banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 14:59 Danas je 25 Jun 2026, 14:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 6912 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 346  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Mar 2013, 20:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jan 2011, 21:59
Postovi: 175
Lokacija: Психијатрија
Nace se neko...

_________________
Само Бог , Небо и Ти , ЛЕШИНАРИ Браћа До Изнемоглости
Још од малих ногу...ја сам био с тобом


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Mar 2013, 20:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Hocu ja, imam i ja obaveza. Eto kompletni smo, samo ne znam je li igra Daljac ili Gnusni za nas :?


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Mar 2013, 21:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Daljac, sad imate golmana da ne kukate posle fudbala, kako mi imamo sve, a vi ništa, a s nama igra cosa :lol:

Inače Gnusnog sam danas vidio u društvu jedne fine cure 8)

Ako budete dobri smanjiću broj asistencija, a samim tim ni golova neće puno biti u vašoj mreži. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Mar 2013, 21:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Imaš baš smisao za humor aleluja

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Mar 2013, 21:15 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Jednu pobjedi i raskokodace se ko mlad pjevac pred klanje :)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Mar 2013, 21:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Sutra, sve sem našeg trijumfa je senzacija u rangu bronze kroosana na sp1998.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Mar 2013, 21:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
He he covjek me zasmija posteno...
Iako se proteklih dana jelo a bogami i pilo u velikim kolicinama, jos ima snage :)
uostalom vidjeces na golu obecavam necu sa pola :)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Mar 2013, 21:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Samo da nam smradovi ne posalju doping kontrolu, jer sam ja na dobrom putu da se napijem :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Mar 2013, 23:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Ajd nemojte više, suza mi krene kad čitam ovu listu jadnih izgovora i opravdanja :D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Mar 2013, 23:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Popokatepetl je napisao:
Ajd nemojte više, suza mi krene kad čitam ovu listu jadnih izgovora i opravdanja :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Mar 2013, 23:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Бруку ми је жао што ме нема сутра :(
Али ипак ћу бити морална подршка својој екипи :D

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 10:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Ташко - стамен штопер, може закрпити на задњем везно, тражи га Кардиф, ако се пласирају у ПЛ, Ташко им је први избор. Дали би 2.7 милиона фунти за његов транффер. Ако му то пропадне, у трку ће се вјероватно укључити и италијански гигант Интер. ЊЕму би тамо више одговарало збго климе.

Зири - тражи га Леванте и шампион Азербјеџана Нефчи. Треба им десни бек, али и штопер по вокацији. Нахвалише га, да добро чита игру, и износи лопту брзу. Око 1.8 милиона еура се спомиње његов трансфер у један од ова два клуба.

Попокатапетл - Привукао је пажњу својим головима у посљедње вријеме. За његове услуге најчешће је загризао Тулуз којем фали један класичан шпиц играч, који ће крунисати 1-2 прилике које му се укажу. Тузлу би платио 4.7 милиона еура.

Бригате - лијеви бек, може закрпити и лијевог везног. За њега је заинтерсован клуб из града WV, турски Бешикиташ, Краснодар Руски, као и корејски Улсан. С обзиром да играчи са ових подрчуја иду у пут далеке Азије, не би изненадило да искусни Бригате тамо заврши. Виједност транфера би износила 3 милиона еура.

Лешинар - Због његове трке по десној страни у оба правца, на адресу познатог менаџера јавио се пољски првак ЛЕх Познањ. Заинтересовани су за овог младо играча и надасве талентованог. Славни ПСВ из Ајндховена је звао, али је ипак одустао. Цјена је око 5.5 милиона еура за овог младог играча.

Херцог - показао голманске квалитете, за његове услуге је заинтересована Борусија из Дортмуна која се враћа на старе стазе славе. Пошто је први голман Роман Вајденфелер у годинама, траже му замјену. Иако Херцог пуни 30 година ускоро, у Борусији су убјеђени да би могао још 5-6 година бранити на врхунском ниову. Цјена трансфера око 4.3 милиона еура.

Даљац - Због повреде кољена његова цјена је пала. Данас се враћа на зелену подлогу након одуства од 3 седмице због повреде кољена. Како ствари стоје голман Даља ће прећи у Румунску Универзититеу. Цјена трансфера је 800 000 еура.

Коза Ностра - због некаректеристичних грешака у послљедњим утакмицама, и његова цјена је нажалост пала. Процјењена вриједност му је сад на око 1.5 милиона еура. Заинтересован је Шпански Елче који се готово сигурно пласирао у прву лигу Шпаније популарну "примеру"

Бране - голман, Иако је због лошег понашања био одстрањен из тима вратио се прошле седмицеи својим голманским способностима помогао свом тиму да забиљежи побједу. Рејтинг му је скочио, и за његове услуге су заинтерсовани Ливерпул који тражи замјену за Реину, Рома која је незадовољна Гојкочео, а Стекеленбург прави проблеме ван терена. Око цифре овог трансфера нису познати детаљи.

Нова Варош - шта рећи, коју поруку послати ? Један од најбољих организатора игре у посљедих 30-ак година који је изашао из оквира РС. Тржи га пола европе. Познат је као навијач Барселоне, међутим на тој позицији Барса има доста добрих играча, так ода су мале шансе да тамо настави каријеру. Помиње се Спартак из Москве, богати Руски Анжи, Порто који је познат по политици довођења младих играча, као и Арсенал који саставља екипу да сљедеће године нападне један од трофеја.

Очекује нас занимљив љетњи прелазни рок.

Пиплица завршио каријеру, неочекивано :(


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 10:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
U Arsenal ces ti, da te Arsa guziči :lol:

Meni se povraca, tako da cu zauzeti golmansku poziciju danas :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 10:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Možeš avatar skinuti, ni ja ga ne mogu više gledati...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 10:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ma ne mogu sa telefon, a jos sam u krevetu, nije mi dobro :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 10:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Zovite danas ako bude falio jedan....


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 11:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Jebiga nemaš sreće :lol:

Mada 5 do 12 mi se krpimo :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 11:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29908
Lokacija: Banjaluka
Caca, ko igra uopste? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 11:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Ćaća - Taško - Branko :iconbiggrin: - Popo - Cosa

Ziri - Brigate- Hertzog - Lešinar - Daljac


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2013, 11:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Imamo 3 golmana u rusteru :lol:


Vrh
  
 
 [ 6912 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 346  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs