banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 04:18 Danas je 23 Jun 2026, 04:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Maj 2012, 14:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
kadd ?

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 18:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Jel kod vas u svakom frizerskom salonu fiksna cijena šišanja? Ne mijeri se na centimetre?

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 18:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
Mjeri se na vagu. Svi sada idu u salone što su nabavili zlatarske vage. Pretpostavljaš da je puno preciznije... :D

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 18:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
Nije ti ovo Švedska... :P Fiksno je. :wink:

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Danny ^_^ je napisao:
Jel kod vas u svakom frizerskom salonu fiksna cijena šišanja? Ne mijeri se na centimetre?


Fiksna.



Nego, cime da potamanim mrave? Rovare mi zemlju na stazama, tj. izbacuju izmedju onih kamenih blokova...


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Nije svugdje fiksna. I da, cijena je obrnuto proporcionalna centimetrima ako se oni koriste kao mjera. ;)

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Dobro je onda. Imam fobiju od frizera, išao sam kod Turčina gdje je jeftinije (15 eura) i on me porezao makazicama, pa sam zadnji put išao kod pravog frizera (30 eura), živa pljačka ali me bar ošiša kako treba. I to je još van grada, ne usudim se ući u one lokale u centru. :lol:

Ovdje u BL sam vidio šišanje 3.5 eura i zvuči jeftino pa sam mislio da nije neka navlakuša gdje ti uzimaju mjere pa još dodatno košta.

zipo je napisao:
Nije svugdje fiksna. I da, cijena je obrnuto proporcionalna centimetrima ako se oni koriste kao mjera. ;)


U SWE nigdje nema fiksne, jer dosta muških ima dužu kosu a to je više posla, pogotovo švedi što imaju viking stil, tako da te izmjere na lijevu, desnu i prednju stranu, uzmu srednju mjeru i pomnože sa cijenom i dobiješ koliko košta. Zakon je kupiti mašinicu i šišati se kući jer su frizeri užasno skupi. :angry1:

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
A ja sam mislio da je deset maraka koje dajem za šišanje previše....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7208
Lokacija: Under a total blackened sky
Danny ^_^ je napisao:
Dobro je onda. Imam fobiju od frizera, išao sam kod Turčina gdje je jeftinije (15 eura) i on me porezao makazicama, pa sam zadnji put išao kod pravog frizera (30 eura), živa pljačka ali me bar ošiša kako treba. I to je još van grada, ne usudim se ući u one lokale u centru. :lol:

Ovdje u BL sam vidio šišanje 3.5 eura i zvuči jeftino pa sam mislio da nije neka navlakuša gdje ti uzimaju mjere pa još dodatno košta.

zipo je napisao:
Nije svugdje fiksna. I da, cijena je obrnuto proporcionalna centimetrima ako se oni koriste kao mjera. ;)


U SWE nigdje nema fiksne, jer dosta muških ima dužu kosu a to je više posla, pogotovo švedi što imaju viking stil, tako da te izmjere na lijevu, desnu i prednju stranu, uzmu srednju mjeru i pomnože sa cijenom i dobiješ koliko košta. Zakon je kupiti mašinicu i šišati se kući jer su frizeri užasno skupi. :angry1:


Vidi se da si neiskusan al' nema veze, naučićeš i ti. I da je navlakuša opet je jeftinije nego u Švedskoj... :D

Jeste, mašinica je zakon, ja sam prošlo ljeto kupio u BL mašinicu za 40KM, a ovdje samo jedno šišanje košta 45-50KM. Sad sam stalno fino ošišan i navodno ličim na čovjeka... :D

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
shakal je napisao:
Danny ^_^ je napisao:
Jel kod vas u svakom frizerskom salonu fiksna cijena šišanja? Ne mijeri se na centimetre?


Fiksna.



Nego, cime da potamanim mrave? Rovare mi zemlju na stazama, tj. izbacuju izmedju onih kamenih blokova...

Probaj sa mravojedom.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Hristov je napisao:
shakal je napisao:
Danny ^_^ je napisao:
Jel kod vas u svakom frizerskom salonu fiksna cijena šišanja? Ne mijeri se na centimetre?


Fiksna.



Nego, cime da potamanim mrave? Rovare mi zemlju na stazama, tj. izbacuju izmedju onih kamenih blokova...

Probaj sa mravojedom.


Cestitam, danas si ti sretni dobitnik.

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7208
Lokacija: Under a total blackened sky
shakal nemoj da si hejter, dobar je fazon, u duhu je foruma...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
I medalja je u duhu foruma. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Shakal ne budi pleja hejta...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
shakal je napisao:
Danny ^_^ je napisao:
Jel kod vas u svakom frizerskom salonu fiksna cijena šišanja? Ne mijeri se na centimetre?


Fiksna.



Nego, cime da potamanim mrave? Rovare mi zemlju na stazama, tj. izbacuju izmedju onih kamenih blokova...

imas na jacapi one krede,a ako ni to ne pomogne imassprejeve,al su skuplji.
Džontra je napisao:
A ja sam mislio da je deset maraka koje dajem za šišanje previše....

pa ni jay z ne daje toliko,ja ne bih davao vise od 4km za sisanje.ja sam uzeo masinicu,pa kad zovnem nekog na kafu,uvalim mu da me osisa :)
Panzer je napisao:

A ako ću od Zorana da se ogrebem onda vadim odmah... :D

:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Panzer je napisao:
Jeste, mašinica je zakon, ja sam prošlo ljeto kupio u BL mašinicu za 40KM, a ovdje samo jedno šišanje košta 45-50KM. Sad sam stalno fino ošišan i navodno ličim na čovjeka... :D


Ti si u Švicarskoj, Njemačkoj, tako nešto?

Džontra je napisao:
A ja sam mislio da je deset maraka koje dajem za šišanje previše....


Baš mi sad prijatelj kaže da je u centru Stockholma šišanje za muškarca sa kosom samo malo preko ušiju 55 eura. :roll: :o Da mi je znati koliko bi koštalo njegovo šišanje.

Slika

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
Panzer je napisao:
shakal nemoj da si hejter, dobar je fazon, u duhu je foruma...
+1
Danny ^_^ je napisao:
dosta muških ima dužu kosu
Dužina muške kose je proporcionalna ekonomskom standardu u državi. :wink: Kao što se može vidjeti, mi imamo loš standard...

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
prosle godine je umro onaj cica sto je u parkicu sisao za 2km.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:28 
5 km kod moje frizerke u Doboju...samo tamo se sisam, ovdje me mala capne masinicom...


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2012, 19:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7208
Lokacija: Under a total blackened sky
Danny ^_^ je napisao:
Panzer je napisao:
Jeste, mašinica je zakon, ja sam prošlo ljeto kupio u BL mašinicu za 40KM, a ovdje samo jedno šišanje košta 45-50KM. Sad sam stalno fino ošišan i navodno ličim na čovjeka... :D


Ti si u Švicarskoj, Njemačkoj, tako nešto?


U Švajcarskoj i kao što vidiš trudim se svim silama da me Švajcarci ne pljačkaju... :lol:

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Google [Other] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs