banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 19:07 Danas je 22 Jun 2026, 19:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Mar 2012, 14:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Gledao sam to ali ne znam koliko je pouzdano jer malo nešto pregleda imaju po jutjubu. Našao sam Σαν το Φύλλο Στον Αέρα - Γιώργος Σαμπάνης. Taj lik ima baš ono puno pregleda, zvuči kao joksimović u par pjesama.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 14:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Nisam poslušala niti želim :lol:

Kontam da je ova prva lista tačna, mada vjerujem da tebi više treba lista njihovih domaćih pjesama.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 15:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Zbog cega zene obozavaju da ciste kucu u vrijeme dok mi muskarci gledamo utakmicu na tv-u ? Naravno , podrazumjeva se da cackaju sa krpom u ruci oko televizora , taman kad se ukazuje stopostotna sansa vase ekipe za postizanje gola.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 15:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Zbog cega zene obozavaju da ciste kucu u vrijeme dok mi muskarci gledamo utakmicu na tv-u ? Naravno , podrazumjeva se da cackaju sa krpom u ruci oko televizora , taman kad se ukazuje stopostotna sansa vase ekipe za postizanje gola.

a ti zeni pomozi da spremite zajedno prije utakmice pa ona moze ici lakirati nokte ili piti kavu s drugaricom dok ti gledas utakmicu

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 16:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
@ Marko zar nije Grcka propala cisto sumnjam da im je do pjevanja

@ Jovo sveti ti se za nesto...sta znam mozda si los u krevetu :D

eh da moje pitanje gledali iko od vas equals three sa onim ray william johnsonom :D

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 16:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Mi smo propali prije nego što smo i nastali ali je opet daj piva i muzike i ne brini se. Ima nešto u ovom balkanu...

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 16:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Toceno najbolje :D

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 17:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
azdajica-ny je napisao:
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Zbog cega zene obozavaju da ciste kucu u vrijeme dok mi muskarci gledamo utakmicu na tv-u ? Naravno , podrazumjeva se da cackaju sa krpom u ruci oko televizora , taman kad se ukazuje stopostotna sansa vase ekipe za postizanje gola.

a ti zeni pomozi da spremite zajedno prije utakmice pa ona moze ici lakirati nokte ili piti kavu s drugaricom dok ti gledas utakmicu

To mi nije zena nego majka( nisam jos ozenjen, na svu srecu :D ). Htio sam joj pomoci , ali nece zena,kaze da mi muskarci nista ne znamo ocistiti , pa cak ni svoje cipele.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 19:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
sve vi znate, samo se pravite da ne znate


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 19:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Да ли је неко имао искуства са подношењем захтјева за добијање радне визе у земљама Европе?
Да ли је неко ишао на брање дувана у Италију? (унапријед хвала).

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 20:01 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Да ли је неко ишао на брање дувана у Италију? (унапријед хвала).

ovako to funkcionise....ako poberes tri jutra duvana,onda ti dozvole da jedno jutro popusis....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 20:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Шлагеру уозбиљите се (гнушам се дуванског дима и цура које пуше цигарете),али питам јер сам заинтересован,наводно сам требао захтјев послати у октобру прошле године,јер тај период добијања је дуг,тако да од овог јуна нема ништа.... :wink:

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 20:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Ako nemas barem 6-7 godina prijavljen boravak tamo, nisi kljucna radna snaga, ili ne ides preko firme koja je preko Privredne komore dobila konkretan posao tu i tu, mozes na to najslobodnije da zaboravis. Mislim radnu dozvolu.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 20:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
apokalipto je napisao:

eh da moje pitanje gledali iko od vas equals three sa onim ray william johnsonom :D


Daaaaaaaaaaa! Štooooooo? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 20:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
MuskoBre je napisao:
Ako nemas barem 6-7 godina prijavljen boravak tamo, nisi kljucna radna snaga, ili ne ides preko firme koja je preko Privredne komore dobila konkretan posao tu i tu, mozes na to najslobodnije da zaboravis. Mislim radnu dozvolu.


Немам ни дана :wink: што се Италије тиче. Што се тиче преко кога идем,ишао бих преко неке домаће агенције (не смијем о имену) која наводно заступа послодавца. Али да будем искрен нисам био у току у вези тих дозвола,које наводно коштају 200 евра. Зато сам и питао,ако нешто зна више и детаљније, искрено ћу га послушати. :wink:

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 20:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
drinin vuk je napisao:
MuskoBre je napisao:
Ako nemas barem 6-7 godina prijavljen boravak tamo, nisi kljucna radna snaga, ili ne ides preko firme koja je preko Privredne komore dobila konkretan posao tu i tu, mozes na to najslobodnije da zaboravis. Mislim radnu dozvolu.


Немам ни дана :wink: што се Италије тиче. Што се тиче преко кога идем,ишао бих преко неке домаће агенције (не смијем о имену) која наводно заступа послодавца. Али да будем искрен нисам био у току у вези тих дозвола,које наводно коштају 200 евра. Зато сам и питао,ако нешто зна више и детаљније, искрено ћу га послушати. :wink:


To su najobicnije prevare. Ne kazem ja da nema neka agencija koja ce te za 200 evra odvesti tu i tu, i da ces raditi to i to. Ali da ce to biti legalno, naravno da nece. Ne postoji nikakav precac za dobijanje radne dozvole, posebno kad se radi o nekvalifikovanim radnim mjestima.

U Austriji da bi dobio radnu dozvolu kao gradjanin iz ne-Eu zemlje, a da pritom ispunjavas uslove da uopste mozes da konkurises za radno mjesto, poslodavac je duzan da potpise kako ces imati platu od minimalno, cini mi se 2100, ili 2300 evra. Time se izbjegava fiktivno zaposljavanje i radne dozvole na seme i lijepe oci. Ako se nekom isplati da uplacuje doprinose i ostale namete na plati od 2300 evra, kako bi mogao imati radnu dozvolu, bujrum :D

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 20:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
МБ ок.

Јбг кажем ти нисам имао искуства до сада са овим,значи о томе се ради (додуше према неким стварима и подацима ове агенције,наводно је износ плате од 1200 евра) и радили би то јест брали максимално 2 мјесеца на тој некој плантажи. Е сад како раније нисам имао искуства реко да питам. Углавном схватио сам те у потпуности (јасно је мени да се разумијемо да сам илегалац у сваком случају,ал ми није било јасно да ли се те радне визе иначе том динамиком добијају и за тај износ) .

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 20:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Schlager je napisao:
Citiraj:
Да ли је неко ишао на брање дувана у Италију? (унапријед хвала).

ovako to funkcionise....ako poberes tri jutra duvana,onda ti dozvole da jedno jutro popusis....

:lol: :lol: :lol:

koji si ti ludak


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 20:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Kako god okrenes, jedini nacin da dobijes radnu dozvolu za tako neki posao, je da ozenis neku EU gospodju, i da pricekas jedno 2-3 godine. Druga opcija za sad jednostavno ne postoji. Za kljucnu radnu snagu je MALO lakse, ali ni to nije nimalo lako.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2012, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
mrkvica je napisao:
apokalipto je napisao:

eh da moje pitanje gledali iko od vas equals three sa onim ray william johnsonom :D


Daaaaaaaaaaa! Štooooooo? :D




Ma onako bas danas ga gledao inace pratio sam redovno sta sve objavi :D

Jel ti ikad palo na pamet snimiti pitanje pa poslati mu znas ona pitanja sto budu na kraju ? :D

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs