banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 186 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Ej covjece....
PostPoslato: 27 Feb 2007, 04:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2006, 21:38
Postovi: 126
Lokacija: Hannover
pa gdje se sjeti mini Sporta....ja sam isla na izvidjace pa samo nekad poslije sastanka znali tu svratiti odigrati flipera....a sto kazes za ograniceni izlaz....ja sam u M. Hol te pocela izlaziti u 2 srednje...a u Sebastijan sam posto mi nije bio daleko u 7 razredu...i izlaz ako sam sa dvije tri starije komsinice(recimo one su tad bile 2 srednje) onda sam subotom imala izlaz do 22:30h a ovim danima do 21h i to ispred zgrade da se nacrtam... pa kad se sjetim bio je koncert C.jabuke a moja stara meni kaze u 22h da si kuci a koncert pocinje tek u 20:30h a ja trebam od dvorane borik do kuce dobrih pola sata...al neka nema veze tad sam se ljutila al danas joj zahvaljujem na mnogo cemu....jer ko zna sta bi bilo da mi je u svemu popustala...bilo je najljepse imam simpatiju u rosuljama ...a da bi ga viodjela mami kazem da cemo imati produzeni trening pa cu kuci doci u 21h a jedno vrijeme smo imali u Ranko Sipka trening...ne znam zasto...cudno mi iz Nove Varosi dole...eh bas je bilo lijepo biti mlad..... e da mozda smo zato danas ovakvi ,jer nam roditelji nisu bas sve dopustali..pa sad znamo cijeniti i sebe i njih...ali ova danasnja omladina je sva izvjestacena...ne znam nemam nista protiv da idemo uz korak sa svijetom, ali neke stvari su zaista pretjerivanje.....Joooj pa sad je vec skoro 5h idem na spavanje (inace ja sam tek s posla dosla u 3:45h ) cao svima veliki pozdravcic :wink: :wink: :wink: A tebi mala Dani poseban pozdravko i cmokic....

_________________
Sta mi VELIS,
nek' mi tako BUDE.
Sta mi ZELIS,
nek' tebi tako BUDE!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Feb 2007, 20:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2004, 19:28
Postovi: 464
Lokacija: banja luka
:P :oops: Hvala na cmokicu!Mogu ti reci da su momci iz Rosulja jos uvijek aktuelni,ali su i mladi!!! :lol: :wink: Ali je i najbolja raja iz Nove varosi i Rosulja!Sto jest jest,od one stare raje iz Borika ni traga ni glasa!Nedavno mi je jedan prijatelj koji radi u gradskoj upravi rekao da je najvise raje otislo iz Borika,najvise stanova je tamo prodato ili zamjenjeno za neki drugi dio grada!Ja sada kad dodjem dole pred svoju bivsu zgradu nikoga ne znam!Logicno,ne znam ovu mladju raju,ali ni onu stariju!Tako da me je dugo pucala nostalgija kada prodjem dole onim potezom od moje osnovne prema kasarni Mladen Stojanovic,ali sam na kraju skontala da nemam za cim tugovati,jer za taj dio me nista vise ne veze sem lijepih uspomena iz djetinstva!Nekada je Borik bio i centar izlazaka,kad se sjetim stajalo se pred Tiltom,Quinom,Kajakom,Aquom,pa pizza u Napoliju,pa onda jednini kafici koji su u ratu radili jedan period kada je bila zabrana rada lokalima bili su 111 i Joy,pa bivsa Moskva....
A sjecate se onih zelenih garaza u Boriku,jos uvijek su tamo,e tamo sam dobila prvi poljubac,a onda pobjegla kuci,misleci kako se tako moze ostati trudna!! :lol: :lol: :lol: Ebi ga,tada nisam bila plava,ali sam bila mlada i pojma nisam imala o zivotu,a ni moj drug iz razreda koji me je poljubio,a tada se pravio frajko ,kao imao je cura prije mene,da bi tek poslije mnogo godina priznao da sam mu ja bila prva cura kao i on meni!....kako je sve to bilo slatko,svi ti leptirici u stomaku.....Ajd uzdravlja!Pusa cure! :drinking:

_________________
trag u beskraju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Feb 2007, 21:15 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jan 2007, 19:30
Postovi: 54
E CURE MOGULI VAM JA PRAVITI DRUSTVO?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Cuj Cuj
PostPoslato: 01 Mar 2007, 19:40 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 22:29
Postovi: 34
Lokacija: germany
:mad: Onmbi vama pravio drustvo.Prvo moras pitati Japanaca da li im mozes praviti drustvo ja sam uvjek bila sef,nek cure kazu.Mi iz Brace Pavlic smo uvjek bili ispred,jel tako Bugarska.Hanover cujemo li se?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Mar 2007, 20:12 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jan 2007, 19:30
Postovi: 54
MA TI JAPANAC SVE SHVATAS OZBILNO.
ZNAMOLI SE MI?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Japanes
PostPoslato: 02 Mar 2007, 09:43 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 22:29
Postovi: 34
Lokacija: germany
:-? Mozda se znamo ako si isao u Brace Pavlic,ja sam generacija "75 slavno odeljenje A Sile,Jelic,Sulic,Sico.Litric,Tesa,itd posle su isli samnom u Elekro 16muskih iz mog razreda u osnovnoj i ja jedina zenska sa njima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Mar 2007, 02:55 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jan 2007, 19:30
Postovi: 54
MA JAPANAC ZNAMO SE MI.
PISALA SI OMENI SA DASHOM .
ZNACI MORAS ME ZNATI ILI NE?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Izlapila
PostPoslato: 03 Mar 2007, 19:49 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 22:29
Postovi: 34
Lokacija: germany
:oops: Od tada je proslo 17god kako smo zavrsili skolu,a sa Dasom sam se o dosta raje ispricala posalji mi na pp pravo ime te cu znati u posljednje vrijeme dosta mi se raje preko interneta javi i mogu ti reci da mi je drago i za cudo dosta nas je u Germany samo po cijeloj rastrkano jedino sam ja najblize kuci u München.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ej covjece....
PostPoslato: 05 Mar 2007, 11:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2003, 20:23
Postovi: 1722
Lokacija: Banjaluka
RICKLINGEN je napisao:
pa gdje se sjeti mini Sporta....ja sam isla na izvidjace pa samo nekad poslije sastanka znali tu svratiti odigrati flipera....a sto kazes za ograniceni izlaz....ja sam u M. Hol te pocela izlaziti u 2 srednje...a u Sebastijan sam posto mi nije bio daleko u 7 razredu...i izlaz ako sam sa dvije tri starije komsinice(recimo one su tad bile 2 srednje) onda sam subotom imala izlaz do 22:30h a ovim danima do 21h i to ispred zgrade da se nacrtam... pa kad se sjetim bio je koncert C.jabuke a moja stara meni kaze u 22h da si kuci a koncert pocinje tek u 20:30h a ja trebam od dvorane borik do kuce dobrih pola sata...al neka nema veze tad sam se ljutila al danas joj zahvaljujem na mnogo cemu....jer ko zna sta bi bilo da mi je u svemu popustala...bilo je najljepse imam simpatiju u rosuljama ...a da bi ga viodjela mami kazem da cemo imati produzeni trening pa cu kuci doci u 21h a jedno vrijeme smo imali u Ranko Sipka trening...ne znam zasto...cudno mi iz Nove Varosi dole...eh bas je bilo lijepo biti mlad..... e da mozda smo zato danas ovakvi ,jer nam roditelji nisu bas sve dopustali..pa sad znamo cijeniti i sebe i njih...ali ova danasnja omladina je sva izvjestacena...ne znam nemam nista protiv da idemo uz korak sa svijetom, ali neke stvari su zaista pretjerivanje.....Joooj pa sad je vec skoro 5h idem na spavanje (inace ja sam tek s posla dosla u 3:45h ) cao svima veliki pozdravcic :wink: :wink: :wink: A tebi mala Dani poseban pozdravko i cmokic....



Mini Sport,Od kada nisam to cuo,a sta sam vremena proveo tu. Sada me nesto jeza naka safata,ljepa su to bila vremena. Jako lijepa :)

_________________
Uvijek hrabra, vesela,
svakom majka utjeha, jedina.
Pišeš naše stranice, moja
nježna kraljice, sudbine.
Rodila, te rijeka duboka,
u svakom viru Vrbas nosi tajnu,
nosi istinu.

Ovo je moj grad...

"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Mar 2007, 12:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Feb 2006, 12:49
Postovi: 22
Lokacija: zadar - berlin
japanac na kojeg sicu msilis?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Mar 2007, 14:39 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jan 2007, 19:30
Postovi: 54
JAPANAC JESI LI DOBILA PP?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Mar 2007, 15:52 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2006, 13:51
Postovi: 42
kinez je napisao:
JAPANAC JESI LI DOBILA PP?
ma ljudi koste vi, ja sam sa dashom iso u isti razred,slavna 75`generacicija ,nazalost do 6 razreda ,ondah otide u svabiju,zvali su me Fritz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Mar 2007, 18:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2004, 00:59
Postovi: 203
Lokacija: Nova Varoš
PA AKO VAM TOLIKO NEDOSTAJE ONAJ BALILUK VI IDITE U SARAJEVO!!!!!!!!! STA VAM NEDOSTAJE-FERHADIJA? NASE NAMA-NJIMA NJIHOVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf: :bigsmurf:

_________________
Msm čemu vodi to gluvarenje, noćni život, alkohol, zezanje, žene, gadro...
Šta sam noćas propustio?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Kinez
PostPoslato: 05 Mar 2007, 22:26 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 22:29
Postovi: 34
Lokacija: germany
:( Nisam dobila nikakvu pp poruku posalji ponovo.Za Kineza


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Mar 2007, 22:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jan 2007, 19:30
Postovi: 54
JESI LI SAD DOBILA?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2007, 04:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2006, 21:38
Postovi: 126
Lokacija: Hannover
[quote="GHOST RIDER"]PA AKO VAM TOLIKO NEDOSTAJE ONAJ BALILUK VI IDITE U SARAJEVO!!!!!!!!! STA VAM NEDOSTAJE-FERHADIJA? NASE NAMA-NJIMA NJIHOVO!!!
E stvarno ti je dobar Avatar ti si definitivno izgorio po glavi....zar ti nemas proslost...djetinjstvo koje si proveo lijepo zar te ni zasta ne vezu uspomene...e pa nas brate vezu a sad da smo se druzili sa"Balijama,Ustasama ili Cetnicima" to je nas problem,svako sebi sam bira drustvo jer covjek je covjek pa makar bio ne znam ti sta....ali cisto sumnjam
da ti to mozes shvatiti usijana glavo i zaobici temu....zamoljavam te...

_________________
Sta mi VELIS,
nek' mi tako BUDE.
Sta mi ZELIS,
nek' tebi tako BUDE!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ej covjece....
PostPoslato: 10 Mar 2007, 15:16 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Mar 2007, 20:22
Postovi: 8
Lokacija: Banja Luka
Banjalucki_Behar je napisao:
RICKLINGEN je napisao:
pa gdje se sjeti mini Sporta....ja sam isla na izvidjace pa samo nekad poslije sastanka znali tu svratiti odigrati flipera....a sto kazes za ograniceni izlaz....ja sam u M. Hol te pocela izlaziti u 2 srednje...a u Sebastijan sam posto mi nije bio daleko u 7 razredu...i izlaz ako sam sa dvije tri starije komsinice(recimo one su tad bile 2 srednje) onda sam subotom imala izlaz do 22:30h a ovim danima do 21h i to ispred zgrade da se nacrtam... pa kad se sjetim bio je koncert C.jabuke a moja stara meni kaze u 22h da si kuci a koncert pocinje tek u 20:30h a ja trebam od dvorane borik do kuce dobrih pola sata...al neka nema veze tad sam se ljutila al danas joj zahvaljujem na mnogo cemu....jer ko zna sta bi bilo da mi je u svemu popustala...bilo je najljepse imam simpatiju u rosuljama ...a da bi ga viodjela mami kazem da cemo imati produzeni trening pa cu kuci doci u 21h a jedno vrijeme smo imali u Ranko Sipka trening...ne znam zasto...cudno mi iz Nove Varosi dole...eh bas je bilo lijepo biti mlad..... e da mozda smo zato danas ovakvi ,jer nam roditelji nisu bas sve dopustali..pa sad znamo cijeniti i sebe i njih...ali ova danasnja omladina je sva izvjestacena...ne znam nemam nista protiv da idemo uz korak sa svijetom, ali neke stvari su zaista pretjerivanje.....Joooj pa sad je vec skoro 5h idem na spavanje (inace ja sam tek s posla dosla u 3:45h ) cao svima veliki pozdravcic :wink: :wink: :wink: A tebi mala Dani poseban pozdravko i cmokic....



Mini Sport,Od kada nisam to cuo,a sta sam vremena proveo tu. Sada me nesto jeza naka safata,ljepa su to bila vremena. Jako lijepa :)

Pa onda se moramo znati 100%!

_________________
potraga za indetitetom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ej covjece....
PostPoslato: 12 Mar 2007, 23:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2003, 20:23
Postovi: 1722
Lokacija: Banjaluka
2 mala dani 2 je napisao:
Banjalucki_Behar je napisao:
RICKLINGEN je napisao:
pa gdje se sjeti mini Sporta....ja sam isla na izvidjace pa samo nekad poslije sastanka znali tu svratiti odigrati flipera....a sto kazes za ograniceni izlaz....ja sam u M. Hol te pocela izlaziti u 2 srednje...a u Sebastijan sam posto mi nije bio daleko u 7 razredu...i izlaz ako sam sa dvije tri starije komsinice(recimo one su tad bile 2 srednje) onda sam subotom imala izlaz do 22:30h a ovim danima do 21h i to ispred zgrade da se nacrtam... pa kad se sjetim bio je koncert C.jabuke a moja stara meni kaze u 22h da si kuci a koncert pocinje tek u 20:30h a ja trebam od dvorane borik do kuce dobrih pola sata...al neka nema veze tad sam se ljutila al danas joj zahvaljujem na mnogo cemu....jer ko zna sta bi bilo da mi je u svemu popustala...bilo je najljepse imam simpatiju u rosuljama ...a da bi ga viodjela mami kazem da cemo imati produzeni trening pa cu kuci doci u 21h a jedno vrijeme smo imali u Ranko Sipka trening...ne znam zasto...cudno mi iz Nove Varosi dole...eh bas je bilo lijepo biti mlad..... e da mozda smo zato danas ovakvi ,jer nam roditelji nisu bas sve dopustali..pa sad znamo cijeniti i sebe i njih...ali ova danasnja omladina je sva izvjestacena...ne znam nemam nista protiv da idemo uz korak sa svijetom, ali neke stvari su zaista pretjerivanje.....Joooj pa sad je vec skoro 5h idem na spavanje (inace ja sam tek s posla dosla u 3:45h ) cao svima veliki pozdravcic :wink: :wink: :wink: A tebi mala Dani poseban pozdravko i cmokic....



Mini Sport,Od kada nisam to cuo,a sta sam vremena proveo tu. Sada me nesto jeza naka safata,ljepa su to bila vremena. Jako lijepa :)

Pa onda se moramo znati 100%!


Ako si boravila u Mini Sportu onda se sigurno znamo,Ja sam od ove raje sa Abacije,mada se mnogo izmjenilo, ipak ima nas u BL jos od te stare raje.
Vrijeme cini svoje,mnogi se pozenili,dosta je raje vani.Dolaze uglavnom ljeti srtenemo se tu i tamo.
Ali ta vremena su zauvjek ostala draga,svi smo bili kao jedna porodica.

_________________
Uvijek hrabra, vesela,
svakom majka utjeha, jedina.
Pišeš naše stranice, moja
nježna kraljice, sudbine.
Rodila, te rijeka duboka,
u svakom viru Vrbas nosi tajnu,
nosi istinu.

Ovo je moj grad...

"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nostalgija
PostPoslato: 04 Sep 2012, 07:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Sa nostalgijom mi u sjećanje dođe Banjalučki jesenji vašar u dvorani Borik.
Ne sjećam se puno stvari, sem mirisa opalog lišća, kada smo išli prema vašaru, mamine tople ruke kojom me držala za moju malu rukicu, uzbuđenja i neizvjesnosti šta ćemo tamo vidjeti, te šećerne vunice koja se mora kupiti, ali se ne mora pojesti.

Slika
Slika

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nostalgija
PostPoslato: 04 Sep 2012, 08:05 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
jesi cula za anegdotu sa red bull-om na tom vasaru? :D :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 186 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs