banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 01:13 Danas je 27 Jun 2026, 01:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Jun 2012, 20:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Ni ne treba da ti bude jasno.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 20:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
Ne treba, ali nije zgoreg... :D može neko i u pp da mi objasni ako želi. :wink:

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 21:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4339
Lokacija: Bojica Han
Vjevoricinus je napisao:
Mapa je opasna. Obilježili su gomilu sitnih detalja al' gdje nestadoše The noći? :oops:
EDIT:
Kakvi su ćevapi kod Mahe, na uglu prije Hvarske?
Najbolji u gradu plus jedina limara onaj stari smek sa cackalicom i prstima ;)
EDIT:
Pazi i na mapi piše Picin park :lol:

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 22:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
zivi li iko u real life-u ? 129 korisnika online :)

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 23:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Trebalo bi staviti u forumski pravilnik, da kad god neko spomene tu mrsku sintagmu "real life", obavezan je da je stavi pod navodnike, ili ispred stavi "tzv." Da se stane u kraj lažima i prevarama.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 23:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7209
Lokacija: Under a total blackened sky
Slika

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 01:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Panzer, odlično :D

Hard and Heavy je napisao:
alkibijad je napisao:
duschcreme
Glupane (moram tako), zar ne znaš da je riječ tuš nastala od njemačke riječi duš (dusch)? I zar ne znaš za Google Translate?

On je Jevrej, nemoj ga provocirati.

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 01:21 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Mar 2012, 20:09
Postovi: 1
Pozdrav narode.
Pošto ne znadoh kako drugačije, odlučih da ovdje pitam jednu stvar.
Naime, nedavno sam sa cigareta prešao na duhan (jbg, recesija). Pošto sam novi korisnik duhana, pa ne znam baš mnogo o čuvanju (tačnije, nisam znao), presušio sam ga. Nije to ni bitno. Našao sam na netu načine da se vrati vlažnost (mada to ne pije vode, ali nije sad ni bitno), nego, u silnim pokušajima, jedan dio tog duhana se ubuđao. Primijetio sam odmah, isti dan kad je i počela buđ da se stvara, i izvadio iz tegle te rasporedio da se prosuši. Osušio se i boja mu je ostala ista, ali nema više miris duhana,pa se pitam SMIJE li se to pušiti?!
Zamolio bih iskren odgovor nekog ko zaista zna, a ne da nagađamo. Razumite, radi se o proizvodu koji ide u pluća :)
Unaprijed hvala.

_________________
Niko ne dobije ono što zaslužuje. Dobije se to što se dobije, i ne možemo ništa uraditi po tom pitanju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 01:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Prijatelju kupi sebi drugu vrecu duvana, nije skup :wink: samo nemoj sarajevsku proizvodnju, ima neki hrvatski na trafikama, bolji je.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 01:31 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Mar 2012, 20:09
Postovi: 1
skeva je napisao:
Prijatelju kupi sebi drugu vrecu duvana, nije skup :wink: samo nemoj sarajevsku proizvodnju, ima neki hrvatski na trafikama, bolji je.

Moraću, svakako sam pri kraju :) Mada nisam uzimao na trafici već domaći naručio iz Hercegovine...
Nego čisto me zanimalo ovo da znam šta mi je činiti sa ovim dijelom...baciti ili ne :)

_________________
Niko ne dobije ono što zaslužuje. Dobije se to što se dobije, i ne možemo ništa uraditi po tom pitanju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 01:31 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Mar 2012, 20:09
Postovi: 1
skeva je napisao:
Prijatelju kupi sebi drugu vrecu duvana, nije skup :wink: samo nemoj sarajevsku proizvodnju, ima neki hrvatski na trafikama, bolji je.

Moraću, svakako sam pri kraju :) Mada nisam uzimao na trafici već domaći naručio iz Hercegovine...
Nego čisto me zanimalo ovo da znam šta mi je činiti sa ovim dijelom...baciti ili ne :)

_________________
Niko ne dobije ono što zaslužuje. Dobije se to što se dobije, i ne možemo ništa uraditi po tom pitanju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 01:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kontam nesto, koja ti je vajda pusiti ako nema mirisa :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 01:52 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Mar 2012, 20:09
Postovi: 1
e ne znam ima li mirisa kad se zapali :D
Nisam pokušao zapaliti od kako se to desilo sa njim...kad pomirišem onako, nema miris duhana...samo se pitam da li je štetno (više nego inače) zapaliti takav duhan?

_________________
Niko ne dobije ono što zaslužuje. Dobije se to što se dobije, i ne možemo ništa uraditi po tom pitanju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 01:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
не бих се ја зезао са тим, поготово ако га је буђ била ухватила. вјероватно ти не би ништа било, али ако је већ изгубио мирис дувана, а још био и буђав, ја бих то бацио


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 01:55 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Mar 2012, 20:09
Postovi: 1
Bila je počela...ma i ja kontam da ga bacim, ali rekoh da se raspitam reda radi...
I hvala na mišljenju ;)

_________________
Niko ne dobije ono što zaslužuje. Dobije se to što se dobije, i ne možemo ništa uraditi po tom pitanju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 01:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
уосталом смотај једну цигару са тим дуваном и повуци који дим. ако буде иста као и прије можда и можеш попушити. штета бацити Херцеговачки дуван :) али ако је изгубио мирис контам и да ће при пушењу бити неке разлике


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 06:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
skeva je napisao:
pa se pitam SMIJE li se to pušiti?!
Labud87 je napisao:
Razumite, radi se o proizvodu koji ide u pluća
Druže, da ti brineš o zdravlju (a i novčaniku :D) ne bi pušio ni duvan ni cigarete. Buđav, ne-buđav, isti otrov. :wink:

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 07:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Labud87 je napisao:
Pozdrav narode.
Pošto ne znadoh kako drugačije, odlučih da ovdje pitam jednu stvar.
Naime, nedavno sam sa cigareta prešao na duhan (jbg, recesija). Pošto sam novi korisnik duhana, pa ne znam baš mnogo o čuvanju (tačnije, nisam znao), presušio sam ga. Nije to ni bitno. Našao sam na netu načine da se vrati vlažnost (mada to ne pije vode, ali nije sad ni bitno), nego, u silnim pokušajima, jedan dio tog duhana se ubuđao. Primijetio sam odmah, isti dan kad je i počela buđ da se stvara, i izvadio iz tegle te rasporedio da se prosuši. Osušio se i boja mu je ostala ista, ali nema više miris duhana,pa se pitam SMIJE li se to pušiti?!
Zamolio bih iskren odgovor nekog ko zaista zna, a ne da nagađamo. Razumite, radi se o proizvodu koji ide u pluća :)
Unaprijed hvala.

U zadnje vrijeme (bar ovdje) vlada pomama za nekim kupovnim vrstama duvana pa se kupuju mašinice, pa se prave gotove cigarete sa filterom itd.
Kesice sa duvanom su manje tako da se ne mogu presušiti ili ubuđati ako je u pitanju strastveni pušač. :D
Kao dijete sam gledala ljude koji su pušili "škiju" (duvan) da nekad u kesici drže list kupusa radi održavanja vlažnosti.
Presušen duvan je valjda jači i ispada iz cigara (i prebrzo gori) a buđav sadrži plijesan.
Baci to i kupi manje pakovanje.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 07:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Labud87 je napisao:
Bila je počela...ma i ja kontam da ga bacim, ali rekoh da se raspitam reda radi...
I hvala na mišljenju ;)

Sta si zapeo kao da ga imas 300 kila u kuci. Kupi drugi, ili ga batali , jos bolje. Jebes duvan.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2012, 08:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
Talija je napisao:
buđav sadrži plijesan
Buđ = plijesan. Nisi to znala? :lol:

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs