banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 18:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 416 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Mar 2009, 21:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
nitknez je napisao:
rado ću vas prosvijetliti ako to zaista želite!ako zaista želite mnogo nove spoznaje o životu nas ljubavnika kako već dade nam ime


...de , bogati...bas mi nestade struje...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 07:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
Talija je napisao:
Ipak se mora znati ko je first hanuma. :lol:



A sto to,jel to mislis radi privilegije aaaaaaaaaa.............prema svima isto i nema razlike :lol: :cat:....................sve su prve i zadnje :wink: :lol:

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 08:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2008, 12:17
Postovi: 252
Lokacija: Banja Luka
Rakun_Slavko je napisao:
lilyx je napisao:
evo ja... vjerujem da druga zena/muskarac se pojavljuju onda kada se nastanu problemi ili postane dosadno... da ne nabrajam sve razloge.. ocigledno je da se nesto mijenja u odnosu dvoje ljudi kada neko od njih bjezi/odlazi nekom drugom...
nedavno sam slusala kolegu koji tvrdi da to sto on ima ljubavnicu nije preljuba (????).. vec samo nacin zivota (????)... on se sa tim dobro nosi i to mu ne predstavlja problem (???)...
dal to njegova zena zna - nisam imala snage da pitam...
mada mislim da zna!
ne znam sta bih radila u takvoj situaciji...
kao zena - ne bih izdrzala, to je definitivno!
ne volim da nesto sto smatram licno "svojim" dijelim sa drugima..

tako da se i ja pitam sta je to u ljudskoj psihi da pristane na tako nesto...
da moj muz ima tamo neku drugu, da se ja pomirim sa tim, ili toboze i ja sebi nadjem nekoga,
i on to prihvala, da opravdanje nadjemo u prirodi/psihi ili kako se to vec zove,
pri tome svako svakoga voli - ja njih dvojicu i on nas dve, i svi sretni???

????

ima li tu nesto sto se zove brak?
nesto sto je sveto?
nesto sto dijelis samo sa tom posebnom osobom?
ili jednostavno tvoje je srce toliko da ga ima za dve /vise..) njih?

????



Rece osoba koaj je na pitanje u temi da li ste vjerni odgovorila sa

lilyx je napisao:
ne :oops:



:-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?

Kakve veze ima je li brak ili nije, ako varas u vezama, varaces i u braku, 100% sigurno i
provjereno, kroz hiljade godina.



Hm.... a ja se sve nadam da cu biti ona koja ce opovrgnuti tu cinjenicu... :oops: :)
A mislim da veza i brak nisu isto..... i takodje mislim da osobe koje su prosle "vise toga" pre braka, su u braku mnogo "mirnije" (mada nije pravilo...!)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 10:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Citiraj:
evo ja... vjerujem da druga zena/muskarac se pojavljuju onda kada se nastanu problemi ili postane dosadno... da ne nabrajam sve razloge..


Ohoho, pa ako mislis da problemi ili dosada nastaju u vezama, trebas tek sacekati brak...
Ako imas probleme dok si srednjoskolac i student u vezi, cekaj tek prave probleme u braku, naci zaposlenje, drndaju te sefovi, stizu racuni svakog prvog a plata, hvala bogu, dvadeset i prvog, treba djeci ovo kupiti, izmisliti odnekud pare za malo luksuza u zivotu, kuburiti sa zdravljem, stari roditelji treba i njih paziti, i na to sve jos sa muzem problem.
Ako ti se javlja dosada u vezi dok si u srednjoj ili na faksu, sta ce tek da bude kada se zaposlis, pa stisne sa svih strana, neces imati vise od sat-2 dnevno za sebe, dok sve obavis po kuci i na poslu.

Citiraj:
nesto sto je sveto?
nesto sto dijelis samo sa tom posebnom osobom?


Ovo je stvarno svetogrdje, da osoba koja vara osobu sa kojom je u vezi pita "ima li ista sveto u vezi (braku)". Nemoj me napadati, otidji do svoga svestenika, svecenika, rabina, hodze, ko ti je vec duhovni otac i pitaj ga da li grijesim. Zar nisu pravednost, istina, cast i povjerenje sveti? Ako varas, gazis sve navedeno.

Nije to uopste do osobe i koliko je ona tebi posebna, vec do toga kakva si TI osoba. Mozes biti sa likom koji je najljepsi na svijetu, najzgodniji, najbolji u krevetu, najduhovitiji, najzanimljiviji, izuzetno uspjesan u poslu i drustvu, sve sve, savrsen za tebe, ali ti ces ga varati, ako si ti takva, brak tu nista ne mijenja, osim sto nosi teze posljedice ukoliko se prevara otkrije.

Pa zar nije posebna svaka osoba sa kojom si u vezi?
Zar nije vjerenik poseban? Nikada ne znas ko ce postati buduci muz, bez obzira kako je veza krenula, svaka se teoretski moze zavrsiti brakom.
Udala bi se za lika kojem si masovno nabijala rogove, ali onda ste usli u brak, i eto, sada ga ne varam. :-? :-? :-?
Sto bi rekli amerikanci : bikov izmet.
Uzmi u obzir cinjenicu da zene imaju najveci seksualni apetit izmedju 30-e i 40-e godine, znaci, muz vec dosadio, konflikti sa njim, seksa nigdje, a ti zeljna li zeljna, bas pa neces zajahati prvu priliku, samo kada se prisjetis kako si lako varala prije braka, proradice crv, nista ne brini.

Sta podrazumjevas pod osobe koje su prosle "vise toga" budu mirnije u braku?
Imas koliko hoces osoba koje su promjenila stotine partnera prije braka, ali niti jednog nisu prevarile.
Ako mislis na dijapazon seksualnih partnera, varalica je varalica, a casna osoba casna, imas varalica koje su imale 2 veze prije braka pa varale u obe, eto, ukupno da su imale 3-4 seksualna partnera, ali su i to dvoje varali, imas ljudi koji prije braka nisu varali pa se onda izvitoperili, kako onda ocekivati od varalice da ne vara, kada se i mnogi "posteni" iskvare?
Mislim, sada su oni koji ne varaju "levati", "neiskusni", i u braku ce im doci da varaju jer su kao propustili nesto, ili kako mislis?

Nekako, ovo sve bih mogao i donekle shvatiti ako si srednjoskolka koja do 17-e nije imala momka pa je sada u nekom strahu da ce se sa 19 udati i trci da sustigne sve sto misli da je propustila, drugacije, nikako ne razumijem.

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 11:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2008, 12:17
Postovi: 252
Lokacija: Banja Luka
Hm... mislim da si dosta rijeci izvukao iz konteksta...

Citiraj:
Ohoho, pa ako mislis da problemi ili dosada nastaju u vezama, trebas tek sacekati brak...

Kada sam spomenula "dosadne veze" jesam mislila na srednjoskolske!
Moje dosadne veze i jesu bile u srednjoj, nazalost dosta njih ima takve i posle.
To nije nista novo i nije tabu!

Citiraj:
cekaj tek prave probleme u braku, naci zaposlenje, drndaju te sefovi, stizu racuni svakog prvog a plata, hvala bogu, dvadeset i prvog, treba djeci ovo kupiti, izmisliti odnekud pare za malo luksuza u zivotu, kuburiti sa zdravljem, stari roditelji treba i njih paziti, i na to sve jos sa muzem problem.

... da, mnogo veci problemi nastaju u braku... niko to ne spori!

Citiraj:
Ovo je stvarno svetogrdje
ne bih si nikada dala za pravo da komentarisem sta je svetogrdje...

Citiraj:
Udala bi se za lika kojem si masovno nabijala rogove, ali onda ste usli u brak, i eto, sada ga ne varam.
Sto bi rekli amerikanci : bikov izmet.
halo o cemu ti prricas?
Da je bio valjan od pocetka, ne bih ga ni varala!
Svom bivsem muzu nikada nisam nabijala rogove, nisam ga varala, vec je za mene bio
Citiraj:
najljepsi na svijetu, najzgodniji, najbolji u krevetu, najduhovitiji, najzanimljiviji, izuzetno uspjesan u poslu i drustvu, sve sve, savrsen za tebe
... i jos mnogo toga, sve dok se nisam udala, preselila u drugu drzavu, rodila mu dijete i na kraju dobila sta.... nasilje u porodici...
Ko govori o svetogrdju?
A da, pored njega nisam ni pomislila na nekoga, a kamo li imala dvojni zivot!

Eto, iz ovoga vjerovatno mozes znati kolike JA obaveze imam.... i toliko o dosadi!

Citiraj:
Mislim, sada su oni koji ne varaju "levati", "neiskusni", i u braku ce im doci da varaju jer su kao propustili nesto, ili kako mislis?
.. jasno u zagradi pise: NIJE PRAVILO!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 11:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
cekaj, ovo je dio koji ne razumijem
ako ti neko ne odgovara, zar nije lakse izaci iz veze/braka nego pribjeci varanju? I to jos sebe ubjedjivati da to sto radis je sasvim ispravno ?
kako to da ljudi u najvecem broju slucajeva rijesavaju posljedicu, a ne uzrok ?

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 11:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2008, 12:17
Postovi: 252
Lokacija: Banja Luka
Konacno pravo pitanje!..... gdje li je sada onaj koji je otvorio ovu temu? Kako ono bi...?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 11:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2008, 12:17
Postovi: 252
Lokacija: Banja Luka
nitknez :evil3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 11:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
lilyx je napisao:
nitknez :evil3:


ganja ljubavnice pa se nema vremena za forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 13:16 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Mar 2009, 15:54
Postovi: 33
Samo opusteno! One stvari radimo zato sto nam je priroda podarila .Skojim pravom pričamo o vjernosti kad je seks nesto što podupire vijernost .Čto više seksa bolji je odnos medju ljudima.Da ste upražnjavali više seksa imali bi manje problema ili bi se sa njima lakše nosili.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 17:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
O presvijetli, koliko ti godina imaš? Oprosti na pitanju, ali pitam jer me interesuje za koliko godina si stekao to iskustvo.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 20:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
ČASPER je napisao:
Samo opusteno! One stvari radimo zato sto nam je priroda podarila .Skojim pravom pričamo o vjernosti kad je seks nesto što podupire vijernost .Čto više seksa bolji je odnos medju ljudima.Da ste upražnjavali više seksa imali bi manje problema ili bi se sa njima lakše nosili.


Šta ti ako ti cura jednom ne da, ideš kod druge tražit pi*ke?

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 21:43 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Za njega nema one "vaginalne manipulacije". :roll:

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 21:59 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Mar 2009, 15:54
Postovi: 33
ovlastio me nitknez da ga pokusm približiti pravim forumašima valjda se slažemo tj poistovjećujemo u mnogim stvarima.Na temu su se nakačili neki koji žive nekakav svoj život u nekakvom toru daleko od modernog ,lakšeg i ljepšeg života.PITAM SE SAMO ZASTO SU SVI OBRNULI STVAR.TEMA JE BILA LJUBAV A 99% FORUMAŠA PRIĆA O SEKSU.


LJ U B A V .........................VOLJETI DVIJE!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 22:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Mar 2009, 15:54
Postovi: 33
MANIPULACIJA JE ZA TEBE ! KO ZNA STA ĆE DA TI RADI


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 22:05 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
ČASPER je napisao:
ovlastio me nitknez da ga pokusm približiti pravim forumašima valjda se slažemo tj poistovjećujemo u mnogim stvarima.Na temu su se nakačili neki koji žive nekakav svoj život u nekakvom toru daleko od modernog ,lakšeg i ljepšeg života.PITAM SE SAMO ZASTO SU SVI OBRNULI STVAR.TEMA JE BILA LJUBAV A 99% FORUMAŠA PRIĆA O SEKSU.


LJ U B A V .........................VOLJETI DVIJE!




Kako voljeti dvije?Onda ne voliš ni jednu dovoljno.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 22:06 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Mar 2009, 15:54
Postovi: 33
Talija je napisao:
O presvijetli, koliko ti godina imaš? Oprosti na pitanju, ali pitam jer me interesuje za koliko godina si stekao to iskustvo.

JA GA ZNAM STARA KAJLA ALI KO MOMAK IZGLEDA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 23:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
ČASPER je napisao:
TEMA JE BILA LJUBAV A 99% FORUMAŠA PRIĆA O SEKSU.

ČASPER je napisao:
Skojim pravom pričamo o vjernosti kad je seks nesto što podupire vijernost .Čto više seksa bolji je odnos medju ljudima.Da ste upražnjavali više seksa imali bi manje problema ili bi se sa njima lakše nosili.

Druže!!! Aj' ne prdi!! :toothy7:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2009, 15:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Mar 2009, 15:37
Postovi: 40
Usrah se ziv od straha na sve ove komentare o ljubavnicama.Mislio sam da me ni ova ekonomska kriza nece sprijeciti da zadrzim ovu svoju,ali vi me staviste na muke.Ako neko zeli moze je dobiti.Lijepo koristena, a dajem i garanciju! :oops:
(Moze i zamjena stara za novu...)!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2009, 15:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
ČASPER je napisao:
ovlastio me nitknez da ga pokusm približiti pravim forumašima valjda se slažemo tj poistovjećujemo u mnogim stvarima.Na temu su se nakačili neki koji žive nekakav svoj život u nekakvom toru daleko od modernog ,lakšeg i ljepšeg života.PITAM SE SAMO ZASTO SU SVI OBRNULI STVAR.TEMA JE BILA LJUBAV A 99% FORUMAŠA PRIĆA O SEKSU.


LJ U B A V .........................VOLJETI DVIJE!

Hajde lijepo priznaj da si zaboravio pass pa se reinkarnirao u Časpera. :wink:

Ti si nešto obrnuo, ovdje je riječ o što višem broju partnerki a to nema veze sa ljubavlju.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 416 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs