banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 07:58 Danas je 28 Jun 2026, 07:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Sep 2011, 18:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
:p :p :p


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 20:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Zasto imam osjecaj da forum (gledan kao jedno tijelo, global) tjera ljude od sebe?

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 20:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Ne ,nije forum ,krivi su ljudi , mucka djubrad, licemjerna mucka dzubrad !

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 20:52 
_zoka je napisao:
lollipop je napisao:
da li neko zna gdje u BL mogu kupiti ovu narukvicu?..
http://www.strong-balance.com/

U Boski valjda,ona telešop prodavnica u prizemlju....Oko dvadeset maraka...

hvala, bila sam veceras, nekako mi djeluje kao da nisu prave.. ne znam, ove strong balance sam vidjela na jednoj osobi i izgleda puno kvalitetnije nego ova u top shopu.. ali hvala svakako, pokusacu naruciti iz srbije


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 21:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Ne znam šta bih ti rekla lolli, ali meni to izgleda kao magla. :-?

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 21:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Magla svuda oko nas :) Teski sam skeptik u sve to. Vise vjerujem adidas slanini i bijelom luku.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 21:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2003, 21:53
Postovi: 2144
Lokacija: 9th circle
lollipop je napisao:
ne znam, ove strong balance sam vidjela na jednoj osobi i izgleda puno kvalitetnije nego ova u top shopu..

Nis' ti ne brini. I ti manje kvalitetni beskorisni komadi plastike ce potpuno jednako raditi apsolutno nista, kao i ti kvalitetniji beskorisni komadi plastike. :wink:

_________________
If god sees everything, is he watching child porn right now?


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 22:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2004, 00:59
Postovi: 203
Lokacija: Nova Varoš
Kako se zove onaj dokumentarac što je izašao prije koju godinu o exYU r'n'r sceni... prikazivan je u bioskopu...?

_________________
Msm čemu vodi to gluvarenje, noćni život, alkohol, zezanje, žene, gadro...
Šta sam noćas propustio?!


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 22:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
hoće li ikad nestati ova slika?!?!?!?!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 23:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Lucifer je napisao:
lollipop je napisao:
ne znam, ove strong balance sam vidjela na jednoj osobi i izgleda puno kvalitetnije nego ova u top shopu..

Nis' ti ne brini. I ti manje kvalitetni beskorisni komadi plastike ce potpuno jednako raditi apsolutno nista, kao i ti kvalitetniji beskorisni komadi plastike. :wink:


Niđe veze...ti u stvari tvrdiš da je strong balance od 30 KM jednako neučinkovit kao strong balance od 17 KM...čova, zapitaj se...

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 23:24 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Avg 2011, 17:25
Postovi: 26
Hocu da unistim ovaj forum!

Zna li neko KAKO?

_________________
The Judgement Day is near. Are you ready for 21th December 2012..
Death is not THE END, death is just a begin of New Life, IMMORTAL LIFE.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 23:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
2012 je napisao:
Hocu da unistim ovaj forum!

Zna li neko KAKO?


Ostani na istom.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Sep 2011, 06:55 
Phoenix je napisao:
Ne znam šta bih ti rekla lolli, ali meni to izgleda kao magla. :-?



slucajno sam se zatekla skoro u drustvu nekih nasih sportista, mislim na bas zvucna imena srpskog sporta, i vidjela da to nose... pitala sam ih, i dali su mi svaku preporuku za to...pri tom, nije reklama, kupili su ih po slobodnom nahodjenju.. ne znam da li je magla ili ne, ali zelim da probam i ja..


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Sep 2011, 07:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
2012 je napisao:
Hocu da unistim ovaj forum!

Zna li neko KAKO?

Zakasnio si, ovaj forum je već uništen!

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Sep 2011, 07:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
old fashion men je napisao:
2012 je napisao:
Hocu da unistim ovaj forum!

Zna li neko KAKO?

Zakasnio si, ovaj forum je već uništen!

Genije pita, a Mojsije odgovara...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Sep 2011, 08:05 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
lollipop je napisao:
Phoenix je napisao:
Ne znam šta bih ti rekla lolli, ali meni to izgleda kao magla. :-?



slucajno sam se zatekla skoro u drustvu nekih nasih sportista, mislim na bas zvucna imena srpskog sporta, i vidjela da to nose... pitala sam ih, i dali su mi svaku preporuku za to...pri tom, nije reklama, kupili su ih po slobodnom nahodjenju.. ne znam da li je magla ili ne, ali zelim da probam i ja..

E,sjetih se jutros....Čini mi se da na reklami piše da se može kupiti u prodavaonicama SportImpuls....To je ona na Trgu Krajine,Malbašićeva....

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Sep 2011, 08:13 
hvala zoka, jedan forumas bi brzi pa poslao na pp.. super, otici cu tamo, a vama cu reci ima li efekta.. mada je dosta toga i psiholoski, pa kad znas da to nosis odmah se kao bolje osjecas, bla, bla... ne znam, ali kupicu sigurno, nisu neke pare, a kazu da utice na stres... vrijedi probati, ako nista drugo da smanjim unos veselica u organizam bar neko vrijeme..


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Sep 2011, 08:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Nosi je dok čitaš moje postove...Ako bude bilo pozitivnog efekta, kupujem sebi po dve za svaku ruku...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Sep 2011, 08:28 
Džontra je napisao:
Nosi je dok čitaš moje postove...Ako bude bilo pozitivnog efekta, kupujem sebi po dve za svaku ruku...



da su bar postovi ono sto me iznervira, gdje bi mi kraj bio...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Sep 2011, 09:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Koji nekrst zaključa Kobrinu poslednju temu?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Google [Bot], Yandex [Bot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs