banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 18:12 Danas je 27 Jun 2026, 18:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 24192 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 1210  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Dec 2008, 23:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2006, 14:28
Postovi: 980
ajkula je napisao:
Po obicaju.. Puno prica-nista ne radi :lol:


Ma evo tebi jedan French Kiss ;) :P


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Dec 2008, 01:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 3247
Lokacija: još mAlo i tU smo
svojim snovima 8)

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Dec 2008, 15:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2008, 17:34
Postovi: 1246
Lokacija: 15 minuta iza GAME OVER-a
Zar treba nekome poslati poljubac,kad niko na mene nije ni pomislio ovih dana.
Ja se zabrinem kad nekih od vas nema na forumu,a vi niko ništa.
Tako da danas nema poljubaca. :angry1:

_________________
Carpe Diem,spavaćeš kad umreš...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2008, 01:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Nov 2008, 19:20
Postovi: 148
Evoo... ja šaljem dalmiju poljubac.. zbog one fine pesmice :D

... i nekome ko se danas naljutio zbog mojih poljubaca :oops: ...šaljem tonu!! :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2008, 01:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2008, 17:34
Postovi: 1246
Lokacija: 15 minuta iza GAME OVER-a
Pa.......baš ti hvala.................
Bez akcije nema reakcije.
Osećaš se prozvano ili???????????????

_________________
Carpe Diem,spavaćeš kad umreš...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2008, 01:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Nov 2008, 19:20
Postovi: 148
ne, samo ti se nisam zahvalila za pesmicu... :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2008, 01:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2008, 17:34
Postovi: 1246
Lokacija: 15 minuta iza GAME OVER-a
OK....... :wink:
Bolje ikad,
Nego nikad...... 8)

_________________
Carpe Diem,spavaćeš kad umreš...


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2008, 12:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Sep 2008, 13:53
Postovi: 220
ljubim nekog kome nedostajem :D 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2008, 13:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
nisam odavno - jednoj ruzici :D

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2008, 15:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Nepismenom.. pospanom.. kljaki :lol:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2008, 15:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Jednom seljaku :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2008, 18:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2006, 14:28
Postovi: 980
Ju cobana ;) :P hhee


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2008, 20:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
ronny_legenda je napisao:
Ju cobana ;) :P hhee



Poljubac i ronnyju :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Dec 2008, 11:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2006, 14:28
Postovi: 980
odpoljubac MonaLisi ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Dec 2008, 15:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
jednoj Sosi :D

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Dec 2008, 15:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2007, 18:54
Postovi: 484
Lokacija: Xizang
...vala kad bolje razmislim...nikome :P

_________________
"Daj više odmora jeziku nego rukama"
"Najbolja upotreba reči je ćutanje"
"Ako ste ućutkali nekoga niste ga i preobratili"
"Oni koji umeju da govore, govore kratko"


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Dec 2008, 23:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2007, 12:36
Postovi: 1708
Lokacija: NBg,Нова Ва`ош,
Potpis
:lol:

_________________
We are the knights who say Ni


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Dec 2008, 00:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Nov 2008, 19:20
Postovi: 148
Jednom čupavcu, za kog se nadam da nije zaglavio na Hrvatskoj granici.. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Dec 2008, 01:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:10
Postovi: 248
Гробу Карла Маркса.

Ако пагани могу иконе..


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Dec 2008, 13:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Sep 2008, 13:53
Postovi: 220
Poljubac za BSE ,Ajkulicu,Nicole,Mailli , Hrnu, Manitua,Merlinčeka i sve ostale koji mi nedostaju.... :santa: :santa: :santa: :love7: :love7:


Vrh
  
 
 [ 24192 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 1210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs