banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 09:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 36 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Maj 2010, 07:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
Leona je napisao:
Kad smo kod emisija, i ja sam gledala emisije gdje je receno da nemaju blage veze i pojma kako su piramide pravljene. Sta cemo sad? :P :D


sigurno nisu dosli mali zeleni i pomogli robovima da vuku kamen.............


Spoiler:
sve zavisi na kojoj televiziji si gledala emisiju...ove danasnje novokomponovane tv kuce lazu mnogo sestro draga,nemoj im sve vjerovati :wink:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2010, 07:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
cvox je napisao:
stani sad,oni su prikazali i objasnili kako su se gradile piramide......ja i dalje mislim da centar zemlje ne mozes porediti sa piramidom,piramidu i danas mozemo izgraditi al u centar zemlje jos niko u danasnje vrijeme nije otisao....

A vidis, emisija koju sam ja gledala kaze da danas uopste nije moguce napraviti onakve piramide kakve ih znamo i imamo danas. Cak ni sa svom ovom tehnikom sto imamo. Onako detaljno, precizno, jednostavno savrseno. Nije moguce!

cvox je napisao:
cujes kad ti to neko slikom objasni i pokaze onda je nesto drugo za povjerovati,zar ne mislis tako?

a kako ces ti povjerovat u nesto(kao npr isli u centar zemlje)sto ti se nemoze nikako docarat da tako kazem.........?

Pa nemoguce jeste. Ljudi tesko povjeruju i kad vide a kamoli kad ne vide. Ne kazem ni da je moguce a ni da je nemoguce. Nepojmljivo je jer je to prodir u nesto nepoznato. Malo se zna o unutrasnjosti Zemlje. To polje nije toliko ni istrazivano. Ali ako nesto neznamo i ako nam je nesto nepoznato, ne mozemo to odbaciti samo zato sto je nepoznato.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2010, 08:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Nalov teme sam preuzeo iz naslova teksta kojim je tema otvorena, a naslov tog teksta nije baš adekvatan jer se bavi podzemnim tunelima a ne kopanjem do središta zemlje. Zato ima određenih nesporazuma na temi, ali svako ko je čitao tekst na početku teme je vidio o čemu se tu radi. Sad sam promjenio naziv teme pa ne bi trebalo biti nesporazuma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2010, 09:07 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
E,ovaj tekst je već manje bombastičan....samim tim bolji za razmatranje...Meni je takođe nevjerovatno da su antičke kulture mogle napraviti tako nešto,naročito ako je istina da se tuneli protežu duž cijelog ostrva.Skloniji sam teoriji da je to dio neke stare civilizacije,nama još nepoznate.Atlantida možda....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2010, 09:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Ne mora se sve vezivati za Atlantitu. Nije ona jedina drevna razvijena civilizacija. Ima još poznatih, a ko zna koliko totalno nepoznatih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2010, 09:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
Leona je napisao:
A vidis, emisija koju sam ja gledala kaze da danas uopste nije moguce napraviti onakve piramide kakve ih znamo i imamo danas. Cak ni sa svom ovom tehnikom sto imamo. Onako detaljno, precizno, jednostavno savrseno. Nije moguce!


Izvini sto cu ti reci al ti zivis u zabludi velikoj.....cuj nije danas moguce napravit piramidu,mislim stvarno ako imalo znas o gradjevini i tako tim stvarima onda nebi rekla ovo sto si rekla....ljudi prave ostrva i svasta nesto(banalan primjer) a da ne mogu piramidu napravit piramidu.....
Eto sad ispade da su u to doba imali vanzemaljske da kazem sile a sad nemaju....mislim stvarno ti je odgovor,necu reci glup jer ne zelim da te vrijedjam jer samo diskutujemo i svak ima pravo na svoje misljenje 8)

Leona je napisao:
To polje nije toliko ni istrazivano. Ali ako nesto neznamo i ako nam je nesto nepoznato, ne mozemo to odbaciti samo zato sto je nepoznato.


pa cekaj ti mene ubjedjujes u Bibliju/Kuran/Sveto Pismo pa onda kazes ovako nesto.....naravno da nije toliko istrazivano i zasto bi ja onda vjerovao u nesto sto je neko sjeo i napisao kako on vidi i kako on na to gleda?????
Da se razumijemo,ne treba odbacivati sve to al ipak treba vjerovat cinjenicama koje su mnogo jace sad nego sto su tad bile u to doba (jedan banalni primjer je spaljivanje vjestica....spaljivali su zene zato sto je neko uperio prstom u nju i rkeo da je ona vjestica,a sad svi znamo da to ne postoji)

da se izvinem ako sam promasio temu al da neke stvari stavimo na mjesto prije nego krenemo dalje u raspravu 8)

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2010, 09:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Nemojte se raspravljati ovde, a ovo i nije tema o piramidama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2010, 10:28 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Vader je napisao:
Ne mora se sve vezivati za Atlantitu. Nije ona jedina drevna razvijena civilizacija. Ima još poznatih, a ko zna koliko totalno nepoznatih.

Znam,ali ja navijam za Atlantidu.... :D .Nekako mi je najdraža..

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2010, 10:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
_zoka je napisao:
Vader je napisao:
Ne mora se sve vezivati za Atlantitu. Nije ona jedina drevna razvijena civilizacija. Ima još poznatih, a ko zna koliko totalno nepoznatih.

Znam,ali ja navijam za Atlantidu.... :D .Nekako mi je najdraža..

Jeste li primjetili da skoro da nema teksta u kom se Atlantida ne spominje. :D :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2010, 11:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
Vader je napisao:
Ne mora se sve vezivati za Atlantitu. Nije ona jedina drevna razvijena civilizacija.


Da, bolje da se sve i jedna tema skoro vezuje za Bibliju i Knjigu postanka. Da i ja jednom zakolutam ocima :roll:

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2010, 11:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Ma ne. Nisam uošte mislio na to. Mislio na Lemuriju, Mu (mislim da ima i tako neka) i druge.


P.S.
a, kad već pominješ, sa Svetim Pismom se može povezati ono što se može povezati, ni više ni manje od toga


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2010, 12:14 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Koliko se ja sjećam Lemurija je skroz na drugoj strani....ako čak nije prema Australiji....:S

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2010, 13:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
_zoka je napisao:
Koliko se ja sjećam Lemurija je skroz na drugoj strani....ako čak nije prema Australiji....:S

Da.
Spoiler:
Slika

tj.

Slika

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2010, 17:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Leona je napisao:
cvox je napisao:
Leona je napisao:
Da, mora.


pa daj mi objasni zasto????????

Zato sto je Biblija Knjiga Postanka, i ako tamo ne pise da postoji podzemni svijet,a to nije mala stvar da se zatuska tako lako, onda ne znam gdje bi trebalo pisati.
I zato sto nam samo Bog moze dati odgovore na sva moguca pitanja.

Znaci ono sto ne pise u Bibliji - ne postoji???

:roll: :roll:

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2010, 04:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
_zoka je napisao:
Koliko se ja sjećam Lemurija je skroz na drugoj strani....ako čak nije prema Australiji....:S


А ви сте ту Лемурију нашли већ? :lol:

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2010, 07:50 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Naravno.....:D

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 36 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs