banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 19:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Avg 2009, 21:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
cinjenica da su oni dosli do nas a mi do njih nismo govori da su jaci po tehnologiji od nas, vjerovatno i umno. mislim da nas ne da se ne boje nego d nas istrazuju, mozda imamo savrsenije tijelo nego oni, mozda imamo savrseniji nacin razmnozavanja, imamo vjrovatno razvijenija osjetila od njih i svakako imamo bolju, ljepsu i raznolikiju zivotnu sredinu. mislim da ih sve to zanima, mozemo samo da nagadjamo do koje su granice dosli upravljanja nasim umovima, ali i tu su sigurno daleko dogurali.
gledao sam nedavno i citao postove na ovoj temi iz doba starog egipta i kako se na dosta slika nalaze ziva bica koja su drugacija od ljudskog tijela. sad, mozda su egipcani bili prihvatljiviji narod, pa su se lakse prilagodili prisustvu stranih bica, nego mi danas kada znamo kako izgleda i najudaljenija tacka na Zemlji.
mozda sam previse gledao o tome, mozda previse i citao, ali vjerujem da oni zele nasu zivotnu sredinu, a kako i nismo bas 'gostoprmljivi' cekaju pogodan trenutak da se samo 'spuste'.
a ne vjerujem da ce nam ista dobro donijeti.
ili cemo ih ruzno docekati pa ce imati potrebu da nas sravne.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2009, 23:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Avg 2009, 13:06
Postovi: 300
Lokacija: mjesec
Elieni-Mislim ako postoje radi se o velikim pizdama,jer nesmiju da banu medju nas ljude a ako su vec medju nama opet picke jer nesmiju da se otkriju sve u svemu ima da ih mlatim ko picke kad se pojave :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 14:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2004, 14:24
Postovi: 101
Ne mogu da ne prokomentarisem, jednostavno ne da da napustim temu zbog jednog stava, koji treba jos da odrazava generalni stav.
NEVIDJENO glup odgovor! ali je dobar svejedno...
nek se zna da imamo i ovakvih pacijenata ovdje :confused2: :lol: :lol:

_________________
Nismo ovdje da bismo promjenili svijet, ovdje smo da bi svijet promjenio nas !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 16:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Podsjeti me na one likove s Galaksije koji su kupili sebi bejzbol palice i slično hladno oružje od prirodnih materijala (jer, ne zaboravimo, svi vještački materijali će da nestanu iz postojanja 2012. god. :lol: ), pa čekaju "Talas" da ih prebaci na viši nivo egzistencije, pa da s tim bejzbol palicama onda počnu da mlate Drakone čim budu prebačeni u "4. denzitet" :lol: :banghead: .

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Avg 2009, 15:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
@Triad, ne odgovori ti meni.
@ilche, seres previse, a ni gramatika ti nije jaca strana, pogotovo za jednog akademskog gradjanina.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Avg 2009, 16:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
Triad je napisao:
koju je napisao Inzinjer Stefano Brecca, direktor najprestiznijeg centra za Ufologiju u Italiji

Ha ha
Pa koliko Talijana imaju centara kad im je autor iz "najprestižnijeg" :lol:

Kad smo već kod knjiga, susreta, svjedoka, pade mi na pamet ova emisijica o "vanzemaljskim otmicama", ali i "autorima" knjiga i "ekspertima"... (ima tri dijela pa klikajte):
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cFiDfwsphVs[/youtube]

Hm, teorija koju je neko pomenuo kako samo bili zatvoreni, pa Ameri i Rusi nisu niš' znali ne pije vode...
Znali su oni mnoge stvari i to bolje nego mi ;)

pozzz

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Avg 2009, 17:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Rusi imaju sega i svacega.... najveci krater koji je prouzrocilo padanje tijela iz svemira se upravo nalazi u sibiru. velika je to zemlja, nije moguce da se svi leteci tanjiri spustaju samo na tlo amerike. oni samo znaju da sute (ili sutnju placaju ili ucjenjuju).
od svog profesora madjara, koji opet ima radnog kolegu u rusiji, saznao sam kako jake i mocne software imaju. sofwarei za satelite i pracenje klimatskih stanja na zemlji, sastava zemljista, pracenja cunamija i gibanja tla... to mi nikad ni vidjeli nismo... niti se kad ista saznalo o tome. i zna sta jos sve oni imaju...
a sad, sta mislite da se nikad nista nigdje niej desilo nego u americi... filmovi Armagedon, Dan nezavisnosti... da tu je nama nasa Amerika da jos koji put spasi ovaj planet od unistenja.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2009, 11:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Warrior of the Light je napisao:
Podsjeti me na one likove s Galaksije koji su kupili sebi bejzbol palice i slično hladno oružje od prirodnih materijala (jer, ne zaboravimo, svi vještački materijali će da nestanu iz postojanja 2012. god. :lol: ), pa čekaju "Talas" da ih prebaci na viši nivo egzistencije, pa da s tim bejzbol palicama onda počnu da mlate Drakone čim budu prebačeni u "4. denzitet" :lol: :banghead: .
Ajoj, kako će oni da j3bu kevu kda izleveluju na 4. i dignu sve skillove, a opremu vec imaju... xD
(moroni)
Tommy Vercetti je napisao:
@Triad, ne odgovori ti meni.
@ilche, seres previse, a ni gramatika ti nije jaca strana, pogotovo za jednog akademskog gradjanina.
Ooo, da.
cicak je napisao:
od svog profesora madjara, koji opet ima radnog kolegu u rusiji, saznao sam kako jake i mocne software imaju. sofwarei za satelite i pracenje klimatskih stanja na zemlji, sastava zemljista, pracenja cunamija i gibanja tla... to mi nikad ni vidjeli nismo... niti se kad ista saznalo o tome. i zna sta jos sve oni imaju...
ahahahahahah
sad jeste
j3bo tu tajnu kad je naš čičak provali preko mađara... :lol:

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2009, 16:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
ajde kaki...
ja pricam o tome, da ljudi imaju svoje, dakle mi znamo samo za americke proizvode na kojima su ameri uzeli silne pare, od svakoga.... ovi imaju i ne prodaju, a ovo sto imaju je puno jace od ovoga sto oni prodaju...
to sam htio reci i ko zna ste sve imaju... i koliko su daleko u tome otisli... mozemo samo da nagadjamo... i nije to nikakva tajna, radio je profa sa alatom americke firme esri, ali kad je sjeo za racunar svoga kolege rusa i kad je vidio njegov alat za istu stvar... ii kad je vidio kakve simulacije on radi na svojoj mashini... pricao nam je profesor malo detaljnije o tome i vise, ostali smo fascinirani.
a ti podcjenujes madjare, ja ne bih. u svakom slucaju daleko su daleko ispred nas. mi smo ti koje treba :violent1:

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2009, 19:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Ne podcjenjujem Mađare, pogrešno si shvatio, jednostavno mi je bilo smiješno, pošto si napisao ono kao da je ta oprema neka stroga tajna, da ti to saznaš, a sva sila KGB-a se trudi da to sakrije od cjelog svijeta... Nesporazum. ;)

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2009, 12:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 13:08
Postovi: 191
Lokacija: Modriča
Mislim da NLO, nekakve planete X, horoskop, 2012. godina i slicne gluposti nemaju sta traziti u forumu Nauka.

_________________
Sky Watcher 80/400 ahromat AZ3


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2009, 12:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Dec 2008, 16:34
Postovi: 529
Lokacija: Negdje drugdje
Polaris Ursa je napisao:
Mislim da NLO, nekakve planete X, horoskop, 2012. godina i slicne gluposti nemaju sta traziti u forumu Nauka.

Tačno!

Neka to premjeste u podforum humor...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2009, 14:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
BL4ever je napisao:
Polaris Ursa je napisao:
Mislim da NLO, nekakve planete X, horoskop, 2012. godina i slicne gluposti nemaju sta traziti u forumu Nauka.

Tačno!

Neka to premjeste u podforum humor...


Za horoskop se slazem apsolutno. Sala, ali mislim da zbog toga sto je na Nauci pola tema o svemiru, te teme opet su najblize ovom podforumu iako su neki komentari zaista blizi humoru. Ovdje bar ima desetak ljudi koji se razumiju manje vise u tematiku pa mogu da demistifikuju neke price o katastrofi ili nepostojecim planetama... a sto se neke teme ponavljaju vise puta, mogao bih brisati ali novi forumasi uvijek dolaze, sigurno da nisu mogli da pohvataju sve sto se raspravljalo posljednih 8 godina.

O ovoj tematici sam primjetio teme i na CiD i na Duhovnsoti, (tamo je tek ekstra :D ), ponavljanje je neminovno

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2009, 16:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2004, 14:24
Postovi: 101
Pozdrav, nisam dugo navracao a vidim da se nastavilo dalje.
Dobih ujedno par dobrih upita na private tako da vidim da ima jos ozbiljnih istrazivaca ili da ne zovemo "ufologa", podrazumijevsi sve sto je nepoznato!
Nisam dobio odgovor od S. Brecce ali sam ga poslao, sto znaci da mu taj mail nije bas validan, pa cu znati na drugi nacin da dodjem do njega, slanjem mailova na CUN ...
JEr sam ovdje stvarno nanjusio da je stvar autenticna napokon i uplice nas sa ovih prostora, koji smo ocigledno svim zbivanjima u zadnjih 20 god i ratom i socijalizmom komunizmom prije toga, jako zanimljivo mjesto i zariste i za zapad i za istok! ...

@Goci Master, primjetih da si zagrizao i ti ali od ranije isto. Thankz!
Inace ajde matere ti nadji tu temu sa duhovnosti, tu sam ucestvovao, pa da izroni malo. Ne mogu da nadjem a vrijeme mi je uvijek knaping!
Thankz a lot svima koji dajete kredita. ;)

_________________
Nismo ovdje da bismo promjenili svijet, ovdje smo da bi svijet promjenio nas !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2009, 10:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Otkrivena grobnica puna izvanzemaljaca?!

Jesmo li doista na pragu senzacije ili je tek riječ o još jednoj obmani ljudi prokleto željnih slave? Na to vam pitanje u ovom trenutku ne znamo odgovoriti, no iz Ruande stiže poruka: 'Za koji dan svijet više neće biti isti!'
Proučavajući ruandske džungle, izvjesni švicarski antropolog Hugo Childs i njegovi suradnici navodno su prije nekoliko dana pronašli grobnicu s čak dvije stotine izvrsno očuvanih tijela izvanzemaljaca!
Vijest o potencijalno senzacionalnom otkriću među prvima je prenio novinar portala Weekly World News, koji je zahvaljujući kolegama iz Kigalija uspio doći i do izjava tog švicarskog istraživača.
"Da, točno je da smo pronašli grobnicu s otprilike dvije stotine tijela izvanzemaljaca. Lokaciju ću otkriti tek nakon što dovršimo iskop, no uvjeravam da svijet za koji dan više neće biti isti", rekao je Childs, pa prepričao do kojih je spoznaja zasad došao sa svojim kolegama:
"Prema prvim analizama tkiva i tla, tijela tih bića su na tom mjestu zakopana prije otprilike šest stotina godina. Na području zasad nije pronađen kakav leteći objekt, pa možemo samo nagađati odakle su ta stvorenja stigla i što ih je ubilo."
Childs je bića opisao kao viša i mršavija u odnosu na ljude, te dodao da su najvjerojatnije komunicirala pomoću telepatije jer ni na jednom tijelu nije pronašao oči, nos ili usta.
Novinarima je, nažalost, 'zaboravio' dati makar i jednu fotografiju kao dokaz.

********
Upišete li u tražilicu Googlea Hugo Childs, nažalost, nećete doznati o kome je riječ. To, naravno, ne znači da taj Švicarac ne postoji, ali jasno da budi sumnju to što o njemu ne postoji baš nikakav internetski trag.
Što se, pak, autora teksta sa spomenutoga portala tiče, čovjek koji se potpisuje kao Erik Van Datiken (vjerojatno je riječ o pseudonimu) do sada nije izmišljao priče, nego je uglavnom prenosio teme koje su obrađivali i drugi.
Na kraju teksta obećao je da će nastaviti pravodobno izvještavati o novim saznanjima iz Ruande, pa se nadajmo da će doista biti tome tako i da će se naći vatre tamo gdje je zasad samo tek dim.


http://www.net.hr/planet-x/page/2009/11/08/0167006.html

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2009, 10:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Okt 2009, 12:34
Postovi: 972
Lokacija: 43°48'42.41"S - 18°21'45.06"I
cicak je napisao:
Otkrivena grobnica puna izvanzemaljaca?!

Jesmo li doista na pragu senzacije ili je tek riječ o još jednoj obmani ljudi prokleto željnih slave? Na to vam pitanje u ovom trenutku ne znamo odgovoriti, no iz Ruande stiže poruka: 'Za koji dan svijet više neće biti isti!'
Proučavajući ruandske džungle, izvjesni švicarski antropolog Hugo Childs i njegovi suradnici navodno su prije nekoliko dana pronašli grobnicu s čak dvije stotine izvrsno očuvanih tijela izvanzemaljaca!
Vijest o potencijalno senzacionalnom otkriću među prvima je prenio novinar portala Weekly World News, koji je zahvaljujući kolegama iz Kigalija uspio doći i do izjava tog švicarskog istraživača.
"Da, točno je da smo pronašli grobnicu s otprilike dvije stotine tijela izvanzemaljaca. Lokaciju ću otkriti tek nakon što dovršimo iskop, no uvjeravam da svijet za koji dan više neće biti isti", rekao je Childs, pa prepričao do kojih je spoznaja zasad došao sa svojim kolegama:
"Prema prvim analizama tkiva i tla, tijela tih bića su na tom mjestu zakopana prije otprilike šest stotina godina. Na području zasad nije pronađen kakav leteći objekt, pa možemo samo nagađati odakle su ta stvorenja stigla i što ih je ubilo."
Childs je bića opisao kao viša i mršavija u odnosu na ljude, te dodao da su najvjerojatnije komunicirala pomoću telepatije jer ni na jednom tijelu nije pronašao oči, nos ili usta.
Novinarima je, nažalost, 'zaboravio' dati makar i jednu fotografiju kao dokaz.

********
Upišete li u tražilicu Googlea Hugo Childs, nažalost, nećete doznati o kome je riječ. To, naravno, ne znači da taj Švicarac ne postoji, ali jasno da budi sumnju to što o njemu ne postoji baš nikakav internetski trag.
Što se, pak, autora teksta sa spomenutoga portala tiče, čovjek koji se potpisuje kao Erik Van Datiken (vjerojatno je riječ o pseudonimu) do sada nije izmišljao priče, nego je uglavnom prenosio teme koje su obrađivali i drugi.
Na kraju teksta obećao je da će nastaviti pravodobno izvještavati o novim saznanjima iz Ruande, pa se nadajmo da će doista biti tome tako i da će se naći vatre tamo gdje je zasad samo tek dim.


http://www.net.hr/planet-x/page/2009/11/08/0167006.html

:D samo da srbe ne optuže za tu masovnu grobnicu :roll:

_________________
street life
"nije budala onaj ko ne zna čitat, već onaj koji vjeruje svemu što je napisano"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2009, 10:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
zamolio bih Kima i ostale da ne petljaju "nasu" politiku na ovu temu. molim vas, eto kad vas lijepo molim!

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2009, 10:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Okt 2009, 12:34
Postovi: 972
Lokacija: 43°48'42.41"S - 18°21'45.06"I
cicak je napisao:
zamolio bih Kima i ostale da ne petljaju "nasu" politiku na ovu temu. molim vas, eto kad vas lijepo molim!

:D cicak kad ti tako kažeš tako će i biti :wink:

_________________
street life
"nije budala onaj ko ne zna čitat, već onaj koji vjeruje svemu što je napisano"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2010, 22:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3660
Lokacija: House of Pejin
Tesla je napisao:
Externi izvor:

U novembru 1966 u predjelu blizu malog sela Otocek u bivsoj Jugoslovenskoj federaciji, leteci objekat se srusio i vanzemaljsko bice je izvuceno.
Dogadjaj je ubrzo stavljen pod strogu tisinu, pod izgovorom pred stanovnistvom da je pad bio rezultat visoko tajne vojne vjezbe...

Tijelo, dijelom pod zemljom i metalima, je receno da je pripadalo pilotu vazduhoplovstva. Rekli su da je deformisano od plamena i vreline.
Tama noci pomogla je vojsci da im ova teza prodje kao uvjerljiva. Vanzemaljsko bice je odmah odvezeno u Beograd, sa vojnom ambulantom, i u glavnom gradu tadasnje Jugoslavije '66te je dodijeljeno vojnoj bolnici. Za par sati, neki od najvecih i najvaznijih naucnika u drzavi dosli su i poceli da ispituju tijelo.

Medju naucnicima, imenuju se... doktori koji su vodili autopsiju:
Narednik Andrej Zobol i dva patologa Nikola Julic i Zoran Frederic.
Za njih je dokazano da su bili usko vezani za Vladu!

U sledecim slikama, mogu se vidjeti neki od najvaznijih momenata tokom autopsije. Slike su iscurile 1999 tajno autoru od necaka jedonog od doktora, koji zivi sad u Sloveniji, vrlo blizu Italijanske granice. U 1966 niti Amerika niti SSSR nisu znale za ovaj dogadjaj zahvaljujuci cinjenici sto je Jugoslavija bila socijalisticka zemlja, jer nije bila pristrasna i bila je neutralna, i prilicno daleko od hladnog rata...

Ivan Kremer
2005


http://i33.photobucket.com/albums/d92/U ... alien1.jpg
http://i33.photobucket.com/albums/d92/U ... alien2.jpg
http://i33.photobucket.com/albums/d92/U ... alien3.jpg
http://i33.photobucket.com/albums/d92/U ... alien4.jpg
http://i33.photobucket.com/albums/d92/U ... alien5.jpg
http://i33.photobucket.com/albums/d92/U ... alien6.jpg


Ovo se ispostavilo kao namjestaljka. Gulijano Marinkovic (urednik Na Rubu Znanosti) je istrazivao i otkrio covjeka koji stoji iza svega, izvjesni skaptik Andrea Zoboli.
Znam da se Triad dosta bavio ovom temom, steta, bilo je zanimljivo.



GM = Giuliano Marinkovic
AZ = Andrea Zoboli


GM: Have you ever worked in the film industry? And do you have experience with special effects?

AZ: Yes. When I was 18 years old I had a chance to visit the scene in the film "Demon II." I contacted the man for special effects Sergio Stivalettija. He told me that I can come to Rome. I spent several days there and I had a chance to see film production and special effects. But after that I didn`t continued in that direction.

GM: When you for the first time got an idea to create artificial alien creature? Were you at that time aware of false movie Raya Santillija about alien autopsy? Was that a kind of inspiration for you?

AZ: Yes. In 1999 CICAP spent competition in which sought a reconstruction of paranormal phenomenons. I tried with the alien autopsy. I was interested to much more than the rigging attempts photos of spirits and similar phenomena. That obviously inspired me. When I saw the movie of Santilli, it was clear to me that the film is faked. There were two suspected factors. You can not see the pathologists` face. Extraterrestrial corpse was too rigid and stiff.

GM: What were the techniques in creating the autopsy? How many people were involved? How long it all lasted and how much the entire project cost?

AZ: Techniques encourage the era of special effects when computers and CGI (computer generated images) were not used yet. So we talk about using latex and mold. I made the alien corpse for the month. Each section I made of clay - head, arms and torso. All of this I have indicated in the plaster, and I fulfilled that model latex. Shell I made of polyurethane. I filled the body with the innards of animals. You can imagine what it is the smell was, but it was worth it. The whole project cost about 200 euros in today's values. Helped me a wife, son-in-law, sister and nephew on the scene. All we recorded in a single day in the my friend`s studio .

GM: Otočec is mentioned place od UFO crash.. Did you really mean to place Otočec in Slovenia or have simply devised a name? Why did you choose the former Yugoslavia as the location of accident and the autopsy? Who came up the names of people who were involved in this false incident?

AZ: I think that this is a real place. My son-in-law has traveled a lot and seen a lot of countries. That's why I think that is real place. He chose Yugoslavia as a place UFO accident. In America, was the date Santilli. We have chosen Yugoslavia because it represents something strange and intangible. The names are created by our real names that are slightly modified to sound Yugoslav.

GM: A story definitely had an impact here so that it was a successful experiment. However, I think that the researchers could conclude that the story has no useful trace and data can be verified. It is obvious that was an anonymous article from the Internet. However, in certain parts of Paranormal community, people even today discussing this.

AZ: Past 10 years than that. I`m proud myself in such a success.


Thanks to Giuliano Marinkovic


evo lutke
http://www.cicap.org/new/articolo.php?id=100228

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2010, 04:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Ti vanzemaljci ako su nekada i bili na ovoj planeti pobegli su glavom bez obzira.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs