banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 14:48 Danas je 27 Jun 2026, 14:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Jun 2012, 13:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
čovjek je željan pažnje


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 13:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
blaf77 je napisao:
Joj, poceo raspust, tesko nama dok ti ubijes dosadu.
Ne, nisam mali. I mogao si se udostojiti da mi odgovoriš na pp.
blaf77 je napisao:
A sto da te banuju, ako mislis da ces sa novim nickom vaskrsnuti pametniji i podnosljiviji i sa iole normalnijim smislom za humor, varas se. Nece to promjena username-a popraviti.
Samo hoću. Iz principa.
blaf77 je napisao:
I ne, ne vjerujemo ti da si se salio i pravio blesav.
Kakogod.
Talija je napisao:
Zašto hoćeš da se banuješ?
Sad hoću, kako kažu, iz principa, iz inata. :D

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 13:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Hard and Heavy je napisao:
seven je napisao:
Dakle, je li H&H banovan?
Nisam, napisao mi Zoka u pp da baš neće da me banuje... šta da rOOdim? Talija, ajd' ga ti fino zamoli da me banuje? :D Ima li nko dobar savjet kako da budem banovan? :lol:

A znaš da će tvoji postovi ostati čak i da te banuju, tako da od toga nemaš nikakve koristi?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 13:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
MonaLisa je napisao:
čovjek je željan pažnje


Aj mu i ti pošalji poljubac, kumim te, nakon što su Talija i mrkvica to učinile bio je miran sat vremena.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
MonaLisa je napisao:
čovjek je željan pažnje
Nisam, djevojko sa glupim nickom. :o
seven je napisao:
Hard and Heavy je napisao:
seven je napisao:
Dakle, je li H&H banovan?
Nisam, napisao mi Zoka u pp da baš neće da me banuje... šta da rOOdim? Talija, ajd' ga ti fino zamoli da me banuje? :D Ima li nko dobar savjet kako da budem banovan? :lol:

A znaš da će tvoji postovi ostati čak i da te banuju, tako da od toga nemaš nikakve koristi?
Znam, djevojko sa simpatičnim nickom. :)

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
Izzard je napisao:
MonaLisa je napisao:
čovjek je željan pažnje


Aj mu i ti pošalji poljubac, kumim te, nakon što su Talija i mrkvica to učinile bio je miran sat vremena.
:lol:

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Hard and Heavy je napisao:
Sad hoću, kako kažu, iz principa, iz inata. :D

Čuj inat? :D Od inata nema zanata (jesam ovo dobro rekla?)

Pisanjem postaješ primjećen ili omiljen ili kako god, prema tome do tebe je. :wink:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
Znate šta? Jebite se svi, I'm outta here. :P

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Alo debili čovjek će zapucati iz Ilijaša po antenu!

Fakat, koji ćeš kurac iz Ilijaša u BL kad ti je Sarajevo na nosu?

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
Talija je napisao:
Pisanjem postaješ primjećen ili omiljen ili kako god, prema tome do tebe je. :wink:
U pravu si... odoh ja onda. Samo nastavite pričati o vašem prethodnom obroku. ;)

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24013
Ako već nećeš da koristiš proksi, a i da vrijeđaš druge, evo rješenja.
Napišeš u postu...je.o ja mater svoju. Prijaviš post, i tražiš da banuju onog koji te vrijeđa.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Hard and Heavy je napisao:
Znate šta? Jebite se svi, I'm outta here. :P

Pa može i tako. dakle, ljudovi- da se izorganizujemo prvo na brzinu...

Izzard, ti se pobrini oko te antene, sačekaćemo bar toliko. :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
I evo vam jedna pjesma za kraj: :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6O3u4fhxdQY[/youtube]

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Izzard je napisao:
Alo debili čovjek će zapucati iz Ilijaša po antenu!

Fakat, koji ćeš kurac iz Ilijaša u BL kad ti je Sarajevo na nosu?

A da mu to FedEx-om prebacimo ili In time-tom? Mislim, gdje čovjek da se troši?? Antena, gorivo..

Hard and Heavy je napisao:
U pravu si... odoh ja onda. Samo nastavite pričati o vašem prethodnom obroku. ;)

Sad sam gladna, što spominješ jedenje? :(

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Hard and Heavy je napisao:
Ima li nko dobar savjet kako da budem banovan?

E ako ne znaš kako popit ban onda jbg :roll:
napravi neki ulet u @zlajinom stilu ili se najebi majke nekom na forumu kome ne bi trebao, vrjeđanje i hejtovanje na nacionalnoj i vjerskoj osnovi je poprilično sigurna opcija za ban, načina je mnogo, a na tebi je samo da izabereš, za sve ostalo tu je Zoka.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Kako se zove bubnjar grupe Miligram?

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Mili.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Nije

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Hocemo li svi morati polagati pionirske zakletve u duhu promjena u najvisim slojevima forumske vlasti? :D

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 14:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
I pjevati himnu? Hej Sloveni naravno...


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs