banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 19:44 Danas je 27 Jun 2026, 19:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Jun 2012, 23:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Ma bilo ko sa lemilicom ti to moze napraviti, nadji dvije (valjda su rechargeable) baterije od 1.2V i postavi ih kao na slici i spoji/zalemi im + i - na jednom kraju i to je sva mudrost. Dobro, mozes tu stranu i izolovati kasnije, da ih ne ubacis pogresno u misa.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2012, 23:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Jel znaš ti kome to objašnjavaš? :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2012, 23:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Znam, vidio sam ga jednom u kafani. Jest da mu se nisam javio ali nije mi izgledao smotan.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2012, 23:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
:lol: nisam baš na to mislila, al ajd, sretno! Alki, nemoj ostati bez prsta.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2012, 23:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
koliki je broj hejtera u odnosu na broj forumasa ? da li postoji neka statistika ?

Indeks ne može preći 1 da ga 'ebeš.

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2012, 23:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Jun 2012, 17:33
Postovi: 17
Ko zna? Da li se može improvizovati lemilica jer mi treba za jednu sitnu stvar na mobilnom... tako da zagrijem neki tanak metal i zalemim nešto? Da li se može dovoljno zagrijati upaljačem ili sl. da otopi kalaj?


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2012, 23:53 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2012, 11:21
Postovi: 21
Lokacija: I.SA
Jock3r je napisao:
Ko zna? Da li se može improvizovati lemilica jer mi treba za jednu sitnu stvar na mobilnom... tako da zagrijem neki tanak metal i zalemim nešto? Da li se može dovoljno zagrijati upaljačem ili sl. da otopi kalaj?

Možda i upali probaj na nečemu bezveze. A imaš lemilica od 1.5 KM pa nadalje. Samo pazi da šta nespržiš ako dugo griješ. Zato su bolje one skuplje. Kolko para tolko muzike.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2012, 23:59 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Jun 2012, 17:33
Postovi: 17
Skako Polametra je napisao:
A imaš lemilica od 1.5 KM
Kako to? Na šta to liči? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 00:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
blaf77 je napisao:
Znam, vidio sam ga jednom u kafani. Jest da mu se nisam javio ali nije mi izgledao smotan.

ne zalazim u kafane,a smotan jesam...
hvala na savjetima..al nisam bas najbolje objasnio problem...
alkibijad je napisao:
spojene su nekakvom plastikom,ne mogu se razdvajati,kontam da u tome ima neki fazon.

alkibijad je napisao:
nisu kontakti prespojeni...ali ovaj plasticni drzac,ima nekakvu "cunicu" izmedju baterija koji pritiska opet cunicu u misu...i stvara nekakav kontakt to me buni.

alkibijad je napisao:
a u principu mi i ne treba bezicni mis i tastatura...neg samo da mogu iz kreveta kuvat igrica :)


uglavnom...dosadjivao sam mnogima...na kraju ce mi jos platiti da mi metnu bateriju u mis :)

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 00:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Ma u Om-u sam te cini mi se vidio, sa nekim kolegom si pio kafu, uz prozor ste sjedili. Nebitno.
Mozda baterije nisu redno spojene kao ove dvije zelene na slici tamo na drugoj temi, ali pretpostavljam da te cunice ostvare takav kontakt kad se ubace u misa. Ne znam sta bi drugo moglo biti, 1.2*2=2.4V tako spojeno i to je to.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 00:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
blaf77 je napisao:
Ma u Om-u sam te cini mi se vidio, sa nekim kolegom si pio kafu, uz prozor ste sjedili. Nebitno.
Mozda baterije nisu redno spojene kao ove dvije zelene na slici tamo na drugoj temi, ali pretpostavljam da te cunice ostvare takav kontakt kad se ubace u misa. Ne znam sta bi drugo moglo biti, 1.2*2=2.4V tako spojeno i to je to.

jbg ne mogu vam objasniti pozicije i svrhe cunica dok ne uslikam..kako god to perverzno zvucalo....
u omu sam kraj prozora s prijateljem zadnji put sjedio u februaru,i tad nije bio om vec city cafe il kako se sad vec zove...i to da me stalkujes je poprilicno uznemiravajuce.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 00:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Ma to je tad bilo, ja ga i sad zovem Om. Glupo mi bilo prici reci jesi li ti Alkibijad, bilo bi bezze ako nisi.
Uslikaj cunice od misa, pa da vidimo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 00:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
http://www.mondo.rs/s247280/Info/Hronik ... icama.html

Sta mislite za koliko ce se pojaviti snimci? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 01:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
blaf77
i dalje sam uznemiren da me musko stalkuje.
sakal
kasnis

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 01:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Štaš, pratim trendove.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 01:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
pa de sad kad si me vidio opisi moj junacki stas,megdandzika pleca,apolonsko lice,herkulovsku snagu...solomonsku mudrost...nastavi niz :P

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 01:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Ja bih radije da izbacim uljeze.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 01:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
s takvim stavom nes ti pice dobit :P

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 01:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Pa i nemas ti picu, musko si.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2012, 02:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
nisi ti mene vidio.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs