banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 19:10 Danas je 26 Jun 2026, 19:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Jun 2012, 11:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:23
Postovi: 1569
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
tihoilijas je napisao:
Dje u Banja Luci kupiti digitalni termometar ili senzor vanjske temperature u autu..hvala :D


Pogledaj u Centrumu


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 11:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
blaf77 je napisao:
Nisam znao za ovu drugu da je za metal, i jos nisam ubijedjen.

Spoiler:
Slika

Vidi koliko si ti tvoju "okratio" na vrhu? :D Uporedi nju i onu za drvo, vidjećeš razlike.
100% je za metal.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 11:22 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Apr 2012, 12:44
Postovi: 0
Hvala na brzom odgovoru posto nisam iz Bl al donekle se snalazim moze malo upute do tih mjesta :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 11:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Kad ideš preko Venecija mosta prema Starčevici, na raskrsnici između Ekonomskog i Studentskog doma pravo i odmah poslije toga imaš semafor koji je novopostavljen i ja se pitam čemu služi. E na tom semaforu smotaš desno na parking i ne možeš promašit.

Spoiler:
Slika

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 12:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Gdje nadje ovu mapu?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 12:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Štooo?

http://www.openstreetmap.org

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 12:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Ljepsa mi je od one sa inecco.net sto izgleda kao skenirana papirna, pa zato.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 12:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
Izzard je napisao:
не знам ко је правио ову мапу али одлично изгледа. ево сад мало погледах око своје зграде, означене су чак и сваке степенице, шеталишта, продавнице, дјечија игралишта, па чак и јебени бифе Див :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 12:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
I ja sam Div primjetio, i onaj kiosk/frizerski. Ali moje zgrade nema na mapi uopste.
A vidi sta pise za recimo Save Ljobuje kad ukucas:
"Save Ljuboje, Bosnia and Herzegovina, Banja Luka, Srednjobosanska županija, Republic of Srpska, 78000, Bosnia and Herzegovina"


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 13:12 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Apr 2012, 12:44
Postovi: 0
Hvala na odgovorima sto se tice senzora iduce pitanje je teze posto se blizi Ep u nogometu zanima me koju bi mi kucnu antenu preporucili (riblja kost)za sto bolji prijam tv signala,posto mi je selo blizu granice sa Bih i mogu hvatati samo Bih signal i kanale al uglavnom jedan ili RTRS u jednom polozaju pa kad malo okrenem antenu vidim FTV i tako ukrug.Cuo sam da imaju neke antene koje nisu riblje kosti a da su se pokazale odlicne u bas ovakvim zabacenim krajevima..hvala jos jednom na odgovorima


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 14:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
zar jos postoji nedigitalni signal??? :oops: :fadein: :fadein:


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 14:53 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Apr 2012, 12:44
Postovi: 0
avatarx je napisao:
zar jos postoji nedigitalni signal??? :oops: :fadein: :fadein:


Haha ja mislim da postoji FTV,RTRS,BN,BHT 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 14:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
@tihoilijas Kako tebi piše da imaš 0 postova, a očigledno ih imaš nekoliko? :lol:

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 15:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
na Cafeu je isključen brojač


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 15:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
Aha. :) Jbg, sve one gluposti koje sam pisao mi se ne računaju. :lol:

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 15:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Spoiler:
Slika

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 15:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
:lol: :cat: :P :)

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 15:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
mogu li kako da ogranicim torent da mi ne skida preko odredjene brzine?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 15:29 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Možeš.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 15:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
Naravno! :lol:

Na taskbaru (dole, desno, kod sata) desni klik na torent ikonicu i ''download limit'' podesi koliko ti volja (ako koristiš µTorrent). :wink:

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Poslednji put menjao Hard and Heavy dana 05 Jun 2012, 15:30, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs