banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 05:01 Danas je 28 Jun 2026, 05:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 7184 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 360  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Dec 2011, 23:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
SlikaSlika

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Dec 2011, 22:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Hamburgeri (kuća made) mljevena junetina od buta, pohovani kolutići luka (onion rings), prepržena slanina, grilovane tikvice, grilovane gljive, topljeni sir, sir brie, pomfrit, senf i kečap, pecivo sa sezamom + pivo.
Poslie toga kafa i stollen (lebac sa suhim voćem i marcipanom).
Jedva disali!

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Dec 2011, 22:09 
Junetinu...


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Dec 2011, 22:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
PlavaMaca je napisao:
Hamburgeri (kuća made) mljevena junetina od buta, pohovani kolutići luka (onion rings), prepržena slanina, grilovane tikvice, grilovane gljive, topljeni sir, sir brie, pomfrit, senf i kečap, pecivo sa sezamom + pivo.
Poslie toga kafa i stollen (lebac sa suhim voćem i marcipanom).
Jedva disali!

svaka tebi čast...


a i ovome što stavlja limun u kakao :confused4:


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Dec 2011, 23:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
nista......nakon onoga sto sam vidio jutros.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Dec 2011, 13:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Ja sam manijak za salate.


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Dec 2011, 13:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Sarme....mmmm.... 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2011, 15:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Svinjske snicle sa ustipcima od heljdinog brasna, jaje na oko, salatu od rendane mrkve i bijelog luka, i solju vjestackog mlijeka.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2011, 16:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
LemiGO je napisao:
i solju vjestackog mlijeka.

vještačko mlijeko?


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2011, 16:22 
Morebit da je u prahu...

Poj'o 4 pudinga ona mala, cips i stapice, a sada na tavu metno batak i karabatak bez kosti, 853 grama tacno...


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2011, 16:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Mene zanima, koje su prednosti a koje mane mlijeka u prahu? Po pitanju zdravlja.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2011, 16:30 
MIslim da je isto kao i obicno mlijeko, trehnicki to i jeste obicno mlijeko iz kojeg je "isisana tecnost"...


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2011, 16:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Mislim da sam negdje pročitala da više deblja?


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2011, 16:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Liker od oraha, hommejd


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2011, 16:52 
MonaLisa je napisao:
Mislim da sam negdje pročitala da više deblja?

Zavisi koliko pojedes...

Citiraj:
sada na tavu metno batak i karabatak bez kosti, 853 grama tacno...


Poj'o pola od gorenavedenog....


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2011, 18:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Hummus sa pireom od bundeve,
Buhtle, takođe sa bundevom (tijesto), a nadjev džem od marelice, drenjaka i šljiva :)
Nisam neka obožavateljka pumpkina, ali mama mi je poslala jednu i odlična je. Hvala mama :D

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2011, 18:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
tensSa je napisao:
batak i karabatak bez kosti, 853 grama tacno...

Pa od čega je, noja? :-?

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2011, 18:09 
Zaboravih mnozinu ubaciti...vise komada ima...ne nzam kako cu ostatak pojesti...


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2011, 18:33 
Skoknuo do prodavnice i kako nisu imali ledo slag uzeo sam dva ledo sladoleda i snikers...


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2011, 18:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
tensSa je napisao:
vise komada ima...ne nzam kako cu ostatak pojesti...

tensSa je napisao:
dva ledo sladoleda i snikers...

:lol:
ja samo čekam kad će doći nedelja kad se ti više nećeš moći javiti na ovom forumu :o


Vrh
  
 
 [ 7184 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 360  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs