banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 15:19 Danas je 27 Jun 2026, 15:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 20035 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 1002  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Sep 2010, 07:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Hajde da i ja kažem da me je obradovala ona zadnja trojka na košarkaškoj utakmici. :D Majstorski nema šta.
Lijep momenat je i taj što je kiša prestala da pada i što se napola razvedrilo.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2010, 18:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Uspjela sam obaviti većinu planiranog, lakše se diše... :D

_________________
Glupa krava.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2010, 22:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3885
...sam položio ispit!


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2010, 23:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
DaVinci je napisao:
...sam položio ispit!


Честитам, надам се да ће сутра исто бити и са мном! :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2010, 23:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
DaVinci je napisao:
...sam položio ispit!

Lijep je to osjećaj, ako se dobro sjećam... :lol: ;)

_________________
Glupa krava.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2010, 23:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
DaVinci je napisao:
...sam položio ispit!

Ovaj tvoj post me podsjetio na nešto... Evo ti savjet zlata vrijedan: kad se trefi da imate 2-3 ispita u sedmici, ne časi časa već odmah za ručicu 'vataj koleginicu kaje je položila sva tri ispita (sa dobrom ocjenom (bitno da je ona zadovoljna ocjenom)) i vodi je u postelju meku. Žene su tako rade kurvanju kada su euforične da je to čudo jedno. Eto, ja ti rekoh - a ti kako 'oćeš. Dobar savjet, džabni - ali dobar.
Čini mi se da su u OKC-u dijelili besplatne kondome... i tako.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2010, 00:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3885
Vjevoricinus je napisao:
DaVinci je napisao:
...sam položio ispit!

Ovaj tvoj post me podsjetio na nešto... Evo ti savjet zlata vrijedan: kad se trefi da imate 2-3 ispita u sedmici, ne časi časa već odmah za ručicu 'vataj koleginicu kaje je položila sva tri ispita (sa dobrom ocjenom (bitno da je ona zadovoljna ocjenom)) i vodi je u postelju meku. Žene su tako rade kurvanju kada su euforične da je to čudo jedno. Eto, ja ti rekoh - a ti kako 'oćeš. Dobar savjet, džabni - ali dobar.
Čini mi se da su u OKC-u dijelili besplatne kondome... i tako.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2010, 06:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Čestitam i ja na položenom ispitu :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2010, 07:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Vjevoricinus je napisao:
DaVinci je napisao:
...sam položio ispit!

Ovaj tvoj post me podsjetio na nešto... Evo ti savjet zlata vrijedan: kad se trefi da imate 2-3 ispita u sedmici, ne časi časa već odmah za ručicu 'vataj koleginicu kaje je položila sva tri ispita (sa dobrom ocjenom (bitno da je ona zadovoljna ocjenom)) i vodi je u postelju meku. Žene su tako rade kurvanju kada su euforične da je to čudo jedno. Eto, ja ti rekoh - a ti kako 'oćeš. Dobar savjet, džabni - ali dobar.
Čini mi se da su u OKC-u dijelili besplatne kondome... i tako.


Царе!!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2010, 10:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
...smo se breskvica i ja konačno uganjale i idemo piti kaficu :toothy7: i trachatiiiiii forumaaašeeee :evil4:


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2010, 13:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Nicole je napisao:
...smo se breskvica i ja konačno uganjale i idemo piti kaficu :toothy7: i trachatiiiiii forumaaašeeee :evil4:

Uh, uh... nevaljalice male.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2010, 16:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7209
Lokacija: Under a total blackened sky
...sam dobio vizu napokon!!!

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2010, 16:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
Nicole je napisao:
...smo se breskvica i ja konačno uganjale i idemo piti kaficu :toothy7: i trachatiiiiii forumaaašeeee :evil4:

Lijepo se provedite i pomenite kako sam fini.

_________________
bleek.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2010, 16:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Ijoooooojjjjjj kako smo vas otračale, sve po redu, odma' da kažem administraciju i vrh našeg foruma nismo dirale, nismo smele :lol:
Kiša je pljuštala ali ni to nas nije sprečilo da pijemo kaficu i pojedemo ponešto slatko :D :D neki manje, neki više :lol:
Eto...


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2010, 18:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
DaVinci je napisao:
...sam položio ispit!


MonaLisa je srećna zbog DaVincija :) Bravoooo...


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2010, 22:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Jun 2010, 10:33
Postovi: 79
Lokacija: Bogu iza nogu :D
Nema razolga,jednostavno srecna :) Pokusavam skontati zasto :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2010, 23:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2010, 21:41
Postovi: 114
Lokacija: uvek u centru
Sto mi se ispunia jedna davnasnja zelja.

_________________
Osmeh je kriva linija koja ispravi...skoro sve.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2010, 23:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
..sam dobila 4 partije u Riziku :D

(Drug mi je pojeo jednog zelenog tenkića, ali nije pokvario moju sreću :D )

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Sep 2010, 08:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
Vjevoricinus je napisao:
DaVinci je napisao:
...sam položio ispit!

Ovaj tvoj post me podsjetio na nešto... Evo ti savjet zlata vrijedan: kad se trefi da imate 2-3 ispita u sedmici, ne časi časa već odmah za ručicu 'vataj koleginicu kaje je položila sva tri ispita (sa dobrom ocjenom (bitno da je ona zadovoljna ocjenom)) i vodi je u postelju meku. Žene su tako rade kurvanju kada su euforične da je to čudo jedno. Eto, ja ti rekoh - a ti kako 'oćeš. Dobar savjet, džabni - ali dobar.
Čini mi se da su u OKC-u dijelili besplatne kondome... i tako.



Mada, ako je položila sva 3 ispita dobrom ocjenom u jednoj sedmici na nekom težem fakultetu, može biti neka frigidna njuferašica koja ne zna da se zabavlja i koja će početi vrištati kad joj počneš pričati o dve zeke, dve mede, dve bubamare...zato prvo liznuti prst, podići visoko i zaključiti odakle vjetar duva...a tek onda gurnuti prst...poljubac svim studenticama!

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Sep 2010, 09:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
..nakon dugo vremena izlazim sa svojom kumom!!! :)


Vrh
  
 
 [ 20035 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 1002  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs