banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 22:31 Danas je 23 Jun 2026, 22:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Maj 2012, 14:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
Talija je napisao:
Šta ti piše na receptu u ćošku? Je li piše slovo A?
Ako jeste onda je jedan dio cijene plaćen, a ti plaćaš ostatak, tj. nije puna cijena.

mane nigdje slova A.
Izzard je napisao:
Bogam je hemomicin 15 maraka.
Znao si bludničit s Džontrom za dž, al sve to dođe na naplatu.

ne mogu sa kondomom...kaze dzontre
nije toto....kaze dzontra
nisam rasadnik bolesti...kaze dzontra

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 14:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Moguće da je i manje, ja sam nedavno kupovao Sumamed, a to je čini mi se isti antibiotik, samo za nas što smo otmeni i posh, pa mi uzela 15ak. Da li se toliko razlikuju od proizvođača ne bih ti znao reć, moraćeš to s Feniks.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 17:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Ima li kod nas igdje kupiti Metal Hammer? Ne sjećam se kad sam vidjela ove novine na kiosku.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 17:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Koliko znam nema, ne znam ni da li više izlazi izdanje za Srbiju koje je bilo kupiti kod nas. Svakako je časopis bio loš sa dosta prepisanih tekstova i intervjua rađenih putem chata...

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 17:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
Izzard je napisao:
Bogam je hemomicin 15 maraka.

16.45 :angry4: :angry4: :angry4: :angry4: :angry4:
i to moram dve kutije uzeti....FARMACEUTSKA MAFIJA

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 17:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Buahahahaha kako su te odrali. :lol:

Al' pretpostavljam da si u apoteku usao sa "like a boss" stavom jer vise nisi nevin...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 17:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Revan je napisao:
Koliko znam nema, ne znam ni da li više izlazi izdanje za Srbiju koje je bilo kupiti kod nas. Svakako je časopis bio loš sa dosta prepisanih tekstova i intervjua rađenih putem chata...

Ja sam cuo da i dalje izlazi za podrucje Srbije. Mozda ga vise ne salju u RS ?

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 17:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Nije zapelo o glavu, čitala sam ih kad sam bila klinka, pa mi sad nešto pade na um.

Alki, :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 17:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
mrkvica je napisao:
Alki, :lol:

bas mi je drago da te moja muka zabavlja :P
jos ja u merkator otisao,da stalkujem zokija...a tamo ni zokija ni besplatnih lijekova :cry:

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 17:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Joj što ću! Muka je tvoja pregolema. :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 17:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
mrkvica je napisao:
Joj što ću! Muka je tvoja pregolema. :lol:

ma jevrejsko srce nekako moze i preci preko 32.90km(mada kad to u dvoguze proracunam,nije mi sve jedno :cry: )
al najgore mi je sto sad moram ganjati Feniks da vidim kad je online,da je priupitam smijem li cugati dok pijem tablete...imam u cetvrtak slavu,u petak grad a u subotu praznu gajbu :cry: najbolje cedevitu da moram piti :cry: :cry:

ja prvo sto sam pitao curu u apoteci smijem li lafo piti mlijecne proizvode,i onako usput je priupitah je smijem li alkohol.kaze ona nije preporucljivo.
e sad jel to znaci:
1.mos popit malo
2.cugni ti i vise slobodno
il ako se razvalis na slavi otice ti unutrasnji organi?

_________________
Slika


Poslednji put menjao alkibijad dana 22 Maj 2012, 17:59, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 17:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Ma naravno da smiješ...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 18:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Smijes piti, samo onda ponistavas dejsto anti-sida lijekova :P


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 18:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Revan je napisao:
Koliko znam nema, ne znam ni da li više izlazi izdanje za Srbiju koje je bilo kupiti kod nas. Svakako je časopis bio loš sa dosta prepisanih tekstova i intervjua rađenih putem chata...

Ja sam cuo da i dalje izlazi za podrucje Srbije. Mozda ga vise ne salju u RS ?


Ja sam kupovao onih par godina kad je izlazio ovdje, bolje da nisam. Smećarske novine u rangu nekih folkerskih tračerskih, kojim je tema svakog broja bila kako ugurati što razgolićeniju sliku Kristine Skabije iz Lacuna Coil (jednom ih je neki lik, nakon nepotrebne slike njene, napao, da neko iz redakcije mora da ga redovno "šilji" na nju, kad je stalno "meću" :D ). Uz to ni ono 99% sadržaja što su prevodili, nisu radili kako treba.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 18:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Jel taj hemomicin ima ko sumamed samo tri kapsule u pakovanju?
Popiješ jednu danas, jednu sutra i taman će hlamidija izginut, povući i onda onu u četvrtak popiješ samo da umiriš savjest a naveče se nacugaš...
A ovim drugim pakovanjem možeš pročepit odvode ako znaš na šta mislim...

Ja sam imao sve i jedan poster Kristine Skabije iz MH-a i šta fali!!! Bolje i njen poster nego onih nekrsta...

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 18:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Popokatepetl je napisao:
Ja sam kupovao onih par godina kad je izlazio ovdje, bolje da nisam. Smećarske novine u rangu nekih folkerskih tračerskih, kojim je tema svakog broja bila kako ugurati što razgolićeniju sliku Kristine Skabije iz Lacuna Coil

Jao da Kristina Skabija...kad se toga sjetim. Nažalost postala mi je prva asocijacija na MH u to vrijeme :roll: Ne čudi što su bile u rangu smećarsko-folkerskih kad je bio isti izdavač kao za Svet i vjerovatno dio ekipe. Vidi se da nisu radili ljudi koji znaju o toj vrsti muzike. A tek prevođenje...

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 18:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Ja sam bijo majiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, meni su valjale. 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 18:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
Izzard je napisao:
Jel taj hemomicin ima ko sumamed samo tri kapsule u pakovanju?
Popiješ jednu danas, jednu sutra i taman će hlamidija izginut, povući i onda onu u četvrtak popiješ samo da umiriš savjest a naveče se nacugaš...
A ovim drugim pakovanjem možeš pročepit odvode ako znaš na šta mislim...

jeste pakovanje ima samo 3 tablete...nemoj mi reci da mi je druga kutija bespotrebna :angry4: :angry4: :angry4:
modao sam 7,87 dvoguzih da uzmem za te pare

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 18:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Napisao sam 10000 post na ovoj temi :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2012, 18:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
alkibijad je napisao:
modao sam 7,87 dvoguzih da uzmem za te pare

Zaokružio si samo na 2 decimale... šta ako si mogao uzeti još koji promil više :P

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs