banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 13 Maj 2024, 11:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Apr 2009, 16:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 23:07
Postovi: 763
MonaLisa je napisao:
Proslavih ja juče i taj svoj 18-i, neponovilo se onako... Na selu, vikendica, društvo, svinjetina, alkohol i baloni :lol: . Svima bilo super, a meni užas, neraspoložena, nisam uživala, više sam vremena proplakala nego što sam se smijala. :cry: Previše se trudila svima da ugodim, a ja nisam stizala uživati, razočarana ponašanjem pojedinih, uhvatila me neka kriza i eto morala sam :cry: . Neka je to prošlo, a ja više nikad na sebe neću uzimati opterećenje da 30 ljudi + alkohol ugostim kod svoje vikendice.
Jedna od svijetlih tački: vatromet. :)


Srećan tebi rodjendan a, to kako si se osjećala pa recimo da će ti ostatak života većinom biti takav. Daj bože da griješim. Ali, moraš gledati pozitivno, polako oštri svoje kandžice za borbu sa pomanitalom i zlobnom svjetinom - svakonevno(365 dana u godini). :P

_________________
In My Life, There Was So Much Anger
Still I Have No Regrets
Just Like You, I Was Such A Rebel
So Dance Your Own Dance, And Never Forget!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2009, 17:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Nicole je napisao:
Tako to obično bude... Nemoj da si razočarana.. Dobrodošla u svet odraslih :-?
Na kraju krajeva uvek možeš sa svojim najboljim/najbližim prijateljima izaći i napraviti reprizu, koje ćeš se sećati po lepom :wink:


Što jest' jest', doček rođendana je ipak u dobrom sjećanju. :D Barem onaj dio koji je u sjećanju. :lol:

socialbug je napisao:

Srećan tebi rodjendan a, to kako si se osjećala pa recimo da će ti ostatak života većinom biti takav. Daj bože da griješim. Ali, moraš gledati pozitivno, polako oštri svoje kandžice za borbu sa pomanitalom i zlobnom svjetinom - svakonevno(365 dana u godini). :P


Hvala na utjesi. :lol: Jasno je meni sve, samo sam ja preosjetljiva i previše sikirljiva, a lako zaplačem pa onda djelujem kao da će kombi sa bijelim mantilima da dođe po mene. :-? Ah, what the hell, ko me voli takvu voli, ko ne voli šta ć' mu ja. :) Nadam se samo da će u životu biti i tih lijepih vatrometa. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2009, 19:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Liso, život je lep onoliko koliko ga sebi napraviš lepim a ono sa strane, ono što te lomi, samo služi da te podseti koliko treba da ceniš i voliš njegovu lepotu :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2009, 19:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Citiraj:
Srećan tebi rodjendan a, to kako si se osjećala pa recimo da će ti ostatak života većinom biti takav.


Ne znam kako je tebi, al meni je svaki dan super i život mi uopšte nije sumoran niti se stalno razočaravam u ljude.
Tako da MonaLisa, don't worry :D Ja sam zadovoljna svakim proživljenim danom. :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2009, 19:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12447
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
EiLeen je napisao:
Citiraj:
Srećan tebi rodjendan a, to kako si se osjećala pa recimo da će ti ostatak života većinom biti takav.


Ne znam kako je tebi, al meni je svaki dan super i život mi uopšte nije sumoran niti se stalno razočaravam u ljude.
Tako da MonaLisa, don't worry :D Ja sam zadovoljna svakim proživljenim danom. :D


I meni isto, inace sam optimista. Ljudi uzivajte, opustite se... 8) by the way, srecan rodjendan Liso :D

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs