banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 12:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 586 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Izaberite opciju
Za brak sam 75%  75%  [ 92 ]
Protiv braka/partnerske zajednice 4%  4%  [ 5 ]
Za zivot u partnerstvu ali bez vjencanja 21%  21%  [ 26 ]
Ukupno glasova : 123
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Jun 2013, 16:37 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2013, 03:10
Postovi: 49
mozda je i neki muskarac isto tako, e sa takvim da se udruzis da vam vjera i ne treba da imate dokaz :D

_________________
''na sesiji kod Frojda vazio za dragog gosta''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2013, 04:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Za brak sam. Mislim da ljudi treba da uče da poštuju druge više nego sebe. Vjerujem da je samo to put do prave slobode. Znam da teorija zvuči kontradiktorno, a put definitivno nije lak...zato mora da je to pravi izbor. S druge strane, situacije su svima različite, pa ti ajd' budi pametan. A s treće strane, nešto je ovih dana sve više i više pametnih...

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2014, 14:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Mar 2009, 21:45
Postovi: 692
Nisam Milovan Glišić, ali, deset godina poslije, mogu da odgovorno tvrdim kako je brak veoma komplikovana stvar sastavljena od najmanje stotinu problema. Postoji i onaj stoprvi problem i on se tiče nacionalno-religijske pripadnosti.
Inače to je stvar lične spoznaje i niko nema pravu informaciju dok barem malo ne sklizne svojim dupetom po toboganu života.
Sreća kao imperativ je vezana za brak kao zajednicu života i kao takav brak je institucionalizovana utopijska sfera u kojoj se obrelo mnogo generacija na prostorima gdje mi živimo. Živjeti u imperativu??? To neko pametan mora da objasni!

_________________
Once you're grown up, you can never come back!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 04:58 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 07:43
Postovi: 30
Ja sam u braku, prosli mjesec nam je bila prva godisnjica, i dobro je. :) Necu sad reci da nam ruze cvjetaju cijelo vrijeme, ali za sada se vise volimo nego sto se svadjamo, tako da ide. ;)
Imam 4 sestre (starije) i samo jedna je u braku, dvije su u duuugim vezama, i bas i ne pokazuju neku zelju za brakom, njima je ovako ok, roditelji su ispocetka malo "izmedju redova" navodili vodu na svoj mlin sto se tice sledeceg koraka za njih, ali su odustali kad su vidjeli da se tu ne moze nista uraditi. Jednostavno, cure imaju neke svoje stavove i ciljeve, njihovi momci su to ( valjda) prihvatili, i to tako funkcionise vec duze vrijeme. Covjek bi mislio da bi i ja vremenom "upila" te njihove stavove, ali nisam.. Uvijek sam bila "izrod", sta da kazem. :D :D :D Uvijek sam htjela muza, djecu, i sve one dobre i lose strane braka... Za sada sve to imam, osim djecice, ali se nadam da ce mi se i to ostvariti uskoro. ;) Hocu da kazem da svako zna sta je najbolje za njega, pa bio to "divlji brak", ili duza veza, ili jednostavno zajednica bez ikakvih papira, derneka za vjencanje i sl. Nikad nemojte mjenjati svoje stavove u cilju udovoljavanja drugima, imate jedan zivot, i u njemu budite sebi na prvom mjestu. :)

_________________
*** " Ja nisam luzer, o naprotiv, meni je osmeh lajt-motiv...
Ja nisam luzer, ja imam nas, a za svet k'o te pita..." ***


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 06:07 
Citiraj:
Imam 4 sestre


tvom caci se bas nije dalo da dobije musko :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 08:24 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 07:43
Postovi: 30
Sta 's, nadali su se da cu ja biti musko, ali zeznula sam ih. :D :D

_________________
*** " Ja nisam luzer, o naprotiv, meni je osmeh lajt-motiv...
Ja nisam luzer, ja imam nas, a za svet k'o te pita..." ***


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 586 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs