banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 09:42 Danas je 27 Jun 2026, 09:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Jun 2012, 11:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Neće niko, otišli admini na odmor a modovi to ne mogu. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 11:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
Zoka može, obrisao mi je ''Jim'', valjda može i ovaj ali neće...

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 11:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Kaže zoka da će ti oprostiti ovaj put. Ne brini, neće ban tako brzo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 11:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
Da, napisao je da će mi ovaj put oprostiti DUPLI NALOG jer nemam zlonamjeran alter ego. :) Ali to je bilo prije nego što sam počeo gomilati ove postove na više strana. Ali ja stvarno hoću da me banuje i da izbriše sve moje glupe postove. :D

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 11:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24013
Imam ja pilulu za tebe
http://proxy.org/

Znaš šta treba uraditi- Srećmo.

I ne mogu obrisati sve tvoje postove.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 12:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
danijell je napisao:
Imam ja pilulu za tebe
http://proxy.org/

Znaš šta treba uraditi- Srećmo.
Ne znam šta treba uraditi...

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 12:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
danijell je napisao:
Znaš šta treba uraditi- Srećno.

:lol:

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 12:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
Ozb. ne znam.

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 12:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Mijodrage , jes to ti ?

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 12:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2004, 00:59
Postovi: 203
Lokacija: Nova Varoš
Aj' ako ste završili da ja ponovim pitanje, bitno mi je...

"Znam da je Crna Gora smeće, da je usluga nikakva, da su cijene aj' zdravo ali pošto se nisam uspio izorganizovati za Grčku, Hrvatska ne dolazi u obzir....pitanje je sledeće:

Rafailovići V.S. Plavi Horizonti (cijene, plaže) ??? Hvala"

_________________
Msm čemu vodi to gluvarenje, noćni život, alkohol, zezanje, žene, gadro...
Šta sam noćas propustio?!


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 12:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
сунце вам пољубим 7 страница од јутрос исписали, а ништа паметно за прочитати :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 12:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
GHOST RIDER je napisao:
Aj' ako ste završili da ja ponovim pitanje, bitno mi je...

"Znam da je Crna Gora smeće, da je usluga nikakva, da su cijene aj' zdravo ali pošto se nisam uspio izorganizovati za Grčku, Hrvatska ne dolazi u obzir....pitanje je sledeće:

Rafailovići V.S. Plavi Horizonti (cijene, plaže) ??? Hvala"
Odgovorio sam ti, koji kurac trošiti pare na par dana zabave??

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 12:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
Шајин je napisao:
сунце вам пољубим 7 страница од јутрос исписали, а ништа паметно за прочитати :D
Dobro primijećeno. :D

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 12:57 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Avg 2009, 07:33
Postovi: 1098
ima li ko da je uzimao navigacij u skorije vrijeme
dvoumim se između:
http://www.itsvet.com/tekst/prestigio-r ... 5150/5305/

i

http://www.garminbh.ba/Products/Details ... kultura=hr


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 12:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
GHOST RIDER je napisao:
Aj' ako ste završili da ja ponovim pitanje, bitno mi je...

"Znam da je Crna Gora smeće, da je usluga nikakva, da su cijene aj' zdravo ali pošto se nisam uspio izorganizovati za Grčku, Hrvatska ne dolazi u obzir....pitanje je sledeće:

Rafailovići V.S. Plavi Horizonti (cijene, plaže) ??? Hvala"
имаш тему за то па питај ;)

viewtopic.php?f=35&t=48701&start=160


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 12:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
GHOST RIDER je napisao:
Aj' ako ste završili da ja ponovim pitanje, bitno mi je...

"Znam da je Crna Gora smeće, da je usluga nikakva, da su cijene aj' zdravo ali pošto se nisam uspio izorganizovati za Grčku, Hrvatska ne dolazi u obzir....pitanje je sledeće:

Rafailovići V.S. Plavi Horizonti (cijene, plaže) ??? Hvala"

Crna Gora smece !? Pa koji ces tamo, ako je tako gadno ?

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 13:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Maj 2012, 13:20
Postovi: 297
PA vidiš da se čovjek nije izorganizovao za Grčku i ostale zemlje. :roll: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 13:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
DANIJEL BL je napisao:
нисам баш упућен у навигације и која је боља, али ти могу рећи сљедеће. Ја имам Гармин на телефону и ништа ти боље не треба. За паре које би дао за то чудо, боље купи телефон који ти подржава навигацију. ја када сам купио телефон добио још и онај држач што се налијепи на стакло и инсталирали ми бесплатно Гармин у продавници гдје сам купио. а да не причам што са навигацијом у ауту се ризикује да ти неко разбије шајбу да би је украо, па је онда мораш склоњати ако ће ти ауто бити негдје дуго на паркингу, а док телефон ионако носиш са собом. још ако купиш неки од ових нових телефона са огромним екраном чак и боље ћеш проћи јер неки од телефона имају баш огромну дијагоналу и све се супер види :)
а софтвер кој ити се угради у телефон је исти онај који има и у куповној навигацији. нема никакве разлике


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 13:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
DANIJEL BL je napisao:

iGo ima daleko bolje mape, nisam bas citao specifikacije, ali ako je do mapa uzeo bih prvu, mada presudno je da je GPS cip dobar i da brzo i precizno dobija signal


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 13:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Ko je ovdje normalan danas?
A ovo mi je tek prva tema koju sam pogledala, ako zanemarimo cvrkutavi beton. :)

_________________
Slika


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs