banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 12:37 Danas je 28 Jun 2026, 12:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 94292 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 4715  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 09:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
da ga nije Sapke i ovdje banovo :lol:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 10:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Prije bih rekla da je otisao u legiju stranaca...

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 10:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
blackrose je napisao:
Prije bih rekla da je otisao u legiju stranaca...


Dobro jutro narode!!

Ma kakav strajk Crna...kad si videla gazde da strajkuju... :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma suti treniram i spremam se za susret sa sapketom da to jednom rjesimo za sva vremena... :lol: :lol: :lol: :lol:

Nego sta je niste ok? Evo paracetamol...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 10:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Prehlada Crni....a i srce malo steka

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cWeaKmWnsbc[/youtube]

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 10:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
Crni daj kaFucino....i kako sinoc prodje mec?

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 10:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Evo kafucino....

Ma sta da ti kazem...ja i cicak u ekipi protic skyposta i gess-a...brate oderali nas samo tako!!!

Pa gdje cemo ja i cicak u ekipi zajedno nema vecih baksuza na forumu od nas dvojice.... :lol: :lol: :lol:

Nije stvarno onaj gess ima srece kolko je tezak...cova samo sestice baca...ccccc....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 10:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
fala crni za kaFucino :cat:


ccc jeste se nasli ti i cicak eeee grdne moje rane........ :lol:

nego treba vjezbat bacanje kockice,ovi stari dripci su to skontali pa deru nas mladje referente....vidis ti kako uvjek neko od nji pobjedi..kad si zadnji put vidio da je neko pobjedio a da nije bio Sapke,gess,ruza itad......brate ne posteno je to..... :cat:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 10:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
cvox je napisao:
fala crni za kaFucino :cat:


ccc jeste se nasli ti i cicak eeee grdne moje rane........ :lol:

nego treba vjezbat bacanje kockice,ovi stari dripci su to skontali pa deru nas mladje referente....vidis ti kako uvjek neko od nji pobjedi..kad si zadnji put vidio da je neko pobjedio a da nije bio Sapke,gess,ruza itad......brate ne posteno je to..... :cat:


Znam stari ne pravda na sve strane...sto je jos gore onaj sapke pored toga sto zna bacati kocku kako treba posluzi se i raznim fazonama tipa eeee sad cu da vas banujem da bi pobjedio..... :lol: :lol: :lol: :lol: ....ccccc....nema veze sve ce to revolucija da dovede u red i ima da pravda zavlada u svim segmentima drustva... 8) 8) 8)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 12:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Crni daj malu kafu i pitaj Cvoxa sta ce pit'

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 12:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Vuk_samotnjak je napisao:
Crni daj malu kafu i pitaj Cvoxa sta ce pit'


Vuce evo kafica....ma pusti cvoxa danas cova je na nekim tabletama pa mi ovdje "leti" po kafani.... :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 12:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
ccccc fino ti covjek kaze a ti tu pametujes ccccccccccc :lol:

Vuce buraz danas samo kaFucino,na sarenim sam pilulama pa ne smijem alkohol do danjeg :cat:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 12:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
cvox je napisao:
ccccc fino ti covjek kaze a ti tu pametujes ccccccccccc :lol:

Vuce buraz danas samo kaFucino,na sarenim sam pilulama pa ne smijem alkohol do danjeg :cat:


Ja kad zelim sa nekim da sjedim sjedim i pricam sa covjekom a ne sa picem isto tako kad nazdravljam nazdravljam covjeku a ne picu. Kod mene nema one necu da ti nazdravim pijes sok, pij sta te volje.

Crni donesi meni kilo belog i sifon sodu i daj ostatku kafane sta pije naravno uzmi i ti sebi

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 12:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Vuk_samotnjak je napisao:
cvox je napisao:
ccccc fino ti covjek kaze a ti tu pametujes ccccccccccc :lol:

Vuce buraz danas samo kaFucino,na sarenim sam pilulama pa ne smijem alkohol do danjeg :cat:


Ja kad zelim sa nekim da sjedim sjedim i pricam sa covjekom a ne sa picem isto tako kad nazdravljam nazdravljam covjeku a ne picu. Kod mene nema one necu da ti nazdravim pijes sok, pij sta te volje.

Crni donesi meni kilo belog i sifon sodu i daj ostatku kafane sta pije naravno uzmi i ti sebi


:confused2: :confused2: :confused2: ....aaaaa neema toga kod nas u kafani....mi smo kulturno kafance....samo cvoxu dozvoljavamo koristenje nekih sarenih tabletica ali on je nas co'ek! :D :D :D


Poslednji put menjao crni_bl dana 11 Feb 2010, 12:35, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 12:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
Vuce nismo se mi razumjeli ja isto imam misljenje kao ti i to je :cat:

zivio ti meni i da bog da vise onog Hertza naucis da moze bar dvije zirafe popit pa da prica po forumu da zna piti :wink:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 12:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Kilo Belo
Slika

Sifon soda
Slika

A kad to pomjesas dobijes gemist.


Ma cvox znam ja sta ti kazes ali crni pametuje kako ti pijes tablete i kako si samo na kaFucinu ako covjek pije kaFucino daj mu kaFucino ako pije rakiju daj mu rakiju i kraj price.
Ma hertz popije dva piva i kao stomak ga boli tako bi zadnji put

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 12:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Pa Vuče, kad si donio vino da i ja priložim čvarke. :lol:

Slika

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 12:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
ja nepamtim kad sam zadnji put popio gemist ovako mjesan.......ima li jos ovih sifon soda igdje u kafanama?

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 12:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Jooooj Talija jest ti mocna slika,....mmmmm....al sam gladan!! :( :(
Vidi ima i mladog luka....
Hvala Talija...sta da ja iznesem...sta bi??


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 13:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Crni idi u kuhinju i malo nam narezi
Slika

Dok mi smlatimo ove cvarke

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 11 Feb 2010, 13:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
E da evo napravi malo i salate
Slika
Slika

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 [ 94292 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 4715  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Google [Bot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs