banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 00:11 Danas je 28 Jun 2026, 00:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 94292 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 4715  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 07 Feb 2010, 14:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Ja bi sad popodne jednu kavu i rakiju ako moze na Hertzov racun

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 07 Feb 2010, 14:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Vuk_samotnjak je napisao:
Ja bi sad popodne jednu kavu i rakiju ako moze na Hertzov racun

Vuce stize...nema problema za placanje...prijatno i zivio


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 07 Feb 2010, 15:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Crni ruke ti se pozlatile

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 08 Feb 2010, 07:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
crni daj kafu i kiselu........iscrpilo me ono sinoc navijanje uhhhhhh :D

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 08 Feb 2010, 08:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
cvox je napisao:
crni daj kafu i kiselu........iscrpilo me ono sinoc navijanje uhhhhhh :D


Dobro jutro svima!
Evo cvoxe druze jedna kafica specijano za tebe i kisela...

Ahh, jesi vidio sinoc kakva utakmica...ccccc...sta reci


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 08 Feb 2010, 08:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
gdje si crni tebra :cat:

ma sta ono sinoc je bilo finale bolan...jesi vidio kako cicak ruzu skida dva puta na samom pragu....

moracu napravit neku kockarnicu da bude zanimljivije za nas posmatrace 8)

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 08 Feb 2010, 09:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
cvox je napisao:
gdje si crni tebra :cat:

ma sta ono sinoc je bilo finale bolan...jesi vidio kako cicak ruzu skida dva puta na samom pragu....

moracu napravit neku kockarnicu da bude zanimljivije za nas posmatrace 8)


:lol: :lol: :lol: ...ma samo suti cicak kad je skonto kako preskociti i koga treba njamiti samo przi...posto je mogu ti reci zajeban igrac... :D
ma ludilo sinoc ja sam mislio da cemo ih uzeti, tj da ce goci stici prije Crne ili Guessa ali stass ... greska u taktici ...pa mi bolan ostavismo gocija zadnjeg umjesto da ja i cicak probamo zaustaviti ono dvoje...no comment

Ne ne drugi put igras ti umjesto mene a ja cu navijati!!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 08 Feb 2010, 09:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
ma nebi ti dao onog cejfa gledanja nema sanse...nebi se znojio ko cicak nema sanse :lol: :lol: :lol: :lol:
bolan cicak je imao kraj sebe peskir,kantu za pljuvanje i bocu hladne vode za obloge :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a Hertz bi trebao radit ko lozac u toplani a ne ko zubar...pogrijesió je zanimanje :lol: :lol:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 08 Feb 2010, 09:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
cvox je napisao:
ma nebi ti dao onog cejfa gledanja nema sanse...nebi se znojio ko cicak nema sanse :lol: :lol: :lol: :lol:
bolan cicak je imao kraj sebe peskir,kantu za pljuvanje i bocu hladne vode za obloge :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a Hertz bi trebao radit ko lozac u toplani a ne ko zubar...pogrijesió je zanimanje :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: ...i meni se cini da je Cicak bas bio u znoju!! :D
Hertz Hertz sta reci ...samo zajebava... :D :D :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 08 Feb 2010, 11:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4Hv7ticWWKY[/youtube]


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 08 Feb 2010, 11:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
crni daj nesto ljuto slomise one zene tamo.............. :lol:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 08 Feb 2010, 11:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
cvox je napisao:
crni daj nesto ljuto slomise one zene tamo.............. :lol:


ma vidim ja druze navalile ko lude...ajd ti saspi ovu jednu sto ti tvoj crni sipa pa ces ih usuCet saM taK... :D :D
Zivio


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 08 Feb 2010, 11:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
A vi se sve otimate, a teško vam pobeći 8)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 08 Feb 2010, 12:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
ne moze coek ni u kafani da se odmori od nji :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 08 Feb 2010, 17:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
daj ljuti i pusti ovu :cat:


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=88obN_Uq29g[/youtube]

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 09 Feb 2010, 07:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
kaFucino jedno da dodjem sebi.......... 8)

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 09 Feb 2010, 08:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Crniiiiii gdje si?!!!!
Samo vodu :D

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 09 Feb 2010, 09:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Dobro jutro Ruzo!!!

Pa gdje ste vi ljudi??.....Ja izleti iz sobe ko iz puske…. i neeeemaa….
Ja tamo opet…. i vicem na sav glas Crrrrnnaaa….Laaajjjaaavvviii…….a vi nestali u akciji….eeeeeee dok sam skonto da sam JA taj koji je nestao u toj istoj akciji….prodje voz!!!
Boze dragi ovaj sabban je stvarno sabban al onaj teeeeski!!!
Cova me izbaci na po igre nak, jer je njemu digo…ccccc….nemam rjeci!!
Jedno veliko hvala Cvoxu i Hertzu za podrsku koju mi daju!!!
Evo Blekice voda......
a ja cu jednu ljutu .....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 09 Feb 2010, 09:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
Crni tebra rekoh li ja tebi juce da je seljak obuo opanke marke NIKE i doso skakat tamo ko kengur....jos ko mu dao vlast da mi je samo znat ccccccccccccccc 8)




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: BL/Forum kafana
PostPoslato: 09 Feb 2010, 09:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
moj crni... opet fulas... ovo dvoje razbojnika se i jesu utalili... a sabban je samo realizator...
dakle, pravilo No 1 u Covjece ne ljuti se: ni slcajno dirati sabbana. jer bo je Sabban sabban. zvani djubre, stara majko.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
  
 
 [ 94292 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 4715  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], ByteDance [Bot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs