banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 23:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 49 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Jul 2009, 16:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 23:07
Postovi: 763
Imam poznanicu duži vrmenski period koja mi je danas izjavila ljubav, riječi Vam neću napisati jer su meni namjenjene, ali problem je što ja nju ne mogu doživjeti kao osobu kojom mogu da budem u vezi, izlazili smo nekoliko puta, sprdali se, pili, glupirali. Ona je ljepuškasta, atraktivna, završila je gradjevinu... Sve je počelo prije nekoliko mjeseci kada sam imao košmar, sanjam, ona gola i pokazuje mi svoj polni organ kog je rukama raširila toliko da može pivska krigla proći kroz isti, a mene muka uhvatila da je to užas, probudio sam se i ubrzanim hodom otišao do kupatila da se ispovraćam, nisam mogao povratiti... Od tog sna sve se promijenilo, prestao sam da se javljam, da idem na kafu sa njom, pravdajući se obavezama, nedostatku vremena da bi prije desetak dana intenzivirali kontakt i odlaske na kafu... Cijeli dan se loše osjećam :cry:

_________________
In My Life, There Was So Much Anger
Still I Have No Regrets
Just Like You, I Was Such A Rebel
So Dance Your Own Dance, And Never Forget!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 16:06 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Zajebano ali budi iskren prema njij.Jedino tako će i na sa vremenom svariti to,a ti ćeš se osjećati dobro.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 16:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 23:07
Postovi: 763
Ona je skroz ok djevojka, ali taj san me ubio i sada kada ga se sjetim mučninu osjetim :(

_________________
In My Life, There Was So Much Anger
Still I Have No Regrets
Just Like You, I Was Such A Rebel
So Dance Your Own Dance, And Never Forget!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 16:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Zasto je ona kriva zbog tvojih kosmara? Jesi li se zapitao da je do tebe?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 16:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 23:07
Postovi: 763
Ne kažem ja da je ona kriva, ali taj san je uništio njenu ljepotu, sasvim je normalna djevojka, ali od tog sna kad smo u društvu ja se ne osjećam ugodno, pokušavam da ga ignorišem ali taj osjećaj mučnine je uvijek prisutan...

_________________
In My Life, There Was So Much Anger
Still I Have No Regrets
Just Like You, I Was Such A Rebel
So Dance Your Own Dance, And Never Forget!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 16:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Jesi li spreman njoj reci sve to? A onda pusti vrijeme.. Ono sve lijeci.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 16:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Sve je počelo prije nekoliko mjeseci kada sam imao košmar, sanjam, ona gola i pokazuje mi svoj polni organ kog je rukama raširila toliko da može pivska krigla proći kroz isti


Kakvi tebe kinky tripovi pucaju :lol:

Priznas joj lijepo da od te ljubavi nema nista (mada je moj savjet da nekako izostavis taj san iz price :D ). Osjecaces se kao govno jedno vrijeme, al' i to prodje. U svakom slucaju, ljudskije nego da lazes i petljas.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 16:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9302
Meni nikako nije jasno da se tako moze reagovati na obicni glupi san, i da je san razlog da promijenis misljenje o sasvim normalnoj djevojci.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 16:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 23:07
Postovi: 763
ajkula je napisao:
Jesi li spreman njoj reci sve to? A onda pusti vrijeme.. Ono sve lijeci.


Nisam, pokušavam da zamislim kako bi se ja osjećao da meni neko to ispriča a ja da mu kažem kako mi se dopada, da mi je sličan, kako bi mogli biti srećni, kažem prestao sam poslije tog sna da se javljam, ali prije 10ak dana smo obnovili kontakte otišli smo na kafu, izašli u grad sa prijateljima, sve ok ali jednostavno ne mogu, mučnina je zaista nepodnošljiva :cry: Razmišljao sam da pokušam se suočiti frontalno, kada je gola, ali da bi došli do sexa moramo bar se malo zbližiti (poljupci, dodiri, zagrljaji) ali kada pomislim na mučninu...

_________________
In My Life, There Was So Much Anger
Still I Have No Regrets
Just Like You, I Was Such A Rebel
So Dance Your Own Dance, And Never Forget!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 16:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Cek, izvini, nisam te ja najbolje shvatio :oops: I ona se tebi dopadala, medjutim nakon tog sna to se promjenilo?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 16:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Nisam mislila bas do u detalj da joj kazes za san :D Ali da si sanjao cudan san i da od tad imas prepreku preko koje ne mozes preci.. Postoje snovi koji su urezu u memoriju i ne zaboravljaju se tako lako ali oni ne bi trebali biti nasa vodilja.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 16:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
trebas da razgovaras sa njom. o svemu. a to da dodjes do sexa pa ad shvatis u cemu je problem, to je smao koriscenej nje u svrhu spoznavanja i resavanja problema. ako to uradis, onda si stvarno mali covek!


mislim da te ona nikad nije privlacila na taj nacin, niti ces ikada hteti ni emotivnu ni erotsku vezu sa njom, pa si podsvesno sanjao takav san u kom ti se ona na taj nacin "zgadila", jer si sigurno pre toga osetio njenu naklonost u toku druzenja, samo do sad nisi tome poklonio dovoljnu paznju.

nije to nista tako komplikovano. stavise, ocigledno je!

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 16:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Jao Social, toliko si me nasmijao uvodnim postom da su mi suze krenule! :lol:

Problem je u tebi jer uzmičeš, kao da se ne možeš nositi sa tom situacijom.
Svako se zaljubi, osjeti neke više emocije i zbog toga ne treba bježati od te osobe nego iskreno, drugarski porazgovarati.
Ona ti je bila dobra kao drugarica, zašto to i dalje ne bi moglo da ostane tako, pod uslovom da i njoj odgovara?

Snovi su snovi, svi znamo da nekad sanjamo budalaštine koje nemaju veze sa stvarnošću.

I meni se dešavalo da sanjam sličan san, npr. u snu je neki kolega sa posla s kojim ni u ludilu ne bih bila!!! I sutradan bar sat vremena molim se u sebi da ga ne sretnem jer imam osjećaj da se ne bih mogla normalno ponašati... prođe par sati, popije se kafa i ja zaboravim na tu glupost.
To nije nikakva podsvjesna želja prema njemu, nego je on samo bio simbol u mom snu.

Treba da shvatiš da taj san nema baš nikakve veze sa tvojom drugaricom, nego je prije u pitanju tvoje uzmicanje pred njom.
Svakom problemu treba prići otvoreno, a ne bježati od njega.
U stvari, kakav je problem i ako te neko voli?
Preokreni tu njenu ljubav u drugarstvo i oplemeni vaše poznanstvo najljepšim osjećajima, iskrenim, nepatvorenim.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 16:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 23:07
Postovi: 763
Ma kod mene je uvijek neki zajeb :confused1:

_________________
In My Life, There Was So Much Anger
Still I Have No Regrets
Just Like You, I Was Such A Rebel
So Dance Your Own Dance, And Never Forget!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 19:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
socialbug je napisao:
Ma kod mene je uvijek neki zajeb :confused1:

I meni se čini :lol: magnet za probleme.

Čudi me što si nakon tog sna ogadio sebi tu kolegicu, zaista ona nije ničemu kriva.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 19:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2009, 13:46
Postovi: 2437
Lokacija: Bandza Luka
Prokleti snovi......zato ja nikad ne spavam....... 8) 8)

_________________
Ja sam Sotir zvani đubre,stara majko


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 20:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Tvoja paznja i vrijeme nisu javno dobro. Izuzev clanova uze porodice, nikome ne dugujes ni jedno ni drugo i niko nema prava da to zahtijeva od tebe.
Drugima dugujes elementarnu pristojnost sto ce reci da djevojci odmah treba na pristojan nacin das do znanja da nisi zainteresovan. Nepristojno je davati laznu nadu.

Covjek cesto nije nacisto sta tacno hoce, sto nije nikakvo opravdanje jer je i to dovoljan znak da veza nema neku perspektivu.

_________________
A ja zebem od mnogo mišljenja...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 21:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Kaže psihologija da sanjamo ono što žarko želimo ili nešto čega se jako plašimo tj. ono čime se opteretimo tokom dana 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 21:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
BLAF77 je napisao:
Meni nikako nije jasno da se tako moze reagovati na obicni glupi san, i da je san razlog da promijenis misljenje o sasvim normalnoj djevojci.


Blaf je u pravu. Ni meni nije jasno kako je san toliko uticao kad znas da je samo san. Svako svasta sanja, kad bi tako snovi uticali na svakoga kakva bi stvarnost bila.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2009, 22:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2009, 02:35
Postovi: 668
Lokacija: Ulica Zrtava Turbo Folka 12
vim je napisao:
BLAF77 je napisao:
Meni nikako nije jasno da se tako moze reagovati na obicni glupi san, i da je san razlog da promijenis misljenje o sasvim normalnoj djevojci.


Blaf je u pravu. Ni meni nije jasno kako je san toliko uticao kad znas da je samo san. Svako svasta sanja, kad bi tako snovi uticali na svakoga kakva bi stvarnost bila.


Ej al bas...

_________________
- Radi kao da ti novac nije potreban.
- Voli kao da ti niko nikad nije nanio bol.
- Plesi kao da te niko ne gleda.
- Pjevaj kao da te niko ne cuje.
- Zivi kao da je Raj na Zemlji.

http://www.youtube.com/watch?v=YXdAIJK6 ... re=related


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 49 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs