banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 19:44 Danas je 27 Jun 2026, 19:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 7184 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 360  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Šta fali kiselom kupusu sa suvim rebarcima i slaninicom?

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:17 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Okt 2011, 20:36
Postovi: 23
Brate ne fali mu nista, ima previse :D izvadis ta rebrca i slanicu i onda je OK :)
(Za moj ukus) ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Dodick je napisao:
Brate ne fali mu nista, ima previse :D izvadis ta rebrca i slanicu i onda je OK :)
(Za moj ukus) ;)


Misliš, izvadiš kupus, a jedeš rebarca i slaninu


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Gospodin je vise za onu varijantu sa jabukom u njusci :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Prženice + jogurt;
lenju pitu.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Smoki :( gladna sam..


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Dodick je napisao:
Joj LemiGO brate ko` tebi kuha? te krompir corba, te kuhani kupus...
Ja danas jeo sarmu i sogandolmu :D



Buraz, prirodna hrana, bolje i to nego da jedem pili salamu pa da sjebem i buduca pokoljenja :D
ovako bar znam sta jedem, uglavnom jedem domacu hranu i zadovoljan sam, vlastito sjeme, hrana je glavna ! A sad kad krene krmokolj, pa peka, sunka, rebarca, ihiiiiiiiiiii :lol:

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
јоооој пека :love10: :love10: :love10:
за СВетог Стефана када ми стрина направи домаћу питу сирницу, са домаћим корама, и домаћим сиром и кајмаком и тако врућа пита са пеком, јоооој како је живот понекад добар 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:36 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Okt 2011, 20:36
Postovi: 23
E to se cjeni svaka cast :D a sad ce nama Bajram i to kurbanski, bit ce mesa :D
a Bgm i baklava, hurmasica :D pa Bujrum ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
'aaalo!! Idioti, ja sam gladna a vi pricate o suvom mesu, domacim pecivima, kiselom kupusu.. Aaaaa..
:(


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Sjeti se Nicole, debljaš se ako papaš noću prije spavanja :)
A ove gurmane sigurno poznaješ samo na forumu...

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Poslednji put menjao Halpert dana 24 Okt 2011, 22:42, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5011
Lokacija: Banja Luka
burek, jogurt

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Pa dodži 'vamo Nicole. Evo ja upravo pojeo jednu manju koljenicu, desetak kolača i još nešto sitno nebitno za pominjanje. :)
Odoh sad na miru da zaspem.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Nicole je napisao:
'aaalo!! Idioti, ja sam gladna a vi pricate o suvom mesu, domacim pecivima, kiselom kupusu.. Aaaaa..
:(


Roštilj, janjetina, prasetina, teletina ispod sača ili neke vrste ribe, eto sama izaberi šta je bolje

Zaboravih li pizzzaaaa, kolačiiiiii


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Nicole nema problema sa kilama i papanjem u kasne sate ali imam problem kad znam kako je dobro, peka/prsut/pecenica, sir, domaci hljeb/ustipci aaaa :( a ja to ne mogu sada jesti.. Neemaa..
Ajoj koljenica :(
kad bi mi rekli da necu moci jesti neki period iz ne znam kojih razloga umrla bi za 3min.od tuge.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
zipo, usr'o se daBOGda nocas! :(


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Govoriš ko da ti je onemogućeno udisanje vazduha ili pijenje vode, utješi se barem utjehom da bi požalila kad bi se sad uzela nešto masno sa tave, tako i ja radim :D

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Pa nego sta je? :o Ja ne zalim kad jedem, nikad :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Evo ja sad uzeh žvakaću gumu, da u ustima počistim malo ovo masno što sam prijethodno, prije 2.5 sata pojo :)

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Nicole je napisao:
zipo, usr'o se daBOGda nocas! :(

Volem i ja tebe :p

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
 [ 7184 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 360  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs