banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 00:47 Danas je 26 Jun 2026, 00:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 20033 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 1002  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Avg 2010, 08:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Zato što ja i mojih troje ljudi danas idemo u izolaciju :D Raj na zemlji :)

Vjevoricinus je napisao:

Pivo + roštilj + atmosfera... Slika


Tako nešto :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 10:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Vjevoricinus je napisao:
azdajica-ny je napisao:
blackrose je napisao:
Nemoj mi reci da si bacao kockice :)

A jesam srecna...po drugi put u zivotu sretnem dimnjacara...da se uhvatim za dugme...ni jednog jedinog dugmeta nemam na sebi :angry3: ali sam zato kupila presladak kupaci kostim (ukoliko se to moze nazvati kostimom :lol: ) i zato sam srecna :D mada, koliki sam baksuz, kada ga muz vidi, predomislice se oko mog odlaska na more bez njega :confused3:

ako vec hara blud i raskomot po komsiluku,pricuvacu ti ja muza dok si na moru :wink:
ja nisam happy ali cu biti kad se jednom naspavam :)

Ooodlično. :lol:
(Na koje more ideš, da i ja svratim Slika)

:lol: :lol: :lol: :lol: moze azdajice :lol: :lol: :lol:

Jadransko Ricinus :)

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 10:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Danas sam srećna zbog live in Banjaluka, 1990 :wink: Presrećna! :) :) :) :) :)

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 10:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
osamstotinazena je napisao:
Danas sam srećna zbog live in Banjaluka, 1990 :wink: Presrećna! :) :) :) :) :)


Aj pojasni ovo potamnito :lol:
Da ne fali since? :-?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 10:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Te godine se rodilo puno kriticnih osoba :D :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 10:33 
Srecan sam jer se vracam u formu, jutros 40 min laganog kardio treninga...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 10:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Vozila sam viljuškaaaar! :D

Spoiler:
Ništa strašno nego se ismijasmo onako bzvz... pošto nisam mogla da nosim paket kataloga uvalila sam se u kabinu manjeg viljuškara, neko ga ostavio upaljenog, pa sam vozila jedno 10 metara, čak sam i viljuške pomjerila na gotovs, okrenula bih se ja ali mi je trebao čitav poligon za taj manevar. :lol:

Kaže jedan radnik "Ja mislio D. (vozač) poludio jer vidim da neko vozi a na njemu majica na bretele i to još sa oštampanom jagodom!" :lol:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 10:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Talija je napisao:
Vozila sam viljuškaaaar! :D

Spoiler:
Ništa strašno nego se ismijasmo onako bzvz... pošto nisam mogla da nosim paket kataloga uvalila sam se u kabinu manjeg viljuškara, neko ga ostavio upaljenog, pa sam vozila jedno 10 metara, čak sam i viljuške pomjerila na gotovs, okrenula bih se ja ali mi je trebao čitav poligon za taj manevar. :lol:

Kaže jedan radnik "Ja mislio D. (vozač) poludio jer vidim da neko vozi a na njemu majica na bretele i to još sa oštampanom jagodom!" :lol:

Ne da me nasmija :lol: :lol: :lol:

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 10:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Talija je napisao:
Vozila sam viljuškaaaar! :D

Spoiler:
Ništa strašno nego se ismijasmo onako bzvz... pošto nisam mogla da nosim paket kataloga uvalila sam se u kabinu manjeg viljuškara, neko ga ostavio upaljenog, pa sam vozila jedno 10 metara, čak sam i viljuške pomjerila na gotovs, okrenula bih se ja ali mi je trebao čitav poligon za taj manevar. :lol:

Kaže jedan radnik "Ja mislio D. (vozač) poludio jer vidim da neko vozi a na njemu majica na bretele i to još sa oštampanom jagodom!" :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Taško, Zeroo, odgovor je u Kutku za pripite :)

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 10:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
zerocool je napisao:
Te godine se rodilo puno kriticnih osoba :D :lol:


Slika

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 10:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
zerocool je napisao:
Te godine se rodilo puno kriticnih osoba :D :lol:

Svi vi volite te klinke... :iconbiggrin:
Ja sretna jer sam puna inspiracije za crtanje, učenje.... :D Možda odem i na vikendicu jer je lijepo vrijeme.... U ponedeljak more, Pag.... :love7: U subotu mi stiže mac... Ma diiiiivno :love7:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 11:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
blackrose je napisao:
Talija je napisao:
Vozila sam viljuškaaaar! :D

Spoiler:
Ništa strašno nego se ismijasmo onako bzvz... pošto nisam mogla da nosim paket kataloga uvalila sam se u kabinu manjeg viljuškara, neko ga ostavio upaljenog, pa sam vozila jedno 10 metara, čak sam i viljuške pomjerila na gotovs, okrenula bih se ja ali mi je trebao čitav poligon za taj manevar. :lol:

Kaže jedan radnik "Ja mislio D. (vozač) poludio jer vidim da neko vozi a na njemu majica na bretele i to još sa oštampanom jagodom!" :lol:

Ne da me nasmija :lol: :lol: :lol:

He he samo nek se nešto dešava. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 19:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
:lol:

Ovako nesto:
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 20:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Odoh se ubiti kolačima, da i ja malo sreće danas vidim. :D

_________________
Glupa krava.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2010, 06:56 
le_papillon je napisao:
Odoh se ubiti kolačima, da i ja malo sreće danas vidim. :D


ja procitala koTacima... :lol: :lol: :lol: reko ode zena da se ubije... :lol: :lol:

sretna jer imam super ekipu na poslu, pa mi svo nespavanje i umor ovih dana neutralisu...


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2010, 07:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
The_new_Statesman je napisao:
:lol:

Ovako nesto:
Slika

Slično, samo jagodica bez Bobice. :D

Srećna jer sam se juče ispričala sa Filetom. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2010, 07:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Srecna sam jer am precrtala jos jedan dan, jer mi sve ide po planu, jer sam uspjesno privela kraju jedan poslovni projekat i na kraju, jer sam progledala :)

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2010, 13:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Zato jer sam se sinoc lipo nasmijala i ispricala :)

I zato sto sam vidjela cak 6 zvijezda padalica a DaVinci samo 3 :P :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2010, 13:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3885
MonaLisa je napisao:
Zato jer sam se sinoc lipo nasmijala i ispricala :)

I zato sto sam vidjela cak 6 zvijezda padalica a DaVinci samo 3 :P :D

Dobar Periferni vid cini cuda! :D
A ja sam srecan i zbog ove 3! :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2010, 13:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Ma lazes, znam da si ljubomoran :lol:


Vrh
  
 
 [ 20033 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 1002  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Trendiction [Bot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs