banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 08 Maj 2024, 17:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 416 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Mar 2009, 22:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Mar 2009, 15:54
Postovi: 33
Talija je napisao:
ČASPER je napisao:
ovlastio me nitknez da ga pokusm približiti pravim forumašima valjda se slažemo tj poistovjećujemo u mnogim stvarima.Na temu su se nakačili neki koji žive nekakav svoj život u nekakvom toru daleko od modernog ,lakšeg i ljepšeg života.PITAM SE SAMO ZASTO SU SVI OBRNULI STVAR.TEMA JE BILA LJUBAV A 99% FORUMAŠA PRIĆA O SEKSU.


LJ U B A V .........................VOLJETI DVIJE!

Hajde lijepo priznaj da si zaboravio pass pa se reinkarnirao u Časpera. :wink:

Ti si nešto obrnuo, ovdje je riječ o što višem broju partnerki a to nema veze sa ljubavlju.

nitknez razočaran sagovornicima pa se otkačio. Meni ga žao za sad je bio najbolji mislim da je imao šta reći.Nismo ga slušali ali to nije rzlog da malo ne ćaskamo.Voljeti dvije to mi zvuči nekako normalno samo treba malo truda ;Po meni bi terbale biti što više različite jedna manekenka druga domaćica pa malo promjene


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2009, 22:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Mar 2009, 15:54
Postovi: 33
EiLeen je napisao:
ČASPER je napisao:
Samo opusteno! One stvari radimo zato sto nam je priroda podarila .Skojim pravom pričamo o vjernosti kad je seks nesto što podupire vijernost .Čto više seksa bolji je odnos medju ljudima.Da ste upražnjavali više seksa imali bi manje problema ili bi se sa njima lakše nosili.


Šta ti ako ti cura jednom ne da, ideš kod druge tražit pi*ke?

ne kad ova da onda idem dalje .pričamo o zlatnoj rezervi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2009, 22:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Mar 2009, 15:54
Postovi: 33
Talija je napisao:
ČASPER je napisao:
ovlastio me nitknez da ga pokusm približiti pravim forumašima valjda se slažemo tj poistovjećujemo u mnogim stvarima.Na temu su se nakačili neki koji žive nekakav svoj život u nekakvom toru daleko od modernog ,lakšeg i ljepšeg života.PITAM SE SAMO ZASTO SU SVI OBRNULI STVAR.TEMA JE BILA LJUBAV A 99% FORUMAŠA PRIĆA O SEKSU.


LJ U B A V .........................VOLJETI DVIJE!

Hajde lijepo priznaj da si zaboravio pass pa se reinkarnirao u Časpera. :wink:

Ti si nešto obrnuo, ovdje je riječ o što višem broju partnerki a to nema veze sa ljubavlju.

ljubav očito kreirate po svom nahođenju a ona to nije ili mislite da jeste


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2009, 22:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Mar 2009, 15:54
Postovi: 33
pasat je napisao:
Nicole je napisao:
Druže nije do mene.. Da jeste odma' b' se trampili, ali nešto baš i ne volim dJevojčice :lol: :lol: :lol:

Nedam je nikome,povlacim ponudu,na muci se poznaju junaci,procice i ova kriza....! :lol: :lol: :lol:

one nikad ne pitaju tako da sa tim budeš načisto.Ako hoće jos nekog voljeti to će raditi srcem a tu se svašta može sakriti ti nemoraš da budeš tu nikakav ćinbenik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 14:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Joj, nitke...

...hajde još reci da znaš Tajnu (veliko "T", znate, ona telešop sranje o Tajni koju samo par ljudi zna, i imaju svo bogatstvo i sreću svijeta... "... aaaaliii, samo danas, u našoj posebnoj TV ponudi, i vi možete saznati Tajnu, samo 19.99KM... aaaliii to nije sveee...!(!!) ako pozovete odmah, dobićete i ovu divnu bosansku motiku sa držalicom, tržišne vrijednosti 14.99, a vaša će biti potpuno besplatno, samo ako pozovete odmah i....") i "daćeš" je podjeliti "sanama", pa da idem zvati telešop... Danas je popust na Tokarev-e...

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2009, 16:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Misery. jadno, pateticno,
Gube uvijek oni koji su mekse i bolje duse.
Provjereno...

rezime: NE MOGU SE VOLJETI DVIJE.

pozorisni komad
Cin Prvi: njemu fali ljubavi... zaljubi se u mladju sladju... voli voli voli
Cin Drugi: on je lud od ljubavi
.
.
.
Posljednji cin: on se sav sretan vraca svojoj zeni, miran ko bubica, dobar, predobar da iskupi sve svoje grijehe...

A koliko je "leseva" ostavio iza sebe, nema veze...

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 16:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
leseve?
mislim na zrtve ljubavi...
znas nisu sve ljubavnice tu samo radi ebacine. cura, 24 godine, obecao joj je da ce je zeniti, nije zivio sa zenom, ne voli znas onu svoju zenu, eto, tu je, slucajno mu je rodila dvoje djece... i eto zaljubi se u maldju sladju.

nakon godinu dana:
isti dan kod ginekologa njih dvije - obje trudne.
cura se pokupila, abortirala, izgubila se iz grada, on je svako molio da se vrati, konacno je uspjela da se otpelja od njega, zena naravno nista niej znala, rodila zdravu curicu.
cura je oboljela.
sreo sam je prije 10 dana, seta sa nekim prijateljem, nije to ta osoba vise...

eto ti leseva.
ima ih jos dosta takvih...

eto imaju pravo da usetaju u neciji zivot poigraju se sa osjecajima i odu ko da nista niej bilo...
neka im Bog sudi!

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 16:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ha ha, poznati su mi ti oženjeni "emotivni", mekani nasrtljivci koji igraju na kartu nesrećnog muža u braku.

Ja sam zauzela odavno ovakvu strategiju, kažem mu "Može, ako ti se toliko sviđam časti me za početak jednim stanom, bar jednosobnim" nakon čega moraju da odnesu tetki lijek, ili da registruju auto, uglavnom nestanu u vidu lastinog repa. :lol: :lol: :lol:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 18:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 02 Jan 2008, 16:14
Postovi: 297
Lokacija: bana luka
zar si ti tako dobra riba???hehehe
pa za te pare kupim si brdoooo piceee

_________________
idi vidi...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 18:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
cink je napisao:
zar si ti tako dobra riba???hehehe
pa za te pare kupim si brdoooo piceee

Cinče, ako ne cijeniš sebe neće te ni drugi cijeniti. :wink:
Ovo važi za oženjene frajere, kratko i efikasno.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 18:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
cicak je napisao:
leseve?
cura je oboljela.
sreo sam je prije 10 dana, seta sa nekim prijateljem, nije to ta osoba vise...


A meni takvih nije zao. Sta koji klinac trazis sa ozenjenim?? Toliko slobodnih momaka a ona se bas za ozenjenog uhvatila :roll: A ta prica, los brak.. ovo ono.. Vazi. Ako te mogu nazvati u bilo koje doba dana ili noci na kucni.. onda cemo razgovarati.

Ma to treba govnjivom motkom :roll:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 18:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
...ja bi jednoj kupio stan, ako nije problem...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 19:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
Talija je napisao:
Ha ha, poznati su mi ti oženjeni "emotivni", mekani nasrtljivci koji igraju na kartu nesrećnog muža u braku.

Ja sam zauzela odavno ovakvu strategiju, kažem mu "Može, ako ti se toliko sviđam časti me za početak jednim stanom, bar jednosobnim" nakon čega moraju da odnesu tetki lijek, ili da registruju auto, uglavnom nestanu u vidu lastinog repa. :lol: :lol: :lol:


Ti ocigledno nisi naisla na pravog :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 19:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Hrna je napisao:
Talija je napisao:
Ha ha, poznati su mi ti oženjeni "emotivni", mekani nasrtljivci koji igraju na kartu nesrećnog muža u braku.

Ja sam zauzela odavno ovakvu strategiju, kažem mu "Može, ako ti se toliko sviđam časti me za početak jednim stanom, bar jednosobnim" nakon čega moraju da odnesu tetki lijek, ili da registruju auto, uglavnom nestanu u vidu lastinog repa. :lol: :lol: :lol:


Ti ocigledno nisi naisla na pravog :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Misliš da mi kaže "Hoću?" e mogu ti reći da se toga naviše plašim, šta ako pristane? Slika

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 19:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Nista. Imas gajbu 1/1 a onda poslije kraceg vremenskog perioda shvatis da niste jedno za drugo :lol:


Manitu, ti ces pokloniti jedan stan svome kumu :D

jbg :lol: :lol:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 19:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
ajkula je napisao:
Nista. Imas gajbu 1/1 a onda poslije kraceg vremenskog perioda shvatis da niste jedno za drugo :lol:


Manitu, ti ces pokloniti jedan stan svome kumu :D

jbg :lol: :lol:


jebiga ti :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 20:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Mar 2009, 15:54
Postovi: 33
Talija je napisao:
Ako već moraš da koristiš Caps Lock onda bar smanji font na minimum.

Ovako JA IMAM MNOGO DRUGIH ISKUSTAVA RADO BIH TI PRIČAO AKO POSTAVIS DOBRO PITANJE

A sad piši o iskustvima. :wink:

Sva iskustva su pozitivna .Npr.Brak pred raspadom ,jedna ispijena kafica ,čašica otvorenog razgovora i nova etepa u životu dvoje ljudi .Rezime :brak spasen jedna nezaboravna avantura .On srećan jer joj je pomogao da svati da je život kompliciran ida nije ono što bi žekjeli već protok vremena u kome se borimo za ono što želimo.Oplemenjuje svoju vezu i busa se kao mužjak u krdu srna šaptajuči im stihove :IZ KOG STE SVIJETA SA KOG CVIJETA NOSITE MIRIS DA VAS STALNO LJUBIM I NIKAD NE ZABORAVIM!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 20:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Mar 2009, 15:54
Postovi: 33
_zoka je napisao:
Od svega po nešto.Za široke narodne mase.

Evo ja sam presao na normalan font a sad ti napisi jednu složenu rečenicu koja se odnosi na temu :MOGU LI SE VOLJETI DVIJE!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 20:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
ČASPER je napisao:
Sva iskustva su pozitivna .Npr.Brak pred raspadom ,jedna ispijena kafica ,čašica otvorenog razgovora i nova etepa u životu dvoje ljudi .Rezime :brak spasen jedna nezaboravna avantura .On srećan jer joj je pomogao da svati da je život kompliciran ida nije ono što bi žekjeli već protok vremena u kome se borimo za ono što želimo.Oplemenjuje svoju vezu i busa se kao mužjak u krdu srna šaptajuči im stihove :IZ KOG STE SVIJETA SA KOG CVIJETA NOSITE MIRIS DA VAS STALNO LJUBIM I NIKAD NE ZABORAVIM!

Misliš da avantura nekome može da spasi brak? Slika

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 20:31 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39432
Lokacija: Месечева икра
_zoka je napisao:




Kako voljeti dvije?Onda ne voliš ni jednu dovoljno.



Može li ovo.......?Napisao još na početku,i to dvije.......

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 416 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs