banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 10:30 Danas je 25 Jun 2026, 10:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
mrkvica je napisao:

Elem, kolač ti je super. :D


Баш лијепо што нам не пркосиш. :-?


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
mrkvica je napisao:

Ne galami pred narodom na mene. Maloprije si me tako lijepo grlila, šta je sad? :-?


O tom ti pricam. Cim dodje na forum, krenu kulirati i biti bezobrezna.

Caplar, nisi jedini :(
:D

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
Caplar je napisao:
Вама је баш занимљиво и добро,иначе,овако у животу? :)

И у чему је фазон вребања из офлајна ? :)

Moram očistiti cvodže.
Kapiram neki portal: vrbanjaoffline :lol:

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
mrkvica je napisao:

Ne galami pred narodom na mene. Maloprije si me tako lijepo grlila, šta je sad? :-?


Лезбејке ? :-?

П.С.Смор. :)


Ево још једна за масу ! :D
Slika


Poslednji put menjao Caplar dana 24 Maj 2012, 13:45, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Ташко je napisao:
mrkvica je napisao:

Ne galami pred narodom na mene. Maloprije si me tako lijepo grlila, šta je sad? :-?


O tom ti pricam. Cim dodje na forum, krenu kulirati i biti bezobrezna.

Caplar, nisi jedini :(
:D

Pa možeš me ti grliti ako me nećeš kulirati na forumu. :(
Moje srce je krhko, ne igrajte se mojim osjećanjima.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
guess who je napisao:
Banjalučki ćevap je postojao još prije Banjaluke. Kasnije je grad dobio ime po njemu.

Slična priča. Ja sam čuo da su Egipćani koji su radili kao gastarbajteri na 17 BiH piramida, dolazili preko vikenda u ove krajeve i sa sobom donijeli banjalučke ćevape. Oni su ih nosili po svijetu da bi im našli matični grad, i ovdje se kao nigdje iste godine ćevap primio kao tradicionalno jelo... i tako ostalo do današnjih dana. Čak postoji jedna legenda da u okolini Banjaluke postoji jedna piramida u obliku ćevapa, ili ćevap u obliku piramide, u čijem središtu je isklesan oriđiđi recepAt pravljenja ćevapa i lepinje. I još važnije, način na koji se jedu. Ili je8u. To možda ima veze sa pećinom. E sada sam i ja previše napisao, pa sam se zbunio.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
:lol: :lol: :lol:
Živ li si, tufnasti kolega? :)

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
Ima smisla.
Jede? "D" kao beograD?

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
danijell je napisao:
guess who je napisao:
Banjalučki ćevap je postojao još prije Banjaluke. Kasnije je grad dobio ime po njemu.

Slična priča. Ja sam čuo da su Egipćani koji su radili kao gastarbajteri na 17 BiH piramida, dolazili preko vikenda u ove krajeve i sa sobom donijeli banjalučke ćevape. Oni su ih nosili po svijetu da bi im našli matični grad, i ovdje se kao nigdje iste godine ćevap primio kao tradicionalno jelo... i tako ostalo do današnjih dana. Čak postoji jedna legenda da u okolini Banjaluke postoji jedna piramida u obliku ćevapa, ili ćevap u obliku piramide, u čijem središtu je isklesan oriđiđi recepAt pravljenja ćevapa i lepinje. I još važnije, način na koji se jedu. Ili je8u. To možda ima veze sa pećinom. E sada sam i ja previše napisao, pa sam se zbunio.


http://www.youtube.com/watch?v=dFB6LnF34qw
А да се мало опустиш уз ову пјесмицу ? :)

Овде више никооо није нормалан !

П.С. И ова мрквица уображееена не би ни понудила са тим колачима.Ако ако,памти па врати ! 8)


Poslednji put menjao Caplar dana 24 Maj 2012, 13:57, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
:D Vratio nam se Daaniiijeel! :D
Jesu prošle pljuuuske?

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Htjeo sam nešto pitati ali snađe se nekako. Hajd još jedno pitanje, zna li ko zbog čega mi Mozila u toku rada jednostavno prestane raditi (nekad se blokira skroz ali češće jednostavno se ugasi i kad je ponovo pokrenem vrati mi sve kao da se nikad nije ni ugasio a nekad mi se računar sam restartuje (otprilike jednom u dva dana), probao sam obrisati ovu Mozilu i instalirati drugu ali nikakve promjene.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
@7
Joj ne pitaj... tek se juče obrijao da ne bi nad tufnama genocid počinio. Sada sam samo Krastaman.
@Talija
Ma ja se povukao u pećinu i

Spoiler:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M7Pn4Gff174[/youtube]

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Poslednji put menjao danijell dana 24 Maj 2012, 14:04, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 14:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Dobro je da prolazi, nestaće i kraste uskoro. sreća pa te to pogodilo dok si još mlad. :lol: :lol:

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 14:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Ташко je napisao:
mrkvica je napisao:

Ne galami pred narodom na mene. Maloprije si me tako lijepo grlila, šta je sad? :-?


O tom ti pricam. Cim dodje na forum, krenu kulirati i biti bezobrezna.


Ja bezobrezna? Ja kuliram?
Zar ti ja nisam odala počast čim sam sinoć dojurila kući, pa na forum
samo da velim da sam upoznala i dodirnula jedno od najljepših forumskih bića.
Zar ja nisam izjurila iz kreveta samo da vaskoliki puč obavijestim da sam te sanjala.
Zar ja brezobrazna i kuliram :cry:

Zar ja nisam pristala da se ne udajem do 35. samo da bi ti imao vremena da se zezneš pa da se sa jedne smeđe ili jedne plave preorijentišeš na jednu staru?

Caplar, kako Mrkva može ponuditi kolačima ako ja častim?
Zar ja nisam pristala odreći se i Đontrice zbog tebe? To zapravo i nisam, al evo pristajem i to ako treba.

Oh, sudbo kleta, oh. Kud me stvori ovako zaljubljivu i prevrtljivu.

Mrkvo, nisam ja srećo vikala na tebe, ja to samo fol povisila glas na forumu, vidiš da sam na tri fronta, moram svakom da se učinjam, da ovi drugi ne bi bili ljubomorni. Mwa, mwa!

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 14:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
old fashion men je napisao:
Ljudi pomirite se sa činjenicom da banjalučki ćevap kurca ne valja, nije to sada stvar banjaluke, jednostavno ne valja vam pristup i tehnologija.
Što se tiče toga da u SA ima BL ćevap, a u BL nema SA, pa logično, pola nekadašnje banjaluke je šljeglo u Sarajevo i počelo se baviti poslom kojim su se bavili dok su bili u BL.

Moram priznati , ovaj put OFM jednostavno dominira.Jasno , direktno, sekantno,vulgarno cisto i sa blagom dozom jednostavne blasfemije.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 14:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Caplar je napisao:
Овде више никооо није нормалан !

П.С. И ова мрквица уображееена не би ни понудила са тим колачима.Ако ако,памти па врати ! 8)

O dobro jutro! :D
Ma čime ja da ponudim? Pa nisu moji kolači. Napadaj malo PlavuMacu, ona me častila.

EDIT: Maco, uvijek me kupiš tom slatkorječivošću.


Poslednji put menjao mrkvica dana 24 Maj 2012, 14:08, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 14:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
aj se jos povlacite za kike, da nam uljepsate dan !

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 14:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
seven je napisao:
Dobro je da prolazi, nestaće i kraste uskoro. sreća pa te to pogodilo dok si još mlad. :lol: :lol:

Reče mi jedna žena, to je znak da još nisi u pubertet ušao :lol:

E sada mi ovo ... u pubertet ušao... čudno zvuči.

Možda je to neki pedofilski sleng. Kao za pedofila koji je zastranio i prešao na starije da kažu... ma on je u pubertet ušao.

Elem, prođe ovo nevrijeme. Puče grom opasno negdje prema Zelenom mostu od mene.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 14:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11726
Lokacija: PL / BL
J*ble vas price o cevapima... Ogladnio sam :angry4:

Panzer je napisao:
_зока je napisao:
Ček....Ima banjalučki ćevap u Sarajevu ali nema sarajevski u Banjaluci...... I onda je banjalučki ćevap lošiji?


Banjalučki ćevap ima i u Zagrebu i u Beogradu pa ti vidi sad... :D


Najbolje BL cevape sam jeo u Zagrebu ("Mrvica", kod autobuske - da, isti vlasnik) i u Novom Sadu (preko puta Sinagoge).
Onaj sarajevski shit sam jeo u (navodno) najboljim SA cevabdzinicama (vodio me prijatelj Sarajlija) i nisu ni za qrca...

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 15:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
O Bože, pa zar još nije završila ta agonija o ćevapima?


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs