banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 03:20 Danas je 28 Jun 2026, 03:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Sep 2011, 10:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4339
Lokacija: Bojica Han
mi smo svestrani nije to samo jedan rital i gotovo kod nas se iz djecaka u muskarca prelazi u vise faza
prvo propusis
pa se napijes
pa se pomarises (po mogucnosti ili naselje protiv naselja ili na utakmici bitno je da je coporativno i da je neko dobio lancem preko bubrega )
pa polozis vozacki
pa skrsis cacino auto...

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 10:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
NEK NEKO ZOVE HITNU!!!
OH, BOŽE, TOLIKO JE KRVI!!!

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 10:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Džontra si živ?
Prvo očisti krv i ne deri se toliko


Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 11:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
чуј кад и како ми постајемо мушкарци? то је питање толико индивидуално и зависи од особе до осбе, и тешко је генерализовати. а ови што се искасапе они постану мушкарци кад то одраде? :lol:
ма да, мало сутра. постати мушкарац то је по мени стање ума. није нешто што се дешава преко ноћи, него то траје одређен период. момци постају зрелији, озбиљнији, другачије размишљају и другачије се понашају. и онда одједном клинца који се зезао испред зграде не видиш га неко вријеме, а он се право уозбиљио, да не кажем постао мушкарац :D
некоме се то деси раније, некоме касније, код некога се то деси веома брзо, а код некога опет траје веома дуго.

Џонтра, честитам, постао си мушкарчина 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 11:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3710
Lokacija: House of Pejin
chils je napisao:
mi smo svestrani nije to samo jedan rital i gotovo kod nas se iz djecaka u muskarca prelazi u vise faza
prvo propusis
pa se napijes
pa se pomarises (po mogucnosti ili naselje protiv naselja ili na utakmici bitno je da je coporativno i da je neko dobio lancem preko bubrega )
pa polozis vozacki
pa skrsis cacino auto...

pa angazujes prostitutku (u dzontrinom slucaju zigola)
pa smrces drogu sa njenih sisa (u dz.slucaju iz analnog otvora)
pa je ubijes i zakopas u dvoristu
pa malo svercujes organe. itd...

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 11:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Шајин je napisao:
управо тако. да ли је неко паразит и живи на грбачи родитеља нема никакве везе са тим да ли му је ћундаш искасапљен или није...

ако ми нисмо мушкарци зато што не режемо пенис него га остављамо онаквог каквог нам га је природа подарила, слободно ви цуре идите па тражите оне обрезане. имате их у БиХ колико хоћете, поготово у Федерацији.
они су искасапили своју ћухну па због тога су мушкарчине и не остају доживотно дјеца, родитељима на грбачи док год су живи

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Svaka ti je zlatna.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 12:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
@teno napokon neko da ozbiljo odgovori, jes malo nelogicno, ali znaci kod tebe je to bio taj odlucujuci "momenat"! :oops: 8) :lol: :lol: :lol:

@bravo mkvo finos to "srocla" neb ni ja bolje :lol: :lol: :lol:

@chill finos ti to nabrojo, al nije to onako 1 konkretan opstedrustveni event ko kod ovih domorodaca,,, :oops: :oops:

@shajn de nefilozofiraj! konkretno je pitanje! :oops: 8) 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 14:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
avatarx je napisao:
@shajn de nefilozofiraj! konkretno je pitanje! :oops: 8) 8)
све га нејебало, шта филозофирам? јесам ли ти лијепо одговорио:
viewtopic.php?p=1393421#p1393421

:D

Талија, трудим се 8) :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 15:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
opet isto! rekoh ozbiljno je pitanje a ti naso zafrkavat svojom seljackom filozofijom!!! de uzbilj se malo nema smisla da valjas tolke gluposti,,, :(


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 15:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
avatarx je napisao:
opet isto! rekoh ozbiljno je pitanje a ti naso zafrkavat svojom seljackom filozofijom!!! de uzbilj se malo nema smisla da valjas tolke gluposti,,, :(
је л' ти мене зајебаваш или си озбиљна? поставила си питање, ја ти дао одговор. шта ти није јасно?
фино ме цитираш па исправиш оне дијелове мог поста за које сматраш да су нетачни


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 15:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
ja ozbiljno pitam a ti zafrkavas! navaljo si tolko gluposti i filozofije da to nemere bit ozbiljno nikako!!!! :fadein:


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 15:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
Драга дјевојко, ја сам мртав озбиљан. лијепо наведи аргументе за све што сам ја написао да је нетачно, а не овако да кажеш да сам написао гомилу глупости и станеш на томе :)

реци шта је нетачно, уколико нисам у праву ја ћу сигурно признати :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 15:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Šajo ,mala te prži , i to kao jaje na oko.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 15:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
nisam!!! ozbiljno!!! sad da ne citiram u kompletu si sve rastego na neke psiholoske koncepte, a ja sam pitala konkretno! 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 17:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
avatarx je napisao:
nisam!!! ozbiljno!!! sad da ne citiram u kompletu si sve rastego na neke psiholoske koncepte, a ja sam pitala konkretno! 8)
ако ти треба баш тако конкретан одговор као што ти кажеш, ево чиле ти је одговорио:
chils je napisao:
mi smo svestrani nije to samo jedan rital i gotovo kod nas se iz djecaka u muskarca prelazi u vise faza
prvo propusis
pa se napijes
pa se pomarises (po mogucnosti ili naselje protiv naselja ili na utakmici bitno je da je coporativno i da je neko dobio lancem preko bubrega )
pa polozis vozacki
pa skrsis cacino auto...


dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Šajo ,mala te prži , i to kao jaje na oko.
8)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_cHktBRUO9M[/youtube]


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 17:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3710
Lokacija: House of Pejin
ja mislim da hrvati i bosanci ovog edu mogu komotno da koriste u psiholoskom ratu. puste i mozdane celije odumiru.
ja sam imao iskustvo jednom u autobusu. jedva prezivio. i trebalo je dugo da se oporavim.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 19:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
zato što ga ima manje?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 20:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5058
Lokacija: Banja Luka
PWNED!

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 20:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Zasto sa jebenih 20 feninga na jebenom mtel racunu ne mogu jebeno ni trznuti? Jebemu. Izvinite sto sam nekulturan, jebeno sam nervozan, a popio sam citavo pivo.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 20:56 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Zato što nisi u BiH?

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 47 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs