banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 18:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Avg 2009, 07:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2007, 03:45
Postovi: 127
Lokacija: Malo istocnije od Sibira...
Pozdravljeno, iznenadila se, hvala...

Sad sam pregledao thread od pocetka, izvinjavam se za zabunu, nisam pazljivo procitao....

To za 40D/50D, stoji po meni, znacajno vise para za 5Mpix vise (kad ti je 10 vise nego dosta) i bolji LCD na ledjima sto nudi 50d (ugrubo i izmedju ostalog) ne vrijedi toliko. Opet kazem, kupi onda 40D i jaca stakla. Ne tvrdim da je to previse za amatera, i sam sam amater, samo kazem da mozes skoro sve to dobiti i sa jeftinijim aparatom slabije serije, nekim od digital rebel ili kako li se vec zove serije, a razliku spali u objektive. Amater - napredni amater, razlika je samo izmedju broja okidanja i tutorijala procitanih na netu. Brzo to ide, pogotovo ako imas vremena.

_________________
http://fotoamater.com _ _ _ http://www.japanci.blogspot.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 16:12 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 08 Dec 2009, 16:07
Postovi: 1
Ljudi, da ne bi tražili po radnjama u Banjaluci gdje ima Nikon-a DSLR, u Novoj Varoši kod marketa Orion ima njihovo predstavništvo - Refot BH, znači imaju sve modele, sve objektive, šta poželiš. Istovremeno, možeš da ih pitaš šta te god zanima, stvarno su ljubazni


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs