banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 02:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Selo bez žena
PostPoslato: 11 Dec 2011, 22:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2009, 20:04
Postovi: 429
Lokacija: Mostar
Da kopiram svoju temu sa drugog foruma i tako povećam šansu da dobijem odgovor. :D



Maloprije pogledah dokumentarni film na BHTV-u. Na Youtube-u ne mogu pronaći cijeli film, ali poslužiti će ovo http://www.youtube.com/watch?v=RgW3p...eature=related http://www.youtube.com/watch?v=cGiBA...eature=related

Ovaj tekst je c/p sa Youtube-a :

Citiraj:
Selo bez žena je priča o trojici braće Janković koji su posljednji stanovnici sela Zabrđa na jugozapadu Srbije.. Imaju 70 ovaca, sedam pasa i pijetla. U Zabrđe ženska noga nije kročila zadnjih 15 godina. Sva trojica braće Janković su neoženjeni, pa su odlučili da i njihov pijetao ostane neoženjen dok njih trojica ne pronađu nevjeste. Film prati komična nastojanja najstarijeg brata, Zorana Jankovića da pronađe nevjestu i spasi selo od nestanka. U susjednoj Albaniji situacija je obrnuta, svi muškarci otišli su na rad u Grčku i žene su ostale same. Iako su sva trojica ratovali protiv Albanaca sada su u prilici pružiti ruku pomirenja 'neprijatelju'.


Film je komičan pomalo ali navodi i na razmišljanja. Svakojakva.
U svakom preporučam da pogelda ovaj dokumentarac.

Ali nisam radi toga otvorio temu. Nego jednostavno da upitam ako itko zna. Što bi na kraju sa Zoranom? Jel doveo ijednu Albanku?
Navijam da jeste. Mada mi je žao buduće nevjeste ako bude trebala dugo ostati u onoj kući? Nadam se da je napravio novu kuću kako je i govorio.

Znači, ako netko zna odgovor neka napiše. Ako ne, u svakom slučaju neka onda ova tema bude preporuka za pogledati odličan dokumentarac.

_________________
George Bush: Većina našega uvoza dolazi iz vana.

Da li je bolje ispasti glup ili iz auta??

Ako umrete izgubili ste važan dio svoga života.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Selo bez žena
PostPoslato: 11 Dec 2011, 22:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2009, 20:04
Postovi: 429
Lokacija: Mostar
Itko??

8)

_________________
George Bush: Većina našega uvoza dolazi iz vana.

Da li je bolje ispasti glup ili iz auta??

Ako umrete izgubili ste važan dio svoga života.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Selo bez žena
PostPoslato: 11 Dec 2011, 23:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
ja isto gledala!! :D :D a jesam se ismijala majko mila gdje zive i u cemu!!! :lol: :lol: :lol: nije ni cudo sto su jos "momci"!!! a najjaci im je tatko sa svojim doskocicama i kad kuka da mu donesu brasna i kupusa,a oni vicu na njega, a on kaze;nikad nije rano za ukiselt kupus!!! :lol: :lol: :lol: :lol: a oni posrednici sto im ko fol traze cure cista mafija!!! samo im izvuku pare!!! a one zenske koznaodaklesu doveli! 8) :lol: :lol: :lol: koliko sam ja skontala on se razocaro u onu svoju kad je vidio da mu se smije sto on narucuje sok a ona naateze pivu i ljutu!!! :lol: :lol: :lol: a i on ima kriterije kaze od18-25g!!! vjerovatno ne bi od toga nista inace bi pisalo na kraju,,, :fadein: :fadein: :fadein:
btw taki gey sela ima kolko os, znas da je u srbiji gradonacelnik 1grada nudio svima odlazak na more radi upoznavanja i jos svasta ako se ozene!!! :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Selo bez žena
PostPoslato: 11 Dec 2011, 23:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2325
Josipe, ni jedan Youtube link ti nije ispravan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Selo bez žena
PostPoslato: 11 Dec 2011, 23:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
probaj ovo :fadein: :fadein: :fadein:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XMYAZKwjTlk[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Selo bez žena
PostPoslato: 12 Dec 2011, 00:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Najjaci su posteri Romane....:D :lol:

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Selo bez žena
PostPoslato: 12 Dec 2011, 00:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Da nije žalosno bilo bi smiješno.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Selo bez žena
PostPoslato: 12 Dec 2011, 12:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
to je presmjesno!!! :lol: :lol: :lol: obavezno pogledati!!! ima na netu da je osvojio dosta nagrada za dokumentarac po svjetu! 8) :D :D a meni su isto najbolji ti realitydokumentarni o tome kako ljudi stvarno zive!!! :D :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Selo bez žena
PostPoslato: 12 Dec 2011, 13:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2009, 20:04
Postovi: 429
Lokacija: Mostar
avatarx je napisao:
ja isto gledala!! :D :D a jesam se ismijala majko mila gdje zive i u cemu!!! :lol: :lol: :lol: nije ni cudo sto su jos "momci"!!! a najjaci im je tatko sa svojim doskocicama i kad kuka da mu donesu brasna i kupusa,a oni vicu na njega, a on kaze;nikad nije rano za ukiselt kupus!!! :lol: :lol: :lol: :lol: a oni posrednici sto im ko fol traze cure cista mafija!!! samo im izvuku pare!!! a one zenske koznaodaklesu doveli! 8) :lol: :lol: :lol: koliko sam ja skontala on se razocaro u onu svoju kad je vidio da mu se smije sto on narucuje sok a ona naateze pivu i ljutu!!! :lol: :lol: :lol: a i on ima kriterije kaze od18-25g!!! vjerovatno ne bi od toga nista inace bi pisalo na kraju,,, :fadein: :fadein: :fadein:
btw taki gey sela ima kolko os, znas da je u srbiji gradonacelnik 1grada nudio svima odlazak na more radi upoznavanja i jos svasta ako se ozene!!! :lol: :lol: :lol:



I meni je upalo to ostalo u sjećanju. Čuj od 18-25 godina!! :D
Jel ono on rekao da je 65. godište??

Inače, vokabular im nije baš velikog raspona, a i onaj govor sa čudnim padežima tako da nisam baš sve pohvatao što govore. Ali film je odličan i baš me zanima kako završi.

_________________
George Bush: Većina našega uvoza dolazi iz vana.

Da li je bolje ispasti glup ili iz auta??

Ako umrete izgubili ste važan dio svoga života.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Selo bez žena
PostPoslato: 12 Dec 2011, 16:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
i ne samo to!!! jes vidio kako ozbiljno listaju plejboj! oni bi naku!!! i face onaj kad je doso na dejt i vidio one cure duboko razocarenje!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
btw ovo me podsjeti bhtv1 izgleda ima neki novi serijal domacih dokumentaraca, prosle nedelje cini mi se bio isto 1 stari domaci crnobjeli dokumentarac, kao doktor doso u neko selo, i uci seljane higijeni da peru ruke i uveo im vodu i kanalizaciju a oni otvorli cesmu i cude se ko da je sletio nlo!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i ja cekam kraj da vidim koja je godina kad ono 1970! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Selo bez žena
PostPoslato: 12 Dec 2011, 16:26 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Avg 2011, 18:18
Postovi: 3
Lokacija: Banja Luka
Propast!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs