banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 05:01 Danas je 28 Jun 2026, 05:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 974, 975, 976, 977, 978, 979, 980 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Feb 2013, 15:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Il' je Trojka ili E, nema treceg.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 15:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Jun 2008, 13:01
Postovi: 388
DANIJEL BL je napisao:
dolazi mi kolega iz ZG koji kaže da bi volio probati toliko razvikanu karađorđevu

gdje ga odvesti?

Restoran Vrbas


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 15:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2010, 16:56
Postovi: 856
Posto je sinoc na vijestima javljeno da ce od 1. marta poceti da se izadju nove vozacke dozvole i licne karte, mogu li da vozim po gradu sa potvrdom o polozenom ispitu do tada ili je i to kaznjivo kao i da nisam polozion?


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 15:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Mozes.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 16:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
lemi_93 je napisao:
Posto je sinoc na vijestima javljeno da ce od 1. marta poceti da se izadju nove vozacke dozvole i licne karte, mogu li da vozim po gradu sa potvrdom o polozenom ispitu do tada ili je i to kaznjivo kao i da nisam polozion?

jel mene neko zahebava? ja prosle sedmice podnijela zahtjev za promjenu dokumenata...i sta sad, dobicu "staru" LK? i kad opet moram mijenjati istu?

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 16:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Ne moras, vazice ti koliko bi inace i trebala.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 16:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5290
Treba mi jedan savjet.
Imam radnog kolegu sa kojim ne mogu nikako, a djelimo istu prostoriju za vrijeme pauza. Ja sam tu novi, a on radi već godinama. Najradije bi da nemamo nikakav kontakt ali mi je glupo kad ga viđam svaki dan.
Zamolim ga jedan dan da me sačeka par minuta i zaključa jer ja nisam ponio ključ, a on meni kroz dreku ''Nisam ti ja ključar pa da za tobom zaključavam i otključavam''. Drugi dan dođem ja prije njega okačim jaknu na vješalicu, vratim se na pauzi, a on premjestio moju jaknu i na to mjesto okačio svaoju. Ja ništa nisam rekao, ali imam osjećaj da će svaki dan biti sve gore i gore.
Kako se postaviti, šta uraditi?

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 16:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Zajebano zajebano

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 16:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Whotanoob je napisao:
Treba mi jedan savjet.
Imam radnog kolegu sa kojim ne mogu nikako, a djelimo istu prostoriju za vrijeme pauza. Ja sam tu novi, a on radi već godinama. Najradije bi da nemamo nikakav kontakt ali mi je glupo kad ga viđam svaki dan.
Zamolim ga jedan dan da me sačeka par minuta i zaključa jer ja nisam ponio ključ, a on meni kroz dreku ''Nisam ti ja ključar pa da za tobom zaključavam i otključavam''. Drugi dan dođem ja prije njega okačim jaknu na vješalicu, vratim se na pauzi, a on premjestio moju jaknu i na to mjesto okačio svaoju. Ja ništa nisam rekao, ali imam osjećaj da će svaki dan biti sve gore i gore.
Kako se postaviti, šta uraditi?


Jesi li veci od njega ili manji?

Ako si veci, zagalami.
Ako si manji (a siguran da on nije pedercina) odglumi da se lozis na njega, dan-dva, i onda te ostavi na miru.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 16:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5290
On je visok kao ti, a ja kao Džontra. Znači pederska varijanta.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 16:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Samo provjeri prvo, da ne bi poslije bilo Tasko kriv.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 16:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
Jebi mu znanje. Pokazi mu da imas kicmu i da ako si novi tu ne moze kenjati zato. Ja bih bar tako uradio pa i po cijenu otkaza, ne bih dopustio da me neko maltretira ni za kakve pare, jer moglo bi svacega biti kad bih trpio.

Il mu reci " Kolega ajd da se ja tebi naguzim pa ti malo ohladi macka". :D

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Poslednji put menjao richa dana 12 Feb 2013, 16:48, izmenjena 2 puta

Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 16:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Whotanoob je napisao:
Treba mi jedan savjet.
Imam radnog kolegu sa kojim ne mogu nikako, a djelimo istu prostoriju za vrijeme pauza. Ja sam tu novi, a on radi već godinama. Najradije bi da nemamo nikakav kontakt ali mi je glupo kad ga viđam svaki dan.
Zamolim ga jedan dan da me sačeka par minuta i zaključa jer ja nisam ponio ključ, a on meni kroz dreku ''Nisam ti ja ključar pa da za tobom zaključavam i otključavam''. Drugi dan dođem ja prije njega okačim jaknu na vješalicu, vratim se na pauzi, a on premjestio moju jaknu i na to mjesto okačio svaoju. Ja ništa nisam rekao, ali imam osjećaj da će svaki dan biti sve gore i gore.
Kako se postaviti, šta uraditi?

Na početku zauzmi stav inače si donji.
Moraš pokazati da ne može da se zajebava s tobom, niti da liječi na tebi bolesne komplekse. Poznat mi je taj tip ljudi, ti su kući manji od makova zrna, vjerovatno se ne pitaju ništa ni sa svojim gaćama i zato i pokušavaju da nametnu sebe kao veličinu nekome novom, tj. prvoj osobi za koju misle da mogu da gaze.
Možda on nije loš, možda te iskušava ali mu na fin način moraš dati do znanja da sa tobom tako neće manipulisati.
Nije tu vješalicu od kuće donio niti ima ekskluzivno pravo na nju. To je sitnica ali o sitnicama se i radi.
Nemoj pokazati da te iznervirao ako te iznervirao jer je to tim sitnim dušama životna hrana.
Uhh koliko sam ja takvih u životu srela i dan danas ih srećem, skoro svaki dan na poslu se nađe neka nadobuda budala koju trebaš spustiti na svoje mjesto.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 16:48 
Kao sto rekose kolege, to sto si novi kolac ne znaci da te moze i treba neko je**ti u zdrav mozak...


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 16:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ubij nekog slabijeg od sebe.
Napravi noz od komada stakla i ne zaboravi da slomis ostricu.
Ako vrijedi za zatvor, ne vidim sto ne bi ovdje.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 16:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5290
Razgovarao sam sa par ljudi i svi kažu da je težak ko zemlja. Ali oni ga prihvatili takvog. Kuliraću i ja da ne pravim negativnu atmosferu. Ako bude išlo dalje riješiti to na mjestu lica.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 17:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Kako kad kradem net s jednog računara sve ok, al kad isti taj net kradem s drugog, onda bude spor?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 19:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Nisu isti portovi da prostiš. :)

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 19:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Kontam jel možda na neki način limitirana brzna neta i možel se to skontat?


I ako iko zna o čemu govorim i ima objašnjenje, nek govori (piše) polako, jer su to meni španska sela

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Feb 2013, 19:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Pitaj ove (Danijella i kompaniju), valjda kad su preblizu portovi guši se i gubi konekcija. Bar sam ih ja tako shvatila.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 974, 975, 976, 977, 978, 979, 980 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Baidu [Bot], ByteDance [Bot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs