio-inženjerirana u američkim vojnim laboratorijama i koja je pronađena kod 45% američkih vojnika koji boluju od tzv. golfskog sindroma.
5. Streptomyces i druge vrste gljivice
6. Neke vrste kvasaca
7. Određene bakterije koje sadrže specifične enzime koji su u stanju da izmjene genom čovjeka
8. Soli barijuma
9. Aluminijum – čestice mikronskih dimenzija; (interesantno je da ljudi koji pate od Alchajmerove bolesti imaju veću količinu aluminijuma u mozgu)
10. Ethylene dibromide (dibrometan) C2H4Br2– kancerogeni dodatak za gorivo i insekticid, mirisa sličnog hloroformu; izaziva depresiju CNS-a, edem pluća i nadražava sluznicu respiratornog trakta; čini se da je on uzročnik i karakterističnog kašlja («kemtrejl kašalj») koji se javlja kod ljudi nakon zaprašivanja određenog područja
11. Dehidrirane ljudske crvene i bijele krvne ćelije (eritrociti i leukociti)
12. Fibrozni filamenti (njihova uloga je navodno da omoguće određenim mikroorganizmima koji se nalaze u ovoj hemijskoj smjesi da živi stignu do zemlje, jer bi ih normalni atmosferski uslovi uništili. Tako se na područjima zaprašivanja mogu naći smeđe fibrizne niti slične paučini koje su veoma toksične.)
13. Virusi i prioni nisu zvanično potvrđeni; njihovo prisustvo se samo nagađa
Čini se da je "operacija kemtrejls" potpomognuta i od strane 4D tehnologije, odnosno, letjelica – NLO tipa:
O čemu se tačno radi, za sada možemo samo nagađati. S obzirom na trenutno stanje svijesti većine ljudi, teško je za očekivati da će se u dogledno vrijeme stati na put ovim manipulatorima života na našoj planeti.
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Vrlo interesantno predavanje Wernera Altnickela (http://www.chemtrail.de) na temu chemtrailsa i HAARP-a na
Anti-Zensur-Koalition (AZK) konferenciji u Churu, Švicarska, 2008.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WBFC83UbUKo[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Vk0ojdQvZOk[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yPypiNK9rJM[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MVTa546ONmU[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ppz0_Dhkq-Q[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ODB19k4GVkQ[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jT9hY1FqxsM[/youtube]


Poslednji put menjao Flogging My Log dana 19 Jan 2011, 20:12, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2010, 11:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2009, 15:28
Postovi: 298
Lokacija: došla biciklom
Hvala što si postavio ovu temu, ovo je jedna od činjenica modernog doba ili novog svjetskog poretka koje ljudi, užurbani i vibracijski pogođeni negativnom frekvencijom, ne primjećuju ili ove i slične informacije negiraju ili ih stavljaju u domen naučne fantastike. Promjene su u toku, uskoro će biti transparentne. Zlo se maksimalno razmahalo i zvjer gleda koga će proždrati... Ali stiže i svjetlost, stiže i oslobađanje, stižu informacije koje oslobađaju čovjeka i ništa neće biti skriveno što se neće otkriti, niti tajno što se neće doznati...Svjetlost će pobjediti, a zlo će urušiti samo sebe...Stiže Novo Doba i trebamo prije toga raditi na sebi, upoznati sebe i shvatiti svoje moći i razumjeti svoje Božansko porijeklo i shvatiti da smo mi ti koji smo prijemnik svjetlosti ako odlučimo da to budemo i svoj život tome podredimo!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2010, 11:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Otkad znam za sebe gledam te tragove na nebu. Nekad se rasprše a nekad duže traju, u zavisnosti od kretanja vazdušne mase.
To jesu klasični izduvni gasovi, a šta je u njima e o tome bi se dalo razmatrati.
Nego, čudi me zašto to tek sada nekome bode oči?

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2010, 11:49 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Meni je ovo previše paranoično.Ako i ispuštaju neke hemikajije,logičnije mi je da to bude nešto za kontrolu vremena,nego za kontrolu umma.Kontrola uma se odlično vrši putem masmedija,naročito u Americi...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2010, 13:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 04 Jun 2010, 22:09
Postovi: 265
Pa, majku mu, zar je toliko teško uzeti uzorak vazduha i odnijeti na analizu u neki institut?
Zar je moguće da je tolikima amputiran mozak, pa da i od *ebenih avionskih tragova prave teorije zavjere!?

_________________
Šta se kliberiš?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2010, 15:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
kliber je napisao:
Pa, majku mu, zar je toliko teško uzeti uzorak vazduha i odnijeti na analizu u neki institut?
Zar je moguće da je tolikima amputiran mozak, pa da i od *ebenih avionskih tragova prave teorije zavjere!?

Eih, to je visoko gore.
Kako veli ona reklama za Bramac: "Moras uzet' vel'ke merdev'ne pa se popet'!" :lol:

Inace, uzasan tekst. Kontrola uma, otrovne hemikalije, Iluminati, portali u druge dimenzije. Cudi me kako nema Atlantide (ili mozda ima, nisam citao sve).

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2010, 00:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2009, 15:28
Postovi: 298
Lokacija: došla biciklom
Zvanično svijetom vladaju laži, prevare, skrivanje istine, tako da istina zvuči glupo i suludo.
Mi živimo u jednom svijetu koji je uronjen u lažima i koji je pokretan lažima. Što čovjek dublje vjeruje u te laži, utoliko mu je teže da podnese istinu, čak i kad je očigledna jer se ne uklapa u naviknut stav i razmišljanje..
Ali ovo je svemir slobodne volje svako ima pravo na svoj izbor...i svoju odluku


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2010, 01:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 04 Jun 2010, 22:09
Postovi: 265
Ali ti si jedan od onih koji su prvi shvatili da živimo u laži i posjeduješ istinu?

_________________
Šta se kliberiš?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2010, 23:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2009, 15:28
Postovi: 298
Lokacija: došla biciklom
Ja sam jedna od mnogih koji se bude, postavljaju pitanja i traže odgovore, a cilj mi je da postignem mnogo, jer imam puno uspješnih primjera oko sebe i iz prošlosti i iz sadašnjosti, samo ja imam svoj put, koji je drugačiji i poseban, kao što svako ima svoj put poseban na svoj način...Cilj je spoznati sebe i probuditi moći koje čovjek ima u sebi...Otrgnuti se od manipulacija koje nikako nisu slučajne, jer im je cilj odvući svakog od mogućnosti da spozna svoj bitak i suštinu svog postojanja na Zemlji...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Dec 2010, 20:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Aurrora je napisao:
.. Ali stiže i svjetlost, stiže i oslobađanje, stižu informacije koje oslobađaju čovjeka i ništa neće biti skriveno što se neće otkriti, niti tajno što se neće doznati...Svjetlost će pobjediti, a zlo će urušiti samo sebe...Stiže Novo Doba i trebamo prije toga raditi na sebi, upoznati sebe i shvatiti svoje moći i razumjeti svoje Božansko porijeklo i shvatiti da smo mi ti koji smo prijemnik svjetlosti ako odlučimo da to budemo i svoj život tome podredimo!!!

De podjeli malo sa drugarima nešto nemoj sve sama da ušmrkaš.
Mislim zlo će se urušiti samo od sebe, kako zamišljaš da nestane pola kreacije, pola univerzuma tek tako da se uruši.

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2010, 17:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2009, 15:28
Postovi: 298
Lokacija: došla biciklom
Tek tako, neće to biti prvi put i ne postoji samo jedna dimenzija postojanja...sa ušmrkavanjem ili bez


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2010, 20:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
To što govoriš je nedorečeno, znaš pouzdano da neće biti prvi put, da li govoriš o ciklusima, iz koje je to literature. Ispada po tebi da će se desiti kolektivno prosvijetljenje, da će ljudi odjednom progledati pod dejstvom informacija koje su iz svjetla, to je iz Plejada znači vjeruješ u te stvari zar ne.

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2010, 21:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2009, 15:28
Postovi: 298
Lokacija: došla biciklom
Na internetu je ludilo od informacija pa evo i ove

http://thegooroo.blogspot.com/2008/07/p ... embru.html

http://www.misterije.com/index.php?opti ... mitstart=4

http://www.mmaserbia.com/index.php?opti ... opic=577.0


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2010, 21:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Ah znao sam da će doći famozna 2012. U tvom tekstu uzet je samo jedan element da bi autor namjestio ostatak priče. Ima puno informacija ali bi radije vjerovao ljudima koji su posvetili čitav život proučavanju Maja. Kada proučiš ovo:

http://www.mesoweb.com/resources/vocabulary/Vocabulary.pdf

Doći ćeš do ovoga
Citiraj:
The Maya area and adjacent regions to the west evidence the use of the Long Count, a continuous day count or chronology assigning a distinct number to every day in sequence. Fundamental to the Long Count is the tun of 360 days, composed of 18 uinals of twenty days (kins) each. The vigesimal place value system is modified in calendrics to accommodate the 365 day year. Tuns of 18 uinals are counted vigesimally, with the katun of twenty tun and the baktun of 400 tuns. The kins, uinals, tuns, katuns and baktuns respectively represent units of 1, 20, 360, 7200 and 144,000 days. Numbers employed ranged up to 64 million tuns (Lounsbury 1978). The Long Count denotes elapsed time from a beginning date of Aug. 13, 3114 B.C., or 0.0.0.0.0, with the calendar round date of 4 Ahau 8 Cumhu (Lounsbury 1989). This corresponds to the year 13 Reed on the Aztec calendar stone (Brotherson 1982). The next Mayan baktun begins in Dec. 2012 when a 394 year cycle ends as day 13.0.0.0.0 follows 12.19.19.17.19.


To je odavde:
http://www.jqjacobs.net/mesoamerica/meso_astro.html

Misliš li da bi bilo dato ljudima koji su praktikovali kanibalizam i žrtvovanje djece da objavljuju neke duhovne istine budućim naraštajima:

http://en.wikipedia.org/wiki/Sacrifice_in_Maya_culture

Ne znam šta će se desiti baš 21.12.2010 ali znam šta se dešava svake godine 21.12, evo malo hard core ti voliš kvazi informacije a ovo rade ljudi koji obožavaju sve što je vezano za Maje baš kao i ti:

Citiraj:
Svestenik lezi go na zemlji, okrenut ka istoku. Zrtva je izmedju 7 i 12 god. Zrtvu nateraju da sedne na svestenika gde dodje do seksualne penetracije. Glava zrtve je okrenuta istoku i isto se jugular presece. Svestenik se poprska sa krvlju, a takodje mora da je popije. Svako od ostalih svestenika onda mora seksualno zlostaviti zrtvu dok zrtva ne umre. Teutonci su takodje jeli telo od zrtve. Jos da ne zaboravite da su nosili krst, isto kao Templari, samo njhov je bio crn, a Templari crveni.

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2010, 22:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Ima i u stripu:
Slika

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2010, 10:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2009, 15:28
Postovi: 298
Lokacija: došla biciklom
ne bitna mi je 2012., ali misliš li da smo mi danas bolji koji ubijamo, bombardujemo, lansiramo atomsku bombu, koji lažemo, prvrtljivi smo i pohlepni, egoistični i to sve pod velom demokratije, pravde i poštenja. Ja samo naslućujem da se istorija ponavlja. Gdje je nestala Atlantida, Vavilon, itd. Čije su piramide- Egipatske? Ali nemoj me shvatiti da želim raspravu. Samo naglas razmišljam. Zlo danas dominira i uništava nas sistematski, svaku poru naše duše otima, svaki delić materije pretvara u svog roba... Prepoznajem da smo zvanično, javno i institucuionalno potpuno kao civilizacija - "riknuli"... Ja odbijam da pripadam tome, odbijam da budem dio te priče. Neće me isprovocirati, neće me iznervirati, neće me naljutiti. Moj Univerzum je slobodan, ispunjen ljubavlju i razumjevanjem. Moj život je, iako je ovo uzročno- posljedično zavisni Univerzum, samo moja priča i priča koju ja želim ispričati i niko me u tome neće spriječiti - zato što je to moja odluka... Želim da svi shvatimo da smo slobodni i da ovo ludilo ima upliva u naš život onoliko koliko miu mi dozvolimo..., ali ja odlučujem samo za sebe...
Rješenje postoji ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2010, 14:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Nešto sam skeptičan kad je ova teorija zavjere u pitanju. :lol:
Spoiler:
1. Pseudomonas Aeruginosa – bakterija koja napada većinom respiratorni sistem čovjeka
Citiraj:
Pseudomonas aeruginosa is a common bacterium which can cause disease in animals, including humans. It is found in soil, water, skin flora, and most man-made environments throughout the world.

2. Pseudomonas fluorescens; izaziva infekcije krvi i respiratornog sistema
Citiraj:
P. fluorescens is an unusual cause of disease in humans, and usually affects patients with compromised immune systems. By culturing Pseudomonas fluorescens, Mupirocin (an antibiotic) can be produced, which has been found to be useful in treating skin, ear and eye disorders.

3. Serratia marcescens - upala pluća, upala mozga, upala srčanog mišića
Citiraj:
Due to its ubiquitous presence in the environment, and its preference for damp conditions, S. marcescens is commonly found growing in bathrooms (especially on tile grout, shower corners, toilet water line, and basin), where it manifests as a pink discoloration and slimy film feeding off phosphorus-containing materials or fatty substances such as soap and shampoo residue. S. marcescens may also be found in environments such as dirt, supposedly "sterile" places, and the subgingival biofilm of teeth.

4. Mycoplasma fermentes incognitus, vrsta patogenog mikroorganizma za koju se pretpostavlja da je bio-inženjerirana u američkim vojnim laboratorijama i koja je pronađena kod 45% američkih vojnika koji boluju od tzv. golfskog sindroma.
Taj sindrom s tim naravno nema veze.
Citiraj:
Gulf War syndrome (GWS) or Gulf War illness (GWI) affects veterans and civilians who were near conflicts during or downwind of a chemical weapons depot demolition, after the 1991 Gulf War. Exposure to toxic chemicals is currently believed to be the cause of the illness. Several specific causes have been investigated, including pyridostigmine bromide (PB) nerve gas antidote (NAPP) pills, organophosphate military strength pesticides, chemical weapons, and depleted uranium.

5. Streptomyces i druge vrste gljivice
Citiraj:
Streptomyces is the largest antibiotic producing genus, producing antibacterial, antifungal, anti-parasitic drugs, and also a wide range of other bioactive compounds such as immunosuppressants.


6. Neke vrste kvasaca
DI-GO

7. Određene bakterije koje sadrže specifične enzime koji su u stanju da izmjene genom čovjeka
:lol:

8. Soli barijuma
Dodatak gorivima. :lol:

9. Aluminijum – čestice mikronskih dimenzija; (interesantno je da ljudi koji pate od Alchajmerove bolesti imaju veću količinu aluminijuma u mozgu)
Što em nije dokazano, em bi bio poslijedica a ne uzrok bolesti.

10. Ethylene dibromide (dibrometan) C2H4Br2– kancerogeni dodatak za gorivo i insekticid, mirisa sličnog hloroformu; izaziva depresiju CNS-a, edem pluća i nadražava sluznicu respiratornog trakta; čini se da je on uzročnik i karakterističnog kašlja («kemtrejl kašalj») koji se javlja kod ljudi nakon zaprašivanja određenog područja
Dodatak za gorivo u gorivu. Zabrinjavajuće.

11. Dehidrirane ljudske crvene i bijele krvne ćelije (eritrociti i leukociti)
Za malariju i sidu vjerovatno.

12. Fibrozni filamenti (njihova uloga je navodno da omoguće određenim mikroorganizmima koji se nalaze u ovoj hemijskoj smjesi da živi stignu do zemlje, jer bi ih normalni atmosferski uslovi uništili. Tako se na područjima zaprašivanja mogu naći smeđe fibrizne niti slične paučini koje su veoma toksične.)
Toksična hrskavica? :(

13. Virusi i prioni nisu zvanično potvrđeni; njihovo prisustvo se samo nagađa
Em što nisu nađeni em što se ne prenose vazduhom. Elem je li ko jeo mozgove urođenika s Papue Nove Gvineje ili jeo lude krave? Nije onda OK.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2010, 16:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Aurrora je napisao:
ne bitna mi je 2012., ali misliš li da smo mi danas bolji koji ubijamo, bombardujemo, lansiramo atomsku bombu, koji lažemo, prvrtljivi smo i pohlepni, egoistični i to sve pod velom demokratije, pravde i poštenja. Ja samo naslućujem da se istorija ponavlja. Gdje je nestala Atlantida, Vavilon, itd. Čije su piramide- Egipatske? Ali nemoj me shvatiti da želim raspravu. Samo naglas razmišljam. Zlo danas dominira i uništava nas sistematski, svaku poru naše duše otima, svaki delić materije pretvara u svog roba... Prepoznajem da smo zvanično, javno i institucuionalno potpuno kao civilizacija - "riknuli"... Ja odbijam da pripadam tome, odbijam da budem dio te priče. Neće me isprovocirati, neće me iznervirati, neće me naljutiti. Moj Univerzum je slobodan, ispunjen ljubavlju i razumjevanjem. Moj život je, iako je ovo uzročno- posljedično zavisni Univerzum, samo moja priča i priča koju ja želim ispričati i niko me u tome neće spriječiti - zato što je to moja odluka... Želim da svi shvatimo da smo slobodni i da ovo ludilo ima upliva u naš život onoliko koliko miu mi dozvolimo..., ali ja odlučujem samo za sebe...
Rješenje postoji ...


Tačno tu se slažemo, treba biti svima jasno kome pripada ova planeta.

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2010, 19:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 04 Jun 2010, 22:09
Postovi: 265
Ipak, danas živimo bolje nego ikad ranije u istoriji.

_________________
Šta se kliberiš?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2010, 19:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
kliber je napisao:

Tačno.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs