banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 19:14 Danas je 25 Jun 2026, 19:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 20020 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 1001  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Jul 2010, 12:23 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Nicole je napisao:
_zoka je napisao:
Pa što sad ne spavaš?

REko radila 8) pa neće san na oči :D

Srećna sam što danas nemam nikakavih obaveza i mogu ceo dan da ležim pred TV-om i uživam, mhhh :D

Ja dok sam treću radio,čim dotaknem jastuk zaspim...... :D Doduše i sad je slično.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jul 2010, 12:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Lutrija Bosne i Hercegovine organizira od 26. do 27. srpnja službeno okupljanje predstavnika svih nacionalnih lutrija s područja bivše Jugoslavije. Povod za okupljanje jeste razrada i finalizacija koncepta zajedničke igre koju će organizirati lutrije Slovenije, Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Kosova, Makedonije, Republike Srpske i FBiH, priopćeno je iz Lutrije BiH.

Prema riječima generalnog direktora Lutrije Bosne i Hercegovine Edhema Pašukana, ideja o zajedničkoj regionalnoj igri na sreću rođena je još 2001. godine, a na razradi koncepta intenzivno se radi posljednje dvije godine, od kada je osnovana Asocijacija lutrijskih organizacija Jugoistočne Europe u Ljubljani, čija je jedna od zadaća i organiziranje pomenutog regionalnog projekta. Igra će imati jedinstvenu uplatu, jedinstven nagradni fond i jedinstven jack pot, a bit će bazirana na sistemu igre Loto, sa jednim izvlačenjem tjedno.

"Ovo će biti naš pandan poznatoj igri Euro Milions koja se organizira u devet europskih zemalja i to u Velikoj Britaniji, Francuskoj, Španjolskoj, Austriji, Belgiji, Irskoj, Luksemburgu, Portugalu i Švicarskoj", istakao je gospodin Edhem Pašukan na današnjem radnom sastanku.

Lutrija Bosne i Hercegovine ulazi u ovaj projekat kao jedan od inicijatora ideje, koja će u doglednoj budućnosti otvoriti svoja vrata i nacionalnim lutrijama cijele Jugoistočne Europe, primarno Mađarskoj, Bugarskoj i Rumunjskoj.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jul 2010, 13:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
ja nas'o stark bananice... :D

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jul 2010, 14:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
Dobio neke fine patike od bake iz Germanije, pa se malo hvalim nananana

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jul 2010, 14:29 
dobro da baka zna odabrati... joj ne smijem ni da pomislim sta bi bilo kad bi meni moja baka birala pateke... ahahahah


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2010, 09:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Srećna jer mi je prijateljica tu. :D
Inače drugujemo i ljudujemo od 5. godine.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2010, 10:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2010, 17:14
Postovi: 196
zato sto Torres zvanicno ostaje u Liverpoolu :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2010, 12:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2008, 17:47
Postovi: 653
Lokacija: Banja Luka
Bila sam opet u DM-u i opet sam si svašta kupila!!!! :blob2:

_________________
Maybe I just wanna touch U feel your warm inside again.
Maybe I just wanna hurt U the sweetest pleasure is me
I don't know why but I love to see U cry
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2010, 13:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
_zoka je napisao:
Ja dok sam treću radio,čim dotaknem jastuk zaspim...... :D Doduše i sad je slično.

Da te izdrndaju kao mene celu noć, ne bi ni ti oka sklopio dok te ne savlada umor negde oko 15h popodne...
I da.. Ja ne radim treću nego noćnu :D samo dve smene postoje kod mene, dnevna i noćna 8)

Uhhh danas sam presrećna a razlog čuvam samo za sebe :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2010, 13:46 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Nicole je napisao:
_zoka je napisao:
Ja dok sam treću radio,čim dotaknem jastuk zaspim...... :D Doduše i sad je slično.

Da te izdrndaju kao mene celu noć, ne bi ni ti oka sklopio dok te ne savlada umor negde oko 15h popodne...
I da.. Ja ne radim treću nego noćnu :D samo dve smene postoje kod mene, dnevna i noćna 8)

Uhhh danas sam presrećna a razlog čuvam samo za sebe :D :D :D

Ko nije radio noćnu u Sindiju ne zna šta znači izdrndavanje...Ti imaš svoje pacijente al' imao sam i ja svoje....I uglavnom su prije tebe dolazili do mene...Kad ih ja izmorim,onda su stizali tebi :D .

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2010, 20:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Хехе има и тога :lol: Ма пуст'то крају, ово је хепи тема :D

...и даље сам срећна због оног јутрос :D :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jul 2010, 16:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2004, 18:04
Postovi: 372
Lokacija: Srbija
Stigla mi akontacija za prvu platu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jul 2010, 16:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
danas sam prvi put nosila svoje nove zlokrmaste patike 8) a i kupila mi mama nove roze baletanke :D

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jul 2010, 16:47 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jan 2010, 16:14
Postovi: 46
Hmmmmmmm, danas sam veoma srećna.....


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jul 2010, 21:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2008, 17:47
Postovi: 653
Lokacija: Banja Luka
Srećna, srećna, neopisivo srećna što imam predivnog, predivnog, predivnog dečka i što to često spoznajem i ne mogu da dođem sebi od sreće!!!!! :love5: :happy7:

_________________
Maybe I just wanna touch U feel your warm inside again.
Maybe I just wanna hurt U the sweetest pleasure is me
I don't know why but I love to see U cry
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jul 2010, 22:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
Little angel je napisao:
Srećna, srećna, neopisivo srećna što imam predivnog, predivnog, predivnog dečka i što to često spoznajem i ne mogu da dođem sebi od sreće!!!!! :love5: :happy7:

eh kako je lijepo biti zaljubljen :D

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Jul 2010, 09:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
:confused4: Jel se to maze na hljeb?
:lol:
Nadje li zute baletanke kono?

Jer sam se konacno naspavala i sanjala sam prelijep san :D kada bi se bar ostvario :)

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Jul 2010, 09:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Srećna jer je prestala kiša i munje i gromovi koji su se prije 15 min. istresli... a ja moram da radim i da izlazim i vraćam se x puta... a nemam kišobran.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Jul 2010, 10:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
blackrose je napisao:
:confused4: Jel se to maze na hljeb?
:lol:
Nadje li zute baletanke kono?

Jer sam se konacno naspavala i sanjala sam prelijep san :D kada bi se bar ostvario :)

ne nadjoh,ali sam dobila zute zlo krme patike :D

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Jul 2010, 12:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29909
Lokacija: Banjaluka
Zato sto sam se konacno naspavao! :D


Vrh
  
 
 [ 20020 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 1001  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Baidu [Bot], Choban i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs