banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 15:02 Danas je 23 Jun 2026, 15:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1046, 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Apr 2013, 11:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Hajde pa vidi treba li im kafe ku'ačica da se i ja prijavim. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 11:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Pa nemoj me jebat', stize odgovor skoro automatski :D


Spoiler:
Poštovani g. Igore,



Primili smo Vašu e-mail poruku vezano za posao zatupnika u osiguranju.

Mi smo austrijska kompanija koja radi u 16 država Evrope i specijalizovani

smo za finansijsko savjetovanje i posredovanje u osiguranju. Zastupamo

najrenomiranija osiguravajuća društva, među kojima su najpoznatiji GRAWE,

MERKUR i UNIQA osiguranje.

Da biste se Vi kvalifikovali za rad u našoj kompaniji morate proći nekoliko

kvalifikacionih koraka. Prvi korak je kvalifikacioni test, drugi razgovor sa Vama,

a treći poziv za školovanje za zastupnika u osiguranju. Nakon školovanja stičete

kvalifikacije da se bavite poslom zastupanja i finansijskog savjetovanja.

Zato Vas molimo da popunite ovaj KVALIFIKACIONI TEST.

Od odgovora koje date u testu zavisiće da li ćemo Vas pozvati na razgovor,

a potom i na naš seminar i školovanje za zastupnika u osiguranju. Seminar i

školovanje za zastupnika u osiguranju za područje BiH će se održati u hotelu

"Kardial" u Banji Vrućici, u Tesliću. Seminar traje 2 dana, subota i nedjelja,

13-14. april 2013. godine. Cijena seminara iznosi 150 KM i u cijenu su uračunati

svi troškovi uključujući i spavanje u hotelu, ishranu, kafe pauze, radne materijale

i sve ostalo što je potrebno za pohađanje seminara. Uslov da počnete raditi u

našoj kompaniji je završen seminar i školovanje za zastupnika u osiguranju.


Nakon završenog osnovnog (početnog) seminara počet ćete raditi po ugovoru

o djelu, a Vaša primanja će zavisiti od Vašeg angažmana i rezultata obavljenog

posla. Nakon određenog vremena mi ćemo onim zastupnicima koji pokažu dobre

rezultate ponuditi radni odnos, odnosno zaposlenje, a potom i usavršavanje putem

naprednih školovanja. Daljnje usavršavanje, koje je kontinuirano i koje se organizuje

za uspješne zastupnike, odvija se u BiH i u Austriji. Ova daljnja školovanja Vi nećete

plaćati jer će naša kompanija snositi sve troškove daljnje edukacije i usavršavanja

naših uspješnih zastupnika.



O rezultatima testiranja ćemo Vas obavijestiti e-mailom ili telefonom.



Lijep pozdrav!


Znaci u tom grmu lezi zec :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nemoguce :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:03 
Ko bi rekao...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5290
... kobili se nad'o.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
nije to skup seminar....ne zaradjuju na tome,toliko kosta spavanje i hrana tamo...zaradjuju na necemu drugom....uvlace te u piramidalni sistem osiguranja gdje onaj na vrhu ne mrda a dobro zaradjuje dok ti dobijas neku sicu a prinudjen si ljude ispamecivati za prilicno skupo osiguranje od 1000,2000 ili 3000 e godisnje.....


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
I ne kazem da je skupo nego sumnjam da je ovo samo navlakusa da se uzme tih 150


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
provjeris u Kardialu,uplatis vikend pa si bar kiselio guzove 2 dana u onom bazenu ako nista drugo....ako daju kakav sertifikat dobro dali ako ne bar si odceifio :)


Poslednji put menjao _Krol_ dana 03 Apr 2013, 12:26, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
http://posao.ba/job.php?user=75d8176a3b ... obID=67813

Zipa ovo... Kontam da se neko zajebava. 8)

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
E ovo je istina, picilo neki dan na vijestima. Otvaraju hotel pa ovo koriste kao reklamu. Mora se priznati da je dobra ideja.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:29 
krol2 je napisao:
nije to skup seminar....ne zaradjuju na tome,toliko kosta spavanje i hrana tamo...zaradjuju na necemu drugom....uvlace te u piramidalni sistem osiguranja gdje onaj na vrhu ne mrda a dobro zaradjuje dok ti dobijas neku sicu a prinudjen si ljude ispamecivati za prilicno skupo osiguranje od 1000,2000 ili 3000 e godisnje.....

Podsjeti me na HebaLife...

Isto tako rade po piramidalnom sistemu, onaj na vrhu uzima ogormne pare i ladi jaja, a ti moras navuci hrpu ljudi da bi se i tebi posao isplatio...

Koja je to sekta, boz' sacuvaj...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
zivotno osiguranje je dobra stvar ali je veliko pitanje koliko nasih ljudi sebi moze to priustiti.....a pouzdano znam da jedna od tih kuca isplacuje stetu .....pitanje je samo koliko tih osiguranja se moze prodati .....pretpostavljam minimum


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Može li se osigurati mozak?
Znam da ljudi osiguraju sise, ili tako neke dijelove tijela, ali nisam sigurna za mozak.

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Sise je lakse procjeniti. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
A mozga nema u glavi samo Zvezda Crvena


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
moze....ko uspije dokazati da ga ima


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
:)

Osiguraš nokat, recimo, kažeš, evo imam za nokat, i onda ti ga neko odgrize, i onda dođeš na naplatu. Ja uopšte ne znam kako te stvari funkcionišu. Stvarno.

Kako dokazati da je recimo sisa isparila nesrećnim slučajem? :lol: :lol:

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
osigurava se ostecenje,gubitak,ljepota necega i sl......kao fudbaler noge....osigura pa ako je neko prebije naplati....te kuce vrse procjenu rizika od stete pa tako i odrezuju visinu osiguranja


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
A za mozak imam ideju. Recimo osiguraš mozak, i onda kad ti dođu JS na vrata, odeš after njih u osiguravajuće to druuuštvo, i kažeš: JS mi isprali mozak. Hoću svoj novac. Živio jahve.

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2013, 12:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
I oni te kulturno ispale. Ti se toliko iznerviraš da dobiješ moždani udar i eto love do krova...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1046, 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], ByteDance [Bot] i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs