banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 23:45 Danas je 22 Jun 2026, 23:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Mar 2012, 13:14 
torlocktackacom

Ako ima neko jos neke kvalitetne torente neka stavlja....inace cu morati prebaciti se na ruske sajtove...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 13:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ne mogu im to oduzeti. Pročitaj gornji link.

Citiraj:
...SOPA ne može učiniti ništa da zaustavi “Pirate Bay”. U najgorem slučaju ćemo promijeniti top-level domen iz. Org u neko od stotina drugih imena koje trenutno koristimo.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 13:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
ja ne znam ni za šta drugo, btjunkie mi je bio šok, a tek ovo sa pajratima.. Kme. Šmrc!

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 13:23 
btjunkie nikada necu prezaliti, toliko sati i sati filmova, serija, gige programa...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 13:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
ja se nisam šalila kad sam rekla da mi je to bila najtužnija vijest ove godine.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 13:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Da, prvo Ali Riza a sad i ovo?! Pa dokle više!

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 13:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
ubijaju nas natenane ! gamad !!!

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 13:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
:lol: njoj to smiješno,cccc...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 13:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
:lol: Zezam se, mada mi nije smiješno, jer gledanje omiljenih serija i filmova dugujem upravo Pirate Bay-u.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 16:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
PlavaMaca je napisao:
Ko je dođavola zaposlio onu tukicu u NLB banci, tamo na ćošku kod stare autobuske?
Hard and Heavy je napisao:
Djevojko, ne znaš kako si me zasmijala. :lol: Eto, baš sutra ili ovih dana idem u tu banku, pa ću obratiti pažnju i napisati ovdje komentar. :wink:
PlavaMaca je napisao:
Hard, al moraš stati kod nje u red, nema varanja!

Evo, bio sam danas i nije bilo gore navedene tukice. :o Ali obećao sam da ću pogledati. :D

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 16:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2503
Radi TPB i dalje:
http://thepiratebay.se


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 16:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
seven je napisao:
Šta da radim sad kad nema više pajratbeja? :( ovisniku se ne smije tako naglo prekinuti doza! :(
јооој како си ме пресјекла кад сам ово прочитао.

на сву срећу Forty Two је поправио ствар :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 17:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Vjeruj da cijeli dan nije radila stranica, ni taj link gore, nista. Bas sam se rastuzila. Jel sad sigurno radi, da ne palim komp bez razloga? :)

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 17:53 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
zao mi malo dzankija, pirat nikad ni koristio..moj favoritski konjic jos uvijek radi.. :D

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 18:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
помагајте људи ако бога знате.

Занима ме јели на фејсбук (тајмлајну) могуће у опцијама (подешавањима) урадити да пријатељи не виде слике на којима сам тагован? А да их видим само ја? (знам за опцију да избришем таг,ал ми то не треба). :roll:

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 18:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Mislim da to može urediti samo onaj na čijem su profilu slike.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 18:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Hard and Heavy je napisao:
PlavaMaca je napisao:
Ko je dođavola zaposlio onu tukicu u NLB banci, tamo na ćošku kod stare autobuske?
Hard and Heavy je napisao:
Djevojko, ne znaš kako si me zasmijala. :lol: Eto, baš sutra ili ovih dana idem u tu banku, pa ću obratiti pažnju i napisati ovdje komentar. :wink:
PlavaMaca je napisao:
Hard, al moraš stati kod nje u red, nema varanja!

Evo, bio sam danas i nije bilo gore navedene tukice. :o Ali obećao sam da ću pogledati. :D


:D
Možda su pročitali moju kuknjavu, pa su joj dali nogu?
Ja sam bila 4 puta tamo, u zadnji mjesec dana, uvijek je bila. Prati me maler

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 18:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
drinin vuk je napisao:
помагајте људи ако бога знате.

Занима ме јели на фејсбук (тајмлајну) могуће у опцијама (подешавањима) урадити да пријатељи не виде слике на којима сам тагован? А да их видим само ја? (знам за опцију да избришем таг,ал ми то не треба). :roll:

код мене није тајмлајн, али у опцијама имаш сигурно подешавање да нико осим тебе не види слике на којима си означен, тј. тагован. али рачунај да то важи само ако неко уђе на твој профил и уколико си ти забранио та особа неће моћи видјети слике на којима си означен, али у исто вријеме да та иста особа оде у албум код твог пријатеља гдје имаш и ти, стојаће и даље таг са твојим именом

такође имаш и другу опцију, а то је уклони са профила. поред сваке слике на којој си тагован имаш ту опцију. када слику уклониш са профила таг и даље остаје али кад неко гледа слике на којима си тагован неће моћи видјети слике које си уклонио са профила. то је можда и најједноставнија ствар ак охоћеш да само неколико слика не виде остали људи, а ако хоћеш све слике да сакријеш онда гањај по подешавањима


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 19:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Шајин je napisao:
drinin vuk je napisao:
помагајте људи ако бога знате.

Занима ме јели на фејсбук (тајмлајну) могуће у опцијама (подешавањима) урадити да пријатељи не виде слике на којима сам тагован? А да их видим само ја? (знам за опцију да избришем таг,ал ми то не треба). :roll:

код мене није тајмлајн, али у опцијама имаш сигурно подешавање да нико осим тебе не види слике на којима си означен, тј. тагован. али рачунај да то важи само ако неко уђе на твој профил и уколико си ти забранио та особа неће моћи видјети слике на којима си означен, али у исто вријеме да та иста особа оде у албум код твог пријатеља гдје имаш и ти, стојаће и даље таг са твојим именом

такође имаш и другу опцију, а то је уклони са профила. поред сваке слике на којој си тагован имаш ту опцију. када слику уклониш са профила таг и даље остаје али кад неко гледа слике на којима си тагован неће моћи видјети слике које си уклонио са профила. то је можда и најједноставнија ствар ак охоћеш да само неколико слика не виде остали људи, а ако хоћеш све слике да сакријеш онда гањај по подешавањима



ГТК Марко, бојим се да си у праву ;)

Шајине бураз, по свој прилици на старом систему је могло на тајмлајну не може ;) Наравно да се подразумијева само за мој профил (знам да код оних код којих сам тагован моји пријатељи могу видјети ;) Очигледно и да у опцијама везаним за тагове је немогуће извршити операцију коју сам желио, ево сад сам покушао и џаба пријатељ ми види и даље те слике на којима сам тагован на мом профилу ;) :cry:

Шајине што се тиче другог дијела поста,можеш бити мало директнији,нисам најбоље схватио (дакле не желим уклонит ознаку свог имена са слике односно слику на којој сам тагован (из разлога да се појединци не наљуте) већ само желим да слика на којима сам тагован а налазе се на мом профилу не види нико осим мене,мада је немогуће вјероватно на тајмлајну? :) :roll:

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2012, 19:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
drinin vuk je napisao:
Шајине што се тиче другог дијела поста,можеш бити мало директнији,нисам најбоље схватио (дакле не желим уклонит ознаку свог имена са слике односно слику на којој сам тагован (из разлога да се појединци не наљуте) већ само желим да слика на којима сам тагован а налазе се на мом профилу не види нико осим мене,мада је немогуће вјероватно на тајмлајну? :) :roll:
јебга не знам како то функционише на тајмлајну, али ја кад прегледам слике на којима сам тагован поред сваке слике имам опцију Уклони. Када кликнем на то, ознака остаје али се слика више не види на мом профилу када неко гледа слике на којима сам тагован.
Дакле није у питању опција Уклони ознаку, када буквално скидаш таг, него баш опција Уклони. Прије ми је писало Уклони са профила, сад пише само уклони

одлична је то ствар. знам кад ме је бивша смарала и таговала на милијарду слика(ко да смо у вези три године јбт) само уклоним са профила и довиђења :)


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs