banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 15:20 Danas je 27 Jun 2026, 15:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 20035 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 1002  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Sep 2010, 13:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2008, 17:34
Postovi: 1246
Lokacija: 15 minuta iza GAME OVER-a
Konacno dobio potvrdu od psihijatra da sam ludd.........pa sam presrecan ili lud,a neam pojma XDDDD

_________________
Carpe Diem,spavaćeš kad umreš...


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Sep 2010, 15:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
.. hojte abend nastupam na 2 momacke. Ne kao striptizeta.

Logican slijed :

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=go8ABAkQcfk[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wukJUJdNLdw[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M-5kUTasRKk[/youtube]

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Sep 2010, 15:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
Srpkinja4EVER je napisao:
Nema razolga,jednostavno srecna :) Pokusavam skontati zasto :)

Zašto pokušavaš skontati?

_________________
bleek.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Sep 2010, 19:12 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Jun 2010, 10:33
Postovi: 79
Lokacija: Bogu iza nogu :D
Euroth je napisao:
Srpkinja4EVER je napisao:
Nema razolga,jednostavno srecna :) Pokusavam skontati zasto :)

Zašto pokušavaš skontati?


Zato sto mi se konta zasto :) Mora da bude neki razlog :D A evo upravo sam i uspjela prokontati ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Sep 2010, 22:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
Evo vec po cetvrti put za redom slusam stvar od Whitesnake-a " Standing in the shadow " ( verzija iz 1987) i od srece sam rasklimatao stolicu na kojoj sjedim ( ubijam tugu zbog kosarke).Kako je malo dovoljno za srecu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2010, 11:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
Zato sto je najzad osvanuo divan suncan dan, seta mi se i pije kafa negde na otvorenom, a da mi ne bude hladno! :D

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2010, 11:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Sunce, sunce sunce!!! Jeste da su najavili kišu popodne, ali i u četvrtak 29 stepeni! :D :D :D

_________________
Glupa krava.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2010, 16:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
tanka nit je napisao:
Sunce, sunce sunce!!! Jeste da su najavili kišu popodne, ali i u četvrtak 29 stepeni! :D :D :D

I ja sam srećan zbog sunca ali i zato što sam odradio gooomiluuu posla. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2010, 17:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Evo ja danas dobio zvaničnu potvrdu poedagoga da mogu učestvovati u obrazovanju djece širom svijeta, kad za to dođe vrijeme...zamislite samo...hiljade i hiljade malih i velikih džontri...dobro ne baš mene, jedan je original, al ljudi odraslih na mom autoritetu...
požaliće pedagog što mi je 10-ku dao danas...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2010, 17:25 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Na ovo mogu reći samo jedno.......
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vmp2OupXOs8[/youtube]

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2010, 19:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Džontra je napisao:
Evo ja danas dobio zvaničnu potvrdu poedagoga da mogu učestvovati u obrazovanju djece širom svijeta, kad za to dođe vrijeme...zamislite samo...hiljade i hiljade malih i velikih džontri...dobro ne baš mene, jedan je original, al ljudi odraslih na mom autoritetu...
požaliće pedagog što mi je 10-ku dao danas...

Čestitam, matori :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2010, 19:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Džontra je napisao:
Evo ja danas dobio zvaničnu potvrdu poedagoga da mogu učestvovati u obrazovanju djece širom svijeta, kad za to dođe vrijeme...zamislite samo...hiljade i hiljade malih i velikih džontri...dobro ne baš mene, jedan je original, al ljudi odraslih na mom autoritetu...
požaliće pedagog što mi je 10-ku dao danas...


LET'S GET READY TO RUMBLEEEEEEEEE!!!!! :lol: :lol: :lol:

Svaka cast, samo naprijed Dzontra! Mislim da ovo ne smije proci bez jednog ep-ep-ea :D

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2010, 20:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
kupila nove patike i napravila dzem od malina :)i da,nazderala se palacinki s jabukama i karamelom 8)

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2010, 21:42 
ostavi mi teglu od malina.. prosto obozavam..
srecna jer se stvari odvijaju u neocekivano dobrom toku, i nadam se da ce sutra to definitivno biti to... a onda u nove pobjede...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2010, 21:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Jer sam kupila ružičaste starke... Kontam da su mi ovo već sedme. Znam da nemam granica :D
I što sam se igrala s bebom cijeli dan :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2010, 22:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
zLo_krme je napisao:
Jer sam kupila ružičaste starke... Kontam da su mi ovo već sedme. Znam da nemam granica :D
I što sam se igrala s bebom cijeli dan :D

ja danas nasla predobre i nema broja na kraju kupim neke adidas,vuku na fenseraj :lol:
majlili,jos je u rerni,valjda je uspio pa ces dobiti ako bude dobar

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Sep 2010, 00:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Kupila sam 37 jer nemaju 37.5... Kakva glupost, imaju samo na puni broj... Meni su sve starke 37.5, plivam u u 38-smici.... Al dobro, dok se malo razgaze. Dužina je dobra, samo su malo uske, pa su me nažuljale...
Al su i dalje ružičaste :love7:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Sep 2010, 12:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Зато што сам дао услов!!! ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА :D :D :D :D
Идемо!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Sep 2010, 13:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Srećano za taj uslov! :D

Srećna jer mi je tako došlo... ni zbog čega posebno. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Sep 2010, 14:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
јан_де je napisao:
Зато што сам дао услов!!! ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА :D :D :D :D
Идемо!!!

Ma kome ti uslovljavas ,nemoj da ti ja uslovim ,jes cuo !!!


Vrh
  
 
 [ 20035 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 1002  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs