banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 19:45 Danas je 27 Jun 2026, 19:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Jun 2012, 09:28 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2012, 11:21
Postovi: 21
Lokacija: I.SA
Jock3r je napisao:
Skako Polametra je napisao:
A imaš lemilica od 1.5 KM
Kako to? Na šta to liči? :D

Liči na pravu lemilicu,a i radi pa skoro ko prava. Vidi po kineskim radnjama. Samo traži ove sa većom snagom, minimum 60W.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 09:30 
Jebo ih, jos malo pa cu moci kupiti auto kod njih za svoju platu...


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 10:15 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2012, 11:21
Postovi: 21
Lokacija: I.SA
Samo nas oni mogu spasit. Ja sam za da se svi u RS pokinezimo. Valjda se tako kaže.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 13:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Da li neko zna gdje mogu kupiti linoleum?


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 13:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
U Fisu bilo prošle godine, bio je velik izbor i bili su jeftini, ali ne sjećam se koliko je koštao tačno.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 13:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2005, 10:00
Postovi: 1425
Lokacija: Banjaluka...
u cemu je poenta trubiti sa sirenom, pogotovo kad svira drugi na semaforu a onaj prvi ga ne ferma?....jel misli ako zatrubi da ce ga brze ispucati ispred sebe kao da je nateg`o pecu?

pade mi na pamet jer mi je kancelarija pored veoma prometne ulice sa prekrasnom raskrsnicom, a danas su driveri posebno druzeljubivi sa sirenama.

_________________
IzvinjavaM Se Na RukopisU
http://www.youtube.com/watch?v=lqHgv0g3x1o


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 13:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Jun 2012, 17:33
Postovi: 17
pcelica_501 je napisao:
trubiti sa sirenom
*trubiti sirenom :D

A to inače i mene nervira kao pješaka, u autu baš i ne, rek'o ko ih *ebe. 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 14:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2005, 10:00
Postovi: 1425
Lokacija: Banjaluka...
jel ti...Jock3r...sta je smijesno....trubiti sirenom? ....i tebi je promijenjena terapija...

_________________
IzvinjavaM Se Na RukopisU
http://www.youtube.com/watch?v=lqHgv0g3x1o


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 14:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 344
Зна ли неко, постоји ли некаква камата уколико се не плати казна..

Рецимо ја сам добио казну за члан 184. (вожња без положеног испита)

Казна је је 100 КМ.

Добио сам је у априлу прошле године, дакле прошло је 14 мјесеци..

Да ли то утиче на вађење пасоша, личне карте, или можда "данас-сутра" регистрације возила на моје име.. ?


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 14:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Mislim da legne nešto malo kamate, pa kad god budeš mogao plati to, jer ništa od ličnih dokumenata ne možeš izvaditi ako imaš neplaćenih kazni.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 14:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 344
mrkvica je napisao:
Mislim da legne nešto malo kamate, pa kad god budeš mogao plati to, jer ništa od ličnih dokumenata ne možeš izvaditi ako imaš neplaćenih kazni.


Да и мислио сам на камату, али не знам за ова лична документа... пошто је сад овај нови закон дошао да нема тога него скида са плате уколико си запослен, уколико ниси чека се да се запоаслиш и одма откида од плате..


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 14:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Registraciju na svoje ime ne zaboravi dok ne platis kazne. Sto se tice tih dugovanja, nije to samo malo kamate, imaces jos 20-30KM sigurno jer nisi platio na vrijeme.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 14:51 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Maj 2012, 17:46
Postovi: 65
Бенџи je napisao:
Зна ли неко, постоји ли некаква камата уколико се не плати казна..

Рецимо ја сам добио казну за члан 184. (вожња без положеног испита)

Казна је је 100 КМ.

Добио сам је у априлу прошле године, дакле прошло је 14 мјесеци..

Да ли то утиче на вађење пасоша, личне карте, или можда "данас-сутра" регистрације возила на моје име.. ?


Evo primjera. Ja sam dobio kaznu od 50 kermi jer sam vozio pod nekim nedopuštenim uslovima,nije bitno sad kojim. Dao mi drot onaj broj računa da uplatim navedeni iznos,ja naravno nisam ništa uplatio,kurčio se ja kao.I prošlo neko vrijeme,odem ja da registrujem kolica,kad ono reče mi ona žena što radi na šalteru da nema ništa od registracije dok ne podmirim dugove,i naravno ja odem i platim.
Znači,protiv države se ne može. Možeš da se kurčiš kolko oćeš,al ne moš dokle oćeš.
Čiča miča,gotova je priča.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 14:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 344
shakal je napisao:
Registraciju na svoje ime ne zaboravi dok ne platis kazne. Sto se tice tih dugovanja, nije to samo malo kamate, imaces jos 20-30KM sigurno jer nisi platio na vrijeme.


Дакле пасош, и лична немају везе..

Јебига, контам за 2 мјесеца сам пунољетан, и морам имати личну карту, тј обавезна је..

Па питам, контам да то не би требало утицати на вађење исте...

А зна ли неко можда, може ли се покренути какав судски поступак, након шта ја знам, 2,3,5 година ?


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 14:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 344
otg je napisao:
Бенџи je napisao:
Зна ли неко, постоји ли некаква камата уколико се не плати казна..

Рецимо ја сам добио казну за члан 184. (вожња без положеног испита)

Казна је је 100 КМ.

Добио сам је у априлу прошле године, дакле прошло је 14 мјесеци..

Да ли то утиче на вађење пасоша, личне карте, или можда "данас-сутра" регистрације возила на моје име.. ?


Evo primjera. Ja sam dobio kaznu od 50 kermi jer sam vozio pod nekim nedopuštenim uslovima,nije bitno sad kojim. Dao mi drot onaj broj računa da uplatim navedeni iznos,ja naravno nisam ništa uplatio,kurčio se ja kao.I prošlo neko vrijeme,odem ja da registrujem kolica,kad ono reče mi ona žena što radi na šalteru da nema ništa od registracije dok ne podmirim dugove,i naravno ja odem i platim.
Znači,protiv države se ne može. Možeš da se kurčiš kolko oćeš,al ne moš dokle oćeš.
Čiča miča,gotova je priča.


Друже, ја нити се курчим с тим, нити ми се курчи, пуним за 2 мјесеца 18 и све пара што добијем хоћу да потрошим на море, и не могу прећи границу ако немам личну, е сад ме интересује утиче ли ми казна на вађење исте, јер нећу све паре од рођендана да дам на казну, него данас сутра кад се запослим да је платим, али да она не буде до тад 400% или 500% виша..


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 15:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Бенџи je napisao:
shakal je napisao:
Registraciju na svoje ime ne zaboravi dok ne platis kazne. Sto se tice tih dugovanja, nije to samo malo kamate, imaces jos 20-30KM sigurno jer nisi platio na vrijeme.


Дакле пасош, и лична немају везе..

Јебига, контам за 2 мјесеца сам пунољетан, и морам имати личну карту, тј обавезна је..

Па питам, контам да то не би требало утицати на вађење исте...

А зна ли неко можда, може ли се покренути какав судски поступак, након шта ја знам, 2,3,5 година ?


Ne možeš izvaditi ništa od ličnih dokumenata dok ne platiš dugovanja. Znam, skoro sam se raspitivala, imala sličan problem.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 15:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
Бенџи je napisao:
А зна ли неко можда, може ли се покренути какав судски поступак, након шта ја знам, 2,3,5 година ?

Ukoliko si mijenjao plinske boce u Aušvicu, može i nakon 50...

Na šta ti je pisao kaznu? Nisam nikad maloljetan dobio prijavu.
Zar kazna ne ide roditelju/staratelju u slučaju maloljetnika?

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 15:06 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Maj 2012, 17:46
Postovi: 65
Бенџи je napisao:
otg je napisao:
Бенџи je napisao:
Зна ли неко, постоји ли некаква камата уколико се не плати казна..

Рецимо ја сам добио казну за члан 184. (вожња без положеног испита)

Казна је је 100 КМ.

Добио сам је у априлу прошле године, дакле прошло је 14 мјесеци..

Да ли то утиче на вађење пасоша, личне карте, или можда "данас-сутра" регистрације возила на моје име.. ?


Evo primjera. Ja sam dobio kaznu od 50 kermi jer sam vozio pod nekim nedopuštenim uslovima,nije bitno sad kojim. Dao mi drot onaj broj računa da uplatim navedeni iznos,ja naravno nisam ništa uplatio,kurčio se ja kao.I prošlo neko vrijeme,odem ja da registrujem kolica,kad ono reče mi ona žena što radi na šalteru da nema ništa od registracije dok ne podmirim dugove,i naravno ja odem i platim.
Znači,protiv države se ne može. Možeš da se kurčiš kolko oćeš,al ne moš dokle oćeš.
Čiča miča,gotova je priča.


Друже, ја нити се курчим с тим, нити ми се курчи, пуним за 2 мјесеца 18 и све пара што добијем хоћу да потрошим на море, и не могу прећи границу ако немам личну, е сад ме интересује утиче ли ми казна на вађење исте, јер нећу све паре од рођендана да дам на казну, него данас сутра кад се запослим да је платим, али да она не буде до тад 400% или 500% виша..


E ovo je extra, "danas sutra kad se zaposlim da je platim"...
Ti to planiraš imati posao kod čika Mile?!
Biće ona jedno 1000000 % skuplja,a ne tih 400 500 % koliko si naveo.
Bolje da platiš nego da se klatiš!


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 15:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 344
mrkvica je napisao:
Бенџи je napisao:
shakal je napisao:
Registraciju na svoje ime ne zaboravi dok ne platis kazne. Sto se tice tih dugovanja, nije to samo malo kamate, imaces jos 20-30KM sigurno jer nisi platio na vrijeme.


Дакле пасош, и лична немају везе..

Јебига, контам за 2 мјесеца сам пунољетан, и морам имати личну карту, тј обавезна је..

Па питам, контам да то не би требало утицати на вађење исте...

А зна ли неко можда, може ли се покренути какав судски поступак, након шта ја знам, 2,3,5 година ?


Ne možeš izvaditi ništa od ličnih dokumenata dok ne platiš dugovanja. Znam, skoro sam se raspitivala, imala sličan problem.


Колико ти је то скоро, пошто је усвојен нови закон, ступио је на снагу прије 20-30 дана.. ;)

Tpojka je napisao:
Бенџи je napisao:
А зна ли неко можда, може ли се покренути какав судски поступак, након шта ја знам, 2,3,5 година ?

Ukoliko si mijenjao plinske boce u Aušvicu, može i nakon 50...

Na šta ti je pisao kaznu? Nisam nikad maloljetan dobio prijavu.
Zar kazna ne ide roditelju/staratelju u slučaju maloljetnika?


Имао сам 16.5 година (читај старији малољетник) извадио личну...

Возио мотор од 125 ццм3 , што спада у поткатегорију А1.

члан 184. став 2. - Право да упрљавља моторним возилом поједине категорије, односно поткатегорије стиче лице које има:
16 година А1 и Б1.


Дакле по закону, имао сам година за полагање одрђене поткатегорије али нисам положио, и на основу тога и личне карте написана ми је казна...

Возио сам ја и ауто ухватило ме али ја нисам имао година навршених да би уопште могао полагати за ауто тј за Б категорију, тако да је казна отишла старом, али иста је 100 КМ..

Разумијеш сад :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 15:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Iskesiraj to i plati kaznu, sto duze cekas moze samo biti veca zajebancija.


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs